МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПІНІАДА: КУН і московський патріархат: навіки разом?

03/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Кандидати в голови Ірпінського міського голови Василь Бабицький і Олег Бондар, а також їх команди працюють проти Мирослави Свистович разом.

Василь Бабицький виступає на цих виборах як кандидат від КУНу, Бондар самовисуванець, якого підтримує НСНУ. Обидва кандидати є представниками бізнесу. Крім того, Олег Бондар є давнім прихильником УПЦ МП, і одним з головних меседжів його компанії було отримане благословення у митрополита УПЦ МП Володимира Сабодана, про що була широко розповсюджена відповідна листівка. Олег Бондар також брав участь в багатьох великих проектах Московського патріархату – можна згадати участь у будівництві храму Христа Спасителя в Москві.

Тепер колишні непримиренні конкуренти вирішили діяти спільно проти Мирослави Свистович, не дивлячись на різницю ідеології, і домовилися, що мером стане Бондар.

Під час виборів Бондар зловив людей Бабицького на тому, що вони крутили каруселі. Склав акт, зафільмував порушення. Тепер Бондар подав в суд, щоб скасувати вибори на трьох дільницях, де Мирослава виграла з великим відривом. Але ще вони домовилися дати свідчення, що каруселі організовувала Мирослава, яка практично без жодних грошей провела всю кампанію.

Щойно вони подали скаргу в ірпінський суд про визнання виборів не дійсними по трьох дільницях, де зі значним відривом виграла М.Свистович. Якщо на цих дільницях скасовують результати, то перемагає Бондар. Це інформація зі штабу Бондар, в якому працюють нормальні люди, і яким це не подобається.

У Бондаря відбулася розмова з невідомим, під час якої Бондар пояснив, що вони зараз затягують час, хоча і розуміють неефективність цього, зазначивши що головне, те що „бюлетені ще возяться”. Що може означати ця фраза крім як здійснення фальсифікацій?

Коли кандидата на міського голову Ірпеня від КУНу Василя Бабицького спитали на зустрічі з виборцями „які твори класиків укр. Націоналізму є його улюбленими? Він довго думав а потім сказав: „Енеїда”!

Відповіді

 • 2006.03.28 | Сергій Кабуд

  от саме так рЫгионы зараз підмальовують 30%

  "вони зараз затягують час, хоча і розуміють неефективність цього, зазначивши що головне, те що „бюлетені ще возяться”. Що може означати ця фраза крім як здійснення фальсифікацій?"


  і не тіки ригіони.

  А ми думаємо шо вибори чесні, ідіоти (((
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.28 | observer

   іронія долі: регіони в Ірпені виявились найпоряднішими і вже

   поздоровили Мирославу з перемогою
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | Сергій Кабуд

    мію Ющем, Юлею та кучмою і януковичем значно меньше різниці

    ніж навіть між нами тут всіма


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua