МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Репортаж Радіо Свобода (цензура на РС)

04/07/2006 | Сахаров
який був у ефірі,але його було заборонено помістити на сайті Свободи.


Геннадій Сахаров

Дніпропетровськ, 6 квітня 2006 (RadioSvoboda.Ua)


У Дніпропетровську виникла скандальна ситуація, пов’язана з виборами до Дніпропетровської обласної ради. Повідомляє Геннадій Сахаров.

Групою членів Дніпропетровської міської територіальної виборчої комісії шляхом паралельного підрахунку результатів виборів до Дніпропетровської обласної ради у місті Дніпропетровську виявлені значні розбіжності між підсумковим протоколом міської комісії і результатом паралельного підрахунку голосів. Загальний результат виборів до обласної ради визначається як сума результатів з протоколів територіальних комісій і помилки у цих протоколах можуть вплинути на результат виборів.
Заявивши про наявність розбіжностей, п’ятеро членів міської комісії відкликали свої підписи під протоколом і разом з представниками політичних партій і народними депутатами зажадали оголошення переданого до обласної виборчої комісії протоколу міської комісії недійсним. У засіданні міської виборчої комісії протокол був визнаний недійсним і було ухвалене рішення про перерахунок голосів і складання уточненого протоколу.

Як стверджують члени міської виборчої комісії, Народний Блок Литвина, Блок Юлії Тимошенко, Партія Регіонів та низка інших суб’єктів виборного процесу недораховуються 24 тисяч голосів, які були приписані Народному Союзу “Наша Україна”.

Голова обласної виборчої комісії Анатолій Галка посилаючись на вже оголошене закінчення виборів до обласної ради, прийняти рішення міської виборчої комісії категорично відмовився. За словами учасників подій він втік і сховався. Пізніше пан Галка був знайдений у кабінеті Айни Риженко, заступниці голови обласної ради Миколи Швеця, котра разом із Миколою Швецем і головою обласної адміністрації Надією Дєєвою входить до прохідної частини списку НСНУ до обласної ради. Трохи згодом Анатолій Галка у супроводі кількох молодиків виїхав з будинку обласної ради на машині “швидкої допомоги”.

Вранці 6-го квітня була зроблена друга спроба вручити рішення обласній комісії. Приміщення обласної комісії виявилося опечатаним, ключ від приміщення зник. Біля дверей комісії була проведена прес-конференція. Було повідомлено що підсумковий протокол обласної виборчої комісії був підписаний 4-го квітня, а датований 2-м квітня, що робить неможливим оскарження у суді дій голови обласної виборчої комісії з причини вичерпання визначеного законом дводенного строку. Народний депутат Віктор Борщевський, заявивши що дії Анатолія Галки можуть бути пов’язані з фальсифікацією виборів до обласної ради на користь певних осіб зі старого складу ради, зазначив:

“Галка виконує чиєсь політичне замовлення і своїми зухвало незаконними діями веде до зриву виборів до обласної ради.”

6-го квітня Дніпропетровська міська виборча комісія розпочала перерахунок результатів виборів до обласної ради за протоколами понад 440 дільничних комісій Дніпропетровська.

Відповіді

 • 2006.04.07 | Tatarchuk

  Re: Репортаж Радіо Свобода

  І що, Свобода це зарізала???
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.07 | Сахаров

   Re: Репортаж Радіо Свобода

   А оцей репортаж був взагалі зарізаний і не випущений у ефір:

   Дніпропетровськ – на день виборів готуються провокації

   Геннадій Сахаров

   Україна Реґіональна
   Вибори

   Дніпропетровськ, 22 березня 2006 (RadioSvoboda.Ua)


   У Дніпропетровську відбулася остання перед виборами пресконференція реґіонального відділення Комітету виборців України. Повідомляє Геннадій Сахаров.

   На пресконференції, яку провів виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення Комітету Виборців України Станіслав Жолудєв, йшлося про ризики виборчої кампанії. Зазначено що спокійна в цілому передвиборча ситуація на Дніпропетровщині за останні дні вибухнула низкою скандалів і судових процесів. Головним серед них став процес за позовом обласної організації Народного Руху України проти обласної організації Партії Реґіонів, звинуваченої у підкупі виборців. До речі, 22 березня апеляційний суд не підтвердив наявності порушення і Партія Реґіонів, яка могла бути виключена з виборчого списку на виборах до обласної ради, залишилася у списках. У одному з районів міста розглядається судом аналогічний позов Партії Регіонів проти Блоку Юлії Тимошенко, у Нікопольському районі з виборів знята районна організація блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”. Широко відомий і скандал з чорним піаром проти Інни Богословської. Апеляційним судом підтверджене рішення Бабушкінського суду Дніпропетровська про припинення дії ліцензії телекомпанії “Приват ТБ Дніпро”. Ще один скандал, який був погашений лише після особистого втручання міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, пов’язаний з заглушенням передач ліцензованої радіостанції “Радіо Люкс” неліцензованою але пов’язаною з Дніпропетровським Управлінням Внутрішніх Справ радіостанцією “Радіо Альфа”, яка заробляла на передачі агітаційних матеріалів. Розглядається експертами скарга Блоку Володимира Литвина на те що його політична реклама на каналі ICTV заглушувалася.

   В усіх виборчих округах виникла ситуація з неповною комплектацією дільничних комісій. У місті Жовті Води до останніх днів були неукомплектовані всі дільничні комісії. Виникли проблеми у 30-му виборчому окрузі у зв’язку з неспівпадінням адміністративних меж і меж округу. Адміністративні органи навантажують виборчі комісії невластивими їм функціями:

   “Я мав шок коли підчас навчання членів комісії я зіштовхнувся з тим що вони, перелічуючи функції, які зобов’язані виконувати, які передбачені законом, називають серед тих повноважень обов’язки окремого члена комісії вести статистику для райвиконкому” – сказав Станіслав Жолудєв.

   Станіслав Жолудєв повідомив, що у виборчих штабах партій і блоків розробляються провокації проти конкурентів і такі, що спрямовані на зрив виборів.

   “Ця інформація є достовірною. Вона отримана різними шляхами від різних джерел з тих штабів, у яких плануються такі дії” – сказав Станіслав Жолудєв.

   Серед запланованих провокацій - неявка членів виборчих комісій в день виборів, пошкодження та винесення з дільниць виборчих скриньок, розклеювання в ніч перед виборами політичної реклами конкурентів, підкидання на дільниці димових шашок, організація “виборчих каруселей”, начебто створених конкурентами, провокації у пресі.

   Станіслав Жолудєв повідомив, що Комітет Виборців створює на дні виборів пресцентр, у якому накопичуватиметься оперативна інформація. Будуть проведені екзіт-пол і паралельний підрахунок голосів, у Дніпропетровську працюватимуть 150 спостерігачів від КВУ і 5 мобільних груп. Висловлена надія на те, що правоохоронні органи, з якими у день виборів співпрацюватиме Комітет Виборців, не допустять провокацій і порушень закону.
  • 2006.04.08 | толя дейнека

   Re: на моє переконання, Радіо Свобода вчинило правильно

   подумайте панове, в кінцевому рахунку розповсюдження такої інформації б'є по євроантлантичних прагненнях українського народу. Ані в БЮТ, ані тим більше в проросійської ПР в програмі не зазначена мета вступу в НАТО.
   Дописувати голоси НУ - це по державницьки і у вищій мірі демократично.
   Оскаржувати протоколи, підписані 2 квітня, не має жодних переспектив, бо лежить поза межами закону. Ну а робити з цього хай - подумайте, на чий млин ви ллєте воду.
 • 2006.04.07 | Пані

  Я в тихому щоці в цієї теми

  Поставила в новини - поки без згадки про заборону РС ставити на сайт. Якщо даєте добро - я додам це.

  А в щоці я від того, що принаймні в кількох регіонах є абсолютно явні ознаки масових фальсифікацій на виборах. А більшості активних громадян - пофіг. Глибоко і всестороннє. Про політиків я взагалі мовчу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.07 | Сахаров

   Поглиблюю ваш шок

   Ось ще один репортаж, який всупереч всім правилам фріленсерської журналістики був відредагований на Свободі. З репортажу викинули всі синхрони Тимошенко, залишивши лише фразу "Два прогнози на наступний рік - перший прогноз - наша команда переможе на виборах, і друге - парламент не буде розпущений, парламент буде працювати, він створить більшість і я вірю в те, що він народить стабільність в країні.”

   ЦЕ ТИПОВА ПОЛІТИЧНА ЦЕНЗУРА.   ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ


   24-го січня Юлія Тимошенко відвідала Дніпропетровськ. Програма передвиборчого візиту була насиченою. Розповідає Геннадій Сахаров.

   Цього вівторка Дніпропетровськ знову відвідала Юлія Тимошенко. На віміну від її різдвяного візиту цей був сповна передвиборчим. Пані Тимошенко побувала в училищі фізкультури, де навіть грала у пінг-понг, на Південному Машинобудівному заводі, у прокатному цеху металургійного заводу імені Петровського, де відбувся мітинг-зустріч з робітниками.
   Крім того - у історичному музеї, на акумуляторному підприємстві “Веста”, у дніпропетровському метро і виступила у прямому ефірі місцевої телекомпанії “9-й канал”.
   Але наймасштабнішим заходом дня був Всеукраїнський форум ветеранів у приміщенні театру опери та балету, який планувалося провести як нараду з досвідченими і мудрими людьми, послухати поради і пропозиції щодо створення конструктивних програм розбудови українського суспільства і економіки. Ця мета не була досягнута. Захід був недешевий і малоконструктивний. Ветерани здебільшого скаржилися на життя і освідчувалися Юлії Тимошенко у любові і відданості. Організатори заходу, котрі навіть забезпечили трансляцію привітань на адресу Юлії Тимошенко з борту Міжнародної Космічної Станції, були розчаровані. Проте як PR- захід форум пройшов успішно. Юлія Тимошенко як завжди була гарна і фотоґенічна, впевнена у собі, її вітали стоячи, після її промови довго не стихали бурхливі оплески.
   На пресконференції після форуму Юлія Тимошенко відповіла на запитання. Серед них - якими були найбільший прорахунок і найбільше досягнення минулого року і що вона прогнозує на цей рік. На її думку:
   “Що є найбільшим прорахунком минулого року? - Я думаю, що це не у секторі економіки знаходиться. А знаходиться у секторі моральності і чистоти влади. І коли нова команда прийшла до влади якби туди не затісалися люди, які будь-якою ціною прибирали політиків, які хотіли будувати Україну, я міняли їх на політиків, які здатні знаходити будь-які компроміси з кланами, якби команда була потужна і без інтриг можна було б досягти цього року надзвичайних результатів. А те, що стосується головного здобутку минулого року, то мені здається що саме те що навіть за сім місяців своєї короткої роботи уряд, який я очолювала, показав що навіть за сім місяців можна на 70 відсотків збільшити доходи бюджету, можна вводити нові соціальні програми, можна закривати тіньову сферу і щоб деякі підприємства, які зовсім не платили податків, платили їх у двадцять разів більше. Два прогнози на наступний рік - перший прогноз - наша команда переможе на виборах, і друге - парламент не буде розпущений, парламент буде працювати, він створить більшість і я вірю в те, що він народить стабільність в країні.”
   Юлія Тимошенко вважає що чесні вибори можуть бути проведені без гучних заяв і декларацій за наявності до того доброї волі. Вона зауважила що проти неї застосовують нечесні прийоми:

   “Коли я приїхала до Дніпропетровська, мене поінформували про те, що влада почала чинити перешкоди моєму візиту і що були обдзвонені заводи, на які я збиралася їхати, щоб закрити мені двері заводів, були обдзвонені засоби масової інформації щоб не допустити. І якщо це чесні вибори, то що тоді нечесні вибори? А сьогодні навіть ДАІ заборонили супроводжувати мій візит до Дніпропетровська.”
   Те саме, сказала Юлія Тимошенко, було і підчас її поїздки до Запоріжжя.

   Що стосується можливостей нового об’єднання колишніх союзників на виборах, то пані Юлія повторила вже сказане раніше - вона не руйнувала спільну команду і готова до співпраці з президентом, але не з людьми з його оточення, «які просто завели сьогодні ситуацію у глухий кут. Я б хотіла, щоб ті люди, які зруйнували довіру людей до нової владної команди, щоб вони не були у політиці і щоб вони якомога швидше пішли з політики.» - сказала Юлія Тимошенко. І жодного слова не було сказано про начебто підготовану раніше угоду щодо співпраці колишніх однодумців на майбутніх виборах.
  • 2006.04.07 | Сахаров

   Для Пані - у новини і не тільки

   Послатися на заборону розміщення на сайті можете. І можете додати що я заявив про появу політичної цензури на Радіо Свобода.

   Тепер інфа.
   6.04 були перераховані результати виборів до Дніпропетровської облради за протоколами дільничних комісій в присутності спостерігачів від політичних партій і міжнародних спостерігачів. Попередні висновки підтвердилися. НСНУ приписані 23200 голосів, У партії Регіонів і БЮТ вкрадені по 4000 голосів, у "не підтримую нікого" - 4000. у майже всіх інших суб'єктів виборів також забрані голоси. Представник "Нашої України" у міській територіальній комісії намагався зірвати засідання.
   Проте 7.04 міською комісією затверджені результати перерахунку і складений уточнений протокол, який має бути переданий до обласної комісії. Вирішено в разі неприйняття протоколу обласною комісією надіслати його поштою.
   Сьогодні Нікопольським судом протокол обласної виборчої комісії визнаний недійсним і ухвалене рішення про проведення перерахунку голосів на усіх 61 дільницях Нікополя. Раніше вибори до обласної ради на дільницях Нікополя були оголошені обласною комісією недійсними. Розгоряється колосальний скандал.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.07 | Пані

    Зараз поставлю

    Я абсолютно не здивована по суті цих результатів перерахунку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.07 | SpokusXalepniy

     Re: Зараз поставлю

     Пані пише:
     > Я абсолютно не здивована по суті цих результатів перерахунку.
     Гадаю, що "люби друзі" усередені самого сайту "Майдан", як і сам "Майдан", теж не здивовані, незважаючи на помаренчевий шарф, який завжди з ними.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.07 | Пані

      Re: Зараз поставлю

      SpokusXalepniy пише:
      > Пані пише:
      > > Я абсолютно не здивована по суті цих результатів перерахунку.
      > Гадаю, що "люби друзі" усередені самого сайту "Майдан", як і сам "Майдан", теж не здивовані, незважаючи на помаренчевий шарф, який завжди з ними.

      А скількі мені тут розповідали, що я жену хвилю в синхрон з Пінчукоїдами про фальсифікацію? І роздмухую виссану з пальця тему про фальсифікації?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | Faargenwelsh

       "цe всe тому, що ти юлeфанка" (с) дeхтомeнівідомий (-)

    • 2006.04.07 | Сахаров

     Re: Зараз поставлю

     А цензурою на Радіо Свобода, якої там ніколи не було раніше, не здивовані? Мені це у страшному сні не могло наснитися. Свобода, яка вплинула на всі ЗМІ України прикладом подачі незаангажованої, об'єктивної і вільної інформації, раптом переворилася на свій антипод. Це загнивання і кінець української Свободи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.07 | Пані

      Re: Зараз поставлю

      Сахаров пише:
      > А цензурою на Радіо Свобода, якої там ніколи не було раніше, не здивовані?

      Ні, я не здивована. В мене була інформація, яка дозволяла припустити, що все йде саме до цього.

      > Мені це у страшному сні не могло наснитися. Свобода, яка вплинула на всі ЗМІ України прикладом подачі незаангажованої, об'єктивної і вільної інформації, раптом переворилася на свій антипод. Це загнивання і кінець української Свободи.

      Воно якось разом - абсолютний ідіотизм з боку 5 каналу (читайте, яке "спростування" власної брехні вони нам надіслали - в новинах), ваші дані про цензуру на РС. Та те, від чого я вже тиждень в шоці - це той факт, що абсолютна більшість як політиків, так і активістів СХАВАЛИ фальсифікації і з різних причин, які всі можна скопом назвати політдоцільністю, відвертають від цього очі. Та ще й кричать про всяких "лузерів", які женуть хвилю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.07 | Сергій Кабуд

       ци выборы- грандиозна найобка, найбильша в историї

       українскої політики,
       бо консенсус такий, що вони чесні.


       відстань від реальності фальсіфікацій і уявленнями про неї колосальна.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.07 | Пані

        Схоже на те.

        Але заради гіпотетичного непроходження Вітрянки в ВР купа людей мовчазно згодилася закрити на це очі. Я дійсно вже тиждень в шоці.

        Стосовно Вітрянки - насправді будь який перерахунок виявить в неї менше голосів, ніж зараз. Я в цьому абсолютно впевнена.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.07 | samopal

         Схоже на що?

         На те, що Амєріка щось тут у нас хвальшує?
         А як ви думаєте, чи є пєрєгіби на мєстах (у рєгіонах, тобіш) у наших блакитних антиамериканських друзів? Чи там фсьо чіста чєсна? Це теж - американське ярмо?
        • 2006.04.07 | Адвокат ...

         Знаєте, схоже, що вони не Вітрянки бздять!

         Вона, ясна річ, їм усим,-- мов кістка в горлі. "Прусакам",-- чи не більше, ніж "несунам", чи "тюлькам".

         Схоже на те, що об'єднали се "палітікі кійовськіє" проти "Вави". І саме го бльоку проходження і не допустили. Забембав їх усих Вава, ой як забембав. Чи не більш за інших,-- пана Мороза, свого хрещеного у політиці батька.         Я не в шоці від тієї 3,14-здоти. Я не захищаю Ваву, чи Вітрянку. Я хочу лише сказати, що "социки", "тюльки" та "несуни" гучно та разом із "прусаками" прокричали на усю Україну: "Хвальсіхвікаціям -- ТАК! Махінаціям -- ТАК! ТАК -- брехні!"
         Ех, шкода, що "абрєзаниє" з "вітрянками" не можуть доєднати сі до того "хору Туреєцкоґо".
        • 2006.04.07 | Englishman

         De vy pobachyly "movchaznu zgodu"?

         Osobysto ja vvazhaju, scho vse povynno vidbuvatys' v ramkah zakonu. Tobto mae buty taka poslidovnist'1): najavni dokazy falshuvannja po okremyh dil'nycjah, 2) rishennja miscevogo sudu pro pererahunok 3) sam pererahunok.

         Pro pererahunok po usij krajini na mozhe buty movy. Ce nerealno, i na ce nemaje pravovyh pidstav.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.07 | Сергій Кабуд

          в Україні не існує законів.

          те що наз. конституцією без справедливого незалежного суду
          працює саме так як авто без олії чи бензину.

          Не треба виконувати ніякі так звані українські закони, бо це -
          ФІКЦІЯ.

          Є моральні норми християнського гатунку(чи подібні) які ми всі поділяємо і які мають бути нашим дороговказом доки не розробимо собі функціональну політичну систему.

          А зараз законів немає. Царює беззаконня.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.07 | Englishman

           I scho vy proponuete? (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.07 | Сергій Кабуд

            пропоную доки нема законів жити за християнською мораллю

            і намагатися встановити в країні владу закону, незалежний суд і поділення гілок влади. Боротися за це треба якщо хочеться мати таке.
            Воно ніхто не дасть нашару, бо для путінів-ющенків-кучм-тимошенків це означає втрату міліардів. Треба їх в них відібрати.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.07 | Englishman

             Kozhnyj zhyve za svojeju morallu

             Mova zaraz ne pro ce, a pro derzhavu i zakony.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.08 | Сергій Кабуд

              так це ж псевдо-держава і псевдо-закон

              Якщо державою керує кремль по всіх найважливіших напрямках

              а закон такий що суд не може його захистити,
              то нема ні першого ні другого
         • 2006.04.07 | Пані

          У відкиданні самої проблеми

          В жодной з політсил, що пройшли в ВР, саме на рівні центральних органів немає навіть декларацій про визнання наявності проблеми. Немає навіть демонстрації політичної волі до з`ясування реальних результатів виборів. Я повторюю - нікого з них не цікавить встановлення реальних результатів виборів.

          А без цього взагалі неможливо навіть вести дискусію про шляхи вирішення проблеми.

          Місцеві організації цих політичних сил кинуті напризволяще, а деяким прямо кажуть з центру, щоб заткнулися (як тільки джерела наважаться виступити про це відкрито - ми одразу поставимо в новини).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.07 | Сергій Кабуд

           Бо це не були вибори в коректному сенсі слова

           > Я повторюю - нікого з них не цікавить встановлення реальних результатів виборів.
           >
           > А без цього взагалі неможливо навіть вести дискусію про шляхи вирішення проблеми.
           >
           > Місцеві організації цих політичних сил кинуті напризволяще, а деяким прямо кажуть з центру, щоб заткнулися (як тільки джерела наважаться виступити про це відкрито - ми одразу поставимо в новини).


           ПОРА зайнятися осередкам всіх партій єднанням в щось нове, що зміте нахрін залишки совєцкого режиму який як не дивно нікуди після уходу кучми не подівся а лише підсилився за останній рік

           Хай звертаються до нас- ми проінструктуємо
        • 2006.04.07 | 123

         Не схоже

         Визнаймо, що (1) централізованих фальсифікацій не було, (2) результати виборів і дані всіх екзітполів приблизно однакові і (3) всі політичні сили мали можливість контролювати підрахунок на всіх його стадіях.

         І тепер оцінить кількісно ці "масштабні фальсифікації". Ну скажімо, як дельта у відсотках для кожної сили. Що, для Віче фальсифікація становила 100% - так що вони замість 1,5% можуть претендувати на 3%?

         Я вважаю - помилки при підрахунку були, але вони не могли суттєво вплинути на розподіл сил у парламенті.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.07 | Сергій Кабуд

          та були канешно централізовані фальшування

          кожна зацікавлена партія мала свої методи і втілювала їх
          так само як завжди.

          Механізмів протидії цьому в Україні немає, значить фальшували.          Головною тактикою було організувати місцеві разом з до ВР, заплутати людей, розвести на висмоктані з пальця протиріччя між БЮТ, ПРУ і НУ,
          а потім домовитися в парламенті.

          Робили просто все обережно і таємно. І масштаби не такі як у 2004р.          Доречі Свистович все це описав ще місяці 2 тому- що саме і як буде зроблене і шо головне- місцеві вибори, де значно більше вирішується питаня власності.
     • 2006.04.07 | Хвізик

      Re: Зараз поставлю

      Сахаров пише:
      > А цензурою на Радіо Свобода, якої там ніколи не було раніше, не здивовані? Мені це у страшному сні не могло наснитися. Свобода, яка вплинула на всі ЗМІ України прикладом подачі незаангажованої, об'єктивної і вільної інформації, раптом переворилася на свій антипод. Це загнивання і кінець української Свободи.

      Виглядає, що праві були ті, які застерігали, що "свободолюбива" Америка, яка вважає, що має місію нести демократію у світ, насправді лиш прагне використати оранжових, щоби накинути на нас своє ярмо
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.07 | Сахаров

       Не треба повторювати

       дурні легенди переляканих коммі.
       Хвізик пише:
       >
       > Виглядає, що праві були ті, які застерігали, що "свободолюбива" Америка, яка вважає, що має місію нести демократію у світ, насправді лиш прагне використати оранжових, щоби накинути на нас своє ярмо

       Не "свободолюбива Америка" у тому винна а наші доморощені і недалекі розумом совки, які дірвалися до можливості порулити у київському представництві РС.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.07 | Сергій Кабуд

        саме так(-)

       • 2006.04.07 | Хвізик

        Re: Не треба повторювати

        > Не "свободолюбива Америка" у тому винна а наші доморощені і недалекі розумом совки, які дірвалися до можливості порулити у київському представництві РС.
        Згоден.
        У перетворенні будь-якої країни на колонію завше ключову роль відіграють місцеві холуї та сраколизи. Свободолюбива Америка їм башляє, вони їй лижуть дупу, а свою країну навертають у колоніальне рабство.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.08 | Сахаров

         Re:

         Хвізик пише:
         > У перетворенні будь-якої країни на колонію завше ключову роль відіграють місцеві холуї та сраколизи. Свободолюбива Америка їм башляє, вони їй лижуть дупу, а свою країну навертають у колоніальне рабство.

         Мені свободолюбива Америка башляла 16 років, за що я їй вдячний. Бо без її башлів, до речі, мізерних, і діставалися ті гроші не найлегшою працею, і можливості вільно працювати у ефірі Свободи і Голосу Америки я не міг би, як би вам це не здавалося дивним, працювати на інтереси України, що, я гадаю, я весь цей час робив. І не навертав Україну у колоніальне рабство а мірою свого розуміння і переконання витягав, маю надію, її з рабства. Розумію що не про мене мабуть сказано, але сраку ніколи нікому не лизав. Не стану і зараз, внаслідок чого, вочевидь, залишуся без роботи. А місцевих сраколизів у нас завжди вистачало, була б срака. Тільки більшою мірою об'єктом лизання була і є срака якраз не американська.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.08 | Хвізик

          Re:

          я проти Вас нічого не маю. Мені Ваші репортажі завше подобалися.

          До речі, і мені також Амери башляють потроху. Але я не продаю свою країну, а використовую амерське бабло, щоб зберегти себе професійно. Сподіваюся, що Україна колись мене потребуватиме
         • 2006.04.08 | Хвізик

          ми з Вами маємо розуміти принаймні для себе, що амерська система

          в якій ми з Вами працюємо влаштована таким чином, що амери не відмовляються від чиїх би то не було послуг, якщо в даний момент ці люди їм корисні. Але справжній успіх матимуть лиш ті, хто погодиться працювати на втілення американських нео-колоніальних планів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.08 | Сергій Кабуд

           американські плани насправді це американізація світу

           і це вигідно всім хто вміє так.

           Західна європа, японія, сподіваються що і китай зможе це і індія.

           Заможні громадяни створюють прибуткові ринки.

           От і весь колоналізм.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.08 | Хвізик

            Re: американські плани насправді це американізація світу

            Сергій Кабуд пише:
            > і це вигідно всім хто вміє так.
            >
            > Західна європа, японія, сподіваються що і китай зможе це і індія.
            >
            > Заможні громадяни створюють прибуткові ринки.
            >
            > От і весь колоналізм.

            Японія та Європа постали я світові потуги не завдяки, а всупереч амерським колоніальним планам.
            Вони постали завдяки національному духу.

            А там, де домінує дух плебейський (як на укр свободі), там ніколи нічого доброго не буде.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.09 | Сергій Кабуд

             не певен, далеко не певен

             гітлер-пірлхарбор-війна-хіросіма-окупаційний уряд-перше в історії японії економічне чудо глобального масштабу, перетворення японії на із другорядної регіональної країни на демократію і державу з ...другою за розміром світовою економікою
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.10 | Хвізик

              ми маємо думати не про те, чи потрібна україна америці, а про те

              про те, що для нас україна понад усе.
              А якщо вже нам випало сидіти у америці, ми маємо думати, як зробити так, щоб амери вирішили, що незалежна і сильна україна для них набагато вигідніша, ніж слабка та підневільна
         • 2006.04.08 | Сергій Кабуд

          я з увагою і повагою слідкував за вашіми матеріалами. Щиро дякую

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.08 | Сахаров

           Re: я з увагою і повагою слідкував за вашіми матеріалами. Щиро дякую

           Дякую але взагалі йдеться не про мене. А про зраду принципів самого Радіо Свобода. Певен що у IBB (Бюро з зарубіжного радіомовлення Конгресу) навіть не уявляють що на РС явочним порядком впроваджена цензура. Складається враження що усе, що потрапляє у совок, згодом стає совком. Це хвороба перехідна і небезпечна.
           До Дейнеки - кому про що а курці про просо. При чому тут єврейство? А марсіанства ви у Свободі не вгледіли? Ваше ж твердження про необхідність цензури бо, бач, не треба говорити про блоки, які не мають у програмі вступу до НАТО - це ж у дусі дідуся Леніна - "Партійна організація і партійна література". Якщо не читали, почитайте. Корисно. Єдиним завданням інформаційної журналістики є подання повної і автентичної інформації без її спотворення. Незалежно від того, про що йдеться і власних симпатій чи антипатій журналіста. Якщо журналіст не здатен стати над власним ставленням до подій, хай йде працювати до партійної газети відповідно переконанням. І не дезінформує читачів, слухачів чи глядачів, спотворюючи інформацію під себе чи, що ще гірше, під замовника. Свобода була джерелом неангажованої інформації. І раптом злазьте, приїхали. Замість повного і всебічного висвітлення подій, яке створюється завдяки роботі всієї команди як журналістів так і редакції, слухач отримує препаровані під політичні смаки одного-двох людей об'їдки. А журналіст трапляє у залежність від тих смаків і уподобань. Це неприпустимо. І принизливо.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.08 | Tatarchuk

            Може то повертається Гана Герман?

            Вчора ввечері мене дуже вразила звістка про будь-яке подобіє ПОЛІТцензури на РС, тим більше - тому що я цілком приєднуюсь до іншіх слухачів, - репортажі пана Геннадія Сахарова викликали довіру.

            Але потім у колі друзів та близьких ми обсудили тему та пригадали, колективно, що якісь проблеми та навіть скраги на інформполітику та цензурування вже були в практиці не так давно. Аж два епізода якнайменш.

            1) Пригадалося як хтось колишній з Р Свобода друкував в інтернеті такі скарги на коллєг та нещадно критикував як редакцію, так і низку регіональних кореспондентів. Що правда. мова йшла переважно на халявність кількох фрілансерів та грантоїдну байдужість, але точно це було присвячено прграмі "Україна регіональна".

            2) Другий шокуючий мабуть для багатьох епізод - це перетворення Ганни Стеців на Анну Гєрман зо всіма витьокаючими звідти наслідками. Як раз напередодні її уходу до Яйцековича, вона була буквально голосом студіїї РС.

            А тепер одна слушна гіпотеза. Мабуть не тількі до мене а й до багатьох доходили меседжі про найактивнішу підтримку наших януковичів штабом Демпартії ЗША та безпосереднью НДІ. (В них доречі навіть кольори партій однакові, - демократи сині, а у республіканців чомусь червоне).
            Чи не є дурнувате цензурування РС нашими київськими "я-краще-за-вас-знайками" відголоском таких подій? Конгресс ЗША здається складається не тількі з республіканців...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.12 | Сахаров

             Re: Може то повертається Гана Герман?

             Про Ганю Стеців-Герман можна говорити багато чого, у тому числі і поганого - заслужила. Але про неї не можна сказати що вона погана журналістка, навпаки, журналістка вона високого класу. І на її діяльність у київському бюро Свободи теж можна нарікати, особливо на певного роду нарцисизм і зарозумілість. Але вона ніколи не опускалася до нехтування фріленсерами у регіонах, розуміючи специфіку їхньої роботи, і не нав'язувала їм нефріленсерські правила гри. Саме тому що вона гарна журналістка і має відповідний, у тому числі і фріленсерський досвід. Коли ж у бюро почали правити бал Віктор Єленський і Галина Трохова, люди без достатнього досвіду, не схильні грати за правилами, вони почали трактувати фріленсерів як служок, які мусять виконувати їхні забаганки і з матеріалами яких можна чинити як заманеться. Між іншим, коли укладалися фріленсерські угоди зі Свободою, саме фріленсерські, а не те, що робилося у останні роки і що навіть угодами назвати не можна, у тих угодах були пункти про недопустимість з боку редакції керувати роботою фріленсера, недопустимість скорочення чи редагування його матеріалів, якщо у них немає порушень закону і якщо вони зроблені у обумовленому редакцією форматі. Бо фріленсер нічим не захищений, не має відпустки, лікарняних, компенсації витрат і редакція за нього не відповідає, що б з ним не сталося. Саме тому він працює на власний ризик, за все відповідає сам і сам організує свою роботу і він є не співробітником, якому дійсно можна давати доручення, а повноправним партнером. Ось що, очевидно, новим керівникам ніхто ніколи не пояснював. Не хочу щоб хтось подумав що йдеться про такий собі фріленсерський гонор. Справа у іншому - фріленсер працює у досить складних умовах і будь які спроби керувати ним або ставлять його у ситуацію неспроможності виконати вигадане кимось завдання або впрост утруднюють і зривають його роботу.
     • 2006.04.08 | толя дейнека

      Re: цензура - це про Лукашенку і Пуціна

      а на Радіо Свобода є і завжди була підоро-сіоніська редакційна політика. І - твердість та послідрвність такої політики мають вітати всі патріоти України і взагалі чесні порядні люди, це в наших інтересвх.
      Давайте не шукати чорну кішку і не баламутити дарма воду.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.08 | Хвізик

       я би не висловлювався аж так радикально

       толя дейнека пише:
       > а на Радіо Свобода є і завжди була підоро-сіоніська редакційна політика.

       але не без того
  • 2006.04.07 | Роман ShaRP

   Стосовно "пофіг"

   Пані пише:
   > А в щоці я від того, що принаймні в кількох регіонах є абсолютно явні ознаки масових фальсифікацій на виборах. А більшості активних громадян - пофіг. Глибоко і всестороннє. Про політиків я взагалі мовчу.

   Тобто пофіг? А що я маю сказати? Я за перерахунок по рішенню суду. Як це і буде відбуватися у Дніпропетровську, чи не так?

   Інформації "з регіонів" у мене нема. Інформація про фальсифікації стосовно Києва, якщо я не помиляюся, не підтвердилася (чи були прийняті "кадрові рішення" стосовно її аффтара?).

   То що я маю сказати чи зробити з цього приводу? :what:
   Невже "заклєйміть пазорам" "мєрзкіх нєсунофф"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.07 | Пані

    Re: Стосовно "пофіг"

    Роман ShaRP пише:
    >
    > Тобто пофіг? А що я маю сказати? Я за перерахунок по рішенню суду. Як це і буде відбуватися у Дніпропетровську, чи не так?

    Вже відбулося. Читайте новини.

    >
    > Інформації "з регіонів" у мене нема. Інформація про фальсифікації стосовно Києва, якщо я не помиляюся, не підтвердилася (чи були прийняті "кадрові рішення" стосовно її аффтара?).

    Були.
 • 2006.04.09 | Сахаров

  Кустар - одинак з мотором...

  Прошу вибачити за особисту заяву на форумі. Але я прийняв остаточне рішення. Я двічі припиняв стосунки з Радіо Свобода і повертався після заміни певних людей у Києві. Не варто говорити широко про причини, але вони були. Йду звідти остаточно і востаннє. Точніше, припиняю співпрацю зі Свободою, оскільки працював як фріленсер. Бо неможливо відчувати і знати що твоїм ім'ям користуються для дезінформації слухачів. Бо відредаговані з наявно політичними цілями репортажі йдуть у ефір під моїм ім'ям. Бо приховування інформації від слухачів лягає частиною відповідальності за це і на мене, оскільки всі у Дніпропетровську знають хто є кореспондентом Свободи і відсутність у ефірі і на сайті Свободи інформації про резонансні події у Дніпропетровську викликає подив і підозри. Бо неможливо працювати в умовах коли твоя інформація може бути спотворена чи прихована.
  Водночас я йду в нікуди, на безробіття. Якщо хтось може запропонувати роботу, буду вдячний. Не надсилайте пропозиції на Майдан чи електронною поштою. Мої телефонні номери відомі низці людей, котрі працюють на Свободі. Маю надію, що , можливо, мій досвід, знання і бажання працювати ще комусь потрібні. Жаль що так сталося, але по іншому не можу, осоружно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.09 | толя дейнека

   Re: круто

   вчинок благородного лицяря з казки.
   але без запасного аеродрому, без копійки в кишені.. це якось не по бюргерськи.. не по європейськи..
   бажаю якнайшвидше знайти достойне використання своїм можливостям
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.09 | Хвізик

    сильний крок. жаль, що не чутиму Вашого голосу на укр свободі..

    не так там багато порядних журналістів

    від щирого серця бажаю успіхів
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.11 | Slavix

     Стосовно редполітики

     свободи.
     На мою думку такій "цензурі" посприяло 2 чинники:
     1. Коли була проросійська влада (ненависна більшості за визначенням) та потужна проамериканська опозиція, незалежний або викривальний тон передач був вигідний США та опозиції і сприймався об"єктивним більшістю громадян, був не вигідний владі. Зараз проамериканська влада та проросійська опозиція. США, скорше за все, змінило політику "незалежності" для "свободи" (адже при незалежності журналісти можуть щиро, як і раніше, за своє переконання мочити владу, але вже "вигідну" для США) і надали радіостанції більш пропагандистьський ухил. Це вигідно: США і владі, невигідно - народу, опозиції та аппозиції.
     2. Всі "провладні", "незалежні" та "іноземні", ще за два тижні до дня голосування визнали ці вибори найдемократичнішими та найчеснішими в історії (ті хто був членом комісії або спостерігачем можуть скласти власне враження. Особисто я їх такими не назвав би). Протилежна інфа могла б стати солідним плювком в обличчя вищевказаним суб"єктам. Тому вартувало трохи підстрахуватись.
     Якщо п.2 - домінуючий, то після виборної епопеї все стане на круги своя. Якщо п.1 - на "свободі" можна ставити хрест.

     До речі, статейка щодо "псевдодемократій" на пострадянському просторі в геополітичному розрізі:
     http://www.ng.ru/courier/2006-03-27/9_coldwar.html
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.11 | Хвізик

      ха-ха."найчесніші в історії" далеко не одне й те саме,що чесні(-

 • 2006.04.11 | Skapirus

  А як розуміти скорочення мовлення Свободи?

  Раніше я міг хоча б якось слухати Свободу на коротких хвилях, а тепер лише дуже обмжений час на ФМ-станціях або через Інтернет. Про це мовиться на стартовій сторінці Свободи (http://www.RadioSvoboda.Ua):

  "За рішенням Ради Іноземного Мовлення США, від 26 березня Радіо Свобода припиняє мовлення на коротких хвилях. Відтепер слухайте нас на FM, через супутник та в Інтернеті."

  Чи не надто символічна дата: 26 березня? Як-не-як, день проведення "найдемократичніших виборів". Схоже, в Штатах вважають, що в Україні вже демократія перемогла.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | толя дейнека

   Re: причини дві

   по-парше, піндоси не без підстав вважають, що інформ можливостей всередені країни в них вдосталь
   по-друге, не слід забувати про те, що їхні можливості не нескінченні, рекордний бюджетний дефіцит дається взнаки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua