МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Дніпропетровську при підрахунку помилка - десятки тисяч

04/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Під час перевірок і локальних перерахунків голосів виявилося що в багатьох регіонах неправильно було зараховано величезну кількість голосів виборців. Зокрема у Дніпропетровську та області. Йдеться про десятки тисяч голосів.

З повідомлення кореспондента радіо Свобода Г. Сахарова

Відповіді

  • 2006.04.05 | Сахаров

    Re: У Дніпропетровську при підрахунку помилка - десятки тисяч

    Уточнюю. Різниця між даними протоколу Дніпропетровської міської виборчої комісії і результатом підрахунку голосів, зробленого кількома членами комісії за протоколами дільничних комісій, становить 24000 голосів, дописаних до результату НСНУ на виборах до дніпропетровської облради. У абсолютної більшості партій і блоків у протоколі комісії кількість голосів зменшена. Під тиском представників виборчих блоків і партій після попередження про кримінальну відповідальність комісією ухвалене рішення визнати протокол комісії недійсним з перерахунком голосів за протоколами дільничних комісій і складанням уточненого протоколу. Голова обласної виборчої комісії Анатолій Галка відмовився прийняти протокол засідання міської комісії з цим рішенням, потім сховався від представників міської комісії і партій та народних депутатів і згодом виїхав на викликаній "швидкій допомозі", яку супроводжували кремезні хлопці. Перед цими подіями А.Галкою були на пресконференції оприлюднені результати виборів до обласної ради і оголошено про завершення виборів. Результати мають бути оприлюднені у пресі завтра.
    Представниками міської комісії, партій і народними депутатами подана заява до прокуратури про відмову А. Галки прийняти протокол засідання комісії. Завтра зранку буде повторена спроба вручити протокол заступнику голови чи секретарю комісії.
    Очевидно йдеться не про помилку у підрахунках а про масштабну фальсифікацію. Підгрунтя фальсифікації вочевидь у тому що перші місця у списку НСНУ на обласну раду посідають голова обласної ради Микола Швець, голова обласної адміністрації Надія Дєєва, голова виборчого штабу НСНУ нардеп Сергій Бичков. Микола Швець проводив роботу з розкладання яєць у десь шість корзин, щоб зберегти у обласній раді свою команду, розраховуючи знову очолити раду. Бо на ньому сходяться інтереси багатьох місцевих угрупувань. Другим центром фальсифікацій у області є Нікополь, де вибори на усіх дільницях міста визнані недійсними. Нікопольська міська комісія тричі представляла до обласної комісії протоколи, у яких кожного разу були серйозні розбіжності з сумами результатів на дільницях. Член обласної комісії мені сказав що на його думку у Нікополі фальсифікувалися вибори усіх рівнів, що й відбилося у протоколах.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua