МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНБ Костенка і Плюща ініціює перерахунок голосів

03/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Перерахунок голосів на окремих дільницях ініціює Українский народний блок Костенка і Плюща. Про це повідомив заступник керівника Центрального штабу Блоку Юрій ЛУЦІВ. За його словами, "з обласних штабів Блоку надходить інформація про фільсифікації при підрахунку голосів". "Уже з кількох дільниць ми отримали повідомлення від симпатиків Блоку, які голосували на цих діяльницях і віддали голос за УНБ Костенка і Плюща, що кількість бюлетенів за Блок Костенка і Плюща дорівнює нулю. Це є прямим свідченням, що результати виборів на етапі підрахунку голосів фальсифікуються. Про масштаби цих фальсифікацій можна буде сказати лише після перерахунку," – зазначив Юрій ЛУЦІВ. Він повідомив, що керівники низових штабів, спираючись на зафіксовані порушення представниками блоку у дільничних комісіях, подаватимуть скарги до територіальних виборчих комісій та позови до судів за фактами порушень при підрахунку голосів за результатами голосування 26 березня.

Відповіді

 • 2006.03.29 | Сергій Кабуд

  якщо є можливість.. завжди є зацікавленість фальшувати(-)

 • 2006.03.29 | damoradan

  Лузеры - проигрывать достойно не умеют (-)

 • 2006.03.29 | пан Roller

  Здобули долю, здобудут и волю.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  "Уже з кількох дільниць ми отримали повідомлення від симпатиків Блоку, які голосували на цих діяльницях і віддали голос за УНБ Костенка і Плюща, що кількість бюлетенів за Блок Костенка і Плюща дорівнює нулю.

  Це є прямим свідченням, що результати виборів на етапі підрахунку голосів фальсифікуються.

  Из чего это следует? Из того, что Костенко, Плющ не допускают, что против них, титулов украинских, не проголосовали все на участке?

  Или из того, что их блок публично (одним словом) поддержал Ющенко напередодни выборов?

  Так может в этом все и дело.

  Как уже утверждалось,мою, и на 5-ом канале, выборец голосовад против Ющенко. Следовательно, голосовал и против тех кого тот поддержал. Именно этим объясняется нулевой вариант Костенко, Плюща, Каськива.

  Касткив подал в отствку. Костенко же вместо этого присоединился к "девушкам" типа Богословской, Ветренко.Не он ли объяснял нам по ТВ, что Плющ -отец украинской бюррократии.Не Плющ ли хотел лечь подстилкой между регионами и НСНУ? Так чего они удивляются?

  Мудрости народной.

  Здобули долю, здобудут и волю.

  Brgds
 • 2006.03.29 | Чучхе

  Так само, як збирали підписи за визнання УПА?

  нагадаю: це коли КПУ назбирало за тиждень в три рази більше підписів проти підписів УНП, при тому, що УНП провадило цю акцію кілька місяців?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua