МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шабаш «Хайль Янукович!» (фото Киев, Контрактова пл.)(л)

03/25/2006 | mirgor
Проезжая сегодня около пяти часов дня мимо речного вокзала я обратил внимание на редкое для Киева скопление пассажирского транспорта на набережной Днепра. Остановившись, насчитали с водителем около 15 автобусов и не менее 20 микроавтобусов с номерами донецкого региона (по крайней мере, на тех автобусах, которые были припаркованы ближе к Набережному шоссе мы различили донецкие номера).

Гадая, что же планируется в этом году с участием гостей из Донбасса, так и не придумали этому скоплению разумное объяснение.

Но, спустя пол часа, захватив фотокамеру мы вернулись на набережную.
В лагере гостей столицы как раз началось оживление — с периодичностью в несколько десятков минут оттуда в направлении Контрактовой площади выходила очередная организованная группа численностью 40–50 человек, с флагами и озадаченными лицами.

Проследовав за одной из групп до ул.Андреевской, мы увидели, как в первом ряду колонны появилась табличка «Святошинский район г.Киев».

http://grooz.com.ua/img/01.jpg

Шабаш «Хайль Янукович!» удался.
Но действительное мнение киевлян об Януковиче нам покажут результаты выборов...

http://www.grooz.com.ua/25.03.2006/1

Відповіді

 • 2006.03.25 | Мартинюк

  Найцікавіше що збираються робити гості з Донбасу далі?

  Голубі застовбили Контрактову площу ще тиждень назад, після того як не вдалося закріпитися на Майдані Незалежності браткам Корчинського і Наташі Вітренко.

  В новинах Майдану було про те як як доволі масштабне містечке Вітренко на Хрещатику ... здуло вітром, оскільки пяні прихильники та наймані ланскнехти Наташі полінувалися закріпити ці намети.

  На Контрактовій площі каре голубих муляє очі студентам Могилянської академії вже давно. Виглядає що штабісти Янковича щиро вірять запевненням Каськова що помаранчева революція почалася з "походу" жовтої Пори з Контрактової площі на Хрещатик.

  Політикам все таки окрім міфів треба читати й історію. Та ще й не забувати що історія не повторяється . А якщо й повторяється то як комедія.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.25 | mirgor

   Re: Найцікавіше що збираються робити гості з Донбасу далі?

   Мартинюк пише:

   > Політикам все таки окрім міфів треба читати й історію. Та ще й не забувати що історія не повторяється . А якщо й повторяється то як комедія.


   Так, але наприклад програш Німеччини в Першій світовій війні народив фашизм на чолі з Гітлером, з масовими мітингами, факелами.
   Лозунги про реванш "донецких" звучали прямо вчора з каналу "Інтера" "Весна Регіонів" з 21-00 до 22-15, то була демонстрація кримінального угрупування на чолі з Ахметовим своїх можливостей.
   Також надання такого часу в прайм-тайм одній політичній силі - це пряме порушення закону про політичну агітацію, нажаль чиновники завчасно починають лягати під "донецких"...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.25 | Мартинюк

    Шкода - пропустив таке шоу.

    Маю на увазі вчорашній Інтер. Однак люди які приїхали сьогодні в Київ очевидно не збираються їхати додому. Якщо це якісь спостерігачі, то це пів біди, якщо це публіка для "антимайдану" то це змушує бути напоготові.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.25 | mirgor

     Те шоу однозначно додало голосів помаранчевим

     в центральній та західній Україні, особливо в Києві, регіони своїми "повадками" - то бандити їздили потягами, тепер автобусами.
     Хто бачив той шабаш, однозначно підуть на вибори, щоб "голубі" не отримали перевагу, дуже нахабно та завчасно ведуть себе прусаки...
  • 2006.03.25 | 3dom

   Что-то здесь не то... Слишком тупое копирование. (-)

 • 2006.03.25 | Краматорск

  Re: Шабаш «Хайль Янукович!» (фото Киев, Контрактова пл.)(л)

  Му-ха-ха-ха
  Вот это Янук облажался )))) Смехота!!! Просто смешат эти грязные методы. Чему ж тут удивляться? ))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua