МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тиха украинская ночь. Бурхива ніч була ірпінська

04/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вже після двох вчорашніх судових засідань Ірпінська ТВК ледь не прийняла рішення про визнання виборів на одній з дільниць недійсним через те, що там деякий час на всі види виборів бюлетені видавалися лише за одним спільним списком. Цього домагалися підтриманий "нашими регіональними українцями" (так називають в Ірпені НСНУ через надлишок в її лавах вчорашніх янучарів) кандидат в Ірпінські міські голови Олег Бондар та уповноважена особа від Партії труда, яка вперто вимагає переголосування, хоча її партія на кожній дільниці набирала від 0 до 4 голосів. В суді ця дівчина сиділа поряд з юристом від ТВК, якого часто бачать поряд з Бондарем, і так голосно диктувала підказки, що суддя був змушений зробити їй зауваження та засумніватись, чи дійсно цей юрист предсьтавляє саме ТВК.

Мирослава Свистович та її команда відбили спроби знехтувати волевиявленням виборців і врешті решт комісія з перевагою в один голос визнала вибори по цій дільниці дійсними.

Відповіді

  • 2006.04.01 | Людмила

    і де ті анонсовані цитати? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua