МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Від Луценка: справу щодо побиття в Житомирі доведуть до кінця

03/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, під час робочого візиту на Полтавщину, Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко зазначив, що за останній тиждень в державі сталося дві надзвичайні ситуації відносно передвиборчих перегонів. Одна з них - це силове захоплення і жорстоке побиття 19 березня у місті Житомир одного з активістів «Нашої України» представниками «Народного блоку Литвина». Міністра здивувало, що серед них був працівник столичної міліції, який вже місяць перебував у відпустці.
- Ще з більшим подивом я дізнався, що вони завезли побитого до офісу начальника служби охорони блоку Володимира Литвина - колишнього керівника Кіровоградської міліції Валерія Ноніка, який покривав бандитсько-міліцейське свавілля на скандально відомих 100, 101 та 102 виборчих округах (під час виборів Президента України), - продовжив Юрій Луценко, - мене дуже дивують моральні принципи Володимира Литвина, який взяв таку людину до себе начальником охорони.
За словами Міністра, прокуратура спочатку відмовлялася порушувати кримінальну справу, але після наполягань міліції і його особистих справу було порушено, але не за фактом силового захоплення людини, а за фактом хуліганства. Міністр зазначив, що в справі є висновки судово-медичної експертизи. Лікарі констатували у потерпілого черепно-мозкову травму, струс мозку, перелом носа та кількох ребер. Юрій Луценко запевнив, що цю справу буде доведено до логічного завершення незважаючи на будь-які посади, а працівника міліції, який брав участь у інциденті, буде відсторонено від виконання службових обов’язків. У випадку, якщо прокуратура визнає його дії незаконними, він буде звільнений з органів внутрішніх справ та понесе кримінальну відповідальність.

Довідково: 22 березня цього року прокуратура Житомирської області порушила кримінальну справу згідно за ст. 296 (хуліганство) КК України за фактом побиття кандидата в депутати Королівської райради Житомирської області від «Нашої України» Володимира Зубрицького.

Департамент зв’язків з громадськістю
МВС України

Відповіді

 • 2006.03.24 | Igor

  Re: Від Луценка: справу щодо побиття в Житомирі доведуть до кінця

  Wod tak bu cowcemi, a ne tolko z temi, kotorue ne imejut zatschitu w etom gocydarctwe. Pyct etsche yberyt depytatckyju neprikocnowennoct i wupyck ljudei, kotorue naxodjatcja pod cledctwiem, na poryki depytatow. Odna ryka drygyju moet, ili eto nazuwaetcja po-drygomy?
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогодні, під час робочого візиту на Полтавщину, Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко зазначив, що за останній тиждень в державі сталося дві надзвичайні ситуації відносно передвиборчих перегонів. Одна з них - це силове захоплення і жорстоке побиття 19 березня у місті Житомир одного з активістів «Нашої України» представниками «Народного блоку Литвина». Міністра здивувало, що серед них був працівник столичної міліції, який вже місяць перебував у відпустці.
  > - Ще з більшим подивом я дізнався, що вони завезли побитого до офісу начальника служби охорони блоку Володимира Литвина - колишнього керівника Кіровоградської міліції Валерія Ноніка, який покривав бандитсько-міліцейське свавілля на скандально відомих 100, 101 та 102 виборчих округах (під час виборів Президента України), - продовжив Юрій Луценко, - мене дуже дивують моральні принципи Володимира Литвина, який взяв таку людину до себе начальником охорони.
  > За словами Міністра, прокуратура спочатку відмовлялася порушувати кримінальну справу, але після наполягань міліції і його особистих справу було порушено, але не за фактом силового захоплення людини, а за фактом хуліганства. Міністр зазначив, що в справі є висновки судово-медичної експертизи. Лікарі констатували у потерпілого черепно-мозкову травму, струс мозку, перелом носа та кількох ребер. Юрій Луценко запевнив, що цю справу буде доведено до логічного завершення незважаючи на будь-які посади, а працівника міліції, який брав участь у інциденті, буде відсторонено від виконання службових обов’язків. У випадку, якщо прокуратура визнає його дії незаконними, він буде звільнений з органів внутрішніх справ та понесе кримінальну відповідальність.
  >
  > Довідково: 22 березня цього року прокуратура Житомирської області порушила кримінальну справу згідно за ст. 296 (хуліганство) КК України за фактом побиття кандидата в депутати Королівської райради Житомирської області від «Нашої України» Володимира Зубрицького.
  >
  > Департамент зв’язків з громадськістю
  > МВС України


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua