МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вінський: НУ затягує з підписанням коаліції (\)

03/27/2006 | Englishman
Ющенко не хоче поспішати з коаліцією
www.ПРАВДА.com.ua, 27.03.2006, 13:28
Один з лідерів соцпартії, Йосип Вінський, заявляє, що підписання помаранчевої коаліції затягується через "Нашу Україну".


"Ми парафували меморандум і готові підписати (угоду про помаранчеву коаліцію), і проблема в "Нашій Україні", чому вона не підписує", - сказав він перед зустріччю з керівництвом НСНУ.

О 13:30 до штабу Нашої України прибув лідер СПУ Олександр Мороз.

У той же час, заступник голови секретаріату президента Іван Васюник заявив, що Віктор Ющенко вважає некоректним підписання коаліційної угоди до оголошення офіційних результатів виборів.

"Президент вважає, що некоректно підписувати коаліційні угоди, які, тим більше, не мають свого нормативного вираження, і, тим більше, не мають політичної традиції в Україні", - сказав він.

"Некоректно, хоча б з огляду на відсутність офіційного оголошення результатів виборів", - додав Васюник.

Він також відзначив, що після того, як у вівторок будуть оприлюднені результати виборів, президент із "великою радістю" відразу після оголошення вийде на зустріч з журналістами і висловить свою позицію, актуальну на цей день.

"Українська правда", "Інтерфакс-Україна"

Відповіді

 • 2006.03.27 | Englishman

  Янукович майже один в один повторює слова Ющенка (\)

  www.ПРАВДА.com.ua, 27.03.2006, 13:44
  Партія регіонів офіційно заявляє про готовність до "формування коаліційних більшості й уряду та запрошує до переговорів усі політичні сили, які отримали мандат довіри виборців".  Про це йдеться в заяві президії політради Партії регіонів, повідомляє прес-служба партії.

  У той же час "Регіони" вважають, що до офіційного оголошення результатів виборів ЦВК "будь-які сепаратні переговори щодо формування парламентської коаліційної більшості є неприпустимими і некоректними по відношенню до ймовірних учасників переговорного процесу".

  Також Партія регіонів закликає при формуванні коаліційних більшості та уряду "брати до уваги результати не тільки парламентських виборів, але й виборів до місцевих органів влади".

  "Оскільки вони здійснюються в межах єдиної пропорційної виборчої системи і лише в сукупності визначають реальний вплив тих чи інших політичних сил", - пояснюється у заяві.

  "Базою при проведенні переговорів має бути не розподіл посад, а принципові засади зовнішньої та внутрішньої політики України", - заявляє Партія регіонів.

  У той же час вона зауважила, що "заяви деяких лідерів помаранчевого табору про наміри створення однокольорової коаліції у Верховній Раді не відповідають волевиявленню народу України, а тому не можуть розглядатися як коректні й відповідальні".

  "Формування дієздатної влади в Україні неможливе без участі переможця виборів – Партії регіонів", - зазначається у заяві.

  Українська правда
 • 2006.03.27 | Englishman

  Особисто в мене сумнівів не має- нушники будуть торпедувати

  коаліцію з БЮТ. Цього можна було чекати.

  У Ющенка знають, як він буде обирати прем'єра
  www.ПРАВДА.com.ua, 27.03.2006, 14:57
  Перший заступник голови секретаріату президента Іван Васюник, заявляє, що президент Віктор Ющенко вестиме консультації з кандидатом на посаду прем'єра від коаліції, якщо буде погоджена програмна частина його роботи в інтересах країни.

  "Якщо коаліційні сили погодять програмну частину, висунуть кандидата, тоді президент буде розмовляти з цим кандидатом, і є всі підстави, що він прийме таку кандидатуру, якщо програмна частина буде переборена", - заявив Васюник на брифінгу в понеділок у Києві.


  У свою чергу прес-секретар глави держави Ірина Геращенко підкреслила, що президент, йдучи на цю посаду, оголосив десять кроків назустріч людям, і для того, щоб країна розвивалася стабільно, ці кроки мають бути реалізовані.

  "Президент упевнений, що майбутня коаліція має об'єднатися навколо виконання цих програм", - сказала вона.

  "В ідеалі він не відходить від своєї позиції: мають пройти переговори між учасниками виборчої кампанії, і президент виступає за формування коаліції саме демократичних сил", - підкреслила Геращенко.

  Раніше Блок Юлії Тимошенко, яка випереджає за даними екзит-полів "Нашу Україну", анонсував підписання об 11.00 годині понеділка підписання коаліційної угоди помаранчевих сил (БЮТ, "Наша", Соцпартія).

  Однак підписання за пропозицією "Наший України", як повідомили в БЮТ, було перенесено на кілька годин.

  На сайті БЮТ також повідомляється, що БЮТ і Соцпартія готові підписати коаліційну угоду й очікують від "Нашої України" оголошення точного часу підписання, що має відбутися в понеділок.

  "Інтерфакс-Україна"
 • 2006.03.27 | Englishman

  Ющенко: коаліція має бути державною, кольори треба відкласти (\)

  Мороз попив чай з Єхануровим і Безсмертним і про все домовився
  www.ПРАВДА.com.ua, 27.03.2006, 15:17
  Лідер Соцпартії Олександр Мороз заявляє, що вони домовилися з "Нашою Україною" про текст меморандуму щодо створення коаліції.

  Новини ТаблоID

  Тимошенко коштує більше ніж Ющенко, Ахметов і Янукович
  Єхануров не звертає увагу на дружину
  Ексклюзивні фото з дня народження БАБа

  "Ми визначилися щодо принципів формування коаліції, а вірніше – щодо меморандуму перед тим, як формуватиметься коаліція", - сказав Мороз після зустрічі з лідерами "Нашої України".

  На питання, які це будуть принципи, він обмежився двома словами: "Нормальні, демократичні".

  Мороз додав, що протягом понеділка зустрінеться з іншими учасниками майбутнього парламенту.

  На питання, чи буде він обговорювати текст меморандуму з БЮТ, Мороз відповів, що "консультації з Юлією Володимирівною будуть".

  На питання, чи буде майбутня коаліція помаранчевою, лідер СПУ відповів: "Подивимось. Ймовірно, так"

  На цих словах друга особа Соцпартії Йосип Вінський, який також брав участь у зустрічі, додав: "Ми вважаємо, що має бути жовто-блакитна коаліція".

  У свою чергу Мороз зазначив, що "позиція президента – коаліція має бути державною, а кольори треба відкласти".

  Коли журналісти спробували уточнити, чи будуть вестися переговори з Партією регіонів, він відповів: "Не знаю, ми про це ще не думали".

  У свою чергу Вінський зазначив, що під час зустрічі вони вели "загальні розмови", а також пили чай. У ній, за його словами, брали участь прем’єр Юрій Єхануров, а також керівник політради "Нашої України" Роман Безсмертний.

  На питання, чи меморандум передбачатиме право внести прем’єра тому, хто займе перше місце у складі коаліції, Вінський відповів: "Це як варіант".

  Ще він додав, що президент не повинен мати право вето на кандидатуру прем’єра, запропоновану коаліцією.

  Українська правда
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | BIO

   Re: Ющенко: коаліція має бути державною, кольори треба відкласти (\)

   Президент Всея Хохляндии Сема Могилевич в морде лица своего
   альтер-эго на посылках некоего хлыста Вьющенко имеет мнение
   насчет того какого Премъера надо или не надо этим обезьянам.
   И не сметь перечить Папе, макаки рыжие, а не то газ отключат
   и салопровод в Тюмень перекроют. Будете бананы инфицированные
   бациллой непослушания жрать - кишки на румпель намотаем чтоб
   рулевое колесо Истории про справедливость не скрипело.

   По поручению высоких сторон звезда всех шестеренок,
   лично высшая передаточная ВВ Пук (простите - это вырвалось)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua