МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Руслана закохає весь світ

03/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Свого часу я потрапила в досить специфічну ситуацію: після Євробачення цілий світ я намагалася закохати в Україну, можливо ,я говорила навіть те, чого не було насправді. Сьогодні я поїхала в тур Україною, щоб сказати все те, сказане в Європі , тепер вже й самим українцям",- сказала сьогодні на прес-конференції п’ятий номер виборчого списку Блоку "Наша Україна”"Руслана Лижичко.

"Я - оптиміст, і тому вірю в силу того відродження, що розпочалося рік тому. Я не говорю тільки про Майдан , я говорю про той фантастичний шанс, який Україна сьогодні отримала , і вона просто не має права випустити його з рук ані на секунду", - підкреслила Руслана Лижичко. "На сьогоднішній день дуже актуальним є об’єднання патріотично-демократичних сил. Я закликаю Юлію Тимошенко стати повноцінним союзником в помаранчевій коаліції і не бити ані по Віктору Ющенку , ані по його команді .Я на власні очі побачила, що люди в регіонах налаштовані на спокій , а не на емоції ".

Стосовно своїх планів роботи в парламенті пріоритетними напрямками Руслана визначає для себе благочинність, культуру та гострі молодіжні питання. За словами співачки, у рамках туру "Русланині університети" вона об’їздила близько тридцяти вузів України . "У нас були відкриті, демократичні розмови зі студентами, - підкреслила Руслана. - Сьогодні політика стала публічною завдяки Віктору Ющенку. У мене є тільки одне побажання до всіх: не використовувати цю демократію і свободу слова для створення депресії і песимізму в Україні".

Відповіді

 • 2006.03.23 | Роман ShaRP

  Особисто мене вона та інші капітани ТітаНСНУніку вже закохали(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.23 | damoradan

   (-)

 • 2006.03.23 | Сергій Кабуд

  Руслана залишає враження корявого клоуна

  навіть коли вона перейшла з табору галубих до помаранчових

  клоунська суть залишилася

  може саме це єднає її з Ющенком? Теж трипільский камєдіант


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua