МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У кого є сумніви ? (так би мовити, - опитування "після" :) ).

04/02/2006 | SpokusXalepniy
Итак, похоже, что спорные моменты, которые вызвали массу мнений о том, почему НУ до выборов тянули кота за хвост и не хотели подписывать предложенное Юлей и/или Морозом соглашение о коалиции, теперь получает четкий ответ.

Очень простой!
Если бы НУ четко провозгласило свою позицию о ВОЗМОЖНОСТИ объединения с Януковичем, то они бы получили не 13.9%, а 1.39% голосов.
Вот и вся правда.

Вывод: явный и преднамеренный обман избирателей. ТЧК, она же - dixi.

Відповіді

 • 2006.04.02 | samopal

  У мене

  Я б їм дав від 2,93 до 3,66 відсотка. Зараз би Ромцьо істерично бив у бубен і скликав усіх на Майдан. Думаю, багато людей прийшло б. Щоб поглянути, як бм він розгортав свою палатку і чи сидів би в ній уночі.
  Зате Їхануріву не потрібно було б довго розмовляти про погоду у Донецьку та зважувати мимо якого крісла краще пролетіти - прм'єра чи спікера. Зате нервував би Матвієнко, - бо у Секретаріаті треба було б готуватись до змагань на швидкість, а він у нас троха тугодум. Нинішній же в.о. прем'єра і лапшу і пельмені ліпить як "добре налагоджений механізм"...
  Думаю, що навіть без підписання коаліційного пакту Януковічя-Ющінка, якби просто переголосувати за ВР сьогодні НУ могли б серйозно відстати від соціялістів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | SpokusXalepniy

   Спочатку і я так думав... :)

   samopal пише:
   > Я б їм дав від 2,93 до 3,66 відсотка...
   А ве ж таки, не бідьш 1.39 :)
   Чому?
   Бо (з позіції можливих виборців) я б пдумав про таке: чому я буду голосувати за перефарбованих помаранчевих, якщо я маю нагоду проголосувати за справжніх донецкіх - чи то за Януковича безпосередньо, чи за Вітренчиху, чи за комуністів. І лише невеликий прошарок голосувальників, яких цікавлять нюанси процесу віддали б свої голоси (їх - 1.39%) :)
 • 2006.04.02 | Andrij

  А ще цікаво

  Як би змінився рейтинг ПР. Для прикладу, подивіться на рейтинг Литвина.
 • 2006.04.02 | otar

  На поспішаймо з висновками

  З тезою я абсолютно згоден. Якби я знав, що НУ планує коаліцію з ПР, в житті би за них не голосував (я й так не голосував, але був близький до цього). Але ж ми всі знали, що такий варіант буде "одним з", і здогадувались, що до нього може дійти потім, коли коаліція з БЮТ і СПУ розпадеться. І все ж голосували за НУ.

  Якщо коаліція НУ+ПР утвориться, "НУ" і Ющенко просто перестануть розглядатись як можливий вибір на наступних виборах (які можуть відбутися досить скоро). Я, наприклад, радше за Тимошенко проголосую в такому разі, хоч і не люблю її :)
 • 2006.04.02 | tomcat

  У кого є сумніви ? (так би мовити, - опитування "після"...

  SpokusXalepniy пише:
  > Итак, похоже, что спорные моменты, которые вызвали массу мнений о том, почему НУ до выборов тянули кота за хвост и не хотели подписывать предложенное Юлей и/или Морозом соглашение о коалиции, теперь получает четкий ответ.
  >
  > Очень простой!
  > Если бы НУ четко провозгласило свою позицию о ВОЗМОЖНОСТИ объединения с Януковичем, то они бы получили не 13.9%, а 1.39% голосов.
  > Вот и вся правда.

  .. у кого є сумнiви що цiни на газ для населення треба пiдвищувати? мабуть нiв кого, але ж хто про це перед виборами каже :)

  >
  > Вывод: явный и преднамеренный обман избирателей. ТЧК, она же - dixi.

  за тиждень ви хоч раз почули вiд Грiгян намiр скасувати газову та ОЯТ угоди? як я i прогнозував воно про це вже забула :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua