МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто знає куди відвезли Любомира? Re: Бійка у залі Верховного Суд

03/21/2006 | UNIK
Бійка у залі Верховного Суду (оновлено)

• Київ • Право •

Майдан-ІНФОРМ: 21-03-2006 15:51 http://maidan.org.ua/static/news/1142949118.html


Зараз у залі Верховного Суду України (вул. Пилипа Орлика) відбувається бійка між міліціонерами та присутніми на засіданні ВС.

Щойно закінчилося засідання Верховного Суду України по так званій „троєщинській” справі, по якій кілька молодих людей звинувачені у причетності до вибухів на ринку „Троєщина”, які сталися у 2004 році.

В знак протесту проти рішення Верховного Суду який залишив у силі обвинувальний вирок , який родичі та друзі засуджених вважають замовним і несправедливим , присутні в залі відмовилися покидати приміщення. Після намагань міліції виштовхати їх із залу розпочалася бійка.

18.30.
Як повідомимляють очевидці з місця події, люди до цього часу не покинули приміщення і залишаються там . Одного з них - Любомира Гойцуляка охоронці утримували в ізольованому приміщеннні , а потім кудись вивели. В останньому дзвінку на мобільний , який вдалося до нього зробити він повідомим що його тримають в якомусь темному закритому дворі.


Хто знає куди відвезли Любомира?

Відповіді

 • 2006.03.22 | леонід

  Re: Хто знає куди відвезли Любомира? Re: Бійка у залі Верховного Суд

  UNIK пише:

  > Зараз у залі Верховного Суду України (вул. Пилипа Орлика) відбувається бійка між міліціонерами та присутніми на засіданні ВС.

  Бійка була дуже короткокою в часі - конвоїри відразу після оголошення судового рішення спровокували ситуацію. Один з них грубо штовхнув молоду дівчину, яка спробувала підійти ближче до "клітки", відразу за цим інший конвоїр так само грубо штовхнув маму Дмитра Савченка, кілька молодих хлопців кинулися зупиняти, але коли конвойні стали заламувати руки Любомиру, дійсно сталася бійка.
  > Щойно закінчилося засідання Верховного Суду України по так званій „троєщинській” справі, по якій кілька молодих людей звинувачені у причетності до вибухів на ринку „Троєщина”, які сталися у 2004 році.
  > В знак протесту проти рішення Верховного Суду який залишив у силі обвинувальний вирок , який родичі та друзі засуджених вважають замовним і несправедливим , присутні в залі відмовилися покидати приміщення. Після намагань міліції виштовхати їх із залу розпочалася бійка.

  Вподовж години троє адвокатів та семеро захисників перераховували грубі порушення законності при проведенні досудового та судового слідства. Пастух хотів оголосити свої доповнення до касаційної скарги і назвати справжніх організаторів "троєщинської справи". Судді не дали йому цього зробити. Четвертого адвоката, Володимира Більдюкевича суд взагалі усунув від участі в справі, позбавивши таким чином Савченка права на захист. Протест стався не проти рішення Верховного Суду, а проти неправомірних дій міліціянтів та співробітників охорони ВС, які незаконно затримали Любомира вже на виході з будинку Веховного Суду. Тоді люди - близько півсотні осіб повернулися. Так і стався протест.
  > 18.30.
  > Як повідомимляють очевидці з місця події, люди до цього часу не покинули приміщення і залишаються там . Одного з них - Любомира Гойцуляка охоронці утримували в ізольованому приміщеннні , а потім кудись вивели. В останньому дзвінку на мобільний , який вдалося до нього зробити він повідомим що його тримають в якомусь темному закритому дворі.
  > Хто знає куди відвезли Любомира?

  Любомира відвезли до Печерського РУ МВС, силоміць вивівши його через службовий вхід. Досі на комп'ютері пропусків Верховного Суду не зафіксовано, що він покинув приміщення. За останньою інформацією, цого було звільнено перед 21 годиною, а о 21 протестуючі залишили приміщення Верховного Суду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.22 | леонід

   Re: Хто знає куди відвезли Любомира? Re: Бійка у залі Верховного Суд

   Мене дивує, що такі велеязикі завсідники ВФ аж ніяк не зреагували на таку безпрецедентну подію, як застосування насилля співробітниками МАС в приміщенні Верховного Суду України (!??). Фактично пост охорони ВС на чотири години було перетворено на ІТУ. Жоден з керівників ВС не вийшов до протестуючих (очевидно, їх теж "викрадали", з огляду на пропускну систему) невідомо хто.
   Співставте з розстрілом юнака з команди "Пори" через кілька годин.

   Кволим і немічним став "Пульс громадянського життя".

   P.S. Моє попереднє повідомлення з'явидося на ВФ через добу після надсилання. Що б це значило?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.23 | Сергій Кабуд

    жалюгідний стан судової системи потребує негайних змін

    лише через судовий беспредєл є достатньо підстрав щоб вчинити революцію
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.23 | alx_1904

     Re: жалюгідний стан судової системи потребує негайних змін

     Сергій Кабуд пише:
     > лише через судовий беспредєл є достатньо підстрав щоб вчинити революцію
     Беспределом вы называете незаконно ерешение того самого ВС в 2004? ;)
     Что же вы тогда не говорили о судебном беспределе?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | леонід

      Re: жалюгідний стан судової системи потребує негайних змін

      alx_1904 пише:
      > Беспределом вы называете незаконно ерешение того самого ВС в 2004? ;)
      > Что же вы тогда не говорили о судебном беспределе?

      Шановний добродію. Те рішення було політичним, а не юридичним. ТЬреба було взагалі визнати результати виборів недійсними.
      Так і цього разу. Але встановлення правомірності рішення ВС - це одна справа, а застосування насильства в будинку ВС - зовсім інше. Викрадення людини міліціянтами з будинку ВС - це відкритий шлях до викрадення людей з власних осель. Я тоді говорив полковникам, що саме в такий спосіб викрадали Гонгадзе і запитував, чи не ті самі "орли" прилетіли?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua