МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Турчинов стверджує, що НУ створює новий "транзитний сервер" (л)

03/23/2006 | observer
тут одне з двох: або з головою не гаразд в Безсмертного. або в Турчинова

http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/23/40047.htm

Відповіді

 • 2006.03.23 | alx_1904

  Сейчас удалят

  меня удалили часа 2 назад
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.23 | Мартинюк

  Люди – не бджоли(/)

  Федір Палій, Вінниця, спеціально для ”Іншого Боку”


  Уявіть собі: ви – пасічник. Літо. Сонячна галявина посеред лісу. Навколо – тільки двійко кумів поруч, кругом – гнучка зелена трава. На траві – пляшка горілки, сало, хліб, часник, миска квашених огірків.Трава приємно лоскоче вам з кумами дупи. Неспішна розмова, смачне булькання та хрумтіння… Десь обіч весело бігають ваші з кумами діти й хресники, топчучи траву – а та лише гнеться та духмяніє у відповідь.

  Поруч серед трави – квіти. Пахощі навколо… А оточують вас кругом лиш дуби. Ліс, в якому є трохи кущів, та ще зелені-зелені дерева. Безліч бджіл гуде навколо, носячи до ваших вуликів мед. А ви, мрійливо дивлячись з кумами на небо крізь листя дубів, точно знаєте, що це – ваші бджоли. Весь мед, що його по краплі бджоли носять до вуликів – ваш, особисто ваш. Бджоли вас люблять, вони носять мед не комусь – а персонально вам. І пригощати медом кумів ви будете особисто. Колись. Пізніше. Якщо забажаєте.

   Уявили? Ну, якщо ви собі цей рай земний змогли уявили – ви є професійно придатні до зайняття найвищої державної посади в Україні. Пікантність ситуації в тому, що березень – ще далеко не літо. А хто в березні бачить навколо себе серпень – ризикує зненацька, відкривши очі, опинитись… дупою в мокрому весняному снігу, по самі плечі. Пасіка після довгої морозної зими – занедбана. В лісі ж, окрім тихих спокійних дубів, виявилось повно звірів в сірій облізлий вовні. Які… клацають.

   Були б то вовки або навіть ведмеді, то ще було б півбіди. З обох боків березневої галявини сіріють вовною облізлих за зиму шинелей і клацають затворами приржавілих обрізів зовсім інші персонажі: комсомольці з лівого боку, бандити-махновці – з правого. До скупих краплинок березневого медку – голосів виборців, втомлених тяжкою зимою – є чимало охочих.

   На думку фахівців, які брали участь в виборчих кампаніях 2002 та 2004 років, кумівські байки про нібито «особисту відданість» пасічнику бджілок-виборців є великим перебільшенням. Навпаки, стихійні настрої є такими, що навіть найменший привід до сумніву в достовірності оперативних результатів підрахунку може призвести до дестабілізації і масових громадянських заворушень.

   Це, в свою чергу, означає прозоро видиму можливість… реваншу. Видимих передумов для «березневого реваншу» існує декілька. По-перше, це напружена суспільно-політична ситуація, додатково підігріта передвиборчою агітацією. По-друге, це практично рівний розподіл симпатій виборців між трьома основними групами політичних сил: пропрезидентськими, ПР та БЮТ. По-третє, досвід зими 2004-2005 років довів можливість реального впливу неорганізованих мас на політичні процеси. І, головне – реваншистські настрої щонайменше двох політичних сил з чільних трьох. А саме – тих, хто за результатами 2005 року опинився в програші. Обидві ці сили – «комсомольці» і «махновці» – залюбки повторили б сценарій річної давності, але вже на свою користь.

   «Березневий реванш» ініціювати дуже легко. Всі передумови – наявні й відомі. Почнімо з того, що оперативне інформування громадськості (і всього світу) про хід підрахунку голосів відбувається через інформаційні системи органів державної влади (ЦВК тощо), зав`язані на Інтернеті.В ніч же з 26 на 27 березня будь-яка похибка, неточність, аварія, затримка в оприлюдненні цифр автоматично стане приводом для заклику до громадської непокори. Провідних політичних сил, зацікавлених саме в такому Заклику – дві з трьох. В сумі кількість голосів їх симпатиків істотно переважує голоси симпатиків третьої чільної сили.

  Згадаймо, що «транзитний сервер» створено (і полишено цілим) як раз однією з цих двох сил, а друга сила була одним з детонаторів, які восени 2004-го викликали вибух. Згадайте: практично з цього самого приводу було здійснено заклик до громадської непокори восени 2004 року – і ким? Тобто, у «Махна в спідниці» є гарний досвід, схема вже раз була відпрацьована. А вже хто-хто, а «махновці» на перевірених схемах знаються.

  Створили привід? Тепер на черзі синхронний Заклик з двох, видимо, протилежних сторін. Їхня «протилежність» дуже умовна – насправді, обидві живляться протестними настроями. Зрозуміло, що обидві концентровані протестні групи миттєво сконсолідуються проти першого-ліпшого єдиного ворога – нібито «фальсифікатора».

   Чи були фальсифікації насправді – нікого не цікавило в 2004 році, не цікавитиме і нині. Головне – наявність самого ворога як факту, плюс зрозумілих масам і хоч скільки-небудь правдоподібних доказів (згодиться абсолютно будь-який збій в роботі комп`ютерної системи підрахунку голосів, тут відразу ж хлюпнемо бензину у вигляді транзитного сервера… і таки спалахне).

   Надії на те, що про «транзитний сервер» 2004 року нібито забуто, і що комсомольці з махновцями дозволять його використати комусь іншому, є марними.  Хто ж знає про «фокус» з сервером краще, ніж самі його недопотерпілі творці? А який йолоп повірить, що автори транзитного серверу віддали його «переможцям» цілим і незайманим задля просто так? Або може кримінальні справи про фальсифікацію виборів 2004 року є офіційно закритими? Зрозуміло, що «випадково» забутий транзитний сервер є просто троянською конякою, яку дехто «випадково» покинув прив`язаною до дуба на краю пасічної галявини.

   Завважимо, що непокараний і «забутий» транзитний сервер насправді готові згадати мільйони людей, які вже раз було в це повірили – варто лиш натякнути, що технологію збережено і успадковано.А тепер на хвилину забудьмо про серпневу пасічну галявину, та гляньмо на ситуацію з іншого боку.

  Уявіть собі… самого себе – обманутого, голодного, злого, перемазаного вугільним пилом, в облізлій шинелі, в промоклих чоботях по коліно, в березневому мокрому снігу. Зате із  зарядженим обрізом в руках. Тут вже байдуже – чи ти йдеш за шахтьором-комсомольцем, чи за тачанкою Махна в спідниці. В тебе є вождь – і є рівно одна смачна пасіка перед носом на галявині.

   Які будуть твої дії, друже, коли меду дуже хочеться ? Очевидно: чекати немає чого, слід самому створити привід для атаки. Одна зелена ракета - і вперед! Голодний же блиск в очах дає чітке розуміння: все починається з людей, і людьми ж, врешті-решт, і вирішується. Яка ж слабка людська ланка дозволить відібрати в пасічника мед? Зрозуміло, перша і очевидна ціль для обріза: сама інформаційна система оперативного підрахунку голосів ЦВК.

   Вперше її було  створено 1999 року конкретно для виборів Кучми. З тих пір протягом семи років ніхто не бачив і не перевіряв ані технічного завдання на систему, ні її проектної документації. Ніхто й ніколи не проводив незалежного аудиту її програмного коду, і хто її знає – що ж там система насправді рахує і як? Люди, які реально знали, що собою являє ця система, розчинились в часі. Може ту систему досі вже й віруси пожерли? Та чи існує вона взагалі? Якщо немає самих формалізованих вимог, то перевірити відповідність системи вимогам неможливо за визначенням. Темна вода... Отже, досить «встрелити» будь–кого з нинішнього технічного персоналу інформаційної системи ЦВК, і його руками забезпечити бодай підозру на фальсифікацію – все, справу зроблено, сумнів посіяно. Можна кидати в маси Заклик.Припустимо, що сама по собі система ЦВК і її персонал непідкупні і недосяжні одночасно. Нехай собі! В ланцюжку є друга мішень для бандитсько-комсомольської кулі: комунікації між окружними виборчими комісіями і ЦВК. Доки пасічник куняє на, нібито, серпневому, нібито, сонці, слід лиш посадити своїх людей на ланці комп`ютерного зв`язку. Від цих людей вимагається одне: забезпечити відмову системи в критичний момент на достатній час. І все, можна кидати в маси Заклик…

   Згадаймо, протеже якої з політичних сил традиційно вирішує питання комп`ютерного зв`язку на виборах з 1999 року?І транзитний сервер теж ніде не дівся! І його теж обслуговують живі звичайні люди. Збій транзитного серверу на годину-дві в потрібний момент – і, знову ж таки, можна кидати Заклик.

   Варіантів вже досить, вірно? Тепер справа за малим: зробити так, щоб (в разі чого) було кого зробити крайнім. Тут все ще простіше. Iнформаційні системи всіх без винятку органів державної влади, в тому числі ЦВК (а також Верховної Ради, Секретаріату Президента, Кабміну, СБУ, МВС тощо) працюють в Інтернет-домені GOV.UA. «Вимкни» домен – вимкнеться все. Водночас, на адміністратора домену .UA – маленьке, але горде ТОВ «Хостмайстер» – і «махновці», і «комсомольці» разом безуспішно полюють ще з часів Кучми, про що списано тони паперу і знає весь білий світ.

   Всі інформаційні ресурси всіх державних органів України ТОВ «Хостмайстер» наразі обслуговує безкоштовно, без оформлення жодних документів (от же безкорисливі продержавницькі ідіоти, прости Господи – за ідею працюють, грошей не беруть, ще й відповідальність самі на собі поклали).

   Водночас, нещасного адміністратора українського домену з 2001 року Пресували, і особисто Леонід Кучма руками Віктора Януковича, і СБУ, і Верховна Рада, і Кабмін, і Антимонопольний комітет (Бог з ним і Росія разом), а як раз під самісінькі вибори-2006 його (випадково?) підставили ще й під дві зустрічні податкові перевірки. До яких би судів «Хостмайстер» не звертався – його докази і аргументи жоден український суддя жодного разу до уваги не прийняв. А все тому, що «Хостмайстер», як то не дивно, є дійсно незалежний і… нічий. Ніхто з великих політиків його не «кришує». Отже, ніхто за нього і не вступиться.

   Так що і «махновці» і «комсомольці» мають щонайменше одного спільного офірного цапа, який всіх однаково влаштовує і на якого можна звалити вину щодо збою системи підрахунку голосів ЦВК. Звісно, якщо адміністратора українського домену пресували 5 років підряд всі українські гілки влади поспіль, то хто ж повірить, що після всього цього «Хостмайстер» не побажав нагадати про себе державі в дійсно критичний момент? Він-то має чіткий, простий і зрозумілий мотив – помститись за 5 років принижень, беззаконня і знущань. Тепер, що б насправді не «зламалось» в державних веб сайтах, завжди можна без ризику звалити вину на ТОВ «Хостмайстер», адміністратора домену GOV.UA. І нехай тоді «Хостмайстер» знову відмивається і виправдовується, хоч він нікому нічого взагалі-то не обіцяв. Колись виправдається... Можливо. Згодом.

   В результаті, на думку ряду знавців, протягом 26-27 березня нас імовірно чекають такі події:

   1. В другій половині дня, або ввечері 26.03, відбудеться очевидний всьому світу, зразково-показовий збій в роботі інформаційних систем, які оприлюднюють результати підрахунку голосів. Яким саме буде цей збій – не принципово. Чи то система продемонструє світу відверто безглузді цифри, чи то інформаційні ресурси органів державної влади просто вчасно зникнуть з поля зору на кілька годин – байдуже.

   2. У «відповідь» на очевидну недієздатність комп`ютерних систем, в вечірніх теленовинах в прайм-тайм 26 березня лідери двох з трьох провідних політичних сил синхронно з двох протилежних боків звинуватять чинну владу у фальсифікаціях виборів, вказавши на відверту нездатність системи оперативного підрахунку голосів ЦВК. Вони нагадають кожний своїм виборцям також про успадкований від попереднього режиму транзитний сервер. Кумівські дупи третьої «провідної» політичної сили раптово опиняться з обох боків затиснуті в сталеві шахтарсько-махновські лещата.

   3. Об`єднаний протестними настроями електорат двох зазначених політичних сил вранці 27 березня розпочне по всій території України спонтанні, добре фінансовані з обох боків стихійні акції громадянської непокори - проти фальсифікаторів!

   4. З метою вберегти тих осіб, які насправді здійснювали несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем ЦВК, від розкриття – всі звинувачення буде спрямовано якнайдалі від істини. Зокрема, підставленим ймовірно опиниться адміністратор доменів .UA та .GOV.UA, проти якого всі ті самі і Мартин з балалайкою щойно в чергове посилили операцію активного тиску.

  Результат цих акцій, насправді, буде не прогнозованим. Це вам не 2004-2005 роки! Справжній хаос прогнозам, перепрошую, не піддається. Шанс вижити в хаосі має не той, хто мрійливо розлого говорить - а той, хто швидко і влучно стріляє, хоч будь він нехай і взагалі німий... От таке.

   Один Президент України свого часу зумів сягнути непересічних висот новітньої наукової думки. Мовляв, Україна – не Росія. Його наступника, здається, чекає нове, ще геніальніше прозріння. Мало того, що березень  – не серпень.

   Люди – не бджоли.  Федір Палій, Вінниця, спеціально для ”Іншого Боку”
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.23 | observer

   інформативно (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.23 | Мартинюк

    Стаття поставлена на "Інший Бік" 21 березня

    Враховуючи необхідність якогось часу для обдумування і написання, то автор ( можливо псевдонім) мав цю інофрмацію ще минулого тижня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.23 | observer

     зверни увагу на це

     http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/23/40051.htm

     ця дура таки готує 2ий майдан
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | alx_1904

      Ну совсем не дура, а просто сволочь редкостная(-)

     • 2006.03.23 | Мартинюк

      Історія повторюється двічі - вдруге вже як комедія.

      Їм здається що вони зможуть влаштувати трагедію, а отримають комедію.

      Я це дуже чітко зрозумів , коли побпчив "протомайдан" Партії Регіонів на Контрактовій Площі. Студенти "Могилянки" сказали що щільне каре із янучарських наметів муляє їм очі близько тижня.

      Намагаючись знайти у цьому якусь логіку я врешті зрозумів - лідери Партії Регіонів вірять легенді Каськіва, що помаранчева революція почалася з бардачного бівуаку "жовтої пори" на Контрактовій площі який там стовбичив близько тижня.

      Може вони ще й думають що одного дня студенти Могилянки підуть вслід за Хомутинником і Януковичем-синком походом на Майдан Незалежності?

      Щось подібне схоже сповідують і високопоставлені "бютифавни" . Хоча там є достатньо багато розумних людей , які можуть поєднувати творчий підхід і реальне бачення ситуації, але схоже що командують не вони...

      Гадаю вони переконаються що українці не бидло і не козли для їхніх піар-технологій. Поки що вони гадають що головне це їхні гроші і піар-штучки.Розчарування буде неприємним і болісним.
    • 2006.03.23 | klutz

     Або знається на питанні так глибоко, що зміг прорахувати. (-)

 • 2006.03.23 | Хвізик

  А ще, Турчинов стверджував, що людина чиинить самогубство двома

  пострілами у голову. Другий - з контрольною метою
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.23 | alx_1904

   А перед этим ломает себе все пальцы на руках (-)

 • 2006.03.23 | catko

  тихо шифером шурша єдет криша неспеша

  1. вулиця фрунзе і площа лесі лкраїнки (там цвк) - це чуть не різні кінці міста. відстань не менше 15 км. різні райони. різні атски.

  2. прокласти з укртелекому канал/кабель це зараз як стартовий мобільний пакет купити. на вулиці в нас раз в тиждень щось таке комусь в офіс проводять.

  3. каналу 100 кбіт.с вистарчить хіба по чатах полазити. на порно-картинки - і то вже мало :-) а про "маніпуляції з сервером цвк в реальному часі" просто промовчу.

  4. стандартний пакет каналу 64 кбіт, 128 кбіт і т.д. з кратністю помножити на два.

  5. укртелеком по звичайній телефонній лінії (без додаткового заведення кабелів) зараз вільно по києву дає до 8 мегабіт в секунду. а 100 кбіт - це для ламерів.

  це було про техніку.
  а тепер про політику.

  а чого це раптом юлька разом з нетаками регіонами комуняками і вітренками в унісон про гарантовану фальсифікацію виборів раптом заспівала?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.23 | alx_1904

   Ликбез для ламеров

   catko пише:
   > 1. вулиця фрунзе і площа лесі лкраїнки (там цвк) - це чуть не різні кінці міста. відстань не менше 15 км. різні райони. різні атски.
   А ПРИ ЧЁМ здесь АТС????
   > 2. прокласти з укртелекому канал/кабель це зараз як стартовий мобільний пакет купити. на вулиці в нас раз в тиждень щось таке комусь в офіс проводять.
   Во-во
   > 3. каналу 100 кбіт.с вистарчить хіба по чатах полазити. на порно-картинки - і то вже мало :-) а про "маніпуляції з сервером цвк в реальному часі" просто промовчу.
   Это скорость компьютерной сети в офисе, и не надо сравнивать с инетом, всё равно такая ревльная скорость в инете редко бывает оооочень, а тут для данных более чем достаточно, и 10 хватило бы.

   > 4. стандартний пакет каналу 64 кбіт, 128 кбіт і т.д. з кратністю помножити на два.

   Повторю это к инету НЕ ИМЕЕТ отношения, посмотрите ТТД своей сетевой карточки ;)

   > 5. укртелеком по звичайній телефонній лінії (без додаткового заведення кабелів) зараз вільно по києву дає до 8 мегабіт в секунду. а 100 кбіт - це для ламерів.
   См выше, судя из поста последний ламер - вы :(
   Учите матчасть
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.23 | catko

    а от предсказамус хай розсудить хто з нас ламер(-)

   • 2006.03.23 | Мартинюк

    Так що - кожен офіс з виділеною лінією має транзитний сервер?

    Боюсь поспішати з оцінками , але виглядає що всі ці заяви для села, в якому нема асфальту, а телефонні дроти здали збирачам кольорового металобрухту.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.23 | alx_1904

     А какое юр. значение имеет сервера и их кол-во, а? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | Мартинюк

      Кожна квартира куди протягнуто "виділенку" буде обшукана

      Якщо Турчинов знову прийде влади.
      Адже там може ховатися "паралельний сервер"!
   • 2006.03.23 | observer

    мовчіть, краще мовчіть

    alx_1904 пише:
    > > 3. каналу 100 кбіт.с вистарчить хіба по чатах полазити. на порно-картинки - і то вже мало :-) а про "маніпуляції з сервером цвк в реальному часі" просто промовчу.
    > Это скорость компьютерной сети в офисе,

    угу, "сэм-восэм"
    навіть я, непрограмер, знаю, що швидкість в локальній мережі - 10 Мб. А в сучасних так і всі 100. МЕГАбіт. Ане КІЛОбіт
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.23 | alx_1904

     Очепятка на УП, в оригинале Мбиты

     >За його словами, БЮТ проводив моніторинг прокладок опто-волоконного кабеля напередодні виборів і з’ясував, що на початку цього місяця «Укртелеком» проклав нову мережу, здатну пропускати інформацію зі швидкістю 100 Мбіт/с.

     http://www.byut.com.ua/ukr/news-1283

     Но для вычисления Вашей реальной скорости в инете сходите:
     http://vad.spb.ru/www/xlam/Speed.htm
     Отрезвляет ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | catko

      угу. ось і відповідь чемберлену не забарилась(л)

      http://2006.liga.net/news.asp?nid=183227

      Журналисты искали транзитный сервер, а нашли "горячую линию"

      Журналистское расследование установило, что по адресу ул.Фрунзе 15-а, где якобы размещался транзитный сервер по фальсификации выборов, находится "горячая линия", принимающая сигналы от граждан о нарушениях избирательного законодательства.

      Как передает с места событий корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, руководитель "горячей линии" Валерий Кочетов в интервью заявил, что проект существует уже не первую избирательную кампанию. Во время прошлой избирательной кампании работала такая же "горячая линия" по адресу ул.Банковая, 2. Тогда по словам В.Кочетова, было обработано 15 тыс. входящих звонков по поводу нарушений на выборах, а одним из руководилей проекта был Александр Турчинов.

      В этот раз "горячая линия" создана Одесской правозащитной академией, президентом которой является В.Кочетов. Еще в сентябре он предлагал принять участие в данном проекте БЮТ, Соцпартии, партии "Реформы и порядок" и "Нашей Украине", однако на предложение откликнулась только последняя.

      В.Кочетов сообщил, что на "горячей линии" по номеру 8-800-500-0220 работает 30 операторов, принимающих звонки о нарушениях на выборах, а в день выборов планируют работать 50 операторов. Все звонки анализируются, и в случае, если правонарушение действительно имеет место, соответствующие материалы передаются в правоохранительные органы.

      Руководитель проекта заявил, что А.Турчинову известно о работе такой "горячей линии" и избирательные штабы БЮТ активно сотрудничают с ней.

      Комментируя заявление А.Турчинова о том, что якобы по адресу, где находится "горячая линия", размещен транзитный сервер для фальсификации выборов, А.Кочетов заверил: "Это абсолютное вранье. Я думаю, что Турчинов поработав в определенной организации (СБУ - ред.) получил психологическую травму и теперь во всем готов видеть прослушивание. Тем более, что, судя по открытым уголовным делам, он сам это организовывал". По его мнению, А.Турчинов пытается таким образом пытается отвлечь от себя внимание.

      Вместе с тем В.Кочетов поблагодарил представителя БЮТ за то, что благодаря ему сегодня вся Украина узнает номер "горячей линии" по приему звонков о нарушениях на выборах.

      Напомним, что сегодня на пресс-конференции один из лидеров БЮТ А.Турчинов заявил, что по адресу ул.Фрунзе 15-а находится транзитный сервер по фальсификации выборов, к которому якобы причастны члены "Нашей Украины".

      В.Кочетов до сих числится руководителем Центра правового мониторинга партии БЮТ и уже несколько лет является членом партии "Батьківщина".
  • 2006.03.23 | Андрій З.

   Re: тихо шифером шурша єдет криша неспеша

   catko пише:
   > а чого це раптом юлька разом з нетаками регіонами комуняками і вітренками в унісон про гарантовану фальсифікацію виборів раптом заспівала?

   Побачите, буде заява від Бют про фальспфікації (бо вони очевидно отримають цифру, неспівмірну з амбіціями) і про транзитний сервер і заклики до нового майдану і позов у Верховний суд. Так що про помаранчеву коаліцію ніхто і не згадає.
 • 2006.03.23 | Анатоль

  Транзитний сервер.

  Ніякого "транзитного сервера" не було, нема і не треба.
  Потрібно просто знати паролі доступу до сервера ЦВК.
  І тоді з любого домашнього компютера можна маніпулювати даними.
  Не так вже й багато даних туди надходить.
  По кілька чисел з 225 окружних комісій за добу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.24 | Сергій Кабуд

   абсолютно. і по телефону звонит-ся і перевіряєтся

   Юля- відьма.

   Ющенко- ліший.

   Йде маніпулювання лохами через магічний скляний ящик.
  • 2006.03.24 | Volodimir_V

   Re: Крім паролю можна відсіяти доступ по IP та MAC адресах.(-)

 • 2006.03.23 | catko

  нє блін. юлька це на повному серйозі (л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/23/40082.htm

  Турчинову надавали інформацію про сервер "Нашої України" в СБУ
  www.ПРАВДА.com.ua, 23.03.2006, 21:27

  Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що інформацію про транзитний сервер, організований нібито "Нашою Україною", Олександр Турчинов отримував від працівників того серверу та СБУ.

  "Хочу сказати Роману Безсмертному і Роману Зваричу, що про цей проект Турчинову розповіли люди, які й приймали участь у створенні того центру, як вони кажуть", - сказала вона.

  "Турчинову дали інформацію і ті люди, які працюють на середніх ланках СБУ. Сьогодні нічого в Україні немає таємного", - зазначила Тимошенко.

  Вона також зазначила, що нашоукраїнці "навіть не домовились", як це називається, коли показували будівлю, де, за інформацією Турчинова, знаходився сервер:

  "Одна частина Нашої України сказала, що там телефонний центр, гаряча лінія. До речі, вони ніде не були надруковані, телефони цієї гарячої лінії", - сказала вона

  "Інші сказали, що це правозахисний центр. Вони навіть не змогли домовитись про єдину думку, що це за приміщення", - додала вона.

  --------------
  дура. хєрячить шо німа до суду. чого вона добивається? царицею всія україни на майдані №2 стати?

  а той телефон гарячої лінії вже два місяці вгазетах і на бігбордах світиться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.24 | Мартинюк

   Цей телефон я особисто списував з сайту майже тиждень тому(-)

   З сайту "Разом"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua