МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рахманин о том, кого винить несунам. (/)

04/02/2006 | Роман ShaRP
Советую прочитать статью целиком. Там всем досталось на орехи. И досталось, как я считаю, справедиво. Но самой ценной мне показалась именно та часть статьи, которую можно назвать "чего не надо делать в посткучмистской власти". Потому что тех, кто будет делать то же самое, ждет тот же самый результат. Результат, который не на пользу ни нам ни им.

http://www.zn.kiev.ua/ie/show/591/53028/

Не можна сказати, що передвиборний проект за назвою «Наша Україна» від самого початку був приречений на невдачу. (Саме так варто називати набрані ним 13,94%. Тепер навіть смішно згадувати, що ще рік тому лідери помаранчевої команди всерйоз обговорювали можливість здобуття більшості у Верховній Раді п’ятого скликання.) Проте практично всі відповідальні особи, схоже, зробили усе від них залежне, щоб наблизити сумний результат.

Лідери помаранчевих команд-важкоатлетів можуть і повинні звинувачувати в програші самих себе, нарікати на власні амбіції, власну незговірливість. Повинні визнати, що організація їхніх кампаній мала вкрай незрозумілий характер (особливо це стосується об’єднання «пористів» і «реформаторів»). Але, безумовно, у тому, що помаранчева мега-команда так і не відбулася, винна насамперед влада. Насамперед — президент.

Проте не в цьому полягає головна передвиборна помилка Віктора Андрійовича і його повірників. Як нам здається, глава держави не зовсім правильно витлумачив поняття «обіцянки, дані на Майдані». Агітація «нашоукраїнців» найчастіше зводилася до звіту про виконану роботу. «Обіцяли — зробили!» — бадьоро рапортувала влада, повідомляючи про підвищення розміру грошової допомоги матерям, скорочення терміну служби в армії, зростання ВВП та інші звершення. Але для переважної більшості прибічників «помаранчевих» термін «обіцянки, дані на Майдані» був і залишається набором цінностей, а не переліком матеріальних благ. Ну не заради ж «підйомних» для породілей і не за високий ВВП вийшли на головну площу країни сотні тисяч громадян?

У кожного розчарованого в новій владній команді було своє «тому що». Безумовно суб’єктивне і настільки ж безумовно справедливе.

«Тому що» обіцяли «Бандитам — тюрми!», а ніхто так у результаті і не сів. Навпроти половини списку Партії регіонів можна приписати «Привіт Луценку!». Якщо вони злочинці, то чому вони в Раді, а не за колючкою? А коли ні — то до чого були численні гучні обвинувачення?

«Тому що» обіцяли: влада буде чесною, демократичною і неупередженою, в ній не буде місця кумівству, хабарництву, казнокрадству і лобізму, вона буде відділена від бізнесу. Частину обіцянок забрано назад, частину цілком очевидно не виконано. Оточення Ющенка обвинуватили в корупції, але ще до початку розгляду президент узяв підозрюваних «любих друзів» під особистий захист, оголосивши їх чесними людьми без жодної перевірки.

«Тому що» президент обіцяв поважати Конституцію, але почав її порушувати з першого дня. Тих, хто це помітив, виявилося більше, ніж думав Ющенко. Тих, для кого ця обставина стала важливою, виявилося більше, ніж хотілося Ющенку.

Багато хто не голосував за НСНУ не «тому що» у Зварича не виявилося диплома, а «тому що» він брехав, що він у нього є. А обіцяли ж чесну владу. Не «тому що» Ющенко-молодший їздить на розкішному «бімері», а «тому що» невідомо, звідки він у нього. І «тому що» за чесну роботу журналіст удостоївся хамської філіппіки першої особи країни. А обіцяли ж прозору владу. Владу, побудовану на повазі до людей.

Другим принциповим прорахунком стала сама технологія побудови блоку «Наша Україна». Він формувався «під вибори» і «під президента». Він формувався згори як нова партія влади. З вражаючою точністю Ющенко і його зброєносці копіювали помилки Кучми і його соратників. А тому зовсім не випадково проект «НУ», по суті, повторив сумну долю проекту «За ЄдУ». І, схоже, пройде шлях попередника до кінця. Тобто відійде в політичне небуття.

Для багатьох пересічних помаранчевих революціонерів гасло «Не зрадь Майдан!» звучало як образа. Насамперед з причин, зазначених вище. Але була ще одна. Насмілимося припустити, що «майданівці» уважніше, ніж інші виборці, вивчали список «НУ». Більшість населення, швидше за все, робила свій вибір, підсумовуючи звучність бренду, біографію політичної сили, персону лідера, характер обіцянки, і множило це на свою інтуїцію. Безпосередні учасники історичних подій (наскільки відомо) вважали своїм обов’язком заглянути в передвиборні реєстри. І команда, яка вирушала на вибори з благословення Віктора Андрійовича, дуже багатьма не сприймалася як команда Майдану. У ній не було багатьох із тих, з ким цей Майдан асоціювався — «революційні герої» розбрелися по інших партійних квартирах, осівши у БЮТ, «Порі»-ПРП, у Костенка з Плющем, а також у зовсім дрібних передвиборних утвореннях. Їхні місця і в центральному списку, і в регіональному зайняли ті, кого на Майдані не бачили взагалі або бачили тоді, коли все вже було вирішено. Хто виконував «відповідальну роботу в тилу», хто ховався, вичікував, хто таємно співробітничав із конкурентами або навіть відверто працював на супротивника. Обіцяних нових облич ми так, по суті, і не побачили. Особиста справа будь-якої політичної сили визначати свій список. Особиста справа кожного виборця його не підтримати. Якщо такий формат списку означає для нього зрадництво інтересів Майдану. Якщо для нього три останні слова не стали речитативом, а зберегли колишній, сакральний зміст.

Не будемо спекулювати на темі зрадництва — питання, безумовно, суперечливе. Хоча кожен, хто так вважає, поза всяким сумнівом, має право на таке судження. Ми лише зафіксуємо очевидне: біда передвиборного загону «НУ» була ще й у тому, що він не був ні представницьким, ні привабливим, ні ефективним. Вихід ветеранів забрав романтику, прихід новачків не додав нічого. Квота «наближених до тіла», як і квота «корисних пристосуванців», виявилася занадто великою. Виборець негайно зреагував.

Менше 14% — це, швидше за все, особиста заслуга Ющенка і, мабуть, нікого більше. Цього мізерно мало для політика, у котрого зовсім нещодавно було півкраїни стійких прибічників. Але у політичної сили, яка мала нахабність розраховувати на провідну роль у постреволюційному парламенті, могло не бути й цього. Не дуже боючись помилитися, припустімо: якби в списку «НУ» поміняти 100%, замінивши їх аналогічними за вагою персонажами, результат виявився б точно таким самим.

13,94% — це кількість тих, хто ще вірить навіть не Ющенку, а тому, що він говорив на Майдані. І вірить у те, що він просто не встиг реалізувати обіцяне.

Чому проект «Наша Україна» має померти? По-перше, він, у своєму нинішньому вигляді, був від початку порочний. Тому що не можна демократичну партію будувати зверху. І тому не можна партію, яка претендує на звання авангардної, формувати на принципах одноразового передвиборного проекту. Це нетехнологічно з політичного погляду. І це образливо для виборців.

По-друге, проект «Наша Україна» був покликаний закріпити за Віктором Ющенком статус провідного політичного гравця, який він ризикував втратити після впровадження в життя політичної реформи. НУ з цим завданням не впоралася, як не впоралася з аналогічним завданням чотири роки тому така сама «картонна» «Єда», якій доручалося закріпити владу, що висковзувала із рук Леоніда Кучми.

І, нарешті, третє. Коли в товаришах немає згоди, політичне кіно не знімеш. Відібрані за дуже дивними критеріями списочники «Нашої України» активно сваряться не тільки з Юлією Тимошенко, а й один з одним. Після того як стало відомо (із неофіційних, але дуже надійних джерел), що вже після виборів соратники обвинуватили Романа Безсмертного в тому, що його «завербував» БЮТ і що він розвалює партію зсередини, стало ясно: довгого та щасливого політичного життя в цієї сили не може бути за визначенням.

Можливо, вона ще існуватиме у вигляді придатка до більш сильного. Але розумніше буде, якщо на згарищі (а іскра чвар уже існує) з’явиться нова партія. Ким, коли, на якій ідеологічній основі та задля якої стратегічної мети вона буде створена — питання передчасне. Зрозуміло одне — роль цієї партії не зможе виконати жодна з існуючих. Чого варті кожна окремо — вибори показали з усією очевидністю.

Відповіді

  • 2006.04.02 | Адвокат ...

    Знаєте, скидає на те, що "сємєйка "Зєркала нєдєлі"

    сі намає втюхати Ющеві якого сь "хітрава да каварнава" пляна, як на одній нозі обскакати усих. І першими, кого треба обскакати,-- то несчисленний леґійон "любих друзів".

    Карочє. МЮля + ТЮлюля = любовЬ!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.02 | SpokusXalepniy

      Достойный ответ журналисту Рахманину. В стиле любителей НУ.

      Адвокат ... пише:
      > сі намає втюхати Ющеві якого сь "хітрава да каварнава" пляна, як на одній нозі обскакати усих. І першими, кого треба обскакати,-- то несчисленний леґійон "любих друзів".
      > Карочє. МЮля + ТЮлюля = любовЬ!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.02 | Чучхе

        Я про стилі уже помовчав би

        бо у опонентів ось такого типу аргументація (особливо другий абзац вражажє логікою)/ Автор, я думаю, вам відомий:

        >И только на Еханурове глаз отдыхает. Будет коалиция «Регионов» с НСНУ? «Не зна-а-аю». А кем ты хочешь быть, мальчик? Премьером, хоть под кем. А «космонавтом» — не? Пельмень твою с праздничком! Ехануров зато знает, что эсдеки в Юлиной «Батьківщине» окажутся осенью. «Проверите мой прогоноз!». С таким внезапно открывшимся политическим уровнем даже хорошо, что номер раз партии власти рот почти не открывал в работе на кампанию. А то б нанайцы процентов даже на анализы не набрали.

        >Это правда, кстати, что в Днепре при губернаторстве Еханурова по улицам порося водили в надписью «Кнур Еханур»? Надо же, какая политкорректная точность…
  • 2006.04.02 | Горицвіт

    він правий частково

    Штучність партії і погані списки, звісно, зіграли свою роль. Але цих два фактори не пояснюють, чому БЮТ набрав більше: адже там теж штучна партія і такі самі погані списки. Тому є третій (а по важливості - перший) чинник: НУ розглядалась як партія влади. А оскільки влада не має достатніх успіхів, то ясно, що вона мусить втратити підтримку. А БЮТ завдяки вчасній відставці Юлі вдалося зберегти образ опозиції, тому виборці, які розчарувалися у владі, але не розчарувалися в "ідеалах майдану", голосували за БЮТ, тобто за харизматичну Юлю. Тобто майже все нормально, крім надмірного зачарування Юлею. Бо після розчарування (яке неминуче, коли вона стане прем'єр-міністром) не буде більше в кому зачаровуватися. І тоді можливе або розчарування в "цінностях майдану" взагалі, або перехід нарешті до іншої парадигми, без обов'язкових вождів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.02 | Роман ShaRP

      Де вони, ці "закохані"? Я їх не бачу.

      Горицвіт пише:
      > Штучність партії і погані списки, звісно, зіграли свою роль. Але цих два фактори не пояснюють, чому БЮТ набрав більше: адже там теж штучна партія і такі самі погані списки.

      На виборах голосують порівнянням ;)

      БЮТ - "не настільки" штучна партія. І шансів переродитися в *щось пристойне* в неї НМД не менше, ніж в НСНУ чи ПРУ. Стосовно списків, то голосували НМД більше або за лідерів, або проти чогось 31%, 22% та 14% отримали фактично не ПРУ, НУ і БЮТ, а Янукович, Тимошенко і Ющенко та/або "проти помаранчевих", "проти галубих і 'любих друзів'" та "проти популізму". Останній меседж програв не в останню чергу через свою нерадикальність. "Консерваторам" та "правим" в Україні, де досі не проводилося ніяких серйозних реформ в той час, як стільки всього потребує реформування, поки що нічого не світить. Ще раз ПРЄВЄД Костенку.

      > Тому є третій (а по важливості - перший) чинник: НУ розглядалась як партія влади.

      І фактично нею і була.

      > А оскільки влада не має достатніх успіхів, то ясно, що вона мусить втратити підтримку. А БЮТ завдяки вчасній відставці Юлі вдалося зберегти образ опозиції,

      Вона ще до того *чесно* заробила образ опозиці зваричам, кі(ну)нахам і барановффскім всяким, яйцуковичу, кучмі і Пінчуку, потім порошенкам ет сетера.

      А потім несуни ще так файно попрацювали над доповненням цього іміджу ;) Тре нагородити їх Пурпуровим Серцем, чи що ;)


      > тому виборці, які розчарувалися у владі, але не розчарувалися в "ідеалах майдану", голосували за БЮТ, тобто за харизматичну Юлю.

      Суперечність. "Закоханість в когось" якраз і не є ідеалом Майдану. Тому за "не зрадть Майдан" проголосувало значно менше, ніж за "Справедливість є, за неї варто боротися".

      >Тобто майже все нормально, крім надмірного зачарування Юлею.

      А де ти його бачиш?

      >Бо після розчарування (яке неминуче, коли вона стане прем'єр-міністром) не буде більше в кому зачаровуватися.

      Ну і ні нада.

      >І тоді можливе або розчарування в "цінностях майдану" взагалі, або перехід нарешті до іншої парадигми, без обов'язкових вождів.

      Цей перехід вже відбувається.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.02 | Горицвіт

        вони скрізь

        але це не головне. Головне, в який бік піде їх трансформація.
        "Цінності майдану" я тому і взяв в лапки, що це поняття суперечливе. Ніби-то за свободу, але плакали і цілували Юлю і Вітю, Юру та інших. Це почуття в частини людей збереглося. Ющенко частково випав, бо уособлює владу, яка дискредитована. А Тимошенко, яка була "другою" на майдані, перебрала на себе надії, що можна ще "побороти зло". "От тільки дайте Юлі владу, і вона покаже ..." - це масові настрої і в народі, і на цьому форумі. Тому вона і набрали свої проценти. Помаранчева опозиція мусила за когось голосувати.

        До речі, вплив саме харзизми Юлі (як другої з майдану) видно і по низьких процентах ПОРА-ПРП, які спочатку подавали себе як справжніх носіїв майдану (помаранчеву опозицію). Але вони були четвертими-п'ятими в ієрархії сцени на майдані, тому прогорали Юлі (другій). (а потім скотилися до блоку Кличка, чим усугубили своє становище).


        > На виборах голосують порівнянням ;)
        >
        > БЮТ - "не настільки" штучна партія.


        Ще більше штучна. Маса повідомлень про те, як створювалися місцеві організації, як виганяли справжніх помаранчевих і приймали кучмістів і т.д.


        > "проти популізму". Останній меседж програв не в останню чергу через свою нерадикальність. "Консерваторам" та "правим" в Україні, де досі


        Якщо НУ розглядати як консервативну чи праву партію, то вони набрали дуже багато. Насправді більшу роль зіграли саме пост-помаранчевість, недовіра до Юліного популізму, невіра, що пройдуть менші блоки і недовіра до їх "радикалізму".


        > не проводилося ніяких серйозних реформ в той час, як стільки всього потребує реформування, поки що нічого не світить. Ще раз ПРЄВЄД Костенку.


        Ці теми не були провідними на цих виборах. Грала перш за все помаранчевість і опозиційність.


        > І фактично нею і була.


        Так, разом з СПУ і частково з Литвином.


        > Вона ще до того *чесно* заробила образ опозиці зваричам, кі(ну)нахам і барановффскім всяким, яйцуковичу, кучмі і Пінчуку, потім порошенкам ет сетера.


        Не мало значення. Це внутрішньо-владні розборки, мало кому цікаві.


        > Цей перехід вже відбувається.

        Ну так. Але ще є варіанти.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.02 | Domino

          Re: вони скрізь

          > "От тільки дайте Юлі владу, і вона покаже ..." - це масові настрої і в народі, і на цьому форумі. Тому вона і набрали свої проценти. Помаранчева опозиція мусила за когось голосувати.
          Очень точное наблюдение, на мой взгляд.

          И, действительно, провал деятельности кабинета ЮВТ в 2006-м может привести к куда худшим последствиям не только для нее самой, но и всех остальных партий "оранжевого спектра".

          Что следует учесть, заранее формируя "оппозицию к оппозиции", причем обязательно публичную. Только вот боюсь, что даже в лучшем варианте основой для нее станут ценности избирателей не запада и не центра Украины...

          Хотя, возможно, и это не так плохо, как кажется сейчас.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.02 | Горицвіт

            Re: вони скрізь

            Domino пише:
            > И, действительно, провал деятельности кабинета ЮВТ в 2006-м может привести к куда худшим последствиям не только для нее самой, но и всех остальных партий "оранжевого спектра".


            Так, у цьому небезпека. Я так розумію, що в торгах, які зараз ідуть за уряд, це питання повинно стояти. Наступної потужної опозиції нема.


            >
            > Что следует учесть, заранее формируя "оппозицию к оппозиции", причем обязательно публичную.


            В парламенті нема з кого формувати опозицію. Партії, які не потрапили, плюс, можливо, партії нового типу :-) - надія України.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.03 | Domino

              Re: вони скрізь

              Горицвіт пише:
              >> Что следует учесть, заранее формируя "оппозицию к оппозиции", причем обязательно публичную.
              > В парламенті нема з кого формувати опозицію.
              И тем не менее, других источников такого же, общегосударственного уровня, нет.

              > Партії, які не потрапили, плюс, можливо, партії нового типу :-) - надія України.

              Не все так просто, на мой взгляд.

              Не знаю, особенность это только Украины или всех постсоветских государств, но на уровне государства, насколько я могу судить, большинство голосует... за власть, только бывшую. За экс-премьеров или, в случае Мороза, экс-спикеров. Коммунисты - исключение, подтверждающее правило: их избиратели воспринимают их, опять же, как бывшую власть, при которой (именно "при", а не "из-за"!) им жилось лучше, чем сейчас.

              Иными словами, образ "человека, бывшего у власти, но которому помешали заботиться о народе злобные недоброжелатели, отстранив" - образ, обязательно попадающий в сердце всеукраинского избирателя: начиная с Кучмы и заканчивая Тимошенко. Не случайно даже эсдеки какое-то время пытались строить свою кампанию-2006 на схожих мотивах. :)

              И, напротив, партиям, чьи представители у хоть какой-то публичной власти замечены не были, крайне сложно доказать, что они способны управлять не хуже. На местном уровне такие вещи еще проходят, на всеукраинском - увы.

              P.S. "Зеленые" образца 98 года и им подобные - не в счет; фактически тогда выбор делался многими совершенно вслепую. А вот пролет КОП'ов в 2002 году очень симптоматичен, имхо.

              P.P.S. Что делать? Одно из двух - либо заводить "партизана" в правительстве (но, полагаю, ЮВТ своевременно вычислит его - и посредством подконтрольных СМИ проведет, исключительно для профилактики, дискредитационную кампанию), либо в парламенте.

              Причем во втором случае лучше ставить на тех персон, которые уже... были дискредитированы. Кто сейчас помнит, к примеру, что в 2002 году уровень народного доверия к самой ЮВТ был глубоко в районе отрицательных чисел? ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.03 | samopal

                "паднімітє мнє вєкі"

                Domino пише:
                P.P.S. Что делать? Одно из двух - либо заводить "партизана" в правительстве (но, полагаю, ЮВТ своевременно вычислит его - и посредством подконтрольных СМИ проведет, исключительно для профилактики, дискредитационную кампанию), либо в парламенте.

                Ніпадходіт. Вже пробували. Причому переважаючими силами партизан. Ледь не повсцикалися і якось хором з кучманами її таки прогнали з того "лісу". Результати ви бачите зараз. Тепер її сцють ще більше, особливо ті, хто тоді партизанив і навіть начепив за це усяких мідальок і прєфєрєнций (а надто - ті хто був сільна ранєн в баю).

                (Чіста пріватна - А що вам відомо про її падкантрольниє СМІ?)

                і далі:
                Причем во втором случае лучше ставить на тех персон, которые уже... были дискредитированы. Кто сейчас помнит, к примеру, что в 2002 году уровень народного доверия к самой ЮВТ был глубоко в районе отрицательных чисел?

                Що ви вважаєте атріцатєльнимі чісламі? Сім відсотків у парляменті проти 93 "атріцатєльних"? Чи може у неї були показники "народної довіри"TM на рівні Даніличя чи Парашенка? Не засвічуйте так яскраво, на чиєму боці ви були в 2002-м гаду...
        • 2006.04.02 | Роман ShaRP

          -Доктор, у моей жены белая горячка! -- А как это?

          - Полна комната чертей, а она их не видит!

          Вот у меня, наверное, тоже "белочка". Полно везде "влюбленных в Тимошенко", а я их не вижу!

          Горицвіт пише:
          > "Цінності майдану" я тому і взяв в лапки, що це поняття суперечливе. Ніби-то за свободу, але плакали і цілували Юлю і Вітю, Юру та інших.

          Ну и что? Такие всегда находились и находятся. Их процент мал, и ни на что всерьез не влияет.

          > Це почуття в частини людей збереглося. Ющенко частково випав, бо уособлює владу, яка дискредитована.

          Сам дуракtm. Ющенко мог быть собой, мог быть с народом, а мог стать "папой друзей и кучмистов". Стал "папой" - и кто ему доктор?

          > А Тимошенко, яка була "другою" на майдані, перебрала на себе надії, що можна ще "побороти зло".

          Ты сам сказал, что власть, не оправдавшая надежд, должна уйти. Вот это и есть все, что воплощает Тимошенко. Надежд не оправдали ни несуны, ни социки. Они должны уйти. А "кто остался на трубе"? Костенко, что ли? "Пора-ПРП"? Ни те ни те особой популярности никогда не имели. И не только по причине нелюбви. А по причине отсутствия разумных как слов, так и дел.

          >"От тільки дайте Юлі владу, і вона покаже ..." - це масові настрої і в народі, і на цьому форумі.

          Тебе это так кажется. А я так погляжу, что тут больше тех, кто хотел бы показать Тимошенко, как не надо.

          >Тому вона і набрали свої проценти. Помаранчева опозиція мусила за когось голосувати.

          Вот именно! Должна была. И у многих, как и у меня, выбора практически не осталось.

          > До речі, вплив саме харзизми Юлі (як другої з майдану) видно і по низьких процентах ПОРА-ПРП, які спочатку подавали себе як справжніх носіїв майдану (помаранчеву опозицію).

          Подать они себя могут хоть Защитниками Истинного Креста, только вот кто поверит?

          > Але вони були четвертими-п'ятими в ієрархії сцени на майдані, тому прогорали Юлі (другій).

          Далеко не только поэтому.

          > > На виборах голосують порівнянням ;)
          > > БЮТ - "не настільки" штучна партія.
          > Ще більше штучна. Маса повідомлень про те, як створювалися місцеві організації, як виганяли справжніх помаранчевих і приймали кучмістів і т.д.

          Сравни с той же ПоПаЖоПой. Которые вообще неизвестно кто и откуда.

          > Якщо НУ розглядати як консервативну чи праву партію, то вони набрали дуже багато. Насправді більшу роль зіграли саме пост-помаранчевість, недовіра до Юліного популізму, невіра, що пройдуть менші блоки і недовіра до їх "радикалізму".

          Не путай радикализм с бредом ЖоПы и/или Тягниблохов там всяких.

          > Ці теми не були провідними на цих виборах.

          А что было ведущим? "ЗаЕдУ"? "Кто тут больше патриот"?

          > Грала перш за все помаранчевість і опозиційність.

          Вот! Ни УНБКП, ни ПРПЖоПа, ни Социки ярко-оппозиционными не были.

          > > Вона ще до того *чесно* заробила образ опозиці зваричам, кі(ну)нахам і барановффскім всяким, яйцуковичу, кучмі і Пінчуку, потім порошенкам ет сетера.
          > Не мало значення. Це внутрішньо-владні розборки, мало кому цікаві.

          То же самое, наверное, думали и несуны, когда составляли список. Они ошиблись.


          Голос избирателя - это не любовь


          Это послание со смыслом. Как сейчас модно говорить, месседж. Ющенко своего не понял, несуны прочитали неправильно, и многие другие тоже. Сейчас избиратель отправил послание Тимошенко.

          Не поймет и не выполнит - на следующих выборах потонет вместе с ТитаНСНУником (если только тот не потонет раньше, чего я ему от всей души желаю).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.02 | Горицвіт

            Re: -Доктор, у моей жены белая горячка! -- А как это?

            > Вот у меня, наверное, тоже "белочка". Полно везде "влюбленных в Тимошенко", а я их не вижу!


            Не хочу показувати пальцями.


            > Ну и что? Такие всегда находились и находятся. Их процент мал, и ни на что всерьез не влияет.


            А вот невідомо. Моя теза, що їх процент великий, і саме вони склали велику частину (не весь) електорату БЮТ.


            > Ты сам сказал, что власть, не оправдавшая надежд, должна уйти. Вот это и есть все, что воплощает Тимошенко. Надежд не оправдали ни несуны, ни социки. Они должны уйти. А "кто остался на трубе"? Костенко, что ли? "Пора-ПРП"? Ни те ни те особой популярности никогда не имели. И не только по причине нелюбви. А по причине отсутствия разумных как слов, так и дел.


            А перш за все через відчутність харизми. Яка в Тимошенко поки що наявна як в "другого Ющенка".


            > Тебе это так кажется. А я так погляжу, что тут больше тех, кто хотел бы показать Тимошенко, как не надо.


            Не буду показувати пальцями, щоб не зводити дискусію на обговорення форумних персоналій.


            > Вот именно! Должна была. И у многих, как и у меня, выбора практически не осталось.


            Ну так а я ж про це і кажу. З чим ти сперечаєшся.


            > Подать они себя могут хоть Защитниками Истинного Креста, только вот кто поверит?
            >


            Ну власне.


            > > Але вони були четвертими-п'ятими в ієрархії сцени на майдані, тому прогорали Юлі (другій).
            >
            > Далеко не только поэтому.


            Я пр оце написав. Кличко - теж причина.


            > Сравни с той же ПоПаЖоПой. Которые вообще неизвестно кто и откуда.


            Порівнював з НУ.


            > Не путай радикализм с бредом ЖоПы и/или Тяглоблохов там всяких.


            В лапках - помітив?


            > > Грала перш за все помаранчевість і опозиційність.
            >
            > Вот! Ни УНБКП, ни ПРПЖоПа, ни Социки ярко-оппозиционными не были.


            А я про що пишу. Социки, крім того, ще мають ідеологію, яка багатьох відлякує.


            > То же самое, наверное, думали и несуны, когда составляли список. Они ошиблись.


            Так. Але по питанню списків вони могли відбитися (якби захотіли), бо в інших теж погані. А від реальних помилок влади відбитися пропагандою важко.


            > Это послание со смыслом. Как сейчас модно говорить, месседж. Ющенко своего не понял, несуны прочитали неправильно, и многие другие тоже. Сейчас избиратель отправил послание Тимошенко.


            Так отож. Але модель на цьому вичерпається, бо наступної харизматичної фігури нема.


            >
            > Не поймет и не выполнит - на следующих выборах потонет вместе с ТитаНСНУником (если только тот не потонет раньше, чего я ему от всей души желаю).


            А наступні вибори будуть по іншій схемі проходити. Включаться інші питання: ідеологія, економіка, щось іще.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.02 | Роман ShaRP

              Re: -Доктор, у моей жены белая горячка! -- А как это?

              Горицвіт пише:
              > А вот невідомо. Моя теза, що їх процент великий, і саме вони склали велику частину (не весь) електорату БЮТ.

              А я не згоден.

              > > Вот именно! Должна была. И у многих, как и у меня, выбора практически не осталось.
              > Ну так а я ж про це і кажу. З чим ти сперечаєшся.

              З тим, що багато "закоханих".


              > > Сравни с той же ПоПаЖоПой. Которые вообще неизвестно кто и откуда.
              > Порівнював з НУ.

              Теж мені знайшов "партію". НСНУ - штучна. ПППУ невідомо що (живих членів бачили?). Про здобутки решти нічого не відомо.

              > А я про що пишу. Социки, крім того, ще мають ідеологію, яка багатьох відлякує.

              Але не так вже й мало приваблює. Проте відлякують мудаки в керівництві партії.

              > > Это послание со смыслом. Как сейчас модно говорить, месседж. Ющенко своего не понял, несуны прочитали неправильно, и многие другие тоже. Сейчас избиратель отправил послание Тимошенко.
              > Так отож. Але модель на цьому вичерпається, бо наступної харизматичної фігури нема.

              В туалеті собі постав харизматичну фігуру. Мені не потрібна харизматична фігура.

              Але ригіони, несуни, спу та решта також не потрібні. І я знаю ще таких людей, уяви собі.

              В Києві, місті, де поінформованих традиційно більше, ніж закоханих, БЮТ теж здобув великий відсоток. І це далеко не остання складова в його перемозі.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.02 | Горицвіт

                Re: -Доктор, у моей жены белая горячка! -- А как это?

                Не бачу смислу продовжувати. Розбіжність у нас, як я зрозумів, у числі зачарованих в Тимошенко. Фактичної інформації нема, суб'єктивні погляди висловлені, тому нема про що далі сперечатися.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.02 | Роман ShaRP

                  Погоджуюся. На цьому й розійдемося. (-)

                • 2006.04.03 | Sych

                  Ліричний відступ можна?

                  Пам"ятаєте байку про те як первісна людина вперше почала використовувати вогонь?

                  Були, тіпа, блискавки, підпалювали, тіпа, дерева, ліси горять, "гібнут жони, плачут дєті" (© АукцИон) і т.д. по списку.

                  І так кожного разу доти хтось не додумався взяти той вогонь та й використати його для обогріву і т.д.

                  Так от, нмдсд, "юляфоби" то ті шо звикли добре бігати ;), а "юлефани" - ті хто просто намагаються приборкати стихію. От і вся разніца. І ніякого фанатізму :) До речі, приборкання вогню - один з найважливіших етапів розвитку людства...
    • 2006.04.02 | Мартинюк

      З годен з Вами.

      Перечислені Рахманіновим фактори мали місце , але вони не були першочерговими. Однак все таки до рівня важливих потрібно підняти фактор політтехнологічності керування кампанією. Рівень був невисокий. Або керівники кампанії вважали що за Ющенка повинні проголосувати наперекір всьому ( випускаючи з уваги що Тимошенко вже досить вдало намалювала себе в якості "нового Ющенка"), або ж наївно надіялися на "чарівну" силу адмінресурсу. А Президент Ющенко продемонстрував що при ньому партія влади зможе користуватися адмінресурсом ледь чи не в останню чергу.

      Окрім того створювалося враження що керівництво кампанії НУ свідомо , чи під впливовом якихось власних комплексів орієтувалося на результат між 10 і 15% . Навіть готовий прийняти участь у конспірологічних дискусіях на цю тему.

      Ну і останнє - політикум того ідеологічний спектру, на який орієнтується Ющенко і мав надію на нього опертися виявися паралізований власною роздрібленістю і нездатністю до обєднання, яка виникла ще в 90 роках.

      Якби владося схилити до коаліції УПН Костенка , ПРП і ряд інших проектів та проектиків ( а навіть того ж Литвина ) то результат був би абсолютно іншим. Блок Костенка-Плюща, декларуючи підтримку Президента спрацював як технологічний проект його супротивників, не так через відтягування голосів, як через словесний потік Плюща, в якому можна було знайти все, включно до заяв про коаліцію з Партією Регіонами. Пропаганда БЮТ в останні тижні зуміла це надійно привязати до Ющенка і до Нашої України.

      Плющ загалом цікавий чоловік - він на минулих виборах зумів завалити лише один свій власний блок, на цих виборах йому вже вдалося таке зрорбити аж з двома зразу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.02 | Роман ShaRP

        Га-ха-ха-ха-ха

        Мартинюк пише:
        > Якби владося схилити до коаліції УПН Костенка , ПРП і ряд інших проектів та проектиків ( а навіть того ж Литвина ) то результат був би абсолютно іншим.

        Эт вряд ли.

        Но сама позиция "как жаль, что несунов в ВР везло так мало народу" уже сама по себе примечательна.

        Встречный вопрос: а не съезд-политрада ли НСНУ в одностороннем порядке приняла решение о своей львиной доле в 65% мест?

        Почему так мало?! Надо было 90%!! Еще бы больше союзников собрали!!!

        >Блок Костенка-Плюща, декларуючи підтримку Президента спрацював як технологічний проект його супротивників, не так через відтягування голосів, як через словесний потік Плюща, в якому можна було знайти все, включно до заяв про коаліцію з Партією Регіонами. Пропаганда БЮТ в останні тижні зуміла це надійно привязати до Ющенка і до Нашої України.

        Да! Повесили всем НСНУдакам на шеи и заставили носить. Не мудило Жвания с Луганска в прямом эфире говорил про эту же самую коалицию - а Плющ его попутал!

        Цитирую:
        І, нарешті, третє. Коли в товаришах немає згоди, політичне кіно не знімеш. Відібрані за дуже дивними критеріями списочники «Нашої України» активно сваряться не тільки з Юлією Тимошенко, а й один з одним. Після того як стало відомо (із неофіційних, але дуже надійних джерел), що вже після виборів соратники обвинуватили Романа Безсмертного в тому, що його «завербував» БЮТ і що він розвалює партію зсередини, стало ясно: довгого та щасливого політичного життя в цієї сили не може бути за визначенням.

        Не только между собой. Они еще с другими ругаются. Не впряглись, не толкали, пошли отдельно. Или даже прицепились и задержали.

        > Плющ загалом цікавий чоловік - він на минулих виборах зумів завалити лише один свій власний блок, на цих виборах йому вже вдалося таке зрорбити аж з двома зразу.

        Плющ! Плющ во всем виноват, мл@! Не Бессмартный (мы говорим Ющенко - подразумеваем Партия), не Еханутый, не Чварич, не ПростоРошенко, не Чирва-ненька, не Ки(ну)нах, не Ющенко, то полным ходом набирающий кадры из "старых, проверенных, а главное - 'папиных'", то обсуждающий с еще непрошедшими "их работу в парламенте".

        Плющ виноват!

        Нашли на кого свалить!

        Ура!




        А ведь предупреждали. В том числе и я, http://www2.maidan.org.ua/n/arch2006/1136937246, "Поза-доза без наркоза. Национал-демократическая трагедия". Когда задница получает пинка - это закономерно. В какую бы оранжевую она не красилась.

        ПРЕВЕД несунам
      • 2006.04.02 | damoradan

        Перлы, перлы...

        Мартинюк пише:
        > Перечислені Рахманіновим фактори мали місце , але вони не були першочерговими. Однак все таки до рівня важливих потрібно підняти фактор політтехнологічності керування кампанією. Рівень був невисокий. Або керівники кампанії вважали що за Ющенка повинні проголосувати наперекір всьому ( випускаючи з уваги що Тимошенко вже досить вдало намалювала себе в якості "нового Ющенка"), або ж наївно надіялися на "чарівну" силу адмінресурсу. А Президент Ющенко продемонстрував що при ньому партія влади зможе користуватися адмінресурсом ледь чи не в останню чергу.

        Я тут не понимаю - про админресурс Вы гордитесь или сожалеете? Насчет всего остального - задним числом все умные. Я что-то не помню, чтобы Вы во время кампании критиковали действия штаба НУ. И очень болезненно относились к критике со стороны. Кстати, Вы стали депутатом? Как там у Вас идет формирование коалиции на местном уровне? Будет коалиция с ПР для того, чтобы "объединить страну, потому что за них голосовали тоже наши граждане"?
        >
        > Окрім того створювалося враження що керівництво кампанії НУ свідомо , чи під впливовом якихось власних комплексів орієтувалося на результат між 10 і 15% . Навіть готовий прийняти участь у конспірологічних дискусіях на цю тему.

        Никто, насколько я понимаю, с Вами дискутировать не готов. Потому что идея "НУ проиграла сознательно" значительно превосходит по степени тот бред, который сторонниками данной политорганизации был написан ранее.
        >
        > Ну і останнє - політикум того ідеологічний спектру, на який орієнтується Ющенко і мав надію на нього опертися виявися паралізований власною роздрібленістю і нездатністю до обєднання, яка виникла ще в 90 роках.
        >
        > Якби владося схилити до коаліції УПН Костенка , ПРП і ряд інших проектів та проектиків ( а навіть того ж Литвина ) то результат був би абсолютно іншим. Блок Костенка-Плюща, декларуючи підтримку Президента спрацював як технологічний проект його супротивників, не так через відтягування голосів, як через словесний потік Плюща, в якому можна було знайти все, включно до заяв про коаліцію з Партією Регіонами. Пропаганда БЮТ в останні тижні зуміла це надійно привязати до Ющенка і до Нашої України.
        >
        > Плющ загалом цікавий чоловік - він на минулих виборах зумів завалити лише один свій власний блок, на цих виборах йому вже вдалося таке зрорбити аж з двома зразу.

        Какая пропаганда, уважаемый? Вы что, считаете, что НУ не ведет переговоров о коалиции с ПР? Или Вы считаете, что коалиция с ПР - ок, но вот говорить об этом Плющу не следовало? Замечательно!!!
  • 2006.04.02 | tomcat

    Юля весь час працювала ОСОБИСТО на себе, без огляду яку шкоду...

    ... ii дiяльнiсть завдає власне Украiнi та новiй владi, а ВАЮ з Ехануровим працювали виключно на краiну. якщо б НУ обливала лайном Юля так само як вона - НУ виграла би у Бют, але цiною повноi втрати довiри до новоi влади, i бiльшiсть у новiй радi мали б регiони.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.02 | damoradan

      Неправда, она на меня тоже работала (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.02 | tomcat

        вам сподобались товарнi кризи та падiння ВВП? (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.02 | damoradan

          Я их не заметил (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.03 | Ukrod

            Re: Я их не заметил (-)

            А я блін замєтіл.
            Я в квітні-травні 2005 два тижні був
            на курсах в Києві. І в мене був повний бак !!!
            Я ще в Житомирі додув і на WOG-ові заправився під зав'язку.
            Я був "кароль", а бідний київський люд не знав де
            палива взяти. Така от незамєтная криза.
            Я тоді подумав добре шо Єремеєв є, крім Юлі. І зловив себе на жахливій думці, - "А я не зраджую Майдан часом такими міслями".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.03 | Нестор

              Подякуйте Прошенкові і ко, які підтримали змову москалів (-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.03 | Ukrod

                Re: Подякуйте Прошенкові і ко, які підтримали змову москалів (-)

                Та то ж панятно. Врагі у нас ізвєсни напєрьод !
              • 2006.04.03 | tomcat

                документи на стiл! копiюєте свою Юлю в безперервнiй брехнi.. (-)

            • 2006.04.03 | damoradan

              История про Ваш бак и внутреннюю борьбу очень интересна

              А теперь объясните - что сделала/не сделала Тимошенко для возникновения этого кризиса, чего не сделал бы или что сделал бы кто-то другой на ее месте?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.03 | Ukrod

                Re: История про Ваш бак и внутреннюю борьбу очень интересна

                Я про помітність чи непомітність кризи говорив взагалі-то.
                А моя думка така, що тупа війна з трейдерами, що мають більшість
                ринку за собою, - це не найкраща стратегія. Треба забезпечити ринок незалежними потоками, а тоді воювати.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.03 | damoradan

                  Вот уж сорри так сорри

                  Ukrod пише:
                  >Треба забезпечити ринок незалежними потоками, а тоді воювати.

                  Нужно выиграть войну - а потом уже битву под Москвой.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.04.03 | Ukrod

                    Re: Вот уж сорри так сорри

                    Да блін !!! На Волині (читай WOG) проблем з паливом не було !!!
                    Я в попередньому пості може і коряво але ж недарма на Єрємєєва
                    натякнув. Це альтернатива на ринку, яка забезпечила стабільність.
                    Ніякої тупої війни не треба було. Це факт.
                    Київ і решта України лягли під кацапів і мали дефіцит, але, -
                    дозвіл імпортувати світлі сорти палива чомусь відбувся тільки після
                    войнушки, а не раніше, хоча і вирішив проблему.
                    Шкода що ціна пішла вверх. Але вона і має бути на рівні, як і на газ до речі. Нікуди не дінешся.
        • 2006.04.03 | Нестор

          Мені сподобалося суттєве підвищення зарплати

          яке між іншим уряд Єханурова заднім числом урізав.

          Крім того мені сподобалося, що всі стали платити податки, за рахунок чого бюджет країни майже подвоївся. А всілякі жирні харі почали нити про те, як їм тепер тяжко запчастини до своїх мерсів через кордон провозити. І як їм тепер тяжко нарівні зі всіми платити податки замість якихось чорних схем з єдиним податком.

          А ще мені сподобалося, що бандити рванули за кордон і там сиділи аж до Меморандуму.

          Коротше, багато чого сподобалося. І не тільки мені :) Результати виборів коментаря не потребують :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.03 | tomcat

            грошi на це добував хто? Кiрєєв та Катеринчук...

            Нестор пише:
            > яке між іншим уряд Єханурова заднім числом урізав.
            >
            > Крім того мені сподобалося, що всі стали платити податки, за рахунок чого бюджет країни майже подвоївся. А всілякі жирні харі почали нити про те, як їм тепер тяжко запчастини до своїх мерсів через кордон провозити. І як їм тепер тяжко нарівні зі всіми платити податки замість якихось чорних схем з єдиним податком.

            а юля тут до чого? вона податки добувала?

            >
            > А ще мені сподобалося, що бандити рванули за кордон і там сиділи аж до Меморандуму.

            i що з того? кримiнальнi справи де? судовi вироки де? за 8 мiсяцiв!..

            >
            > Коротше, багато чого сподобалося. І не тільки мені :) Результати виборів коментаря не потребують :)

            одна кампанєйщiна та пiар, не започатковано ЖОДНИХ системних змiн, як тiльки Юля пiшла - все повернулось, нiби i не було нiчого. Юля та юляфани, здається, не розумiють взагалi що таке системнi змiни.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.03 | damoradan

              Дали пистолет - и крутись как можешь (-)

    • 2006.04.03 | eume

      Re: Юля весь час працювала ОСОБИСТО на себе, без огляду яку шкод

      tomcat пише:
      > ... ii дiяльнiсть завдає власне Украiнi та новiй владi,

      Простий виборець чомусь зважив інакше: її діяльність на посаді оцінюється здебільшого позитивно. І не тому що її передчасно відставлено, а тому що "вона встигла багато зробити для простих людей". Якщо їй щось і закидають, то інше. Принаймні так виглядає з розмов між звичайними людьми. Про погляд т.зв. еліти, великого бізнесу тощо мені нічого невідомо. Можливо, він іншої думки дотримується :)

      Звичайно, ви можете назвати це популізмом чи науково обґрунтувати, що з точки зору суперпросунутого ультралібералізму то була велика шкода для економіки, але спробуйте піти це довести людям.

      Зрештою, то навіть не її "заслуга": за великим рахунком вона лише сумлінно виконувала обіцянки шановного ВАЮ, які він дуже щедро роздавав у 2004 (розумію: вибори).

      > працює на країну ... з Ехануровим

      Не знаю, на яку країну працює Єхануров, але чомусь успіхи, про які він рапортує в Україні, а зя кі дістає похвали від ВАЮ, відносяться радше до діяльності його попередниці, бо вона діставала аналогічні і ще більші "оплески" від ВАЮ, буквально за два тижні переж відставкою. Дивний збіг, чи не так? ;)

      А якщо взагалі, то гасло пана Єханурова відоме: злагода й стабільність, порозуміння з великми бізнесом. Простіше кажучи: збереження статус-кво. На превеликий жаль для пана Єханурова і "Нашої України", список якої він мав честь очолювати, це все остогидло злиденному народові ще за Кучми. 13.9% у підсумку. А якби не окремі "старання" ЮВТ і не "газова війна", могло бути й 10%.

      > якщо б НУ обливала лайном Юля так само як вона - НУ виграла би у Бют,

      НУ поливала брудом ЮВТ більш ніж достатньо. А взагалі взаємне поливання брудом принесло багато шкоди обом силам. Бо в бруді немає нічого конструктивного, самий негатив. Нажаль, НУ за весь час кампанії цього так і не усвідомила, що потрібний конструктив і позитивний креатив, тож уся кампанія обмежилася до непотрбної ескплуатації "ідеалів Майдану". Я знаю, що НУ має копірайт, але одна технологія двічі не працює, у чому НУ мала чудову нагоду переконатися. В БЮТ конструктиву й креативу було значно більше, що й принесло їм перемогу.

      > але цiною повноi втрати довiри до новоi влади, i бiльшiсть у новiй радi мали б регiони.

      Якби не Меморандум, то Регіони таки здобули би більшість місць. Але не в Раді (радах), а в тюрмі. Хтось обіцяв: "бандитам - тюрми"? Чи може люди не дочули, а насправді було "бандитам - меморандуми з коаліціями"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.03 | tomcat

        Re: Юля весь час працювала ОСОБИСТО на себе, без огляду яку шкод

        eume пише:
        > tomcat пише:
        > > ... ii дiяльнiсть завдає власне Украiнi та новiй владi,
        >
        > Простий виборець чомусь зважив інакше: її діяльність на посаді оцінюється здебільшого позитивно. І не тому що її передчасно відставлено, а тому що "вона встигла багато зробити для простих людей". Якщо їй щось і закидають, то інше. Принаймні так виглядає з розмов між звичайними людьми. Про погляд т.зв. еліти, великого бізнесу тощо мені нічого невідомо. Можливо, він іншої думки дотримується :)

        простий виборець в свiй час повiрив комунiстам та вiтренко, тi теж багато чого обiцяли i де вони зараз? Юля - чергова вiтренко

        >
        > Звичайно, ви можете назвати це популізмом чи науково обґрунтувати, що з точки зору суперпросунутого ультралібералізму то була велика шкода для економіки, але спробуйте піти це довести людям.

        саме це я маю коли кажу що одни пiарились а iншi працювали

        >
        > Зрештою, то навіть не її "заслуга": за великим рахунком вона лише сумлінно виконувала обіцянки шановного ВАЮ, які він дуже щедро роздавав у 2004 (розумію: вибори).

        ХТО ЗДОБУВАВ ГРОШI? не юля, а ДПАУ та мiнфiн, юля лише iх красиво витрачала.

        >
        > > працює на країну ... з Ехануровим
        >
        > Не знаю, на яку країну працює Єхануров, але чомусь успіхи, про які він рапортує в Україні, а зя кі дістає похвали від ВАЮ, відносяться радше до діяльності його попередниці, бо вона діставала аналогічні і ще більші "оплески" від ВАЮ, буквально за два тижні переж відставкою. Дивний збіг, чи не так? ;)
        >
        > А якщо взагалі, то гасло пана Єханурова відоме: злагода й стабільність, порозуміння з великми бізнесом. Простіше кажучи: збереження статус-кво.

        БРЕХНЯ! гасло Еханурова - "нiякоi кампанейщiни, є претензii - вперед до суду!" поки суд не винiс вирок - особистi стосунки в сторону i працювати.

        > На превеликий жаль для пана Єханурова і "Нашої України", список якої він мав честь очолювати, це все остогидло злиденному народові ще за Кучми. 13.9% у підсумку. А якби не окремі "старання" ЮВТ і не "газова війна", могло бути й 10%.

        я ж кажу - "кому вiйна а юлi - мать родна"

        >
        > > якщо б НУ обливала лайном Юля так само як вона - НУ виграла би у Бют,
        >
        > НУ поливала брудом ЮВТ більш ніж достатньо.

        БРЕХНЯ! росповсюдження правди про ТЛЯ та викриття ii безперервноi брехнi - ось що було i то, занадто чемно.

        > А взагалі взаємне поливання брудом принесло багато шкоди обом силам. Бо в бруді немає нічого конструктивного, самий негатив.

        хоч це ви зрозумiли, слава богу

        > Нажаль, НУ за весь час кампанії цього так і не усвідомила, що потрібний конструктив і позитивний креатив, тож уся кампанія обмежилася до непотрбної ескплуатації "ідеалів Майдану". Я знаю, що НУ має копірайт, але одна технологія двічі не працює, у чому НУ мала чудову нагоду переконатися. В БЮТ конструктиву й креативу було значно більше, що й принесло їм перемогу.

        нагадаю шановному, що перемогу фактично одержали регiони

        >
        > > але цiною повноi втрати довiри до новоi влади, i бiльшiсть у новiй радi мали б регiони.
        >
        > Якби не Меморандум, то Регіони таки здобули би більшість місць. Але не в Раді (радах), а в тюрмі. Хтось обіцяв: "бандитам - тюрми"? Чи може люди не дочули, а насправді було "бандитам - меморандуми з коаліціями"?

        ви меморандум взагалi то читали? бачу що нi, лише обмежились тою локшиною що юля повiсила на вуха вам та багатьом iншим.
  • 2006.04.02 | Alamire

    Re: Рахманин о том, кого винить несунам. (/)

    Особисто мене ображає оце:
    "13,94% — це кількість тих, хто ще вірить навіть не Ющенку, а тому, що він говорив на Майдані. І вірить у те, що він просто не встиг реалізувати обіцяне."
    Тобто виборець розглядається як споживач політики, а не як її учасник. Мовляв, питання тільки в тому, чи вистачило виданого йому рік тому пайка цяцянок, чи ні. Якщо не вистачило, то він просто довірливий лох. Суто політичні міркування можуть виникати лише у тих надлюдей, які ці цяцянки видають і виробляють, а паства має просто жувати і виділяти преференції разом з слиною та шлунковим соком відповідно їх споживчим якостям.
    Для донецької провінції такі тези, напевно, справедливі, але як направду це відверта попа. Принаймні для журналіста столичної газети такі рядки виглядають не дуже професійно, не кажу вже за етику.
    І взагалі це дуже хибна теза щодо того, що розчарованці голосували виключно за БЮТ. Я знаю шанувальників Юлі, які віддали свої голоси НУ.
    Маю навіть версію, чому таке могло статися. Як на мене, тепершні вибори мають наступну суттєву відмінність: менше було тих, хто голосували з пристрасті, більше тих, хто голосував, аби не встидатися потім. Звичайно, таких могло бути ще більше, але якщо б не ці мотиви, НУ отримала би, гадаю, значно менше навіть за ці неповні 14%. Адже дійсно любити їх нема за що - і результати правління, і кадри, все наочно виглядає не дуже апетитно. Але попри всі негаразди НУ бачиться майнстримом проєвропейського напрямку, а Юля - просто склочницею, якій накручують хвоста її фаворити. Тому, гадаю, в багатьох цей вибір відбувся цілком свідомо, а не з тої дурнуватої довірливості, яку інкримінує виборцю пан Рахманін.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | Роман ShaRP

      Пословицу о том, что и где возят на обиженных помните?

      Alamire пише:
      > Але попри всі негаразди НУ бачиться майнстримом проєвропейського напрямку,

      Ох ти ж гля проєвропейського! Куди не глянь - самі європейці.

      Безсмертний представник президентів Безсмертний - європеєць, Зварич ... ну Зварич - мериканець, паршива вівця. Кучмопрораб Єхануров - головний європеєць, захисник від міжнародної ізоляції останнього диктатора Європи Кінах - ще один європеєць...

      Куди не глянь - євпропейці так і пруть, на європейцях їздять і європейцями поганяють....

      > а Юля - просто склочницею, якій накручують хвоста її фаворити.

      Ну да, канєшшшшна.


      Ні, ви мені скажіть, вам дійсно за все це не соромно? Ані за Безсмертного, ані за Єханурова, ані за Кінаха, ані за Зварича, ані за Червоненка, ані за Жванію, ані за Порошенка, ані за Білозір... ?

      Ані за новопризначеного і схваленого Ющенком, Єхануровим та Чорномирдіним посла в Росію, 200% кучміста без дипломатичного досвіду?

      Тоді НМД Рахманін таки правий - ви теж віруючий. Віруючий в "майнстрим проєвропейського напрямку".

      Від щирого серця бажаю вам досягти евронірвани.
      Амінь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.03 | Alamire

        "Что" помню, "где" - нет.

        Соромно, звичайно. Але було б більш соромно, якби я з чистого ентузіазму змінив свої орієнтири, керуючись якими я випхався на Майдан і попри свою аполітичність нарешті здобув якусь більш-менш активну громадянську позицію. Старий я для таких піруетів. Так, Юля не може не подобатись, але вона жінка, а жінкою завжди керують фаворити. І чим далі вона буде старіти, тим ці фаворити будуть мерзотнішими. Нещодавні події в цьому переконують. Тому голосувати зараз за "Батьківщину", як на мене, це голосувати за химеру, у майбутньому якої ти не можеш бути впевненим. З неї може вийти абсолютно все що завгодно, це буде залежати від того, хто наближений до таємних струнок імператриці. За один торішній рік ця партія трансформувалася в щось досить дивне. Принаймні з НУ хоч все більш-менш ясно, хоча хотілось би іншого. Можливо, Вам як великому політику воно видніше і Ви бажаєте чогось більш яскраваго, але я вважаю, що цим мудакам і без того приділяється надто багато уваги. Я маю президента, котрого хотів, а поки він не стискає мені яйця, нема чого від нього відхаращуватись заради чергових цяцянок.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.03 | Роман ShaRP

          Мдяяяяяяяя

          Alamire пише:
          > Старий я для таких піруетів. Так, Юля не може не подобатись, але вона жінка, а жінкою завжди керують фаворити.

          А все блондинки - дуры, а все арабы - злодеи.

          Финита-ляля.

          Дальше можно не продолжать.



          Я вам по секрету скажу, что не все старые пердуны - идиоты, но...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.04 | Alamire

            Re: Мдяяяяяяяя

            Для мене не секрет, що серед "сердечників" більше людей щирих та інтелегентних, ніж бидлоти, але ж знов таки "але"
    • 2006.04.03 | eume

      Re: аби не встидатися...

      Alamire пише:
      > для журналіста столичної газети такі рядки виглядають не дуже професійно, не кажу вже за етику.

      Стаття в цілому насичена суб'єктивізмом, найбільше в частині висновків-порад на мабутнє (деякі ініціативи просто шокують відвертою недемократичністю). Поряд з тим багато слушного, є там цікаві спостереження. В одному маєте рацію: дійсно, є трохи таке враження, що столичний журналіст має провінцію і взагалі "плебс" за таких собі дурнів, яким треба тільки "хліба" у вигляді цяцянок. Тим самим (напевно, мимоволі) повторюючи помилку багатьох політ. сил підчас виборчої кампанії.

      > І взагалі це дуже хибна теза щодо того, що розчарованці голосували виключно за БЮТ. Я знаю шанувальників Юлі, які віддали свої голоси НУ.

      Так, голосували й за НУ. Через помилки ЮВТ, а не тому що НУ миліша. Тільки боюся, тепер, коли НУ перемовляє з Регіонами, вони розчаровані ще більше...

      > Маю навіть версію, чому таке могло статися. Як на мене, тепершні вибори мають наступну суттєву відмінність: менше було тих, хто голосували з пристрасті, більше тих, хто голосував, аби не встидатися потім.

      Залежно від того, чого саме встидатися: самого вибору чи втраченого голосу? Других було набагато більше - у кілька разів. Річ у тім, що вони голосували за "логікою війни": не допустити втрати голосів перед загрозою небезпеки реваншу. Реваншу ніби не допущено: принаймні виборці зробили все що могли, далі - відповідальність політиків.

      А тепер давайте подивимось: кого ж проведено до ВР? Не встидатися тих, за чиї мандати проголосував, можна було хіба у випадку УНБКП та Пори-ПРП. Лише вони мали пристойні списки. Але то був певний ризик: втратити голосу (що й сталося). У ситуації пост-революційного протистояння багатьом такий ризик здався невиправданим, і вони проголосували "аби було певніше" (це також зауважує Рахманін).

      Адже у голосуванні за НУ, умовно кажучи, віддавалося половину голосу за пристойного кандидата, а другу половину - за негідника. БЮТ - третину за пристойного, третину - за ще мерзеннішого негідника, третину - за сірого кота в мішку. Я переконаний, що велика більшість "помаранчевих" виборців це прекрасно усвідомлювала.

      > НУ бачиться майнстримом проєвропейського напрямку,

      Та яке там... Я готовий погодитись, що стратегічний напрям в Ющенка правильний. Але тактика - хибна, багато помилок, в тому дуже важких. Якщо одним словом, це називається НЕЕФЕКТИВНІСТЬ. Ющенко є неефективний президент. Принаймні за підсумками року правління. І приводу для оптимізму поки що, на жаль, не дає.

      > а Юля - просто склочницею, якій накручують хвоста її фаворити.

      Вона не є "склочниця", але конфліктна особа. Це нейтральна характеристика насправді, навряд чи вада. Скажімо, нинішній мнністр юстиції Сергій Головатий (а заразом 43-й номер списку НУ) - теж конфліктна особа. На деяких посадах це навіть позитивна риса, бо додає духа. А для наочнішого порівняння, з протилежністю, візьміть Єханурова. Він є абсолютно безконфліктний чоловік, з усіма вміє тихенько домовитись. Проблема в тім, чиїм коштом він домовляється. Чи не вашим коштом - коштом виборця, який віддав свій голос в т.ч. і йому як 1-му номерові списку НУ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.03 | Alamire

        Re: аби не встидатися...

        eume пише:
        > Тільки боюся, тепер, коли НУ перемовляє з Регіонами, вони розчаровані ще більше...

        Насправді ситуація патова, гадаю, це дедалі більше розуміється. Гадаю, що правильніше було від"єднати нахвіг ціх нібелунгів, коли вони того хотіли. Бо тепер сепаратистьскі настрої маємо на Заході, а це більш грунтовно і серйозно. І навіть перспективно. Можливо, краще було б побудувати Європу в окремо взятій Західній Україні, яка ще має пам"ять про те, яке воно, щоб потім по-новому коли-небудь все це об"єдналося на кшталт Германії. Інакше ці метастази совка протнуть її скрізь - там вже нема де дітися від культурної експансії у вигляді записів рос. попси, які чи на 100% комплектують пересічні розкладки і мало не роздаються на шару, від пацанской русской фєні, яка моднява серед галичаньских крутих, ледь не як французська серед колишньої російської аристократії...

        > Залежно від того, чого саме встидатися: самого вибору чи втраченого голосу? Других було набагато більше - у кілька разів. Річ у тім, що вони голосували за "логікою війни": не допустити втрати голосів перед загрозою небезпеки реваншу. Реваншу ніби не допущено: принаймні виборці зробили все що могли, далі - відповідальність політиків.

        Втрачений голос - це теж таке, чого можна встидатися. Навіть в першу чергу. Тому я й казав про політичну свідомість виборця-2006 - абстрактні симпатії тут не дуже й то рулювали.

        > А тепер давайте подивимось: кого ж проведено до ВР? Не встидатися тих, за чиї мандати проголосував, можна було хіба у випадку УНБКП та Пори-ПРП. Лише вони мали пристойні списки.
        Щодо Пори-ПРП не погоджуюся. Знаючи, як утворювалася ця партія, я аж ніяк не міг би рухатися за совістю, віддаючи їм голос. Хіба що за Кличка на мера, аби звалити Омельченка. Дивно, що ці байстрюки ще годні виставляти себе гарантами чистоти і злагоди. Гадаю, вони поплатилися за свою кривду. А щодо УНП, то це розплата за дурість.

        > > НУ бачиться майнстримом проєвропейського напрямку,
        >
        > Та яке там... Я готовий погодитись, що стратегічний напрям в Ющенка правильний. Але тактика - хибна, багато помилок, в тому дуже важких. Якщо одним словом, це називається НЕЕФЕКТИВНІСТЬ. Ющенко є неефективний президент. Принаймні за підсумками року правління. І приводу для оптимізму поки що, на жаль, не дає.
        >
        Але є данність, з якою все ж таки доводиться рахуватися. В нас, дійсно, забагато виявилось таких данностей, що ні зітхнути ані перднути. Хоча б те, що половина країни етнічних ідіотів (себто "ідіот" як національність - це не є наїзд на росіян, жидів чи ще кого).

        > > а Юля - просто склочницею, якій накручують хвоста її фаворити.
        >
        > Вона не є "склочниця", але конфліктна особа. Це нейтральна характеристика насправді, навряд чи вада. Скажімо, нинішній мнністр юстиції Сергій Головатий (а заразом 43-й номер списку НУ) - теж конфліктна особа. На деяких посадах це навіть позитивна риса, бо додає духа. А для наочнішого порівняння, з протилежністю, візьміть Єханурова. Він є абсолютно безконфліктний чоловік, з усіма вміє тихенько домовитись. Проблема в тім, чиїм коштом він домовляється. Чи не вашим коштом - коштом виборця, який віддав свій голос в т.ч. і йому як 1-му номерові списку НУ?

        Конфліктна? Чому ж вона не конфліктує з своїм Бродським? Як на мене, всі ці конфлікти - це просто відіграш ролі. Були періоди, коли поголовно всі починали себе відчувати магами, згадайте початок сторіччя чи 70і роки; пірнали в астральні війни, конспірувалися, їхали дахами і справді шкодили свому здоров"ю. Смішно? Але чому не смішно зараз, коли ці хлопці та дівчата однаково заскаженіло містифікують нам політику? Гадаю, що для них все це ще й досі вкрай, вбивчо серйозно. Я пам"ятаю, як в мене їхав дах після революції, як раптово весь світ представав переплетеним інтригами, а в кожній людині сидів суперагент. Але в них щось кайф надто затягнувся. Звісно, в такому світі жити набагато цікавіше, але ж це вже занадто, це просто нєрєалово, те, в чому вони перебувають, якась герметична рольова гра для членів ложі. Зрозуміло, що в цьому світі жодному з нас немає місця, ми всі для них потойбічні тіні. Одна надьога на донецьких, що дубануть по них бамбуковим кийком ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.05 | eume

          Re: аби не встидатися...

          Alamire пише:
          > Насправді ситуація патова, гадаю, це дедалі більше розуміється.

          Це було зрозуміло давно. А щойно після революції проявилося чіткіше.

          > Гадаю, що правильніше було від"єднати нахвіг ціх нібелунгів, коли вони того хотіли.

          В принципі, погоджуюсь. Тільки це не популярна думка. Не популярна настільки, що дуже рідко хто наважиться висловити вголос. Хоча в приватних розмовах неодноразово траплялося її чути.

          > Втрачений голос - це теж таке, чого можна встидатися. Навіть в першу чергу.

          То як для кого... Мені не шкода. Було трохи шкода одразу після виборів, але певні особи тут допомогли :) Так допомогли, що й досі радію, що вистачило розуму не опинитися в їхній компанії :) А за НУ не міг голосувати. Розглядав такий варіант. Так, блок Ющенка, а він потребував (і потребує) підтримки. Але хто на перших місцях? Єхануров. Неособливий, та хай вже з ним... Аж тут і Кінах причаївся з цілою зграєю. Як віддати голос за них? Боронь Боже. Та ще й той Черновецький на почесному 29-му місці... Автор законпроекту за російську мову, між іншим. Не думайте, що я надто перебірливий. Навіть за Порошенка ладен був проголосувати. Але ж не в такому наборі. Поганий список, що там не кажіть. І як мені здається, багато голосів президентові відібрав.

          > Щодо Пори-ПРП не погоджуюся. Знаючи, як утворювалася ця партія, я аж ніяк не міг би рухатися за совістю, віддаючи їм голос. Хіба що за Кличка на мера, аби звалити Омельченка. Дивно, що ці байстрюки ще годні виставляти себе гарантами чистоти і злагоди.

          Не знаю, я про них нічого особливо негативного чув. До того ж, мій приятель, а його знаю як людину щиру і чесну, там був, хоча й на непрохідному місці (після 50-го). Та й в цілому список ніби непоганий. Так мені здалося, а я всі дивився досить уважно.

          > А щодо УНП, то це розплата за дурість.

          Дурість, що пішли окремо? Чи інше?

          > > > НУ бачиться майнстримом проєвропейського напрямку,
          > >
          > > Та яке там... Я готовий погодитись, що стратегічний напрям в Ющенка правильний. Але тактика - хибна, багато помилок, в тому дуже важких. Якщо одним словом, це називається НЕЕФЕКТИВНІСТЬ. Ющенко є неефективний президент. Принаймні за підсумками року правління. І приводу для оптимізму поки що, на жаль, не дає.
          > >
          > Але є данність, з якою все ж таки доводиться рахуватися. В нас, дійсно, забагато виявилось таких данностей, що ні зітхнути ані перднути. Хоча б те, що половина країни етнічних ідіотів (себто "ідіот" як національність - це не є наїзд на росіян, жидів чи ще кого).

          І то правда :( Через те й терпимо. Вибори проходять в ненормальній обстановці протистояння. Тому й результати дурні. Це ж подумати, скільки Юля поназбирала голосів тільки на темі, що вона за жодних обставин не зблокується з Регіонами? Ну хіба це нормальні вибори? І так фактично кожного разу. На якісь хоча б тактичні міркування про щось позитивне вже простору не залишається.

          > Конфліктна? Чому ж вона не конфліктує з своїм Бродським?

          Ще посваряться :) Вони ще дуже не довго разом. Нинішній юлєфанський "авторитет" Коробова ще буде Юлю мочити. Чи Бродського (але тоді вже не в "Обозревателе") - хто їй менше сподобається :)

          > Одна надьога на донецьких, що дубануть по них бамбуковим кийком ;)

          То навряд. Їхній основний месидж останнього часу: "Благаємо: ну візьміть нас хоч кудись!" Тож якщо це все є рольова гра, як ви стверджуєте, то вони вже давно беруть у ній участь :)
  • 2006.04.03 | line305b

    Сколько не обсуждай, сути не изменишь...

    Я готов согласиться с тем, что Тимошенко вполне заслужила должность премьера своими выборными результатами. Два серьезных НО никуда не денутся от этого: 1. Премьером она была плохим. 2. Кампанию вела максимально беспринципно. Два вместе делают из нее очень рискованного для Украины нового премьера.

    Существенная часть избирателей - более существенная чем для НУ во всяком случае, готова пойти на такой риск. Думается, пусть получат то, за что голосовали.

    Если Тимошенко во второй раз будет плохим премьером - ну что же, никто не запрещает создать новую коалицию, в этот раз без БЮТ. Если будет хорошим - тогда ее нужно будет поддерживать. Возможно, для НУ это и будет хорошей новой ролью - играть роль здравого смысла общества и сдержки для БЮТ. Правда не гарантировано, что ПР и само БЮТ поддержит эту игру. Наверное к осени, когда предвыборные баталии и обещания подзабудутся, Тимошенко достаточно легко найдет общий язык с Регионами...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | andriko

      Цікава доречі проблема

      Скільки не обговорюй прем'єрство Юльки - завджи будуть ті кому подобалось і ті кому ні, коли заходить мова про уряди Януковича чи Єханурова - краще помовчати, по краній мірі позитивні відгуки зводяться до довгих розмірковавань про загальнолюдські цінності :)

      Так само пронаступного ПМ, хтось за Юльку, хтося за Єханурова чи Ахмєтова, але є чіка позиція проти Юльки. В хСРСР це сприймається майже однозначно, цікаво, чи вона сама не підгодовує цю істерику :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.03 | троль ak1001

        дійсно цікаво

        до кабміна Януковича є купа конкретних запитань
        включаючи зовнішьньополітичні

        якщо у вас є подібні "узагальнення" до кабміну Єханурова - оприлюднюйте
        подивимось на ваші загальнолюдські
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.04 | andriko

          бла-бла-бла, я ж про відповіді!!!

          Всі досягненя згаданих господарників їх прихильники формулюють гарними високопарними фразами, а хочеться простіше:)

          пс. можете не відповідати


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".