МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І куртка з лейблом "Президент"...

04/08/2006 | Пані
... щоб ніхто раптом не переплутав.

Власне оце в телевізорі в новинах зараз було.

Ющ в червоно-чорній куртці, де зліва - державний прапор, а справа - напис "Президент".

Сюр, одначе...

Відповіді

 • 2006.04.08 | Englishman

  scos' podibne bulo na Bez Pravyl (\)

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_about&trs=-1&key=1142807093&first=&last=
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Пані

   Ні, це не подібне.

   В мене кілька знайомих пасічників, які пишуть "мед" на всьому, в що вони його наливають, років 50. Це в них, можливо, така фішка. Я спитаю наступного разу, коли побачу.

   Але на жодному з них я ніколи на бачила напису "пасічник", чи "садовод", чи "пенсіонер", чи "підприємець"...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | троль ak1001

    а ще в нього штандарт є

    не розумію до чого ви - шукаєте нових тем для Коробової ? :)
    мені здається цю куртку йому МНСники підготували
    я б на їх місці щось подібне би втнув
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.08 | Адвокат ...

     Маєте рацію. Куртка,-- МНС'на.

     Однак, напис на тій куртці "ПРЕЗИДЕНТ",-- то є або підлабузництво, або дуркування, або знущання.
     Коли Ющ "іздив у війська", го те ж перевдягали у відповідний однострій. Одначе, на плямистій куртці "від Гриценка" зайвих написів спостережено не було.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.08 | троль ak1001

      так військова хформа якраз

      краще без відзнак :) - командири - перша ціль для супротивника

      про прогнулися - так я ж про це і кажу
      я б і сам щось подібне втнув
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.08 | Адвокат ...

       На хера, перепрошую:

       троль ak1001 пише:
       > краще без відзнак :) - командири - перша ціль для супротивника
       >
       > про прогнулися - так я ж про це і кажу
       > я б і сам щось подібне втнув

       ???
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.08 | троль ak1001

        що саме?

        штандарт? звання? погони? медалі? ієрархія?

        чи ви про мене?
        мені було б просто приємно
        гостям налити чаю, віпам постелити доріжку, у селебріти запросити автограф, президенту приготувати персональний спецодяг
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.08 | Englishman

         це вас добре характеризує

         троль ak1001 пише:
         віпам постелити доріжку         Чєво ізволітє-с?
    • 2006.04.10 | damoradan

     В таком случае - ему лучше каску или хоккейный шлем (-)

   • 2006.04.08 | samopal

    Це круто. Цікаво, чи є куртка "в. о. Прем'єр-иіністра"?.

    Але прикол не в тому. Класно було поглянути, як оператор (а він же не сам там був, і не пішки прийшов) вихопив "хвилюючий" момент, коли "чоловік у куртці з написом "Президент" рачки приляпує якусь купу багна на схилі якоїсь дамби. Під час цієї процедури він встиг прикинути хвіг к носу і порахував, що кусок дамби, насипаний за за скількісь-там років, коштує по 10 000 грн за метр. При цьому йому навіть не спало на думку, що кілька сантиметрів приляпаних перед телекамнрою коштують набагаааато жорожче.
    А взагалі, ці незабутні кадри потрапили мені на очі якраз, коли у Шустера включили "рекламну паузу", і я клацнув на інший канал. Складається враження, що від нашого дорогого "чоловіка у куртці з написом "Президент" вже повтікали всі іміджмейкери, а кіно знімає сам Рибачук (може тому, що його останнім часом щось не видно в кадрі)...
 • 2006.04.08 | Pavlo

  Re: І куртка з лейблом "Президент"...

  Це все наш Балога. (НМХР) По ступеню підлабузництва йому нема рівних в Україні. Я вже писав, як він синю вивіску на будинку ОДА замінив на помаранчеву.
  Балога попав на очі Ющю саме під час повені 2001 року, коли він циркулював по Мукачеві спецовці. Ющ його оцінив по "одежці", а от за суттю ніяк не оцінить...
 • 2006.04.08 | Роман ShaRP

  Фото сабжа (л)

  http://ww7.president.gov.ua/gallery/image/?id=3169
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | samopal

   Нічіво так. І ручки чистеньки. Герой-рятівник (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.10 | DADDY

    вибачаюсь, більше немає до чого доїб...тися?

    Руде чмо з гранчаком горілки у Гуті кращий був? Чи коли чмо у Хусті бабці дав 20 гривнів на відкитті новозбудованого мосту, після повині? Тоді було краще?
    Ну, куртка, ну, з написом президент... А Штатах теж так роблять.
    Людина намагається дбати про країну, поїхала туди, де можлива повінь, подивитися на все на власні очі...
    Я не кажу що все в країні нормально, але за дріб"язок чиплятися не став би.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.10 | Albes

     Да "выше крыши" !

     Да, "рыжий" был сволочь. И плевал на законы и людей. А чем "пчелка" отличается от него ? Еще меньшим умом и большей САМОуверенностью ?
     Вот Вы изволили затронуть "питие". Что, уже забылось, как выпившая "пчелка" публично с полным пренебрежением к законам садился выпивши за руль авто (и делал это неоднократно)? Забылось, как давал указания по Козину ? И все это делал с видом (и, похоже, внутренне будучи уверен) что ему все разрешено (как "Юпитеру"), а остальные, получается, "быки".
     Просто люди все видят. И все его понты воспринимают уже отрицательно. Сам же и виноват. Вел бы себя как умный человек и государственный деятель, а не пацан, дорвавшийся до власти с компашкой корешей, и возомнивший себя богом, никто бы и не цеплялся к мелочам. А при его постоянном "мессианстве", так ему народ и будет теперь ставить "каждое лыко в строку". "Достало" людей ТАКОЕ его поведение.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.10 | DADDY

      Re: Да "выше крыши" !

      От і давайте не робити суміш з важливих і актуальних проблем та недоліків Президента та дріб"язкових уколів про напис "президент" на МНС-номому спецодязі.

      З.И.: я пропоную з більшою повагою ставитись до Президента.Якщо рудий тарган був дійсно чмом, то НМХР нинішній ще не заслуговує тільки на призвісько "бджілка".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.10 | Albes

       Re: Да "выше крыши" !

       Да, согласен, он заслуживает другого прозвища. Но я не хочу вылететь с форума за нарушение правил.
       А к Президенту я ХОЧУ относиться уважительно. И долго пытался. Но ОН своим ДЕЙСТВИЯМИ сам разрушил это уважение.

       О его словах и делах я сужу, уж извините, в том числе и из личного опыта. Мне хватает сравнения его слов и действий в даже двух достаточно "ключевых" и показательных вопросах : "политреформа" и "судьи КС". В обоих он, имхо, показал свою полную неспособность и нежелание поступать по закону и по Конституции. Как и полную бездарность как личную, так и советников (а короля все-таки делает и свита) в этих вопросах, имеющих и для НЕГО и для Государства огромную важность.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.10 | DADDY

        Дякую за розуміння.Поживемо - побачимо (-)

    • 2006.04.11 | samopal

     Парсуна в кітєлє с галунамі

     Шановний пане Daddy, на превеликий жаль доїб...тися, як ви зволили висловитися, є дуже і дуже багато до чого. Якщо ви не наполягатимете, я не стану оголощувати увесь список. Зазначу лиш, що шановний пан Президент дуже бездарно розпорядився тією величезною довірою, котру отримав від народу, та колосальною владою, котрою той народ його наділив. Яскраве підтвердження тому – результат парламенських виборів. Про всяк випадок нагадаю, що відверто пропрезиденська сила, котра безпардонно (думаю все ж, що не без його згоди) використовувала його ім’я, отримала менше третини голосів колишніх “помаранчевих”... і досі не здатна зробити з цього правильні висновки. Президент також (звичайно, якщо вважати “помаранчеві” ідеї правильними, а не такими, що втратили актувльність). Але я б не хотів тут видурнюватися та робити приватні глобальні висновки. Бо ще не час. Усі спроби різномасних аналітиків, політиків, політологів та маніакально-літературних “патріотів” до цього часу були просто передвибрчими воплями душі, без різниці, чи професійно виготовленими “на замовлення”, чи добровільно зліпленими для щирої “гуманітарної” підтримки.
     Але повернімося до нашого “сабджа”.
     Немає жодних сумнівів, що Президент та Головнокомандувач збройних сил повинен мати якусь польову уніформу. На крайній випадок (але навряд чи з яскраво вираженими ознаками суперства). Голоіне ж його завдання якраз і полягає у тому, щоб таких крайніх випадків не було. І для цього зовсім не потрібно “самаму правєрять пасти”, особливо зараз, коли є значно важливіші задачі, ніж замазування дірок у якійсь там дамбі. Мало того, що робити це треба було заздалегідь, а не у момент, коли все тріщить і насувається повінь. Президентові взагалі немає необхідності цим займатися. А вирахувати вартість одного метра насипу можна і не перевдягаючись у куртяк “баєвоа раскраса” (с галунамі і камандірскім вєнзєлєм). Це ж стосується і бездарно зліпленого телевізійного сюжету, надто, якщо врахувати затрати на його “виготовлення”. І тим більше, якщо врахувати, що саме у цей час основна “дамба” країни активно розмивається і тріщить у зовсім іншому місці.
     Щодо фото і “чистих рук”. Я сам не шахтар і не вважаю, що у мужика руки обов’язково повинні бути в мозолях, порізах, з наколками та брудними нігтями. У шахтарів, до речі, теж. Як-не-як, а надворі XXI століття. Є вже і якась техніка (у тому числі техніка безпеки), і технології. А шахтарі – теж люди, і вдома у них дружини та діти, котрих хочеться приласкати та погладити, не залишаючи подряпин. Заробляють вони і зараз достатньо, щоб хоч інколи тримати в руках не лише гранчак, а фужер, келих, чи хоча б пульт від телевізора. Але фото “брігадіра праходчікав” у фраку за роялем було б трохи штучним, “ліпавим”. Хіба що хтось би захотів таке встругнути “для прікола”. Щоб показувати друзям та тримати у рамці десь у серванті.
     А навіщо така відверта “ліпа” Президентові? Тим більше, у якості офіційного знімка. У смокінгу, з “паркером” в руках він виглядає цілком нормально. Цікаво, чи він би згодився на офіційне фото a’la Рєпін – з пензликом у руці? Він же не просто Вітя Ющенко. На нього працює цілий штат дорогезних фахівців, у тому числі тих, хто із серйозним видом називає себе “іміджмейкерами”. Вони, що всі з Хоружівки? Чи таким чином вони підкреслюють його кращі, позитивні якості? А може просто улесливо догоджають, намагаючись тупо створити “потрібний” образ та задовольнити різноманітні комплекси, тим самим роблячи їх ще помітнішими. А сам він настільки заклопотаний своїм художнім образом, що цього не бачить? Чи йому не кажуть, щоб зайвий раз не хвилювати та не нариватись на звинувачення у роботі на власний “імідж”.
     І так - на кожному кроці. Дріб’язок, кажете...
     До речі, Юрко Кущ (чи як його в Штатах називають, Жора Буш) у ефбеерівський куртяк лізе не дарма. І зовсім (чи не лише) для того, щоб подобатися жителям провінційних містечок Середнього Заходу. І навіть (чи не лише) тому, що його країна перебуває у стані війни зі “світовим тероризмом”. Просто міміка і лексика американського преза, попри всі старання тамтешніх фахівців, залишається такою, що офіційні залєпухи йому краще робити десь на природі, в оточенні “простих” охоронців. Промовляти з розумним виглядом до телекамери, сидячи в овальному кабінеті, і не скорчити якоїсь міни йому дуже непросто. Явно помітна напруга, а це не сприяє зміцненню довіри у глядачів. Ну, така вже у нього природа. Але ж він далеко не дурень. Прекрасно це розуміє, прислухається до порад іміджмейкерів, не випендрюється та працює над собою.
     А ситуація там теж не проста. ЦВК у муках рахує (і перераховує) голоси. Але ж ніхто не стогне про розкол країни. Не закликає об’єднювати Північ і Південь, пропонуючи супернику пост віцепрезидента...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.11 | samopal

      Ще троха фоток сабжа. І патьомкінскай платіни (/)

      http://tabloid.com.ua/news/2006/4/10/359.htm

      А взагалі, пристрасть до хвоток з друзями може троха зашкодити борцю з чужими "іміджами": http://tabloid.com.ua/news/2006/3/29/322.htm
      Ну, хіба не "тайна вечеря". І з "Іудою" мало не цілуються...

      До речі, кажуть, що останнім часом готуються зняти гриф "секретно" з показів Іуди. Євангельських. Ще до того, як мине двохтисячолітній термін...
      А тут такі свіжі фотки засвітили. Навіщо?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | Vavilov

       Виявляється, коло "любих друзів" значно ширше, ніж думають

       samopal пише:
       А тут такі свіжі фотки засвітили. Навіщо?

       Цікаво, чи є ще якісь "хвотки"? І чрму їх не оприлюднили до президенських виборів, а лише зараз, коли през може передати левову частку "любих повноважень" не в тє руки, шо хатєлась би фатографу


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua