МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НУдаки Чварич и Порошенко:БЮТ и СПУ "признали Ющенко лидером"(/)

04/07/2006 | Роман ShaRP
http://www.razom.org.ua/ua/news/10699/

"Наша Україна" вітає листування БЮТ та СПУ з Президентом

«Нас дуже потішив той факт, що БЮТ та СПУ надіслали спільного листа Президенту», - сказав сьогодні під час лекції брифінгу керівник юридичного департаменту «Нашої України» Роман Зварич.

«Вони таким чином декларують, підтверджують те, що Президент є лідером помаранчевої коаліції», - сказав він.

«Це є змістом "Протоколу про наміри по створенню коаліції демократичних сил", який був запропонований нами – підтримка програми Президента. А СПУ та БЮТ назвали цей протокол неприйнятним для себе, причому на тій самій прес-конференції, на якій прозповіли про відкритий лист Президенту», - наголосив Зварич.http://www.razom.org.ua/ua/news/10695/

БЮТ та СПУ визнали Президента України лідером коаліції - Петро Порошенко

Той факт, що Юлія Тимошенко та Олександр Мороз направили до Президента України відкритого листа із закликом сприяти створенню коаліції означає, що вони вважають Віктора Ющенка лідером помаранчевої коаліції. Про це в прямому ефірі телеканалу 1+1 заявив член ради "Нашої України" Петро Порошенко. Порошенко зазначив, що він вітає таке рішення СПУ та БЮТ : "Я це вітаю. По-перше, тому що саме звернення до президента означає, що ці дві політичні сили вважають президента лідером "помаранчевої" коаліції. Це є запорукою того, що саме під програму Президента відбудеться об’єднання, що є надзвичайно обнадійливим, і це означає, що саме президенту надають право вирішувати ключові позиції, в тому числі і кадрові".

Порошенко також зазначив, що “Наша Україна” готова підтримати будь-яку кандидатуру на посаду прем’єр-міністра, яку запропонує Президент України. "Ми сказали, що буде сприйнята будь-яка кандидатура, яку запропонує Віктор Андрійович Ющенко. Ніхто не забере цього права в Президента, який на виборах 2004 року отримав 52% підтримки народу", - сказав Порошенко. Він також додав, що може також бути підтриманим і кандидат, запропонований коаліцією, якщо "цей кандидат об’єднає політичні сили".Не лидером они его признали.
Они его попросили заткнуть хайло его любых друзив.
Губозакаточной машинкой.

Відповіді

 • 2006.04.08 | Nemesis

  А якби вони йому в двері подзвонили та втекли?

  Роман ShaRP пише:

  > «Вони таким чином декларують, підтверджують те, що Президент є лідером помаранчевої коаліції», - сказав він.

  Англійською це називається "wishful thinking", а по нашому "дурень думкою багатіє".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Роман ShaRP

   Ага.(-)

 • 2006.04.08 | S@nya

  Оце і є ті самі казли, які постійно

  повертають нас до кучмізму, вождізму у іншого х**зму
  Задрали вже.

  А Ющенко, нажаль, давно перестав бути лідером, а зараз втрачає останні краплі власного рейтингу, не в силах приборкати своїх спонсорів і власні емоції. Нажаль, його патріотизм не компенсує його хуторянсько-совкову психологію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Роман ShaRP

   Казли, каториє мєшают нам жить.

   S@nya пише:
   > повертають нас до кучмізму, вождізму у іншого х**зму
   > Задрали вже.

   Хіба лише вони?

   > А Ющенко, нажаль, давно перестав бути лідером, а зараз втрачає останні краплі власного рейтингу, не в силах приборкати своїх спонсорів і власні емоції.

   На жаль.

   > Нажаль, його патріотизм не компенсує його хуторянсько-совкову психологію.

   Мені це з манерою підбору "технічних" прем*єрів та послів практично без власної особистості ще нагадує чи то паранойю, чи то невміння керувати. Куди подівся Ющенко, який в 2001-му році вирішував всі питання КабМіну відкрито, не дружив з олігархами? Тєжко захворів?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua