МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Активісти партій вимагають: Нацраду – у відставку!

04/05/2006 | gett
Активісти партій вимагають: Нацраду – у відставку!

5 квітня о 13-00 біля будівлі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення ( Прорізна,2) відбулась акція-протест "Нацраду – у відставку!". В заході, організованому за ініціативи Координаційного політичного комітету Києва, взяли участь активісти провідних політичних сил України – Народного блоку Литвина, Соціалістичної партії України, Партії Регіонів, Блоку "Наша Україна", Республіканської партії України, Партії патріотичних сил України, Виборчого блоку "Держава – Трудовий Союз", Громадського активу Києва, Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна.", Партії "Союз".

Учасники акції вважають, що Нацрада зіграла свою негативну роль у спотворенні результатів парламентських виборів за допомогою маніпуляцій в українському телепросторі і виступили з вимогою відставки діючого складу Нацради.

За твердженням активістів різних політичних сил, які виступили зі спільною позицією відносно дій Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, " Нацрада не забезпечила вільний доступ суб’єктів виборчого процесу до ЗМІ, вміло маніпулюючи медіа під час парламентських перегонів. Це, в свою чергу, створило великі проблеми для вільного волевиявлення виборців, оскільки інформаційна картина подій навколо виборів була серйозно спотворена, що свідчить про маніпуляції, до яких вдавалися ці чиновники".

Як заявив Юрій Домс, представник Голосіївського райкому Всеукраїнської Партії Трудящих, " через маніпулятивні технології в медійному просторі практично всі політичні сили не набрали реальної кількості голосів своїх прихильників. Це стосується також і тих, що все ж таки потрапили до парламенту. Вони теж мають претензії до Нацради. Ми вимагаємо відправити Нацраду у відставку. Віталій Шевченко і компанія не мають морального права керувати українськими медіа."

Активісти різних за політичним спектром партій заявляють, що об'єднати зусилля їх змусило розуміння того, що "в громадян України вкрали їх вибір, і це не залежить від кольору партійних знамен, оскільки постраждали всі."

На думку Володимира Рафальського, представника Деснянської районної організації РПУ, "Нацрада вже неодноразово довела свою кричущу непрофесійність та заангажованість. І треба цьому вже покласти край. Український народ обдурює купка чиновників, яким треба вказати їх справжнє місце. І це місце – не в стінах будівлі на Прорізній."

Учасники протестної акції закликали громадськість підтримати їх ініціативу щодо відставки Нацради. "Українська журналістика попри демагогію про "свободу слова" все ж залишається під серйозним тиском, просто трохи змінилися його форми. Українцями маніпулюють, і ми не можемо стояти осторонь цих негативних процесів. Вибори ще раз підтвердили – чиновники Нацради створили надто багато проблем для партій. Після всіх скандалів, які супроводжують її діяльність, Нацрада повинна подати у відставку. ", заявив Сергій Яценко, представник Чернігівської обласної організації Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна."

Відповіді

  • 2006.04.05 | Чучхе

    Я сьогодні випадково бачив цей "пікет"

    Десь з десяток чоловік, кожен з прапором якоїсь лузерської політичної сили: Партії Дуба (республікагці Бойка), Чорнобиль, Трудовий союз, ще якісь абсолютно відстійні політичні сили і прімкнувшиє до ніх СПУ і Регіони
  • 2006.04.05 | otar

    Тепер ясно, чому партія "Союз.Чорнобиль.Україна" не перемогла(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua