МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія регіонів відпрацьовує зрив виборів?

03/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Про це сьогодні заявив заступник голови ради "Молодіжного Союзу Наша Україна", член Ради Нашої України" Тимур Нагалевський.

"Нам стало відомо з доволі компетентних російських джерел, що певна нібито незалежна російська структура, яка спостерігатиме за виборами в Україні, готова за гроші заявити, що українські вибори є сфальсифікованими", - сказав він. "Тому теперішні заяви Януковича про можливу фальсифікацію виборів помаранчевою владою та можливий шахтарський похід на Київ одразу після виборів можуть бути першою частиною піар-комбінації, - переконаний Нагалевський. – Ми зараз не називаємо цю структуру, але хочемо попередити суспільство про підступні методи політичної боротьби Партії регіонів з використанням закордонних чинників", - наголосив Нагалевський.

Джерело: www.razom.org.ua

Відповіді

  • 2006.03.23 | Олексій(Харків)

    А що ж їм ще робити?

    Вони ж рік тому галасували, що голоси розділилися майже 50/50. Помаранчеві розкололися, тож і голоси розділилися. А ось куди поділися заявлені блакитними іхні голоси - загадка. Відокремлена СДПУ відтягнула на себе пшик. Тож або вони зривають вибори - або уся Україна бачить, наскіки вони популярні насправді. А свою реальну популярність їм світити ніяк не можна - надто забрехались.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua