МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Побито голову Спілки офіцерів України

03/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Інформаційне повідомлення СОУ

19 березня 2006 року у під’їзді будинку за місцем помешкання пізно увечорі було побито голову Спілки офіцерів України, народного депутата 2 скликання, голову Васильківської районної держадміністрації полковника В’ячеслава Білоуса. Під час нападу було завдано травм голови та грудної клітини. Частково втрачено зір.

На цей час полковник В’ячеслав Білоус перебуває на лікуванні у лікарні Феофанії.

Прокуратура веде розслідування.

Виконавчим комітетом СОУ готується звернення до Президента України – повідомлення про побиття та прохання притягнути до відповідальності винних у нанесені травм В’ячеславу Білоусу, як голові СОУ та голові районної держадміністрації.

Секретаріат СОУ

From: "sou" sou@gu.kiev.ua Date: Fri, March 24, 2006 10:46 am

Відповіді

  • 2006.03.24 | Георгій

    Re: Побито голову Спілки офіцерів України

    За Вячеслава ми голову звернемо любомому.Ми знаємо його як чесного морального політика там посадовця.Георгій .Член Спілки Офіцерів України,Крим.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.24 | alx_1904

      Re: Побито голову Спілки офіцерів України

      Георгій пише:
      > За Вячеслава ми голову звернемо любомому.Ми знаємо його як чесного морального політика там посадовця.Георгій .Член Спілки Офіцерів України,Крим.
      Моральные офицеры, у которых есть ЧЕСТЬ, не принимают присягу по два раза.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.25 | Майстер

        Нам лі бріліантов нє знать...

        Моральні офіцери? Яка новація в логіці. Як "смажений лід". Я служив у розквіті застою і добре роздивився це плем’я людців "с чєстью". Товсту книжку мжна писати. Мій начштабу батальйону мав кличку "Кармен" - від назви улюбленого питного одеколону. Комроти - "Сємдєсят фтарой" (від назви тодішнього популярного портвейну. Людці, які один на одного стукали, один одного обкрадали, обкрадали ("абжімалі") солдатів, продавали казьонний бензин і казьонні комбєзи, пиячили, не вміли стріляти і їздити... Так, присягу вони приймали тільки раз. Бо більше ніхто не пропонував. А за стакан бормотухи могли б і по шість-сім разів приймати. При чому всі. Жодного "морального" чи "с чєстью" кадрового офіцера в нашому гвардійському орденів Кутузова й Суворова червонопрапорному ННН мотострілецькому полку не було. Найкращому в дивізії.
  • 2006.03.24 | леонід

    Re: Побито голову Спілки офіцерів України

    У мене це повідомлення викликало поважні сумніви і кілька запитань.
    По-перше, чому такий серйозний інцидент, якщо він мав місце, замовчувався аж п'ять діб і з'явився на "Майдані" в останній агітаційний день?
    По-друге, чому про це принаймні вчора не знав ніхто з партійних активістів в Василькові?
    По-третє,чому не вказано, що подія сталася в місті Києві, адже саме там мешкає пан Білоус?
    По-четверте,чому не вказано, яка прокуратура веде розлядування і на яких підставах (порушено кримінальну справу. чи проводиться перевірка заяви?)?
    По-п'яте, на якій підставі саме Президент України має притягувати до відповідальності винних в нападі? Або він додатково підпрацьовує в прокуратурі, або виконком СОУ не довіряє якійсь прокуратурі.

    Бажаючи пану Білоусу якнайшвидшого одужання, не можу притлумити відчуття, що запашок піару аж в ніс б'є.
  • 2006.03.24 | Мірко

    Re: Побито голову Спілки офіцерів України

    Західні ЗМІ висвітлюють вибори як боротьбу москалів на Україні із українцями. Не зважають на подробиці політичних поглядів. Сподіваються що результат буде пімста голубих (москалів).
    На жаль не думаю що вони помиляються.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.24 | леонід

      Re: Побито голову Спілки офіцерів України

      Не перебільшуйте в цьому випадку. Голова Васильківської РДА Білоус зарекомендував себе на Васильківщині як послідовник і соратник янучарів. Це за таке москалі на нього могли вчинити "атентат"?
      Підлеглі "жертви атентату" по РДА кажуть, що так просто прихворіла, а опоненти вказують на його небажання стати свідком фіаско УНБ "За Білоуса" на районних виборах.

      До речі, цей носій честі офіцера - є політичним багатоженцем. Він в двох списках - БЮТ та УНБ. Морально до сказу. І подейкують, що партквитки КПССи, УРП "Собор" та візитку Карпачової береже як святиню.

      Типовий пристосуванець.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.25 | Мірко

        Багатонапрямність! Значить Білоус таки сучасний українець. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua