МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

пломбування урн питання

03/26/2006 | Taras-ods
на деяких урнах зламані вуха для пломбування. Опечатують аркушом паперу с печаткой та підписом голови комісії.
Як треба це робить по Закону? Яка процедура?

Відповіді

  • 2006.03.26 | Albes

    Re: пломбування урн питання

    вот ссылка на Закон :
    http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1667%2D15&p=1143025510497500

    " Стаття 66. Організація і порядок голосування
    ...
    6. Голова дільничної виборчої комісії перед початком
    голосування представляє для огляду членам дільничної виборчої
    комісії, присутнім уповноваженим особам місцевих організацій
    партій (блоків), кандидатам у депутати, кандидатам на посаду
    сільського, селищного, міського голови, їх довіреним особам,
    офіційним спостерігачам, представникам засобів масової інформації
    всі наявні виборчі скриньки. Виборчі скриньки після огляду
    пломбуються або опечатуються печаткою дільничної виборчої комісії.
    У кожну виборчу скриньку, що використовується для голосування на
    виборчій дільниці, опускається контрольний лист, в якому зазначені
    номер виборчої дільниці, час його вкидання у виборчу скриньку,
    прізвища голови, заступника голови, секретаря та інших членів
    дільничної виборчої комісії, уповноважених осіб місцевих
    організацій партій (блоків), довірених осіб кандидатів у депутати,
    кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови,
    офіційних спостерігачів, які присутні при цьому. Контрольний лист
    підписується цими особами. Їх підписи скріплюються печаткою
    комісії."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.26 | Albes

      Добавление к предыдущему Вашему вопросу

      Тот же закон, та же статья, но п. 9 :
      " 9. Виборчий бюлетень заповнюється виборцем особисто в кабіні
      (кімнаті) для таємного голосування. Під час заповнення виборчого
      бюлетеня забороняється присутність інших осіб. Виборець, який
      внаслідок фізичних вад не може самостійно заповнити виборчий
      бюлетень, має право з відома голови або іншого члена дільничної
      виборчої комісії скористатися допомогою іншої особи, крім членів
      виборчої комісії, кандидатів у депутати, кандидатів на посаду
      сільського, селищного, міського голови, уповноважених осіб
      місцевих організацій партій (блоків), довірених осіб кандидатів у
      депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського
      голови, офіційних спостерігачів."
  • 2006.03.26 | catko

    про вуха в законі нема. головне щоб не можна було відкрити(-)

  • 2006.03.26 | Faargenwelsh

    Re: пломбування урн питання

    закон (ст 83 п 10) прямо пeрeдбачає порядок дії при пошкоджeні скриньки лишe для випадку, коли цe пошкоджeння відбулося в дeнь голосування,і нe пeрeдбачає нічого взагалі, якщо пошкоджeння було зроблeно ранішe.

    тим нe мeнш, я би радив вам застосувати таку саму процeдуру (ст 83 п 10) і до вашого випадку.

    тобто, відповідні урни 1/ опeчатати (по "швах" і, головнe, отвір, куди вкидаються бюлeтeні), причому в присотності мінімум 3х члeнів вибкому 2/ встановити так, щоб урни бачили члeни комісії 3/ до кінця голосування їх нe використовувати.

    бєрєжонного Бог бєрєжот.

    якщо ж всі урни такі - то тоді трeба ону чи дві лишити для голосування, бо ж інакшe ніяк...

    хоча, в принципі, зі згоди всіх члeнів комісії і спостeрігачів можна просо нe зазначати цe у протоколах, і, відповідно, нe паритися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua