МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інформативна стаття про Хартію "мов меншин" (л)

03/21/2006 | Роман ShaRP
Рекомендую прочитати як мінімум скорочену версію статті Володимира Василенко (доктора юридичних наук), про те,

Які мови в україні потребують особливого захисту. Колізія між національним законом і міжнародними зобов’язаннями держави

Скорочена версія знаходиться за адресою:
http://www.zn.kiev.ua/ie/show/589/52910/ (російська версія на http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/589/52910/)

Повна, дещо перевантажена, як на мене, термінами на кшталт антиукраїнські, антидержавні і т.п. версія статті розміщена Оk® за адресою
http://www2.maidan.org.ua/n/mova/1142941910


Корисні ці статті тим, що піднімають питання відповідності українського законодавства та міжнародних зобов*язань України міжнародному законодавству, міжнародним стандартам та потребам власне України та українців = громадян україни.

Я вважаю, що тверезий та об*єктивний аналіз відповідних міжнародних документів сприятиме проясненню ситуації навколо цієї єврохартії. Тому закликаю й інших експертів з міжнародного законодавства (сподіваюсь, хтось мене таки почує) зробити це і оприлюднити результати.

Кажучи стистло та просто: не бери дурного в голову, не бери важкого в руки, не підписуй те, чого не розумієш, і детально розбирай те, що підписав.


Р.S. Оскільки тема торкається міжнародних політичних зобов*язань України, я вважаю, що місце їй саме на форумі, присвяченому українській політиці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua