МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ахметов не любить НУ, але готовий з ними єднатися (\)

03/30/2006 | Englishman
АХМЕТОВ НЕ ВИКЛЮЧАЄ ШЛЮБ З РОЗРАХУНКУ З ЄХАНУРОВИМ
www.ПРАВДА.com.ua, 30.03.2006, 12:35
Відомий український бізнесмен, член Партії регіонів Ринат Ахметов не виключає створення в парламенті коаліції з блоком "Наша Україна".

Про це він сказав на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на питання про коаліцію з "Нашою Україною".


"Буває шлюб по любові, а буває шлюб з розрахунку. У нашому випадку любові нема, але може бути шлюб з розрахунку заради економічного росту України", - відзначив Ахметов.

На питання про блокування в парламенті Партії регіонів Ахметов відповів: "Є договір, а є змова. Договір – це, коли визначені чітко цілі, а змова – це, коли метою визначено поділити посади. Наша мета – це економічний розвиток і об'єднання України".

"Ми відкриті для діалогу", - додав він.

На питання, що заважає об'єднатися в парламенті з "Нашою Україною", Ахметов відповів: "Давайте згадаємо,2005 рік. Помаранчева команда говорить, що ми повинні йти в Європу. Я також за це, але боюся, що вони нас не в Європу приведуть, а по миру пустять", - зазначив він.


"Що запам’яталось у 2005 році. Вони за приватизацію, а ми за повагу до права приватної власності. Вони за регулювання цін, а ми за ринкову економіку. Вони за фальсифікацію кримінальних справ проти опонентів, а ми за повагу до прав людини. Погляди і принципи повинні бути змінені і зупинитись слід на наших", - додав Ахметов.


Українська правда

Далі буде

Відповіді

 • 2006.03.30 | Englishman

  Єхануров:СДПУО ззіллється з Батьківщиною, а Шуфрич- класний хлоп

  Імхо, він почав впадати в маразм.


  ******************************************

  Єхануров вирішив, що Медведчук зіллється з Тимошенко. Шуфрич проти
  www.ПРАВДА.com.ua, 30.03.2006, 12:59, оновлено 13:29
  Прем'єр-міністр Юрій Єхануров прогнозує, що СДПУ(о) поступово увіллється в ряди партії "Батьківщина", очолюваної Юлією Тимошенко.

  "Я так думаю, що учорашня відставка пана Медведчука (з посади лідера СДПУ(о) це означає, що вони тихенько переповзуть в одну з партій, що називається "Батьківщина", - сказав Єхануров інтерв'ю журналістам у четвер у Києві.


  "Я думаю, що вони (СДПУ(о)) стануть її основою", - додав він.

  Єхануров відзначив, що блок "Наша Україна" має намір провести переговори з ПРП, "Порою", УНП іншими силами з метою об'єднання. "Я б дуже хотів, щоб ми об'єднали зусилля", - підкреслив Єхануров.

  За його словами, плануються також переговори з партією "Віче". Прем'єр відзначив, що лідер партії Інна Богословська виявила себе в ході виборчої кампанії як "дуже цікавий політик".

  Він також висловив жаль, що в парламент не потрапив член СДПУ(о) Нестор Шуфрич.

  "Він дуже цікава людина, гарний політик. Я думаю, що він має повернутися на політичну сцену, і він повернеться. Восени це буде класний хлопець, що буде працювати щосили", - сказав Єхануров, передає "Інтерфакс-Україна".

  У свою чергу сам Шуфрич упевнений, що "відтоку людей з партії не буде".

  "Сьогодні в СДПУ(о) залишилися тільки ті, хто дійсно розділяє позицію й ідеологію партії", - заявив Шуфрич, слова якого наводить прес-служба партії.

  "Я сподіваюся, що Юрій Іванович, говорячи про моє повернення в політику восени 2006 року, не мав на увазі дострокові вибори в парламент, тому що ще одні вибори, як би цього не хотілося окремим партіям, Україна просто не переживе", - відзначив він.

  Також Шуфрич відзначив, що в новій політичній ситуації президента, можливо, будуть обирати й у Верховній Раді, що дозволить Україні відпочити від виборів не три з половиною, а п'ять років.

  "Утім, це вже справа парламентаріїв нового скликання, і рішення це будуть приймати вони", — додав він.


  "Українська правда"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua