МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Преднистровье выборы!!!!!

03/22/2006 | Олена
Молодь каже „Баста!” Тарасюку!

В четвер, 23 березня о 13-30 біля будинку Міністерства зовнішніх справ України
(Михайлівська площа, 1) відбудеться масова акція-протест „Молодь каже „Баста!” Тарасюку”. Організатори заходу - Мережа Громадських Ініціатив "Баста!" - вимагають: „Міністра закордонних справ - у відставку!”. Активісти „Баста!” протестуватимуть проти блокади та порушенню прав українців Придністров'я та вручать голові МЗС Борису Тарасюку гарбуза від імені українського народу.
Контакти:
www.basta-ua.ukrbiz.net
basta-ua@inbox.ru
8 096 687 45 08, Олена

Відповіді

 • 2006.03.22 | Стась

  Рускага языка выучете, а то фсб денег не дадут (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.22 | Drug

   Звернення З'їзду українців Придністров’я

   Звернення З'їзду українців Придністров’я







   Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

   Вельмишановний Володимире Михайловичу!



   Вельмишановний Юрію Івановичу!



   До Вас звертаються делегати з'їзду українців Придністров’я. 15 років існує проголошена волею народу Придністровська Молдавська Республіка.

   Придністров’я в недавньому історичному минулому – це українська земля. Тому і проживають тут понад 200 тисяч українців, 67 тисяч з яких є громадянами України. З незапам'ятних часів існують братерські зв'язки багатонаціонального народу Придністров’я і України. Це тісні контакти в галузі економіки, науки і культури, це численні родинні відносини.

   Коли в 1992 році придністровський народ зазнав збройної агресії з боку Республіки Молдова, першою країною, що підставила своє родинне плече, надала притулок і свою допомогу придністровським біженцям, була Україна.

   Тому введення України в молдо-придністровский переговорний процес як країни-гаранта було сприйнято жителями Придністров’я з радістю, порозумінням і схваленням. З того часу Україна з честю і достоїнством несла і несе на собі цей відповідальний тягар.

   Події 3 березня цього року на придністровсько-українському кордоні приголомшили всіх придністровців, стали несподіванкою, багато в чому зумовленою недостатньою інформованістю громадян про зміст і спрямованість рішень української влади, і які фактично призвели до економічної блокади Придністров’я.

   В результаті зміни митного режиму зупинились промислові підприємства нашої республіки. Це може стати катастрофою для нас.

   Подібні дії приведуть до припинення грошових виплат працівникам бюджетної сфери, пенсіонерам, іншим соціально незахищеним верствам населення.



   З огляду на важку ситуацію, на ту біду, що насувається, користуючись своїми правами закордонних співвітчизників, Надзвичайний З’їзд українців Придністров’я просить Вас:



   1. Скасувати правила митного режиму, які введені Україною 3 березня 2006 року проти Придністровської Молдавської Республіки.

   2. Застосувати авторитет України як держави-гаранта та Ваш особистий авторитет Президента, могутньої європейської держави по відновленню переговорного процесу в урегулюванні Придністровського конфлікту.

   3. Не допустити на берегах Дністра широкомасштабної соціально-економічної катастрофи, жертвами якої стануть серед інших і понад 200 тисяч українців Придністров’я.

   4. Чітко дотримуватися положень Московського Меморандуму 1997 року, що закріплює право Придністров’я на самостійну зовнішньоекономічну діяльність.

   5. Визнати Придністровську Молдавську Республіку як суб'єкт міжнародного права.

   6. Відкрити у місті Тирасполі Консульство України.



   Україна – наша Батьківщина!

   Відчуй нашу біль і тривогу за майбутнє своїх дітей, за майбутнє нашого народу. Дай нам можливість мирно жити і працювати. Дай нам можливість йти тим шляхом, що обрав придністровський народ.



   Принято одноголосно Надзвичайним З'їздом українців Придністров’я

   18 березня 2006 року

   м. Тирасполь


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua