МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На виправлення деформованої свідомості.

03/24/2006 | rais
Чисте небо 32-33 року над Україною. Небо над Полтавою і Києвом... Небо над Грозним і Бiлградом… Тбілісі, Вільнюсом, Москвою, Вашингтоном та Нью Йорком,Кабулом і Кандагаром… Небо над всіма нами. Воно єдине і в просторі і в часі… Жорсткий вчинок терористів і світ у шоковому стані, але світ не змінився...

Як казав видатний письменник і журналіст Володимир Познер - тероризм випестується в країнах з низьким рівнєм культури та достатку, в країнах де керуючий режим сам застосовує до свого народу політику геноциду і терору. Міттєве знищення людей в нас викликає шок, знищення у війнах афганських, чиченських, югославських - викликає обурення та протест... А чому, скажить, така в'яла реакція на поступове знищення людей, десятилітніми умовами життя доведених до прірви соціального вибуху...? Ніякий терорист одиночка, або навіть велика група фанатів ніколи не скоять стільки злочинів проти людства, як генетично-вишколений, обгрунтований злочинною ідеологією та законами державний механізм - система управління суспільно-політичними процесами. Під гаслами таких систем, як фашистська або комуністична, знищувались цілі нації, сотні мільонів людей були позбавлені будь яких прав, майна, життя… Всі злочини скоєні такими системами підпадають під ознаку - державний тероризм.

Що ж таке державний тероризм? Дослідження відомого Київського вченого, професора історії пана С. Білоконя стосуються саме теми державного тероризму. І ми пропонуємо ознайомитись з його роботою "Масовий терор як засіб державного управління в СРСР". Але й в сучасній Україні ще існують сили, для яких загибель десятків та тисяч людей не є великою трагедією. Для людей, що представляють ці сили - гідність, здоров'я та життя людини не є наівищою соціальною цінністю. Всіма можливими засобами вони намагаються стерти з пам'яти людей минулі злочини своїх кривавих наставників і вчителів. Як і раніше ними реалізується стара схема за якою повинно бути знищене покоління тверезо і критично мислячих людей, щоб залишити довірливу молодь з психологічно відсутнім імунітетом опору брехні, гнобленню, терору і що дозволить прищепити собі якості покірного раба перевертням-перебудовцям - представникам терористичної системи. Зараз в Україні триває гостра боротьба цієї комуністичної системи з всіма тверезими силами національного відродження, що намагаються вивести Україну у форватер дійсно незалежного і демократичного простору. Як дратує колишню номенклатуру сама ідея реального відродження України. Саме руйнування національної ідеї і є головним завданням злочинного режиму у боротьбі за своє існування. Ця боротьба перекинулась з залів та майданів до стін академічних та учбових закладів. Боротьба за державний статус мови. Боротьба за уми людей, їх пам'ять та правду триває кожен день. Прикладом цієї боротьби може служити "професійний" напад КДБешних істориків на відомих українських науковців. Сучасна дискусія професорів історії нагадує минуле мракобісся часів академика Лисенко - "батька світової генетики". А взагалі, все це уламки минулої системи державного терору, яка нажаль ще й зараз реально впливає на політичні та суспільні процеси і відверто гальмуює будь які реформи в Україні. Злиття старої номенклатури з криміналом в Україні називають комунобандитами - це явище заклало підвалини кучмівського режиму. Боротьба з цим режимом за право знати правду не припиняється і це сучасна історія нашої держави. Ми робимо цю історію разом. Режим хитається, але на його підтримку кинуті чималі сили і ресурси російського потенціалу. Режим поховався за різними партійними списками. свідомісттю суспільства продовжують маніпулювати. Приклад цьому передвиборні перегони і агресивна експансія східного сусіда з відвертим втручанням у внутрішні справи України у її інформаційний простір.

( 1997 рік WWW.ZAKON.KS.UA)

Відповіді

 • 2006.03.24 | Мірко

  Re: На виправлення деформованої свідомості.

  раїс пише
  > Ніякий терорист одиночка, або навіть велика група фанатів ніколи не скоять стільки злочинів проти людства, як генетично-вишколений, обгрунтований злочинною ідеологією та законами державний механізм - система управління суспільно-політичними процесами. Під гаслами таких систем, як фашистська або комуністична, знищувались цілі нації, сотні мільонів людей були позбавлені будь яких прав, майна, життя… Всі злочини скоєні такими системами підпадають під ознаку - державний тероризм.<

  Під гаслами таких систем? Гасло одно, -система одна. Імперіялізм. А політичне покриття назвою фашизм, комунізм, царство, чи навіть демократія, різниці не робить.

  Шкода що сьогодні більшість українців не розуміє що вибори ВР, це лиш черговий наступ п'ятої колони на український народ.
  Найбільший стид це те що в 32-му та 33-му сім мілйонів згинуло тихою смерттю, а не зі зброєю в руках. Прийде ще час вдруге цей іспит історії повторяти.
 • 2006.03.25 | Сергій Кабуд

  країна змінюється але дууже повільно(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.25 | rais

   Re: країна змінюється але дууже повільно(-)

   Сергію, ти пиво п'єш?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.26 | rais

    Я це до того,

    що є риба для спілкування. Україна серед всіх країн світу має найбільшу позитивну динамику у соціально-політичних змінах.
    Країна змінюється...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua