МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Без журналістів ніяк

03/23/2006 | Tatarchuk
За останні доби білоруського супротиву все більше інформації каже про те, що головним тормозом подій та помічником Лукаша є журналісти БТВ та інших ЗМІ.
Вони тупо показують власних "засланих казачків" на фоні майдану як вони розпівають шампанське серед поблажливо всміхаючихся гуманних ментов, кажуть, що це і є полупяні активісти.

Що потрібно зробити нашим журналістам (бо без них ніяк): Якби організувати тупо делегацію наших ЗМІ до мінських ЗМІ, типа обмін досвідом, - та добряче розяснити їм що журналістська революція - це перемога всіх.

Чи це реально, хоч відразу після виборів 26?

Відповіді

 • 2006.03.23 | Tatarchuk

  АФН сообщает

  Журналистов оставили без интернета
  Белорусские власти стараются максимально осложнить работу журналистов по освещению событий на Октябрьской площади. В районе площади закрыты все интернет-кафе, сообщает «Белорусский партизан». Объявления уведомляют, что сделано это "по техническим причинам". Хотя ни у кого не вызывет сомнений, что по политическим.


  На какие еще пакости пойдут власти? Канализационные люки заварили, биотуалеты, которые стояли на площади для любителей покататься на коньках, увезли, интернет обрезали... Осталось отравить минеральную воду в окрестных магазинах...
 • 2006.03.23 | Tatarchuk

  Журналіст БТВ який фабрикував новини про пяний майдан

  Редактор новостей с белорусского телевидения Павел Шемчук вчера вечером стал одним из "пьяных" провокаторов, которые позировали перед телекамерами на площади в центре Минска. Его портрет с сайта http://medussa.at.tut.by/ и фото, сделаное вчера на плошади, может сравнить каждый желающий.

  http://www.ucpb.org/?lang=rus&open=8950
 • 2006.03.23 | Tatarchuk

  В кого є мислі як вплинути на журналістів БТВ

  В кого є мислі як вплинути на журналістів, які замовчують та брешуть,
  будь ласка завітайте до http://community.livejournal.com/minsk_by/1024241.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.23 | Сахаров

   Є один спосіб

   який полягає у кардинальній зміні політичної і суспільної ситуації у Біларусі. Бо у атмосфері загального стеження, репресій і тиску незалежної журналістики, чи такої, якій притаманна якась совість, бути не може. Ви хочете вплинути на совість журналістів біларуського ТБ? Так журналістська совість - це звичайна людська совість, спроектована на фахову площину. Якщо тоталітарна влада набирає для своїх потреб бойовий загін - без різниці, міліцейський спецназ чи редакцію телебачення, то відмінності полягають лише у озброєнні і способі дій. З тим же успіхом можна намагатися збудити совість найманця, котрий знав для чого і куди йде і котрому плювати кого його пошлють вбивати. Бо йде він туди по гроші, по пільги, по можливість відчути себе сильнішим від інших, що йому забезпечують ті, хто його найняв і совість тут не грає. Відбувається відбір за певними ознаками. І цей відбірний загін "журналістів" ви збираєтеся переорієнтувати у способі дій? Марно. Краще впливати на все суспільство - спосіб витратний і такий що діє повільно, але іншого не дано. Потрібні потужні інформаційні впливи, не вибіркові а загальні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua