МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Донeччині дійсно почалися фальсифікації

03/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У Донецькій області на ряді виборчих дільниць не співпадає число контрольних талонів і бюлетенів в урнах.

Як повідомили УНІАН в обласній організації Комітету виборців України, зокрема, в дільничній виборчій комісії №94 територіального виборчого округу №40 розбіжність між наявними бюлетенями і контрольними талонами становить близько 150 штук. У зв'язку з цим члени комісії були вимушені 4,5 години перераховувати бюлетені і контрольні талони.

В іншому випадку затримка підрахунку голосів виникла і в дільничній виборчій комісії №78 територіального виборчого округу №39. Після того, як члени комісії перерахували бюлетені, з'ясувалося, що на три штуки не співпадає кількість бюлетенів і контрольних талонів. Складено акт про порушення.

У дільничній виборчій комісії №8 територіального виборчого округу №39 не співпадає кількість бюлетенів і кількість контрольних талонів на 4 штуки. Складено акт про порушення.

Крім того, в дільничній виборчій комісії №35 територіального виборчого округу №39 підрахунок голосів розпочався сьогодні тільки о 12:00, досі перераховують бюлетені і контрольні талони.

У Донецьку на дільниці №33 територіального виборчого округу №39 голова дільничної комісії приписав Партії регіонів 120 голосів.

Як повідомили УНІАН в обласній організації Комітету виборців України, спостерігач від КВУ встановив факт спроби голови дільничної комісії одержати підписи членів комісії під протоколом, де за Партію регіонів вказано на 120 голосів більше, ніж є насправді.

Члени комісії ініціювали перерахунок бюлетенів, проте голова комісії продовжував наполягати на своїх цифрах.

УНІАН

Відповіді

 • 2006.03.27 | Syl

  На Донеччині “помаранчеві” втрачають голоси

  На Донеччині “помаранчеві” втрачають голоси.
  Блок Юлії Тимошенко заявляє про масові фальсифікації на користь Партії регіонів на Донеччині.
  http://www.gpu-ua.info/index.php?&id=106931
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | afterstep

   До речі, тоталізатор: чи посадять когось на цей раз? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.27 | QuasiGiraffe

    Не посадять.

    Якщо фальсифікації ПОЧАЛИСЯ тільки тоді, як почалися розмови про "загальнодержавну" коаліцію...
    Свій свойого не посадить.
    А то в коаліцію не приймуть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.27 | Свiдомий

     Re: Не посадять.

     QuasiGiraffe пише:
     > Якщо фальсифікації ПОЧАЛИСЯ тільки тоді, як почалися розмови про "загальнодержавну" коаліцію...
     > Свій свойого не посадить.
     > А то в коаліцію не приймуть.

     Дурницi. Фальсифiкацiй на Донеччинi очiкували з самого початку. Зараз лише потрiбно їх задокументувати за допомогою фото- та вiдеокамер.
 • 2006.03.27 | Adriano

  Re: На Донeччині дійсно почалися фальсифікації

  Янукович таки хоче дотягнути якомога більший відрив разом з Вітренко. Бідні люди на Донеччині, Луганщині, Криму: головам комісій, здається, як за комуняцьких часів поставили завдання дати певний результат. Люди схаменіться, бо на таких пекло негашене очікує!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > У Донецькій області на ряді виборчих дільниць не співпадає число контрольних талонів і бюлетенів в урнах.
  >
  > Як повідомили УНІАН в обласній організації Комітету виборців України, зокрема, в дільничній виборчій комісії №94 територіального виборчого округу №40 розбіжність між наявними бюлетенями і контрольними талонами становить близько 150 штук. У зв'язку з цим члени комісії були вимушені 4,5 години перераховувати бюлетені і контрольні талони.
  >
  > В іншому випадку затримка підрахунку голосів виникла і в дільничній виборчій комісії №78 територіального виборчого округу №39. Після того, як члени комісії перерахували бюлетені, з'ясувалося, що на три штуки не співпадає кількість бюлетенів і контрольних талонів. Складено акт про порушення.
  >
  > У дільничній виборчій комісії №8 територіального виборчого округу №39 не співпадає кількість бюлетенів і кількість контрольних талонів на 4 штуки. Складено акт про порушення.
  >
  > Крім того, в дільничній виборчій комісії №35 територіального виборчого округу №39 підрахунок голосів розпочався сьогодні тільки о 12:00, досі перераховують бюлетені і контрольні талони.
  >
  > У Донецьку на дільниці №33 територіального виборчого округу №39 голова дільничної комісії приписав Партії регіонів 120 голосів.
  >
  > Як повідомили УНІАН в обласній організації Комітету виборців України, спостерігач від КВУ встановив факт спроби голови дільничної комісії одержати підписи членів комісії під протоколом, де за Партію регіонів вказано на 120 голосів більше, ніж є насправді.
  >
  > Члени комісії ініціювали перерахунок бюлетенів, проте голова комісії продовжував наполягати на своїх цифрах.
  >
  > УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua