МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А без "любых друзив" выборами в НСНУ заняться некому (/)

03/21/2006 | Роман ShaRP
http://www.razom.org.ua/ua/news/10425/

В результаті так званого корупційного скандалу наша партія зміцніла – Безсмертний

У своєму інтерв'ю "Главреду", відповідаючи на питання про виборчі списки "Нашої України", керівник виборчої кампанії Блоку Роман Безсмертний помітив: "Я зараз постійно ставлю собі питання: "Якби в жовтні в списку не було Безсмертного, Третьякова, Жванії, Мартиненко, Зварича, хто б тоді займався виборами?". Ніхто".

Щодо так званого корупційного скандалу, у вересні минулого року нав'язаному суспільству Юлією Тимошенко, Безсмертний сказав: "Сьогодні вже очевидно, що сказане у вересні щодо всіх цих людей не має абсолютно ніякого значення. І насправді головний наслідок того скандалу - партія зміцніла. Подискутировали, посварилися, потягали один іншого за чуби, але зараз працюємо. Це дуже важливо. У партії повинна бути дискусія, але дискусія не повинна бути причиною розколу партії, вона має зміцнювати партію. Мені надзвичайно приємно, що мені вдалося знайти інструменти, за допомогою яких недоліки, ті звинувачення, перетворилися на позитив. І я відчуваю задоволення від того, що я це зробив. Це єдине, що я можу розповісти про свою участь у цій дискусії".Мне это напомнило старую поговорку. Их сыктым - они крепчают.

Мало, их, видать, сыктым...

Відповіді

  • 2006.03.21 | Борис

    Re: А без "любых друзив" выборами в НСНУ заняться некому (/)

    Без любих друзів ні кроку ? Дійсно. Невже в Нашій Україні нема мудрих ,розсудливих людей щоб не посилати на всі шоу і дебати збанкрутілих Порошенко, шляхетного з єхидною посмішкою "професора" Зварича і ін. "діячів" від яких у людей алергія.Подивіться шоу на ICTV з Жириновським, дебати і ін.
    Кошмар.Саме головне, що вони лізуть всюди і їм зелене світло.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua