МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

без коментарів (л)

03/21/2006 | observer
(лише зауважу, що стаття з протимошенківського сайту)
http://www.obozrevatel.com.ua/news/2006/3/21/99770.htm
Тимошенко висуває коаліції сексуальні вимоги

Тетяна ЧОРНОВІЛ

"Лежать на одному ліжку два Віктори: Ющенко та Янукович. А між ними - жінка"... Лідерка БЮТ розважала журналістів пікантними історіями.

Юлія Тимошенко - просто реактивна жінка. За 60 днів виборчої кампанії вона наїздила Україною такий кілометраж, що могла б двічі помандрувати навколо світу. Цим досягненням Юлія Володимирівна похвалилася на прес-конференції, яка з президентським розмахом проводилася в Українському домі. Тимошенко повідомила, що встигла провести 400 зустрічей з виборцями, на яких вона доносила народу єдину думку - що на виборах 26 березня громадяни обиратимуть прем’єр-міністра з кількох кандидатур: Порошенка, Ахметова, Тимошенко, або «сірої конячки з парламентського болота, яка задовольнить апетити всіх кланів». Про це в Україні, здається, вже почув кожний. Тому на цю прес-конференцію Тимошенко прийшла зі свіжим «залізобеттоним» месиджем: «хто за помаранчеву коаліцію - той нехай голосує за БЮТ».

Свою позицію Тимошенко аргументувала тим, що представники «Нашої України» не відкидають можливість коаліції з Регіонами, Плющ із блоку себе і Костенка захоплюється Ахметовим, Мороз теж не виключає співробітництво з блакитними, а сам Янукович твердить, що в «Нашій Україні» є розумні люди, з якими можна мати справу. «Тож, якщо голосувати за ці сили - дочекаємось, коли онуку Анни Ахметової Роман Бесмертний буде носити пиво в кабінет прем’єра», - покепкувала Тимошенко. Про себе вона заявила, що ніколи за жодних обставин не буде вступати в коаліцію з Партією регіонів. Вона, мовляв, єдина, яка дає виборцям гарантії, що створюватиме коаліцію лише з партіями, які стояли на Майдані.

Потім Тимошенко попросила присутніх послухати, що з приводу майбутньої коаліції думає Президент України. На екранах, встановлених на сцені, з’явилося зображення Президента з його нещодавньої прес-конференції, але без звуку. «Що ж. доведеться читати по губам», - посміялася Тимошенко. Обличчя Президента на екрані також розпливлося в посмішці. «Одне ясно: було весело, - констатувала Юлія Володимирівна й сама озвучила Ющенка, - Журналістка попросила Віктора Андрійовича дати чітку відповідь, чи буде коаліція з Регіонами. На що Президент сказав, що зможе відповісти на це питання через 31 день. Це означає одне: така коаліція є можливою. Добре хоч, Президент не сказав про 40 днів, а то можна було б подумати, що це він про поминки».

За словами лідерки БЮТ, вибір країні робити цього тижня, тому вона написала лист-заяву в Секретаріат Президента, де вимагає від Віктора Ющенка дати до виборів «чітку та однозначну» відповідь на запитання, чи має намір він створювати коаліцію з Віктором Януковичем?

«Якщо він знову не дасть чіткої відповіді - це може бути розцінено суспільством як мовчазна згода на користь коаліції з Регіонами», - завершила винесення ультиматуму Тимошенко. Одною атакою проти прапора «Нашої України» вона не обмежилась. Дісталося й керівникам блоку: «Нехай нашеукраїнці бігборди «Не зрадь майдан!» зменшать до настільних і поставлять у своїх кабінетах», - уїдливо додала Тимошенко.

Звісно, Президент відповіді на заяву Тимошенко не дасть. Це не в його інтересах. Тож, в Україні є лише один гарант створення помаранчевої коаліції - Юлія Тимошенко. Інше питання - реальність цієї коаліції. Адже наразі обов’язкова умова Тимошенко - це посада прем’єр –міністра.

«Якщо не прем’єр, то Генпрокурор з правом особистого виконання вироків», - раптом додала Тимошенко, а потім розсміялася. «Ну, ви розумієте, що я жартую! А якщо серйозно, я маю досвід не брати на себе роботу асистента й цапа відбувайла», - пояснила лідерка БЮТ. Вона додала, що інколи відчуває себе в політиці білою вороною, бо не шукає компромісів, але її це влаштовує. «Колір нашого блоку – білий, і одяг я ношу білий, так що все підходить», - повідомила Тимошенко.

До речі, на прес-конференцію вона прийшла в білій в’язаній сукні з червоним серцем. Але це – дрібниці. Цікаво інше: чомусь Тимошенко в питаннях бажаної посади уперто обходить крісло спікера? Хоча по великому рахунку ця посада після конституційної реформи не лише авторитетна - на ній можна чудово зберегтися до наступних Президентських виборів, на відміну від крісла прем’єра, де за такий час до 2009 року легше згоріти, ніж втримати рейтинг. Можливо, відповідь слід шукати десь поруч. Наприклад, розрахунок такий: поки БЮТ вимагає ультиматумами портфель прем’єра, опоненти самі принесуть їй пропозицію на спікерство, на тарілочці. Ще й вмовлятимуть погодитися.

Щоправда, Тимошенко категоричне бажання бути прем’єром пояснює своїми можливостями. «Результати виборів будуть для мене вдалими, коли трете місце займе «Наша Україна». Невдалими - якщо це буде Вітренко. А БЮТ, звичайно, буде першим!»,- переконувала Тимошенко присутніх журналістів. Останні, звичайно ж, скептично ставилися до таких заяв. Нарешті, у Тимошенко запитали: а якщо все-таки коаліцію утворюватимуть Регіони з «Нашею Україною», чи приєднається вона до їх команди. «Піду в опозицію», - відповіла Тимошенко.

А далі вона вела в своєму стилі. Образно і яскраво пояснила свої слова: «Така гранд-коаліція, такий трикутник не є трикутником кохання. А більшою мірою - бермудським трикутником, який засмокче всі помаранчеві ілюзії». Від лірики-поезії, в наступному реченні Тимошенко перейшла до грубого порівняння: «Теоретично, можна вступити у все, що завгодно, але тільки не для нас, не для БЮТ».

А ще далі, розвиваючи тему можливості коаліції БЮТ, Регіонів, «Нашої України» Юлія Володимирівна навіть розповіла анекдот. Майже пристойний. Лежать на одному ліжку два Віктори: Ющенко та Янукович. А між ними - жінка. Ні, не Юля. Тимошенко скромно назвала цю жінку Україною. «Україна прокидається, й каже: «Толку від вас немає, ні від одного, ні від іншого. Треба хоч бажання загадати!», - розсміялася Тимошенко.

Вволю покепкувавши над Вікторами, Юлія Володимирівна розповіла, яким чином можлива коаліція БЮТ з «Нашою Україною». «Янукович якось говорив, що веде переговори з розумною, конструктивною частиною «Нашої України». Кого він мав на увазі можу перерахувати по пальцях. Це шість людей: Порошенко, Мартиненко, Третьяков, Червоненко, Жванія, Безсмертний. Так-от: сподіваюсь, вони все-таки знайдуть порозуміння, і та частина у Януковича залишиться. А я буду співпрацювати з іншою частиною та з Президентом», - заявила Тимошенко.

Тут якраз в тему нагодилося відповідне питання: «Минулої осені після відставки ви неодноразово заявляли, що готові подати руку Президенту за будь-яких умов. А готові ви зараз за будь-яких умов подати руку Президенту як політичній особистості?»

Тимошенко на це запитання розповіла доволі відверту історію.«Мені на кожному мітингу задають питання: ось, вас зрадили, необґрунтовано у відставку відправили. «Як ви можете співробітничати?!» А дехто навіть запитує: «Де ваша жіноча гордість, як ви можете безліч разів протягувати руку?» Коли мені задають це питання, я одразу згадую висловлювання королеви Вікторії, коли та наставляла свою доньку до вступу в шлюб. Там чоловік був не дуже привабливий, як для молодої дівчини. Перед шлюбною ніччю королева Вікторія їй говорила: «Заплющ очі й думай про Англію». Я думаю, треба заплющити очі й думати про Україну!» Тимошенко знову розсміялася.

А присутні зі здивуванням підмітили, що Тимошенко активно дає багатьом своїм оцінкам політичних явищ та процесів відверто сексуальне забарвлення. Наприклад, за словами Тимошенко, рейтинг «у когось падає, у когось - встає». Відсутність дебатів - це на думку екс-прем’єрки, як «секс по телефону».

Тут би звернутися до Фрейда, щоб поговорити про підсвідоме в політиці, та ще й у розпал виборчої кампанії. Вийшло б вельми цікаве дослідження. А то раніше на прес-конференціях Тимошенко більше говорила про «воплі й соплі». Хоча, з іншого боку, емблема серця зобов’язує чирвову даму виступати в амплуа любовно-сексуальних історій.

Тож на завершення, в білій сукні, наче наречена, Тимошенко ще раз повернулася до улюбленої теми: «Одружиться, нікуди не дінеться!». «Віктор Ющенко буде голосувати за БЮТ!, - переможно заявила Тимошенко. Журналісти, які почали покидати залу, з цікавістю повернули голову в бік сцени. Задоволена реакцією Юлія Володимирівна продовжила: «Він же заявив, що голосуватиме за чесну та чисту політичну силу, яка не зрадила ідеалів майдану. Це, звісно, ми!». На прощання Тимошенко кокетливо посміхнулася.

Відповіді

 • 2006.03.21 | Domino

  Re: без коментарів (л)

  Кстати, да. Почему бы Юлии Владимировне не стать спикером?

  Я вполне серьезно. Ее навыки именно в парламенте могли бы очень пригодиться и помочь. In my humble opinion, конечно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.22 | catko

   я вже рік пропоную їй генпрокурора. вчора майже погодилась(л)

   Тимошенко погодилася б на генпрокурора?
   www.ПРАВДА.com.ua, 21.03.2006
   http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/21/39967.htm
   Говорячи про те, яку посаду Тимошенко готова зайняти, крім посади прем'єр-міністра, для об'єднання помаранчевої коаліції, вона заявила: "Можливо, на посаду генпрокурора, але з правом виконання вироків. Це жарт".

   -------
   13-12-2004 21:16, catko
   короче - юлю в прокурори! (-)
   http://www2.maidan.org.ua/n/arch2005/1102965387
   --------
   15-01-2005 15:25, catko
   Юля - генеральний прокурор! (-)
   http://ww2.maidan.org.ua/n/arch2005/1105795529
   --------
   21-04-2005 19:42, catko
   все-таки юльку прокурором треба було ставити...(-)
   http://www2.maidan.org.ua/n/arch2005/1114101735
   --------
   09-09-2005 08:32, catko
   я пів року тому казав: юлю в генпрокурори. скажу і тепер(-)
   http://www2.maidan.org.ua/n/arch2005/1126243943
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.22 | Domino

    Re: я вже рік пропоную їй генпрокурора. вчора майже погодилась(л

    catko пише:
    > Говорячи про те, яку посаду Тимошенко готова зайняти, крім посади прем'єр-міністра, для об'єднання помаранчевої коаліції, вона заявила: "Можливо, на посаду генпрокурора, але з правом виконання вироків. Це жарт".

    Нi. В том и дело, что со спикером - не шутка, совсем.

    И я готов объяснить, почему, с моей точки зрения, Юлия Владимировна на этой должности принесет максимальную пользу и стране, и себе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.23 | catko

     хай буде спікером, прокур. тільки в економіку хай не пхається(-)

 • 2006.03.22 | Stefan Seitz

  Прэвєд КучмЄ. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua