МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

спроба трепанації Ющенка В.А., президента України

03/30/2006 | толя дейнека
втомився спостерігати за абсолютною нелогічністю і несистемністю дій нашого президента, і вирішив сам подивитися в його черепну коробку.
Доповідаю.

В.А.Юшенко, очевидно, людина без вольового стрижня і досить легко піддається впливу. Після сеансу впливу може довго говорити на закладену тему досить довго і безсистемно, але зрозуміло внутрішня логіка випадає і це помітно. Особливо це помітно, коли мова заходить про кокретні справи, а не про туманні прагнення-побажання. Правило здійснення впливу широковідоме: щонайменше дві третини інформації, що надходить до нього, має контролюватися. Чиб більша доля - тим краще.
Тільки цим можна пояснити рідкі, як острови в архіпелазі, зустрічі з Юлею (нашого дорогого гаранта бережуть од зайвих впливів). А також те, чому Юля любить Юща - вона інстиктивно бачить об'єкт піддатливого навіювання за умов достатнього обсягу контактів у спокійній обстановці.
Або інший яскравий приклад впливу: І.Р.Юхновський на сумнівних зборах каже Ющу принести присягу на Пересопницькому Євангелії на президенство - і Ющ таку присягу приносить.

Хто контролює зараз свідомість президента? Мабуть найкраще це назвати це аналітичним центром, ймовірно близьким до Вашингтону. Саме там Юля-прем'єрка була забракована влітку і президент отримав солідну порцію анти-юлину, після чого в нього медикаментозно підтримується штучна алергія на Юлю.
В принципі план витримувався, але катастрофа сталася 26 березня, коли БЮТ назбирав в півтора рази більше голосів за НУ (показово, що аналітики стали бити в дзвони раніше). Такої бездарності від провладної партії в ніби вигришних умовах не чекав ніхто. Навіть Кондоліза сьогодні найшла хвилинку посваритися на бездарність.
Тож думаю основна інтрига поточного моменту полягає не в тім, з ким блокуватиметься НУ, з БЮТ чи ПР. Основна інтрига полягає в тому, чи бездарний Ющ і надалі вважатиметься гідним уваги об'єктом, за посередництва якого ефективно здійснюється вплив на рішення. Юля звичайно незручна і до неї є окремі серйозні питання. Але один з можливих варіантів розвитку самого ближчого майбутнього - НУ з радісним виском стройними рядами лягає під Юлю. Президент Ющ офіційно стає Віктором Блаженим без усяких помітних повноважень. Потреба в його присутності взагалі відпадає, він може в свою насолоду подорожувати світами, з'їздити врешті на Камчатку чи в Кашмир, знайомитися з різними країнами, цікавими людьми, поезією і філософією, дбати про бджіл і горщики.
В принципі, це його законне місце, шкода що для такого очевидного висновку нам як милості треба чекати чиєїсь санкції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua