МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Син Черновецького може багато розповісти про «Еліта-Центр»

03/25/2006 | Вітерець
Творець «піраміди» «Еліта-Центр» шахрай, ізраїльтянин Олександр Волконський, який втік з грошима обдурених інвесторів, виявляється, був вхожий у сім'ю народного депутата України Леоніда Черновецького і, схоже, йому певною мірою довіряли, якщо він проводив дозвілля в компанії сина депутата – Степана До скандалу з «пірамідою» «Еліта-Центр» причетна сім'я Леоніда Черновецького, члена парламентської фракції «Наша Україна». Ступінь причетності епатажної сім'ї до афери в 100 мільйонів доларів, украдених шахраями у киян, повинна встановити міліція і прокуратура.

Безперечно, депутат Леонід Черновецький додав собі дещицю політичного капіталу, спекулюючи на біді тисяч обдурених інвесторів «Еліта центр». Власник «Правекс-банку» досхочу і від душі покуражився, звинувативши в потуранні шахраям столичну мерію. Очевидно, тепер черга відповісти за «скандал року» й самого Леоніда Михайловича.
У понеділок багато киян мали можливість ознайомитися з листівкою, зміст якої наводимо.
«Громадянин Черновецький Степан Леонідович (28.10.1978 року народження) є одним із найближчих друзів і партнерів гр-на Волконського Олександра Олександровича (18.08.1975 року народження), псевдо-засновника ТОВ «Еліта-Центр», який перебуває у міжнародному розшуку.
За наявною інформацією, Степан Черновецький – наркоман. Навчаючись за кордоном, він став вживати наркотики, після чого проходив реабілітаційні курси лікування в ОАЕ.
Прикмети Волконського О.О.: на вигляд 30-35 років, зріст 165–170см, вага 130 кг, атлетичної статури, волосся темно-русяве, на правому плечі татуювання у вигляді голови тигра, який в лапі тримає кинджал (у кримінальному світі означає – «Я – хуліган»). Вживає кокаїн; є наркоманом. Вільно спілкується івритом, англійською та іспанською мовами, володіє прийомами рукопашного бою, різними видами вогнепальної зброї. Може представлятися іншою особою. Має паспорт громадянина Ізраїлю.
У Києві О.Волконський з'явився у 2002 році. Невдовзі знайомиться із сином народного депутата України, власника «Правекс-банку» Леоніда Черновецького – Степаном Черновецьким, і відтоді підтримує з ним близькі стосунки. Вони удвох відвідують розважальні заклади столиці, разом відпочивають в Об'єднаних Арабських Еміратах.
У цей період Олександр Волконський купує у Києві ряд об'єктів нерухомості. На вторинному ринку у приватних структур купляє за готівку будівельні майданчики та починає будувати один об’єкт. Організувавши будівельну «піраміду» та заволодівши грошима громадян-інвесторів в сумі близько 500 мільйонів гривень, втік за межі України.
У «Правекс-банку», де батько Степана Черновецького – народний депутат України Леонід Черновецький є власником, а мати – головним бухгалтером, у Олександра Волконського були відкриті рахунки ТОВ «Марс-1», ТОВ «Хімбуд» та оформлено ряд платіжних карток платіжних систем «Віза Голд» та «Американ Експрес» (всього 3 штуки), на рахунки яких в теперішній час накладено арешти і заарештовано кошти в сумі 497 243,53 гривень, а саме:
– ТОВ «БМУ Хімбуд» (корпоративний картковий рахунок «Віза-Голд» на ім'я Волконського О.О.) – арештовано 291 000 гривень;
– ТОВ «Марс-1» (корпоративний картковий рахунок «Віза-Голд» на ім'я Волконського О. О.) – арештовано 89 000 гривень;
– особистий картковий рахунок Волконського 0.0. – арештовано 117 243,53 гривень в АКБ «Правекс-банк».
Зауважимо, що більшість фактів, викладених у цій листівці, абсолютно правдиві.
Авжеж, київському політбомонду добре відомо, що син Леоніда Черновецького Степан лікується від наркотичної залежності, зокрема й в Об'єднаних Арабських Еміратах. Саме ця згубна пристрасть сина підштовхнула народного депутата Черновецького на відкриття реабілітаційного центру для наркоманів.
Справді, рахунки підставних фірм міжнародного шахрая О.Волконського були відкриті саме в «Правекс-банку», і саме там він одержав кредитні картки.
Правда й те, що О.Волконський відвідував світські тусовки й весело проводив час в товаристві Степана Черновецького.
МВС і СБУ спроможні перевірити і підтвердити (або спростувати) факт спільних вояжів Черновецького-молодшого й О.Волконського до ОАЕ – для повноти інформації про крадіжку грошей інвесторів «Еліта-Центру», а також для того, аби встановити злочинні схеми і покровителів Волконського.
Зв'язок сім'ї Черновецьких з шахраєм Волконським породжує чимало запитань до відомого київського банкіра. І основне з них – чи не стоїть сам Леонід Михайлович за організацією скандалу з «Еліта-Центр»? Адже саме йому як претенденту на пост столичного мера була вигідна ситуація, яка підриває авторитет його основного супротивника – Олександра Омельченка. Непрямим підтвердженням цієї версії є також те, що саме Л.Черновецький був першим, хто «всезнаюче», публічно бичував з телеекранів і газетних шпальт міських чиновників.
У будь-якому разі, зв'язок «набожної» сім'ї Черновецьких, які фактично обслуговували кримінальні бізнес-схеми Волконського, не додасть авторитету ані «Правекс-банку», ані його клієнтам.
Від «УК»: У сім'ї банкіра Леоніда Черновецького на наркоманію хворіє не тільки його син. Такі самі проблеми й у Роберта Атояна – родича Черновецького по лінії дружини. Власник побудованого на гроші банкіра-депутата нічного клубу «Шамбала» Р.Атоян надійно «сидить» на «коксі» (кокаїні).
Як повідомила «Українська Правда», з посиланням на джерело в МВС, син депутата, кандидата на посаду мера Києва Леоніда Черновецького проходить у справі з розслідування махінацій з житлом будівельної компанії «Еліта-Центр».
Однак, зазначає джерело, слідство не розголошує, в якості кого Черновецького- молодшого запросили на розмову, а також інші подробиці цієї справи.

© За Українську Україну
Березень 2006 р., №10 (23)

Відповіді

  • 2006.03.25 | QuasiGiraffe

    Re: Син Черновецького може багато розповісти про «Еліта-Центр»

    Треба так розуміти, що папа Черновецький цілком задоволений, що його син наркоман і вештається в середовищі наркоманів, бо ж приймає вдома наркоманистого приятеля сина, відкриває тому рахунки... Щось у цій логіці нє таво.
    Назви цих "ОО", як казав ООО на пресусі, вичислені комісією міськради, не названі Омельченком, а "злиті" газеткою "За українську Україну" в акурат перед виборами. Звісно, ізраїльське походження шахрая викликало у газети з характерною назвою неприховану радість.

    При усій неповазі до Черновецького мушу сказати собі, що це йому помста.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua