МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко і Луценко вводять народ в оману

03/28/2006 | Михайло Свистович
Для того, щоб пересвідчитись, що це – неправда, достатньо приїхати до міста Ірпеня Київської області, розташованого за 25 км від столиці, та подивитися, що відбувається з виборами Ірпінського міського голови.

Тут сьогодні все до болю нагадує 2004 рік: вночі по місту роз’їжджали величезні чорні джипи “Мерседеси”, до Ірпеня наїхало багато “гостей”, які відмовлялися представлятися, люди в цивільному постійно віддавали якісь команди, спілкуючись мовою, характерною для силових структур (імовірно, це є колеги заступника начальника Києво-Святошинського Управління УСБУ Івана Колосова, який балотується під №3 до Ірпінської міської ради від “Нашої України”), міліція не допускала спостерігачів, довірених осіб, кандидатів у депутати на виборчі дільниці, але давала туди доступ так званим “нашоукраїнцям”, які сьогодні рвуться до влади у Приірпінні, хоча під час боротьби з режимом Кучми їх ніхто тут не бачив, а чимало з них тоді перебували у Партії регіонів і працювали на перемогу Януковича.

Все як у 2004 році. Тільки місце “донецьких” зайняли “нашоукраїнські”.

За даними протоколів з мокрими печатками, на виборах Ірпінського міського голови перемогла Мирослава Свистович, яка практично не мала грошей на виборчу кампанію, в розпорядженні якої не було адміністративного ресурсу, але в якої було те, що не вимірюється нічим – довіра народу, яку вона заслужила своєю багаторічною діяльністю по захисту прав та інтересів мешканців Приірпіння, відчайдушною боротьбою з колишнім режимом, яка керувала Ірпінським штабами “Нашої України” та Віктора Ющенка у 2002 і 2004 роках.

Мирослава Свистович була узгодженим кандидатом між Народним Союзом “Наша Україна” та УРП “Собор” на вибори Ірпінського міського голови від Блоку “Наша Україна”. Але вона відмовилася від цієї підтримки, оскільки в Ірпені від цього Блоку на вибори депутатів міськради та мерів трьох селищ йшли люди, які у своїй переважній більшості нічого не зробили для перемоги Помаранчевої революції, а багато з них працювали на перемогу Януковича, перебуваючи у владі та в його Партії регіонів. Ірпінська організація УРП “Собор”, якою керувала Мирослава Свистович, була розпущена. Тому справжні антикучмісти, які роками працювали на перемогу Ющенка, утворили місцевий блок “За чесну владу”. А “Наша Україна” підтримала самовисуванця Олега Бондаря, російськомовного бізнесмена, прихильника УПЦ Московського патріархату.

У прагненні забрати відстояне у величезних чергах право ірпінчан на вибір об’єдналася стара ірпінська влада в особі чиновників на чолі з нинішнім Ірпінським мером Володимиром Скаржинським, який ганебно програв вибори, та грошові мішки, які витратили на вибори величезні кошти. Вони усі разом прагнуть зробити вибори недійсними.

Територіальна виборча комісія пішла на грубі порушення Закону. Вона не лише не прийняла протоколи та документи з 22 дільниць, але й відправила назад на дільниці привезені з них бюлетені, які “ночували” там без присутності членів виборчих комісій, які також всупереч Закону покинули робочі місця. Сама територіальна комісія перервала засідання до оголошення результатів виборів та розійшлася по домівках, що також Закон категорично забороняє. При цьому тервиборчком не прийняв ніякого протокольного рішення, хоча повідомив на дільниці, де іще не закінчився підрахунок, щоби члени комісій ішли додому і здавали документ вранці. На дільниці №26 (Ворзель, школа 6), пораховані бюлетені залишилися незапакованими, а, коли комісія роз’їхалася, кілька її членів почали виймати бюлетені пачками з незапакованих мішків та виносити їх до іншої кімнати. На цій дільниці результат був на користь Олега Бондаря (він набрав 155 голосів, а Мирослава Свистович – 74), але, оскільки Мирослава Свистович випереджає його, який іде другим, в цілому по регіону більш, ніж на 700 голосів, очевидно, там хочуть “виправити” цю різницю.

На дільницю в Ірпінській школі №3 міліція допустила вчора вночі кандидата в депутати Ірпінської міськради бізнесмена Володимира Марченка (№5 у списку “Нашої України”), який про щось розмовляв з головою комісії-членом Партії регіонів. Натомість міліція виставила з дільниці кандидата в депутати Ірпінської міськради Віктора Бархоленко (№2 у списку блоку “За чесну владу”), який зайшов слідом за Марченком. Прикметно, що на дільниці №10 в Національній академії податкової служби, де більшість комісії складали прихильники Януковича, саме представники блоку “За чесну владу” складали акти про численні порушення виборчого законодавства (комісія не підраховувала загальну кількість бюлетенів після виймання їх зі скриньок, проголосовані бюлетені розкладали по кандидатах всі члени комісії, підрахунок почався з виборів міського голови, а не з Верховної Ради тощо), виставляли зайвих спостерігачі від Партії регіонів з дільниці, тоді як присутній там “нашоукраїнець” Володимир Марченко нічого такого не робив, актів не складав і не підписував. Зате його безперешкодно впускали і випускали з дільниці після того, як закінчилося голосування, й почався підрахунок голосів.

Вони, які мають і гроші, і владу, які по-фарисейськи називають себе віруючими, які масово порушували Закон і роздавали подарунки та гроші виборцям і членам комісій, розпускають тепер про Мирославу Свистович найнеймовірніші чутки, в т.ч. і про її смерть. Вони намагаються звинуватити Мирославу Свистович, чиї довірені особи та агітатори їздили на електричках і маршрутках, яка часом сама клеїла свої чорно-білі (за браком коштів) листівки, яка через нестачу грошей не мала змоги навіть донести свою точку зору до кожного виборця, якого інші кандидати “охмуряли” тонами макулатури та численними телероликами на місцевому телебаченні, в тому, що саме вона фальсифікувала вибори, створювала “каруселі” та робила інші речі, які вона робити просто не в змозі, хоча б через відсутність у неї для цього грошей і влади.

Зараз до штабу блоку “За чесну владу” масово телефонують виборці, а сам блок готується до радикальних акцій протесту як в Ірпені, так і в Києві біля Секретаріату Президента та центрального офісу НСНУ. Люди мають намір відстоювати своє право вибору аж до перекриття залізниці та варшавської автотраси. Про ганебну поведінку ірпінських нашоукраїнців поставлено до відома центральний штаб “Нашої України”, але, як повідомили там активістів блоку “За чесну владу”, голова Київської обласної організації НСНУ Вадим Литвин знаходиться “поза зоною досяжності”.

Відповіді

 • 2006.03.28 | alf

  Re: Ющенко і Луценко вводять народ в оману

  Якщо Мирослава Свистович - не просто однофамілець п.Михайла, то виникають деякі сумніви в обєктивності інформації... Ніхто не любить програвати.
  Михайло Свистович пише:
  > Для того, щоб пересвідчитись, що це – неправда, достатньо приїхати до міста Ірпеня Київської області, розташованого за 25 км від столиці, та подивитися, що відбувається з виборами Ірпінського міського голови.
  >
  > Тут сьогодні все до болю нагадує 2004 рік: вночі по місту роз’їжджали величезні чорні джипи “Мерседеси”, до Ірпеня наїхало багато “гостей”, які відмовлялися представлятися, люди в цивільному постійно віддавали якісь команди, спілкуючись мовою, характерною для силових структур (імовірно, це є колеги заступника начальника Києво-Святошинського Управління УСБУ Івана Колосова, який балотується під №3 до Ірпінської міської ради від “Нашої України”), міліція не допускала спостерігачів, довірених осіб, кандидатів у депутати на виборчі дільниці, але давала туди доступ так званим “нашоукраїнцям”, які сьогодні рвуться до влади у Приірпінні, хоча під час боротьби з режимом Кучми їх ніхто тут не бачив, а чимало з них тоді перебували у Партії регіонів і працювали на перемогу Януковича.
  >
  > Все як у 2004 році. Тільки місце “донецьких” зайняли “нашоукраїнські”.
  >
  > За даними протоколів з мокрими печатками, на виборах Ірпінського міського голови перемогла Мирослава Свистович, яка практично не мала грошей на виборчу кампанію, в розпорядженні якої не було адміністративного ресурсу, але в якої було те, що не вимірюється нічим – довіра народу, яку вона заслужила своєю багаторічною діяльністю по захисту прав та інтересів мешканців Приірпіння, відчайдушною боротьбою з колишнім режимом, яка керувала Ірпінським штабами “Нашої України” та Віктора Ющенка у 2002 і 2004 роках.
  >
  > Мирослава Свистович була узгодженим кандидатом між Народним Союзом “Наша Україна” та УРП “Собор” на вибори Ірпінського міського голови від Блоку “Наша Україна”. Але вона відмовилася від цієї підтримки, оскільки в Ірпені від цього Блоку на вибори депутатів міськради та мерів трьох селищ йшли люди, які у своїй переважній більшості нічого не зробили для перемоги Помаранчевої революції, а багато з них працювали на перемогу Януковича, перебуваючи у владі та в його Партії регіонів. Ірпінська організація УРП “Собор”, якою керувала Мирослава Свистович, була розпущена. Тому справжні антикучмісти, які роками працювали на перемогу Ющенка, утворили місцевий блок “За чесну владу”. А “Наша Україна” підтримала самовисуванця Олега Бондаря, російськомовного бізнесмена, прихильника УПЦ Московського патріархату.
  >
  > У прагненні забрати відстояне у величезних чергах право ірпінчан на вибір об’єдналася стара ірпінська влада в особі чиновників на чолі з нинішнім Ірпінським мером Володимиром Скаржинським, який ганебно програв вибори, та грошові мішки, які витратили на вибори величезні кошти. Вони усі разом прагнуть зробити вибори недійсними.
  >
  > Територіальна виборча комісія пішла на грубі порушення Закону. Вона не лише не прийняла протоколи та документи з 22 дільниць, але й відправила назад на дільниці привезені з них бюлетені, які “ночували” там без присутності членів виборчих комісій, які також всупереч Закону покинули робочі місця. Сама територіальна комісія перервала засідання до оголошення результатів виборів та розійшлася по домівках, що також Закон категорично забороняє. При цьому тервиборчком не прийняв ніякого протокольного рішення, хоча повідомив на дільниці, де іще не закінчився підрахунок, щоби члени комісій ішли додому і здавали документ вранці. На дільниці №26 (Ворзель, школа 6), пораховані бюлетені залишилися незапакованими, а, коли комісія роз’їхалася, кілька її членів почали виймати бюлетені пачками з незапакованих мішків та виносити їх до іншої кімнати. На цій дільниці результат був на користь Олега Бондаря (він набрав 155 голосів, а Мирослава Свистович – 74), але, оскільки Мирослава Свистович випереджає його, який іде другим, в цілому по регіону більш, ніж на 700 голосів, очевидно, там хочуть “виправити” цю різницю.
  >
  > На дільницю в Ірпінській школі №3 міліція допустила вчора вночі кандидата в депутати Ірпінської міськради бізнесмена Володимира Марченка (№5 у списку “Нашої України”), який про щось розмовляв з головою комісії-членом Партії регіонів. Натомість міліція виставила з дільниці кандидата в депутати Ірпінської міськради Віктора Бархоленко (№2 у списку блоку “За чесну владу”), який зайшов слідом за Марченком. Прикметно, що на дільниці №10 в Національній академії податкової служби, де більшість комісії складали прихильники Януковича, саме представники блоку “За чесну владу” складали акти про численні порушення виборчого законодавства (комісія не підраховувала загальну кількість бюлетенів після виймання їх зі скриньок, проголосовані бю%E
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Стайєр

   "деякі сумніви в обєктивності інформації... "

   У мене таких сумнівів (в достовірності точної і блискучої інформації, поданої М.С. та М.С. в останніх перед- та пост-виборих статтях) однозначно не виникає. Шкодую лише, що не міг фізично відгукнутися на заклик бути в Ірпіні минулої ночі і ранку.

   Дивує інше:
   невже "несуни" зажралися НАСТІЛЬКИ? Та скільки ж людині треба?
   Невже так важко змиритися з існуванням єдиного дон-кіхотського європейського острівка на всю Україну?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | Englishman

    взагалі дивує, що вони ТАК поперли на той Ірпінь

    я б ще зрозумів, якби то була лише ініціатива місцевих бандитів, що втерлися у довіру до нушників, але ж вони змогли злучити важку партійну артилерію... І це проти того, хто так допоміг на минулих виборах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | Стайєр

     Re: взагалі дивує, що вони ТАК поперли на той Ірпінь

     Можливо, мусимо перечитати твір !Земля" Ольги Кобилянської.
    • 2006.03.29 | SpokusXalepniy

     Меня не удивляет.

     Здесь дело более принципиальное, чем разборка между бандами у власти.
     В систему попало инородное тело в лице Мирославы Свистович.
     От него пытается избавиться система по всем законам природы.
     Ну, представьте себе лагерь, в котором есть группа воров-в-законе. Начальник лагеря - новый человек (со стороны). Он берёт и назначает бригадиром над этой группой, например, вас.
    • 2006.04.06 | Михайло Свистович

     нічого дивного в цьому немає

     В Ірпінському регіоні є земля. Дуже дорога земля. Вільної ще залишилося приблизно на мільярд доларів за ринковими цінами.
   • 2006.04.06 | Михайло Свистович

    Re: "деякі сумніви в обєктивності інформації... "

    Стайєр пише:
    >
    > невже "несуни" зажралися НАСТІЛЬКИ?

    Насправді набагато більше. Але не всі, а окремі. Зокрема Київські обласні. Вони навіть косять під дурників, коли на них наїжджають центральні.

    >
    > Та скільки ж людині треба?

    Хапугам мало не буває.

    > Невже так важко змиритися з існуванням єдиного дон-кіхотського європейського острівка на всю Україну?

    Тут йдеться про інтереси конкретних людей, а не партії в цілому. Саме ці люди втрачають, а тому якісь острівки їх не цікавлять, бо хапнути на іншому острівці вони не можуть.
  • 2006.03.29 | Стайєр

   Пане Alf, коли ми останнього разу були в Ірпіні? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | Стайєр

    Пане Alf, коли Ви останнього разу були в Ірпіні? (-)

  • 2006.04.06 | Михайло Свистович

   Re: Ющенко і Луценко вводять народ в оману

   alf пише:
   > Якщо Мирослава Свистович - не просто однофамілець п.Михайла, то виникають деякі сумніви в обєктивності інформації... Ніхто не любить програвати.

   Мирослава Свистович - моя дружина. А щодо "не любить програвати", то це до Бондаря і Ко. Ми виграли вибори, вже прийняте рішення ТВК, Бондар тепер оскаржує вже навіть не результати, а формальні процедури, щоб всіляко відтягти момент проголошення її мером. За цей час він сподівається визнати вибори недійсними хоча б по одній дільниці. Гроші зараз в Ірпені буквально літають в повітрі. Але вони обламаються.
 • 2006.03.28 | varavar

  Re: Ющенко і Луценко вводять народ в оману

  та це ж трагедія
 • 2006.03.29 | Стайєр

  Re: Ющенко і Луценко вводять народ в оману

  Сильно сказано
  ("Ющенко і Луценко вводять народ в оману").

  Але "по дєлу".

  Бо справді брешуть. Ірпінь - то є зараз як "лакмусовий папірець", і.е. тест "на вшівость" як для "антіфашіста", так і для "пособніка поліцаєв".
 • 2006.03.29 | Стайєр

  Статті М.С. і М.С. про Ірпінь - то є класика жанру

  Я колись (в епоху куЧмо) не зовсім розумів пана Михайла, коли він говорив про боротьбу проти майбутнього президента ющенка.

  ЗНІМАЮ ШЛЯПУ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | TrollSeeker

   Re: Статті М.С. і М.С. про Ірпінь - то є класика жанру

   Стайєр пише:
   > Я колись (в епоху куЧмо) не зовсім розумів пана Михайла, коли він говорив про боротьбу проти майбутнього президента ющенка.
   >
   > ЗНІМАЮ ШЛЯПУ!
   Я теж.
   (Хоч років 30 як її не вдягав. ;) )
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | Стайєр

    Прошу заочного вибачення у пана Михайла

    , бо збрехав.

    Він казав приблизно таке:
    "коли Ющенко буде президентом, ми будемо і його критикувати".
    Я трохи не розумів, якщо чесно (Як так - "мэссия"?).

    Про "боротьбу" не йшлося, то я помилився. Ще раз вибачаюся.

    :) А на рахунок шляпи - Ви подумайте.
    Я за свої 40+ років також її не вдягав, але цієї зими - спробував. В усякому разі, тепер є що знімати :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | TrollSeeker

     Re: Прошу заочного вибачення у пана Михайла

     Стайєр пише:
     > , бо збрехав.
     >
     > Він казав приблизно таке:
     > "коли Ющенко буде президентом, ми будемо і його критикувати".
     > Я трохи не розумів, якщо чесно (Як так - "мэссия"?).
     >
     > Про "боротьбу" не йшлося, то я помилився. Ще раз вибачаюся.
     >
     > :) А на рахунок шляпи - Ви подумайте.
     > Я за свої 40+ років також її не вдягав, але цієї зими - спробував. В усякому разі, тепер є що знімати :)
     За свої 50+ мав лише одну. Зараз ношу картуза, вважаю практичнішим. ;)
 • 2006.03.29 | Безробітний

  Ми не бидло? Ми не козли? Нашистам - тюрми!

  За що боролись, на те й напоролись...
  Бачили очі, за що зад на Майдані морозили...
  Спасибі за Кучму-3.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Адвокат ...

   Тюрми,-- бандитам. Не перебріхуйте клясику! ( - )

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | Безробітний

    Ось вже й адвокатів нашистам знайшли...

    Незабаром суд буде.
    Єх на чьорнай скаміє...
    Тільки бджоликів пожалійте...
    Хто вулики навесні з підвалу виносити буде???
  • 2006.03.29 | TrollSeeker

   Нах, нах фальшивих співчувальників.

   З х..рового і дуже х..рового вибиралось перше.
   Далі - ті ж самі принципи. Головне - напрям вектора.
   "Лупайте цю скалу"©
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | Безробітний

    Зрозумів! Нашистський вектор - на х..рове...(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | Стайєр

     До МВС надійшло 1058 повідомлень

     про порушення на виборах ("бєгущая строка канала чєстних новин")

     У зв"язку з цим - запитання: під яким номером (і.е. з переліку 0000-1058) зареєстроване повідомлення про порушення на виборах міського голови в Ірпіні?

     Або: як його (порушення) зареєструвати? Хто це може зробити?

     Ще є якісь конструктивні ідеї?
 • 2006.03.29 | Стайєр

  Бреше або Луценко, або "канал чесних новин"

  Фальсифікацій не зареєстровано (Бєгущая строка, ранок 29 березня 2006 року).
 • 2006.03.29 | Стайєр

  Як допомогти Ірпіню і Украіні? Давайте подумаємо.

  Я особисто готовий підписати будь-який об"єктивний папір (маючи посвідчення міжнародного спостерігача-2006). Буду наполягати на факті фальсифікації виборів блоком несунів (якщо М.С, не дай Бог, таки "засудять"), а також його "міжнародного" визнання!

  А что, это уже - идея?

  Шановні Майданівці, пишіть текст. Завтра буде опубліковано як звернення до Президента СКУ, а то і всєя Малороссії :)

  Я не жартую...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Стайєр

   Re: Як допомогти Ірпіню і Украіні? Давайте подумаємо.

   Якщо варіатів тексту запропоновано не буде, дозвольте взяти за основу статті Майдану про ситуацію в Ірпіні 20-29.03.2006 року.

   ...
   Все ще сподіваюся, що

   Перемогу Мирослави буде визнано "нашистами" (хай мене Бог простить за використання цього терміну всує)

   і потреба в акціях, таким чином, відпаде сама собою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.06 | Михайло Свистович

    Re: Як допомогти Ірпіню і Украіні? Давайте подумаємо.

    Стайєр пише:
    > Якщо варіатів тексту запропоновано не буде, дозвольте взяти за основу статті Майдану про ситуацію в Ірпіні 20-29.03.2006 року.

    Якщо Ви можете написати звернення самі, це було б дуже добре. Бо ми тут просто зашиваємося, відбиваючи атаки об"єднаних корупціонерів різних кольорів.
  • 2006.04.06 | rais

   Як допомогти Украіні?

   Дійсно таке саме твориться по всій країні. На Херсонщині зокрема
   Сіленковщина від самого призначення нищила єдність помаранчевої коаліції. І там також не все гаразд з виборами 2006. Допомогати треба Ірпеню бо за ним вся Україна. Чаї в СБУ мабуть не допомагають. Кучмівська спадщина оточує несунів. Ім не довподоби людська довіра конкретному обранцю.
  • 2006.04.06 | Михайло Свистович

   Re: Як допомогти Ірпіню і Украіні? Давайте подумаємо.

   Стайєр пише:
   >
   > Шановні Майданівці, пишіть текст. Завтра буде опубліковано як звернення до Президента СКУ, а то і всєя Малороссії :)

   Ці слова ще залишаються в силі? Бо за основу можна взяти наше звернення до Ющенка http://maidan.org.ua/static/news/1144082135.html
 • 2006.03.29 | пан Roller

  Как с глазами у Луценко? Вы еще рассмотрели в нем бандита? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.06 | Михайло Свистович

   Re: Как с глазами у Луценко? Вы еще рассмотрели в нем бандита?

   Ні
 • 2006.04.06 | Nika

  я э жителькою Ірпеня

  Так от, хочу сказати, що кампанія Свистович була проведена абсолютно безграмотною (брак коштів чи якісь інші проблеми - не так важливо): по місту були розвішені ті ж чорно-білі портрети з прізвищем, але я жодного разу не бачила у своїй скриньці хоча б якісь листівку, яка б розповідала про роботу пані Мирослави чи її організації. Так само НІКОЛИ я не чула про результати діяльності цієї організації, як і більшість моїх знайомих (а це як раз найсвідоміші 30-річні виборці). Більшість людей голосувала за кого завгодно, лише б мером не став пан Скаржинський. Хотілося б вірити, що на посаді міського голови Свистович все ж демонструватиме результати своєї роботи, або її буде видно неозброєним оком у вигляді хоча б відремонтованих доріг чи поліпшення якості комунальних послуг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.06 | 123

   Прості питання

   Nika пише:
   > Так от, хочу сказати, що кампанія Свистович була проведена абсолютно безграмотною (брак коштів чи якісь інші проблеми - не так важливо): по місту були розвішені ті ж чорно-білі портрети з прізвищем, але я жодного разу не бачила у своїй скриньці хоча б якісь листівку, яка б розповідала про роботу пані Мирослави чи її організації. Так само НІКОЛИ я не чула про результати діяльності цієї організації, як і більшість моїх знайомих (а це як раз найсвідоміші 30-річні виборці). Більшість людей голосувала за кого завгодно, лише б мером не став пан Скаржинський.

   Як сталося так, що кампанію Свистович провела погано, більшість людей про неї до виборів не чуло, але при цьому мером обрали саме її? Кандидатів "не-Скаржинський" вистачало ж.

   І друге. Як "свідомі виборці" могли не чути про свого місцевого керівника кампанії Нашої України та Ющенка у 2002 та 2004 роках?

   І третє. Тчатєльнєє надо, все ж.
   ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.06 | Михайло Свистович

    Re: Прості питання

    123 пише:
    >
    > І третє. Тчатєльнєє надо, все ж.
    > ;)

    Ти не помітив одну характерну для всіх дописів помилку :) Я вкажу на неї колись пізніше :)
  • 2006.04.06 | Михайло Свистович

   Re: я э жителькою Ірпеня

   Nika пише:
   > Так от, хочу сказати, що кампанія Свистович була проведена абсолютно безграмотною (брак коштів чи якісь інші проблеми - не так важливо):

   Але чомусь дала найращий результат у порівнянні з "грамотною" роботою грошовитих кандидатів.

   > по місту були розвішені ті ж чорно-білі портрети з прізвищем, але я жодного разу не бачила у своїй скриньці хоча б якісь листівку, яка б розповідала про роботу пані Мирослави чи її організації.

   Все це було, але не в такому обсязі, щоб донести до всіх виборців. Листівки зі скриньок вимітали конкуренти, тому ми використовували в основному інші методи, хоча по скриньках також розкидали. У всякому разі в багатоквартирних будинках Ви не могли не помітити наших листівок, яких було набагато більше, ніж чорно-білих плакатів, які Ви якось помітили.

   > Так само НІКОЛИ я не чула про результати діяльності цієї організації, як і більшість моїх знайомих (а це як раз найсвідоміші 30-річні виборці).

   Напевно, тому, що Ви мало цікавитесь проблемами Ірпеня. Всі громадянсько активні люди її знають. Ну і ще одна причина - в нас немає коштів, щоб донести всім про нашу діяльність. Хоча, якщо Ви ходили біля базару чи вокзалу, то не могли не помітити нашої агітації. Хіба що Ви просто не підходили до наметів.

   > Хотілося б вірити, що на посаді міського голови Свистович все ж демонструватиме результати своєї роботи, або її буде видно неозброєним оком

   Ви це побачите


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua