МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київ – довжелезні черги на голосування.

03/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Деякі роздратовані виборці йдуть додому не проголосувавши. Ситуацію покращує лише вдала організація праці на деяких дільницях.

Кореспонденту „Майдану” довелося власноруч познайомитися з особливостями цьогорічного „багатоРадного” голосування. В залі для голосування стояли довжелезні черги, одна з яких виходила аж на двір. Один із виборців, який щойно проголосував ствердив що він провів у черзі півтори години. Перед входом ми зустріли пару обурених літніх жінок, які заявили що не будь вистоювати таку чергу заради голосування.

В самому залі було дві дільниці. На щастя нам попалася дільниця де з першого погляду було видно дуже добру організацію голосування – на вході людей зразу сортували і запрошували до столів, коло яких звільнялося місце. Роботу тих хто видавав бюлетені було доволі розумно організовано – все у них було під рукою, пачки бюлетенів були складені так , що їх можна було швидко підписувати і видавати. Дільницею керувала молода дівчина по імені Марія , очевидно з досвідом менеджерської роботи .

Однак і це не дозволяло позбутися черги, хоча значно її скорочувало. Люди, отримавши п”ять бюлетенів довжиною метр і більше, займалися чимось на манір розгадування ребусів – обрані ними партії та блоки у кожному бюлетені мали інші номери і віднайти їх було не так вже й легко.

На сусідній дільниці, яка керувалася „традиційним” чином вилася довжелезна і похмура черга. Очевидно саме звітам пішли обурені жіночки, яких ми зустріли на вході. Оскільки нам повезло , то ми потратили лише півгодини. Проїжджаючи пізніше містом ми бачили такі самі і ще довші черги , які вилися на вулицях перед входами у виборчі дільниці.

Відповіді

  • 2006.03.26 | СветланаЮ Киев

    Re: Київ – довжелезні черги на голосування.

    Это вторые на моей памяти выборы с метровыми списками. Поэтому сегодня я пошла голосовать в 8.00. Очереди еще не было, ни за бюллетнями, ни в кабину. Просто память на такое слабая, вот и получается, что приходится так голосовать. Хорошо хоть опечатки в фамилии исправляю сходу, только на проверку прописки сил уже с утра не хватало. А бюллетени получать минуты 1.5 на человека.
    Дай бог сил комиссиям выдержать это и отработать сутки :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua