МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українська народна партія - за другу державну мову

03/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
„Власті Росії так і не зробили жодних висновків з результатів минулорічних президентських виборів в Україні, коли відверті антиукраїнські дії окремих російських політиків та «політтехнологів» тільки сприяли мобілізації державницьких сил та їх перемозі на виборах”. Про це йдеться у заяві Української народної партії з приводу коментарів МЗС Росії щодо статусу російської мови в Україні.

Як відомо, 21 березня 2006 року Департамент інформації й друку Міністерства закордонних справ Росії поширив коментар, в якому висловив сподівання на те, що рішення Харківської міської ради про надання російській мові статусу регіональної начебто позитивно вплине на визнання прав російської мови не тільки в Харківській області, але й в інших регіонах України.

Цей коментар зовнішньополітичного відомства Росії, Українська народна партія кваліфікує як „грубе втручання у внутрішні справи України, нехтування загальновизнаними нормами міжнародного права”. „Загальновідомо, що маніпулювання громадською думкою та відверта дезінформація не найкращим чином сприяють налагодженню дружніх та рівноправних відносин між країнами, таких, які і мають бути між Україною та Росією”, - говориться у Заяві УНП.

З огляду на це, УНП не вважає за можливе залишити вищезгаданий «коментар» без уваги і закликає МЗС України належним чином на нього відреагувати.

УНП звертається до Служби безпеки України з вимогою "припинити діяльність іноземних спецслужб на території України", зокрема, "проведення ними так званих «опитувань» з метою розпалювання мовної та міжетнічної ворожнечі в Україні".

УНП також звертається до властей Росії з пропозицією надати українській мові статус другої державної на території Російської Федерації.

Відповіді

 • 2006.03.24 | Vencedor

  Re: Українська народна партія - за другу державну мову

  Пiдтримую. А де украiнський телеканал у Рocii, який Путiн обiцяв у минулому роцi?
 • 2006.03.24 | леонід

  Re: Українська народна партія - за другу державну мову

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > УНП також звертається до властей Росії з пропозицією надати українській мові статус другої державної на території Російської Федерації.

  Оце вже Костенка понесло. Прямо до "властей Росії". А чому не до влади (філологічно)держави РФ? Навчилися в ПРУсаків за кілька днів - вже вміють розрізняти владі від "власті".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua