МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дайте необхідні телефони для спостерігачів, виборців, етс...

03/23/2006 | Харцизяка
Перед виборами 2004 на Майдані був складений список телефонів державних та недержавних установ, гарячих ліній, т.і. Це була добра підмога для членів комісій, спостерігачів та виборців.

Хотілося б мати такий невеличкий довідничок і нині. Від КВУ до ЦВК... :) Також і форми скарг та актів, як це було перед попередніми виборами. Чи зараз це таки менш важливо?

Відповіді

 • 2006.03.23 | шкіпер

  Навіщо?

  Зараз є більш важливі справи, наприклад пошук транзитного сервера, чи створення гей-сайтів ...

  Нажаль, НМОД, десь ядро Майдану чи заховалось, чи занято більш важливими справами, а коммьюніті, покинуте на призволяще гризеться один з іншим, чий лідер кращій ... Нажаль.
 • 2006.03.23 | catko

  навіщо? але трохи в іншому контексті - раціональному

  1. якщо ви хочете боротись з фальсифікаціями за чесні вибори то які б ви телефони не дістали зіштовхнетесь з тим що той, кому ви подзвоните реагувати буде по алгоритму "вигідно\невигідно це тим, на кого я працюю"
  2. якщо ви є прихильником окремо взятої партії і дістанете на руки всі її телефони (а тих партій аж 45 і всі вішати на майдан абсурд) то - читайте пункт 1.
  3. якщо ви хочете щоб "янучари/помаранчеві не пройшли" то вам треба брати телефон гарячої лінії на сайті разом/я2006 (щось вроді 8-800-5000 220 - не впевнений - для ну) - але далі все одно читайте пункт 1.

  от тому і "навіщо?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.23 | шкіпер

   Re: навіщо? але трохи в іншому контексті - раціональному

   Я для себе теж зробив схоже резюме. Тому зібрав декілька телефонів різних місцевих ЗМІ/інформагенцій. Сподіваюсь що вони зпочатку знимуть і мабуть даже щось видадуть "в ефір", а вже потім будуть шукать спонсора для розкрутки теми.
  • 2006.03.23 | Харцизяка

   Навіщо

   catko пише:
   > 1. якщо ви хочете боротись з фальсифікаціями за чесні вибори то які б ви телефони не дістали зіштовхнетесь з тим що той, кому ви подзвоните реагувати буде по алгоритму "вигідно\невигідно це тим, на кого я працюю"
   Краще мати телефони (бажано не один), ніж не мати їх зовсім.

   > 2. якщо ви є прихильником окремо взятої партії і дістанете на руки всі її телефони (а тих партій аж 45 і всі вішати на майдан абсурд) то - читайте пункт 1.
   Тому й не просив партійних телефонів.

   > 3. якщо ви хочете щоб "янучари/помаранчеві не пройшли" то вам треба брати телефон гарячої лінії на сайті разом/я2006 (щось вроді 8-800-5000 220 - не впевнений - для ну) - але далі все одно читайте пункт 1.
   > от тому і "навіщо?"

   Ще забули навіщо бланки скарг та актів - таки дисциплінує членів комісії та спостерігачів. Може, у Вас це менш актуально, але от у нашому 60-му окрузі на виборах 2002 ввечері одночасно розтрощили кілька дільниць (люди специхвічної зовнішності). В 2004-му на 2-му турі третина дільниць показала явку 100% і більше. Сподіваюся, що ситуація змінилася на краще, але ж, краще бути готовим. Бо після амністії фальсифікаторів, розклеєні статті КК 157-159 уже не дуже їх заспокоять.

   От в Донецьку вже на площі сцену-муляж ВР збудували, із колонами, вікнами, банею з державним прапором і прапорами ПРУ по кутах нагорі. (Принаймні, мені дуже нагадує). Думаю, як і в 2002, 2004 - уже доведено план голосів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua