МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Від Луценка. Винних покарали

03/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
13 співробітників МВС покарано, а двох з них мають звільнити з роботи. Такий результат вирішення скарги 21-річного кременчужанина, над яким познущалися у Крюківському районному відділі внутрішніх справ Кременчука.

Це сталося з працівником газети "Вісник Кременчука", котрого без будь-яких підстав забрали з дому і доправили в міліцію, до Крюківського відділення РВВС.

Все, що там сталося з потерпілим, його на допиті били й роздягали..., представники кременчуцьких ЗМІ винесли на всеукраїнське обговорення завдяки інтернет-виданню "Майдан". (Публікація на Майдані виявилася якнайефективнішою.)

Обговорювали ж місцеві міліцейські справи вже керівники управління внутрішніх справ Полтавської області та обласний підрозділ внутрішнього розслідування УМВС. Далі - керівники міського управління МВС спілкувався з батьками хлопця, якого було побито в міліції правоохоронцями. Сьогодні цей інцидент вичерпано, а винних, як стверджують в міському управлінні міліції, покарано.

"Я хочу, аби всі знали , ми наведемо лад у наших лавах і позбавимося від тих, хто ганьбить звання міліціонера", - так прокоментував наслідки жорстокого ставлення до затриманого під час слідства начальник міського управління внутрішніх справ Кременчука Василь Овчаренко.

Олександр Курилов

Відповіді

  • 2006.04.01 | Олексій(Харків)

    Що, хтось думав, що їх посадять? Нічого не змінилося.(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua