МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мирославу Свистович досі не проголошено мером Ірпеня

04/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Не зважаючи на те, що голоси з усіх дільниць уже пораховані, а протоколи прийняті та перевірені ТВК, територіальна виборча комісія сьогодні знову не прийняла рішення про оголошення підсумків виборів Ірпінського міського голови.

Голова комісії Наталія Ганах виступила у актовій залі виконкому перед приблизно двома сотнями людей, які вимагали пояснення затягуванню підрахунку, та розповіла, що сьогодні комісія витратила майже весь світловий день на те, що відвозила протоколи, бюлетені та інші документи до обласної територіальної виборчої комісії, а тому рішення буде винесене завтра "на свіжу голову", оскільки потрібно здійснити багато бюрократичних формальностей, щоб десь випадково не трапилась бодай одна технічна помилка.

При цьому голова комісії запевнила, що цифри у протоколах вже не поміняються, як і розрив між кандидатами (Мирослава Свистович випереджає найближчого переслідувача Олега Бондаря майже на 800 голосів). Те саме підтвердили на засіданні комісії заступник та секретар.

Тим часом кандидат-невдаха Бондар ніяк не може змиритится, що "к власти приходят попрошайки и голодранцы, которые через интернет собирают деньги на мобильные разговоры" (це його слова на засіданні ТВК). Він продовжує тероризувати членів комісії, їм телефонує додому такий собі кандидат в депутати від НСНУ Володимир Марченко, погрожуючи тюрмою, якщо вони не оголосять вибори недійсними, а сьогодні Бондар таки домігся, щоб йому видали завірені печаткою витяги з незатвердженого протоколу по двох дільницях, і він збирається оскаржити ці рішення завтра в суді, хоча усі терміни оскарження результатів виборів на ДВК давно минули. Проте, цією скаргою йому вдалося ще трошки відтягти проголошення своєї поразки, оскільки сварки також займають час учасників процесу.

Сьогодні комісія розглядає скарги, які надійшли до неї, а завтра зранку займеться цифрами. Очікується, що сьогодні вночі на членів комісії знову чинитиметься психологічний тиск (супроводження на чорних джипах, дзвінки додому тощо) на членів ТВК.

Тим часом терпець народу потроху починає уриватися. Сьогодні на сходах Ірпінського виконкому вже лунали пропозиції заблокувати роботу міських служб, якимикерує нелегітимна влада, яка програла вибори, але Мирослава Свистович, якій люди принесли багато букетів троянд, закликала народ поки що зберігати спокій, але бути готовими до здійснення Помаранчевої революції в Ірпені.

Відповіді

 • 2006.04.02 | ГРАД

  Re: Мирославу Свистович досі не проголошено мером Ірпеня

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Тим часом кандидат-невдаха Бондар ніяк не може змиритится, що "к власти приходят попрошайки и голодранцы, которые через интернет собирают деньги на мобильные разговоры" (це його слова на засіданні ТВК).

  Я теж ГОЛОДРАНЕЦЬ!
  Але це стан моїх кишень. А у цього пана це, напевне,стан душі! ;)

  > Сьогодні комісія розглядає скарги, які надійшли до неї, а завтра зранку займеться цифрами. Очікується, що сьогодні вночі на членів комісії знову чинитиметься психологічний тиск (супроводження на чорних джипах, дзвінки додому тощо) на членів ТВК.

  Якби знати номери телефонів пана "кандидатуса"... мобільного,домашнього, службового... .
  Були б йому вирвані роки! ;)

  > Тим часом терпець народу потроху починає уриватися. Сьогодні на сходах Ірпінського виконкому вже лунали пропозиції заблокувати роботу міських служб, якимикерує нелегітимна влада, яка програла вибори, але Мирослава Свистович, якій люди принесли багато букетів троянд, закликала народ поки що зберігати спокій, але бути готовими до здійснення Помаранчевої революції в Ірпені.

  Завжди готові! Мешканці Києва приймаються ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | Михайло Свистович

   Re: Мирославу Свистович досі не проголошено мером Ірпеня

   ГРАД пише:
   >
   > Я теж ГОЛОДРАНЕЦЬ!
   > Але це стан моїх кишень. А у цього пана це, напевне,стан душі! ;)

   І такі люди зараз пруться до влади від помаранчевих сил

   >
   > Якби знати номери телефонів пана "кандидатуса"... мобільного,домашнього, службового...

   В мене є, але не дам. Бо верещатиме, що ми його залякуємо. Тут одне КУНівське чмо, яке казало, що має довідку від лікаря щодо заборони фотографувати його зі спалахом, і яке тусувалося з регіоналами, вже казало на суді, що боїться розправи з боку Мирослави Свистович та Малої. Щодо останньої він мав рацію - вона весь час поривалася його побити після тих свідчень, і я впевнений, що це б їй вдалось :) А взагалі тут всі із задоволеним тремтінням чекають, коли хтось поривається дати по голові Монтян, яка їх регулярно попускає. Але поки що далі таких поривів справа не йде, і всі (особливо сама Монтян) розчаровано зітхають. На суді думали, що нарешті побачимо, як представник Бондаря перелітатиме через усю залу і влітатиме прямісінько до клітки від хуку Монтян, однак, на жаль, далі словесної погрози він не пішов :) Напевно, щось зрозумів по її радісних очах і вигуках "Давай, давай, іди сюди" :)

   >
   > Завжди готові! Мешканці Києва приймаються ?

   Приймаються. Приїздіть хоч завтра. В нас, напевно, знову буде суд, і знову бондарі ганьбитимуться, як і минулого разу, якщо у них взагалі приймуть недолугу скаргу із простроченням термінів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.02 | ГРАД

    Я б вже давно приїхав.

    Але маю поважну причину. :(
    (Див.резюме по громадській раді МВС)
    :)
    Не поб"ють?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua