МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політрада Соцпартії підтримала меморандум про утворення коаліції

03/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Політична Рада Соціалістичної партії України 28 березня своєю постановою підтримала підготовлений за ініціативою СПУ Меморандум про утворення Коаліції демократичних сил України в складі СПУ, НСНУ, БЮТ та доручила голові СПУ О.Морозу підписати названий Меморандум, виходячи з консолідуючої ролі СПУ.

У постанові Політради Соцпартії зазначається, що "в місцевих радах представники СПУ можуть блокуватись виключно з НСНУ, БЮТ та політичними партіями, що входять до цих блоків".

"З іншими партіями та блоками можуть відбуватись політичні домовленості щодо взаємної підтримки кадрових призначень. Встановити, що всі кадрові рішення від СПУ мають бути попередньо узгоджені Політрадою та регіональними комітетами СПУ відповідно", - наголошується у документі.

Крім того, Політрада СПУ постановляє протягом квітня розглянути підсумки виборчої кампанії 2006 р. на зборах первинних партійних організацій, на пленумах райкомів, міськкомів та обкомів СПУ.

З повними текстами постанови Політради СПУ та Меморандуму можна ознайомитись на сайті СПУ www.spu.in.ua у рубриці "Заяви".

Прес-служба СПУ (www.spu.in.ua)

Відповіді

 • 2006.03.29 | Роман ShaRP

  Несунам стало ще важче з*їзжати. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Адвокат ...

   З'їжджати з чого? ( - )

 • 2006.03.29 | nevash

  Re: Політрада Соцпартії підтримала меморандум про утворення коаліції

  То що ж це коїться?! Ми були на майдані тому, що з Ющенком була Юля, бо знали, що без неї він нічого не вартий! Ющенко з трибуни майдану говорив, що коли переможе Янукович, то по Хрещатику "співатимуть мурку". Народ голосував не стільки за Ющенка, як проти Януковича. У виборчих перегонах перемогла Юля і тільки вона має законне право бути прем"єром та створювати коаліцію, але Ющенко мутить, щоб врешті-решт об"єднатися з Януковичем, бо з ним він і його команда по духу рідніші, ніж з безкомпромісною Юлею. То що ж виходить... Він Юлю і всіх нас використав, щоб стати президентом???!!! Нічого собі....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua