МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ стурбований позицією Президента (л)

03/27/2006 | mirgor
Блок Юлії Тимошенко висловлює стурбованість ситуацією навколо формування “помаранчевої” коаліції і, зокрема, озвученою сьогодні позицією Президента України.

Про це заявив УНІАН заступник керівника БЮТ Микола ТОМЕНКО, коментуючи висловлювання заступники глави Секретаріату Президента Івана ВАСЮНИКА про передчасність підписання угод про коаліцію до остаточного оголошення Центральною виборчою комісією результатів виборів.

Як вважає М.ТОМЕНКО, за логікою європейською публічної політики, Президент України Віктор ЮЩЕНКО мусив би говорити з політичною силою з числа “помаранчевих”, яка перемогла на виборах. Водночас, М.ТОМЕНКО назвав дивним рішення В.ЮЩЕНКА визначити прем’єр-міністра України Юрія ЄХАНУРОВА людиною, яка формуватиме парламентську коаліцію. «Дивно, якщо лідер списку, який програв вибори (Ю.ЄХАНУРОВ є першим номером в списку Блоку «Наша Україна») буде намагатися когось об’єднувати», - вважає М.ТОМЕНКО.

На переконання представника БЮТ, ситуація, що склалася, свідчить про те, що оточення Президента продовжує тримати його «в ілюзіях» щодо виборчого процесу, але треба ці ілюзії розвіювати, виправляти помилки, виконувати положення законодавства про невідкладне створення коаліції.

За інформацією М.ТОМЕНКА, вчора під час політради «Нашої України» відбулась непроста розмова, де були висловлені різні позиції: «Так звана бізнесова частина партії закликає провести розширені переговори про коаліцію з Партією регіонів України, а політична частина партії наполягає на виконанні попередніх домовленостей про створення “помаранчевої” коаліції».

Відповідаючи на запитання, чи можливо, що Президент вирішив обрати Ю.ЄХАНУРОВА для переговорного процесу про створення коаліції у зв’язку з тим, що БЮТ запропонувала варіант, коли представник «Нашої України» Роман БЕЗСМЕРТНИЙ став би спікером, М.ТОМЕНКО припустив: можливо, ця ситуація пов’язана з тим, що вчора Роману БЕЗСМЕРТНОМУ І Роману ЗВАРИЧУ «вистачило мужності» визнати перемогу на виборах Юлії ТИМОШЕНКО, і ці представники «Нашої України» занадто відкрито й прямолінійно висловлювали тезу, про яку було домовлено попередньо, - про те, що БЮТ має право пропонувати свого представника на посаду прем’єра.

М.ТОМЕНКО звернув увагу на те, що вже сьогодні ніхто з «Нашої України» про такий варіант не говорить, натомість шукають іншу, складнішу, формулу.

Представник БЮТ вкотре підтвердив, що в разі створення коаліції «Нашої України» з Партією регіонів БЮТ піде в опозицію. «Якщо так – хай біло-голубі мільйонери керують», - зазначив М.ТОМЕНКО.

Водночас на його переконання, якщо Президент буде слухати тих радників, які наполягають на переговорах з Партією регіонів, то на наступних виборах «Нашу Україну» чекатиме результат ще більш плачевний, ніж на нинішніх.

http://unian.net/ukr/news/news-150561.html

Відповіді

 • 2006.03.27 | mirgor

  Ющенко не зрадь Майдан! (-)

 • 2006.03.27 | Мінор

  Президент - неадекватний. Парламентська більшість створиться

  і без його участі. Він не може призначати Єханурова проводити переговори (хоч він не гірший і не кращий від інших), - бо це не його Президента справа.
  Адже він у виборах участі не брав і має таке ж відношення до НСНУ, як і до БЮТ, і навіть ПР.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | tomcat

   Президент - неадекватний? багато ви знаєте...

   Мінор пише:
   > Він не може призначати Єханурова проводити переговори (хоч він не гірший і не кращий від інших), - бо це не його Президента справа.
   > Адже він у виборах участі не брав і має таке ж відношення до НСНУ, як і до БЮТ, і навіть ПР.

   якраз повинен як голови партii, але сам вiн не може бо През а не депутат. переговори ведуть саме голови фракцiй.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.27 | tomcat

  пiар. томенко як вiце-прем'єр показав що бiльше нiчого не вмiє..

  mirgor пише:
  > Блок Юлії Тимошенко висловлює стурбованість ситуацією навколо формування “помаранчевої” коаліції і, зокрема, озвученою сьогодні позицією Президента України.
  >
  > Про це заявив УНІАН заступник керівника БЮТ Микола ТОМЕНКО, коментуючи висловлювання заступники глави Секретаріату Президента Івана ВАСЮНИКА про передчасність підписання угод про коаліцію до остаточного оголошення Центральною виборчою комісією результатів виборів.

  пийте холодну водичку, допомагає :)

  >
  > Як вважає М.ТОМЕНКО, за логікою європейською публічної політики, Президент України Віктор ЮЩЕНКО мусив би говорити з політичною силою з числа “помаранчевих”, яка перемогла на виборах.

  за цiєю логiкою ВАЮ якраз повинен говорити з ПРУ як переможцями

  > Водночас, М.ТОМЕНКО назвав дивним рішення В.ЮЩЕНКА визначити прем’єр-міністра України Юрія ЄХАНУРОВА людиною, яка формуватиме парламентську коаліцію. «Дивно, якщо лідер списку, який програв вибори (Ю.ЄХАНУРОВ є першим номером в списку Блоку «Наша Україна») буде намагатися когось об’єднувати», - вважає М.ТОМЕНКО.

  як багато ще в свiтi дивного! :)

  >
  > На переконання представника БЮТ, ситуація, що склалася, свідчить про те, що оточення Президента продовжує тримати його «в ілюзіях» щодо виборчого процесу, але треба ці ілюзії розвіювати, виправляти помилки, виконувати положення законодавства про невідкладне створення коаліції.

  флаг в руки! :)

  >
  > За інформацією М.ТОМЕНКА, вчора під час політради «Нашої України» відбулась непроста розмова, де були висловлені різні позиції: «Так звана бізнесова частина партії закликає провести розширені переговори про коаліцію з Партією регіонів України, а політична частина партії наполягає на виконанні попередніх домовленостей про створення “помаранчевої” коаліції».

  мабуть Мельниченко №2 в штабi НУ працює :)

  >
  > Відповідаючи на запитання, чи можливо, що Президент вирішив обрати Ю.ЄХАНУРОВА для переговорного процесу про створення коаліції у зв’язку з тим, що БЮТ запропонувала варіант, коли представник «Нашої України» Роман БЕЗСМЕРТНИЙ став би спікером, М.ТОМЕНКО припустив: можливо, ця ситуація пов’язана з тим, що вчора Роману БЕЗСМЕРТНОМУ І Роману ЗВАРИЧУ «вистачило мужності» визнати перемогу на виборах Юлії ТИМОШЕНКО, і ці представники «Нашої України» занадто відкрито й прямолінійно висловлювали тезу, про яку було домовлено попередньо, - про те, що БЮТ має право пропонувати свого представника на посаду прем’єра.

  люблю плiтки у виглядi версiй :)

  >
  > М.ТОМЕНКО звернув увагу на те, що вже сьогодні ніхто з «Нашої України» про такий варіант не говорить, натомість шукають іншу, складнішу, формулу.
  >
  > Представник БЮТ вкотре підтвердив, що в разі створення коаліції «Нашої України» з Партією регіонів БЮТ піде в опозицію. «Якщо так – хай біло-голубі мільйонери керують», - зазначив М.ТОМЕНКО.

  еханур вже мiльонер? всього за 5 мiсяцiв, молодець! :)

  >
  > Водночас на його переконання, якщо Президент буде слухати тих радників, які наполягають на переговорах з Партією регіонів, то на наступних виборах «Нашу Україну» чекатиме результат ще більш плачевний, ніж на нинішніх.

  до тих виборiв самому Бют ще треба дожити :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | saha

   Не атк вже й довго до нових виборів

   1. ЮВТ з чистою совістю підніме бучу що ВАЮ зрадив Майдан.
   і всі їй повірять :).
   2. Масові виступи можуть сильно похитнути позиціх ВАЮ і доведеться йти або на нові вибори парламету або дострокові президентскі вибори.
   А це також робиться запросто.
   3. у БЮТ і ПРУ конституційна більшість і це як малоймовірний крок але може призвести до імпічменту, ПРУ може купитись і на це тут також питання, питання, питання.

   Що робити президенту.
   1. не потрібно грати в підкилимні ігри це в нього дуже погано виходить і тут його ЮВТ просто за пояс запхне.
   2. Зробити заяву на що вони погоджуютьс я в коаліції на що ні.
   3 Можливо навіть в прямому ефірі провести перемовини і підписати договір про коаліцію.
   4.Залишити за собою всіх силовиків і займатися судовою системую та дотриманням законів.

   В подальшому
   Не хвалити примєра за просто так, але ц палки в колеса не ставить.
   Най працює. Зможе розібратися з Росією та рештою добре, не зможе
   виступ до нараду і нах і кризу й перевибори ВР тоді сила яку він підтримає має шанс набрати більше БЮТ.
   Всі інші шлюши ведуть до політ самогубства НМД.
  • 2006.03.27 | TrollSeeker

   Re: пiар. томенко як вiце-прем'єр показав що бiльше нiчого не вм

   PUSSYcat пише:

   > за цiєю логiкою ВАЮ якраз повинен говорити з ПРУ як переможцями

   Тоді він - повний політичний банкрут. Пояснювати?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.27 | afterstep

    Дійсність іноді перевершує самі неймовіпні фантазії (-)

 • 2006.03.27 | Volodymir

  Re: БЮТ стурбований позицією Президента (л)

  Мне кажеться вполне логичным дождаться правильного подсчета голосов, хотя бы ради вежливости. Чтобы ненароком не облажаться с досрачной радостью.
  Свежи в памяти проделки социологов, обещавших второе место НСНУ и безоговорочное первое Омельченко. Очень это заморочливое дело - правильно провести опрос, видел интервьюера, про себя считающую каждого 19, но стоящую в совсем не подходящем месте (поток народу был и с учасков и с улицы уже проголосовавшие - неужто по выражению глаз фильтровала).
  С Омельченко даже не все понятно, хотя и приятно удивлен.
  Вот зачем на утро после выборов с тяжелой головы устраивать цирк - вот чего не понимаю конкретно. Тревожно, особенно учитываю известную привычку гражданки отрабатывать сразу несколько сценариев несмотря на договоренности (кто его знает, может это челночная дипломатия во спасение - размахивать договором чтобы волки-соратники не послали). Потому как очень свежи в памяти движения Тимошенко, похожие на соответсвующие стандартные разводки. Эффектно, но осадочек остался. То что Ющенко по вашему мнению лох, или неадекватен - это другая история. Хотя я вот конкретно не люблю, когда мне навязывают что я должен делать (ну к которому часу что должен делать - особенно если есть процедура и полномочия). А Тимошенко вот требует - либо выбрать ее, либо согласиться чтобы премьером был Янукович. Это я к тому, что даже формально, никто полномочий тому же Ющенко или Тимошенко от имени блоков единолично принимать решения не давал.
  Мне не понятно, почему все должно быть с утра по быстрому и послав миноритариев возможных нахрен (интресно, что такое поведение в других случаях вроде и не приветсвуется).
  Вижу-чувствую-слышу, что стал биг-борд мироточить, заняли второе место предварительно (и то завтра), некоторая часть народу пишет "Она" с большой буквы. Просто по опыту: на такое можно получить ответ того же уровня циничности. А именно расказ, как доблесный отец всей нации - философ (вы только попробуйте мед, который я накачал) спасал Страну от раскола, его мудрость не была понята радикалами без истинной демократии в душе, и зачморен был, но воистину мудростью сделал Украину соборной, а восточные области перевоспитал и сделал украинскими. А Она исходила ядом в злобе своей, источала яд из груди и так далее, а потом оказалась агентом ФСБ - майором Вандербильдихой.

  УФСБ по Малоросии, отдел Г.
  Задача на оперразработку. экз. 1 ед.
  Задание агенту Вандербильдихе.
  Доступ ораничен:
  Любимый руководитель товарыш Канддыдат
  Проффесоор-1,
  Бывалый,
  Фунт.

  К осени переформатировать парламент, первый нах. Агент Моника на усиление. Сценарий Мин нет, поддержка источник "Зорька". Связь по варианту а: "первый официальный визит".
  О использовании лимита кредитки отчитаться в течении календарного дня.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua