МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Левко Лук’яненко закликає «Нашу Україну» «не зрадити Майдан»

03/30/2006 | Нестор
30 березня 2006
12:02:11

УРП „Собор” закликає політичні сили, які себе ототожнюють з блоком „Наша Україна” припинити порожні балачки та сепаратні переговори з силами реваншу – „Партією Регіонів”. Це ганьба, якій необхідно негайно покласти край та терміново укласти коаліційну угоду з БЮТ та СПУ.

Будь-які перемовини з вчорашніми фальсифікаторами будуть розцінені як зрада ідеалам Майдану, що не лічить силам, які писали на бігбордах „Не зрадь Майдан”. Балачки про єднання з “усіма демократичним силами заради єдності країни” викликають огидливе почуття, що оточення Віктора Ющенка просто боїться «помаранчевої» коаліції і готове заради уникненні відповідальності за провальні підсумки своєї роботи в 2005 році єднатися з будь-ким, хто пообіцяє зберегти доступ до владної годівниці.

Ми попереджаємо, що патріоти, які стояли на Майдані та здобули перемогу над «біло-синіми», налаштовані радикально і нам не потрібні ганебні угоди з силами реваншу заради міністерських портфелів.

Закликаємо всі демократичні сили об’єднуватись у коаліцію „Сила народу”, яка здобула перемогу у Помаранчевій революції та провела у президенти – Віктора Ющенка. Попереджаємо очильників „Нашої України”, що народ, якій віддав вам свої голоси, не пробачить зради!


Прес-служба УРП „СОБОР”

Відповіді

  • 2006.03.30 | damoradan

    Может, и Хмара что-то скажет? Для разнообразия - умное (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua