МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

схоже перерахунку не буду

04/04/2006 | observer
наразі всі постанови з цього приводу відхилені

Відповіді

 • 2006.04.04 | alx_1904

  А ПР, БЮТ, СПУ и НСНУ признались в фальсификациях

  а Порошенко как всегда сп...л, ведь клялся у Савика, что НУ будет голосовать ЗА пересчёт, и что он всегда держит слово. А как убеждали что если кто не согласится на пересчёт, тот и сфальсифицировал.

  >Председатель Верховной Рады Украины Владимир Литвин заявил о том, что подсчет голосов на парламентских выборах-2006 был сфальсифицирован.
  >В.Литвин убежден, что те политические силы, которые сегодня выступают против пересчета голосов, очевидно, имеют основания опасаться того, что будет установлена истина. В.Литвин обратил внимание на то, что сегодня украинские суды фактически блокируют пересчет голосов.
  >В.Литвин выразил сожаление по поводу того, что сегодня все свелось к тому, "как одним удержаться во власти, а другим - как захватить власть, и никто не говорит о том, что ожидает Украину завтра".
  http://2006.liga.net/news.asp?nid=184699
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | observer

   витріть соплі

   я, наприклад - за перерахунок. згідно рішень судів. гадаю порошенко саме це і мав на увазі
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | Faargenwelsh

    кому?

    самe цe мав на увазі прeдставик БЮТу, коли пояснював, чому вони проти постанови.

    а вся рeшта - і порошeнко туди ж, пeрeвірити нeскладно - були за тe, щоб зобов`язати (!) цвк (!) до пeрeрахунку голосів самою постановою (!); "за умови, правда, що така постанова будe законною", виправився одразу доктор юридичних наук пан порошeнко.

    так що я приєднуюся до алeкса - порошeнка можна вітати з побрeхeнькою :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.04 | alx_1904

     Как Винский и Порох лгали:

     Нестор Шуфрич:..Пётр Алексеевич, вы обманули украинский народ. Я думаю, что мы станем свидетелями ещё очень многих банальных обманов, введений в заблуждение, но выбор сделан. Какой будет коалиция – меня это очень беспокоит.....
     .....
     Петро Порошенко:.....Я відповідаю за позицію партії....Петро Порошенко не бреше. Позиція друга: коли Шуфрич каже, що не буде перераховувати голоси, то я хотів би йому нагадати ті вибори, ті спалені бюлетені, які вони, безпосередньо він проводив в Мукачеві – насправді є два різні стандарти: вибори 2004 року, які вивели людей на Майдан, і вибори 2005 року. Спалені бюлетені, побиті люди. Вони намагалися замести сліди, а на сьогоднішній день, коли навіть Шуфрич визнає, що вибори в Україні пройшли по чесних, демократичних стандартах, я не маю жодних альтернатив до того, щоби всі політичні сили зараз об’єдналися і 100% населення довіряли результатам виборів. Треба перераховувати – перераховуйте.
     ...........
     Йосип Вінський: Петро Олексійович, Савік… Чи приєднаєтеся ви до цієї пропозиції, яку я сказав в кінці свого виступу? Тобто з приводу того, що після того, як провести повторний перерахунок бюлетенів… Якщо виясниться, що політична сила "А" мала вісім мільйонів, а після перерахунку вона має шість мільйонів, то всім стане зрозуміло, що вона була організатором. Бо люди самі не фальсифікували. Хтось їм дав команду, хтось їм заплатив кошти, хтось до цього спонукав. Щоб зразу було рішення Верховної Ради, коли ми приймаємо це рішення, щоб до цих керівників порушити кримінальну справу. І тут же зняти…

     Петро Порошенко: Я зрозумів… Дуже дякую за це запитання… Дорогі друзі, увага. Для того, щоб ми могли виконати ось ті зобов’язання, які ми беремо в тому числі й у цій залі, ми маємо зробити перше – перед голосуванням цієї постанови проголосувати за закон про внесення змін до закону про статус депутатів місцевих ряд, знявши імунітет з депутатів місцевих рад. Тому що величезна кількість тих керівників обласного рівня є депутатами. І наша пропозиція – якщо ми навіть включимо її в постанову – не буде працювати. Ось так само, як представники партій, які сидять у цьому залі, домовились про те, що вони будуть голосувати за цю постанову, нехай зараз вони пообіцяють, що вони проголосують, як обіцяли виборцям до виборів. Тобто що знімуть імунітет з депутатів місцевих рад… І тоді ця постанова буде працювати… І друге – не можна постановами саджати людей у в’язницю, але ми маємо кожен окремий випадок. Тобто кримінальна справа, встановлення вини, суд і відповідальність – кримінальна і політична. Я впевнений, що по кримінальній відповідальності є кому займатися. По політичній відповідальності – це зобов’язання нас, політиків, і журналістів, наших колег, щоб довести до кожного з вас, щоб ви знали, що у вас ця політична сила спробувала вкрасти владу. Ми їй цього зробити не дамо. Дякую…
     http://svobodaslova.ictv.ua/ukr/catalog/2006-03-31/text69.html
 • 2006.04.04 | catko

  тому що нех....й вітренку у вр протягувати(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua