МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Докази розповсюдженої по 5 каналу брехні "Нашої України"

04/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У фотоархіві Майдану можна побачити копії судових рішень, які доводять, що Київський обласний штаб "Нашої України" поширив за допомогою 5 каналу цинічну брехню. В біжучій стрічці 5 каналу кілька годин транслювалось повідомлення про те, що в місті Ірпінь Київської області у судовому порядку скасовано результати виборів на трьох дільницях. Пізніше, після нашого дзвінка на 5 канал, до інформації було додано "за даними обласного штабу "Нашої України".

Саме цю брехню, звичайно, зовсім випадково, з самого ранку поширювали по Ірпеню підтримуваний "Нашою Україною" кандидат в мери Ірпеня Олег Бондар, який, витративши на кампанію величезні гроші, посів 2 місце, такий самий грошовитий невдаха Василь Бабицький від КУНу (8 місце), а також бучанська "Пора", яка підтримувала кандидата на Ірпінські міські голови Валерія Криворога, який витратив не менше коштів, ніж Бондар і Бабицький, але посів лише 10 місце.

У фотоархіві можна побачити рішення Київського апеляційного суду на скаргу О. Бондаря (http://maidan.org.ua/n/foto/1144362169 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144362535 та http://maidan.org.ua/n/foto/1144362835), яке дозволяє отримати йому хіба що моральне задоволення (Ірпінський суд не задовольнив жодної його вимоги), рішення Ірпінського міського суду на ще одну скаргу О. Бондаря (http://maidan.org.ua/n/foto/1144363398 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144363724 та http://maidan.org.ua/n/foto/1144364028) та рішення Ірпінського міського суду на скаргу В. Бабицького (http://maidan.org.ua/n/foto/1144364287 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144364748 та http://maidan.org.ua/n/foto/1144364898 і http://maidan.org.ua/n/foto/1144365074).

Про те, чи оскаржив Бондар в апеляції свою другу скаргу, стане відомо сьогодні зранку, а от Бабицький пропустив термін оскарження і подав апеляціну скаргу лише 5 квітня, тому суд повинен залишити її без розгляду.

Зараз в Ірпінському міському суді знаходиться багато скарг на різні види виборів, в т.ч. й скарга Партії регіонів та "Народної опозиції" Вітренко щодо виборів до Верховної Ради. Олег Бондар та його "нашоукраїнська" команда діють в унісон з регіонами та старою місцевою владою, намагаючись визнати недійсними хоч якісь вибори на будь-якій дільниці, щоби потім знайти спосіб прив'язати це до виборів Ірпінського міського голови та скасувати вибори на цій дільниці. Це є повний юридичний нонсенс, однак, за нашою інформацією, для скасування результатів виборів Ірпінського міського голови, на яких перемогла позапартійна і незалежна від жодної політичної сили Мирослава Свистович (проживає з чоловіком і двома дітьми в однокімнатній квартирі, не має бізнесу і навіть автомобіля), бізнесмени різних кольорів готові витратити незліченну суму коштів.

Відповіді

 • 2006.04.07 | Роман ShaRP

  До "5-го" долучився партійний сайт НУ (/)

  http://www.razom.org.ua/ua/news/10700/

  07.04.2006 - 13:48

  У Ірпіні на трьох дільницях результати виборів визнали недійсними

  У місті Ірпінь Київської області на трьох дільницях: №2, № 11, № 24 скасовано результати виборів до місцевих органів влади. Відповідне рішення, за позовом кандидата на посаду міського голови Олега Бондара, винесли судді Ірпінського міського суду та Апеляційного суду Київської області.

  Суд встановив, що на даних дільницях були значні порушення виборчого процесу, а саме: на виборчій дільниці № 2 виборці ставили свій підпис лише за отримання бюлетенів для голосування на виборах до Верховної Ради. Після закінчення голосування при підрахунку голосів по місцевих виборах була виявлена невідповідність кількості контрольних талонів виборчих бюлетенів кількості підписів виборців у списку виборців по місцевих виборах. Однак, відповідного акту дільнична комісія не склала.

  На виборчій дільниці № 11 було засвідчено додаткові списки виборців.

  На виборчій дільниці № 24 зафіксовано несанкціоновані вкидання виборчих бюлетенів по місцевих виборах у скриньку.

  Дані порушення призвели до неврахування майже 3 тисяч голосів виборців.

  Нині в судах розглядається справа ще по двох виборчих дільницях м.Ірпінь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.07 | Englishman

   Ja ot dumaju,

   Chy ce ne mozhe buty pomstoju "dva v odnomu" Myroslavi (jasno za scho) ta Svystovychu (za balotovannja po spyskah Byut)?

   Zrozumilo, chomu Bondarja tak lyhomanut'. Ale zh jomu aktyvno dopamagae i shtab.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.07 | Пані

    Почитайте в новинах "спростування" 5 каналу.

    Я думаю після цього вже ні в кого немає ніяких сумнівів в тому, що це дійсно помста несунів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.07 | Михайло Свистович

     Зараз цей канал матиме в мене блідий вигляд (-)

  • 2006.04.07 | Михайло Свистович

   Я не розумію, навіщо люди так безсоромно брешуть?

   Я докладу всіх зусиль, щоб ця брехня була викрита у якомога більшій кількості ЗМІ. Рішення судів (окрім одного, де Бондарю відмовили за всіма вимогами), я виставив у фотоархіві http://maidan.org.ua/go/foto Будь-хто легко зрозуміє, що вони означають. Особливо по 11 та 24 дільницях.

   Роман ShaRP пише:
   > http://www.razom.org.ua/ua/news/10700/
   >
   > 07.04.2006 - 13:48
   >
   > У Ірпіні на трьох дільницях результати виборів визнали недійсними

   Брехня. На жодній не визнані недійсними.

   >
   > У місті Ірпінь Київської області на трьох дільницях: №2, № 11, № 24 скасовано результати виборів до місцевих органів влади.

   Брехня, на жодній не скасовані.

   >
   > Відповідне рішення, за позовом кандидата на посаду міського голови Олега Бондара, винесли судді Ірпінського міського суду та Апеляційного суду Київської області.

   Брехня, рішення зовсім інші.

   >
   > Суд встановив, що на даних дільницях були значні порушення виборчого процесу, а саме: на виборчій дільниці № 2 виборці ставили свій підпис лише за отримання бюлетенів для голосування на виборах до Верховної Ради. Після закінчення голосування при підрахунку голосів по місцевих виборах була виявлена невідповідність кількості контрольних талонів виборчих бюлетенів кількості підписів виборців у списку виборців по місцевих виборах. Однак, відповідного акту дільнична комісія не склала.

   Це не є значним порушенням. Виборці певний час отримували бюлетені, розписуючись лише в одному списку. Але всім видавали усі комплекти бюлетенів. Ніхто зі спостерігачів усіх силд не піддав це сумніву і не склав жодного акту, що комусь не видали якогось бюлетеню. Виборці також не скаржились. Тоум суд постановив витребувати у дільничної комісії відповідний акт, після чого знову прийняти рішення про затвердження результатів виборів.

   >
   > На виборчій дільниці № 11 було засвідчено додаткові списки виборців.

   Так, голова комісії, отримавши два ідентичних додаткових списків виборців по 70 прізвищ у кожному - для голосування до Верховної Ради і на місцевих виборах, і забувся засвідчити один з них печаткою. Тому зробив це в день виборів, коли помітив. Ці дії його судом визнані неправомірними. Він мав поставити цю печатку до дня голосування. А, якби він не поставив її у день голосування, то ці дії також були б неправомірними :) Тож виходу в нього не було - хоч так, хоч так було б порушення. Але до чого тут скасування виборів? За такі порушення вони не скасовуються, і суд нічого про скасування виборів у рішенні не казав. Тобто, НСНУ свідомо бреше.

   >
   > На виборчій дільниці № 24 зафіксовано несанкціоновані вкидання виборчих бюлетенів по місцевих виборах у скриньку.

   Так, п"яний виборець, якого попросили менше вештатись по дільниці з бюлетенями, а проголосувати, пожбурив їх у комісію, втрапивши у сейф. Секретар комісії, побачивши, що бюлетені заповнені, розгладила їх і опустила до скриньки. Ці її дії були визнані судом неправомірними. Але до чого тут скасування результатів виборів? Тобто, НСНУ знову збрехав.

   >
   > Дані порушення призвели до неврахування майже 3 тисяч голосів виборців.

   Я розумію, що шиза косить Бондаря, але чому вона косить НСНУ, який виглядає по-ідіотськи з такими заявами?

   >
   > Нині в судах розглядається справа ще по двох виборчих дільницях м.Ірпінь.

   Брехня. Лише по одній.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | sama

    Re: Я не розумію, навіщо люди так безсоромно брешуть?

    Та то ж класика ідеологічної пропоганди - хто сказав -забудеться,а от що сказано- чи то ти шубу вкрав чи у тебе - в як1йсь голові може й зачепиться.
   • 2006.04.08 | Нестор

    Може вони підтримують Президента

    Якщо я не помиляюся десь осінню минулого року, коли полилися потоки брехні проти Тимошенко для того, щоб змішати її з брудом і звалити з прем"єрства, ти сказав, що в цьому конфлікті підтримуєш Президента.

    Тоді це було для мене загадкою, як можна підтримувати Президента безсоромно брешучи (я про 5 канал).

    Так що тобі повинні бути зараз зрозумілі мотиви цих людей, які і далі продовжують безсоромно брехати для підтримки Президента ;)

    Мені вже давно все стало ясно коли сам Президент став безсоромно брехати :)
  • 2006.04.08 | Albes

   Re: До "5-го" долучився партійний сайт НУ (/)

   Направил НСНУ-шникам извещение следующего содержания :
   "На вашем сайте опубликована информация (http://www.razom.org.ua/ua/news/10700/), которая по имеющимся сведениям, не соответствует действительности, т.е. является заведомо ложной. Она же была распространена через аффелированное СМИ - "5-й канал".
   Как гражданин, избиратель и налогоплательщик Украины считаю необходимым обратиться к вам с просьбой убрать указанный материал и разместить опровержение, которое передать для распространения и в "5-й канал".
   В противном случае оставляю за собой право направить извещения о соучастии НСНУ и его руководства в обмане избирателей, заведомой лжи и соучастии в оказании давления на суды и избиркомы в СМИ Украины и зарубежные общественные и правительственные организации.
   Опровергающая информация : http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1144366857&first=1144475620&last=1144431765"

   И я таки направлю информацию об этом куда только смогу добраться по интернету (от Австралии, до США), не говоря уже о Европе и наших СМИ, а 100 % передам европейским наблюдателям.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.04.08 | Вітус

  Re: Докази розповсюдженої по 5 каналу брехні "Нашої України"

  Панове!

  З невідомих мені причин Ви розмістили на своєму сайті інформацію про визнання недійсними виборів на 3 дільницях у м. Іпрінь Київської області http://www.razom.org.ua/ua/news/10700. За розвитком цієї ситуації я із зацікавленістю спостерігаю уже давно. Оскільки Інтернет дає змогу ознайомитися із усіма точками зору, то на моє тверде переконання, розміщена Вами інформація є фальшивкою та повністю спростовується численними доказами, як от наведеними на: http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1144366857&first=1144475620&last=1144431765. Оскільки саме Ваш регіональний штаб надав її 5-му каналові, а згодом інформація з"явилася на Вашому сайті після наведених спростувань, тце дає мені підстави вважає, що розміщення фальшивки робиться Вами свідомо.

  В цілому ситуацію із Вашим горе-кандидатом Бондарем розцінюю, як таку, що ганьбить не тільки його особисто, а й регіональне керівництво та центральну управу Нашої України.

  Розміщуючи фальшивку на своєму сайті, невже Ви гадаєте, що Інтернет-люд з легкістю не знайде правду? Проведіть маленький експеримент: у пошуковику Google www.google.com.ua наберіть вираз "вибори в Ірпені". Результат Вас неприємно здивує.Заголовок першого ж знайденого сайту: "Громадянська мережа "Опора. НСНУ готує фальсифікацію виборів у Ірпені." Дальше не краще.

  Не ганьбіть себе, зніміть фальшивку. Розмістіть спростування. Може, хоча б частково врятуєте свій імідж у цій справі. Бо ця справа для Вас - програшна не тільки електорально.

  Я повідомлю про цього листа та про розміщення Вами неправдивої інформації на Інтернет-сайті максимально можливій кількості людей та організацій, яких я знаю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Tatarchuk

   Це їх "блискуча" відповідь

   Вітус пише:
   > Панове!
   > З невідомих мені причин Ви розмістили на своєму сайті інформацію про визнання недійсними виборів на 3 дільницях у м. Іпрінь Київської області http://www.razom.org.ua/ua/news/10700.
   ....

   Вітус приколітеся, але сторонка вже не існує

   Запрашиваемая Вами страница на сервере не найдена!
   Это могло случится по следующим причинам:


   В адрес вкралась ошибка;


   Ресурс был удален с сервера;


   В данный момент сервер не может отобразить данный ресурс;   Для решения проблемы попробуйте сделать следующее:


   Проверьте правильность адреса страницы в строке адреса;


   Пойдите на Главную страницу, а затем найдите там ссылки на нужные данные;


   Нажмите Назад, чтобы использовать другую ссылку
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua