МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПІНІАДА: Почалися судові засідання

03/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В Ірпінському суді розпочався розгляд справи за позовом кандидата на голову Ірпінського міського голови Олег Бондар, якого підтримує НСНУ, про скасування результатів голосування на чотирьох дільницях. В залі засідання знаходяться Мирослава Свистович, як третя сторона і Майданівці у футболках з фірмовим гаслом „Брехати негарно!”
Мирослава Свистович заявила клопотання про відвід складу суду, оскільки вважає його зацікавленим і пристрасним.

Так, вчора ввечері несподівано пішла в позапланову відпустку суддя Оладько, замість якої до судової колегії по розгляду скарги увійшла голова суду Людмили Саранюк. Л. Саранюк добре відома в Ірпінському регіоні і активістам блоку „За чесну владу”. В свій час Л. Саранюк вимагала від прокуратури відкриття кримінальної справи за те, що в газеті „За чесну владу” був опублікований матеріал про підпал в Ірпінському суді. „Таємничий” підпал відбувся вночі, під час чергування батька Л. Саранюк і його результатом стало знищення матеріалів надзвичайно резонансної справи по торгівлі дітьми, які звичайно абсолютно випадково саме в цей час знаходилися не в сейфі, а на столі. Іншим суддею став також добрий знайомий блоку „За чесну владу” такий собі пан Савченко, який прославився тим, що під час процесу (!), який вів блок проти незаконного переведення земель Державного лісового фонду в розряд громадського житлового фонду, отримав свою діляночку саме з цих спірних земель і вправно провів Феміду до правильного рішення. Ось такий справедливий суд! Звичайно, всі клопотання про відвід суддів було відхилено.

Як тільки що стало відомо кореспонденту Майдану, Мирослава Свистович заявила клопотання щоб журналістам дозволили відео зйомку судового засідання. Представник Бондаря виступив проти. Суд звичайно не дозволив фіксувати свою діяльність. Отаку прозорість та відкритість демонструє і Наша Україна і суд.

Відповіді

  • 2006.03.30 | S.D.

    Я надеюсь, фиксация процесса ведется?

    Я надеюсь, звукозапись процесса будет выложена на "Майдан" для ознакомления всеми людьми доброй воли?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua