МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Здається я знайшов шефа "малінової" "пори"!

03/29/2006 | Tatarchuk
От просто зайшов та почитав такий поток мислєй на їхньому сайті. Дуже схоже на те, що з чорновика-темніка тупо забули викреслити приізвіще "Зінченко" :lol:

«Ідеали Майдану» використовують як політтехнологію
http://www.grompora.org/read.php?id=121&CL=News

«Громадянська ПОРА» вважає політичною технологією використання образів Майдану в політичній рекламі. Остання заява Олександра Зінченка щодо майбутньої парламентської коаліції, в якій він наголосив, що коаліція має будуватися на патріотизмі і відданості ідеям, народженим на Майдані.

Оскільки символіку (зокрема, кадри у відеороликах) Майдану використовує одразу кілька політичних сил - чи не слід розуміти, що саме вони готові створювати таку коаліцію? При цьому про коаліцію постійно говорять політичні сили, які, згідно логіки та соціологічних досліджень, парламентських бар’єр не долають.

«Громадянська ПОРА» також наголошує, що використання у передвиборчій агітації державних службовців, які є лідерами виборчих списків партій, по суті є використанням адмінресурсу. Відтак ми закликаємо всіх державних службовців, які йдуть в списках політпартій на вибори, піти у відпустку, щоб не зловживати службовим становищем у цілях своїх партій.

Реальна політика залежить від чесних виборів!

Відповіді

  • 2006.03.29 | samopal

    Нє хвакт

    Дивлячись на її акції, я б швидше пповірив у відповідність кольору до "джерел засновника". Хоча, може бути всяке, як і "свідоме" забування Зінченка. Або банальний ляп прохвесійних ГРУшників з його оточення...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua