МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перемогли на Майдані - переможемо й завтра!

03/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Спільне інформаційне повідомлення Організації Українських Націоналістів та Організації Українських Націоналістів (революційної) [від. ред. Майдану: спільне бандерівсько-мельниківське повідомлення]

Залишається декілька днів до завершення виборчої кампанії. Ми переконані, що 26 березня українці зроблять правильний вибір, свідомо віддавши свої голоси тим політичним силам, які у 2004 році разом з усім українським народом піднялися на захист нашої країни від встановлення авторитарного проросійського режиму, а сьогодні продовжують підтримувати утверджені Майданом ідеали.

Ми впевнені, що українці рішуче відкинуть ті політичні сили, які прагнуть повернути Україну у період кучмізму, — як відверто проросійським, так і тим, які, маскуючись під захисників українських інтересів, намагаються повернути собі втрачену після Помаранчевої революції владу. Імперським амбіціям Москви буде завдано чергової поразки.

Проте вже сьогодні ми повинні готуватися до праці після 26 березня, на новому етапі розбудови Української державности. Перед нами постануть нові завдання та нові проблеми, породжені як наслідками діяльности попереднього поваленого режиму Кучми, так і наступними підривними діями Москви та деструктивними діями її свідомих і несвідомих прислужників.

Ми розпочали підготовку до цього нового етапу, створивши спільну комісію, яка повинна розробити стратегію політичної діяльности українських націоналістів після завершення виборчої кампанії. Не можна допустити ейфорії, яка охоплювала більшість українських політиків одразу після успіхів і в 2002, і в 2004 році, дозволяючи щоразу антиукраїнським силам оговтатися від невдач і далі продовжувати свою деструктивну діяльність.

Українці перемогли на Майдані. Переможуть завтра. І повинні йти до наступних перемог.

Слава УкраЇнІ!
Героям Слава!

Голова Проводу ОУН
Микола Плав’юк
Голова Проводу ОУН (р)
Андрій Гайдамаха

Відповіді

  • 2006.03.24 | Гайдамака

    Re: Перемогли на Майдані - переможемо й завтра!

    Це ПРАВДА!!!Слава Україні


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua