МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ictv свобода слова

04/08/2006 | троль ak1001
заставили смотреть тв седня

больше всего рассмешил момент когда слово взял почти лысый инвестор из какого-то фонда после оратории юльки-свистульки

- после всего услышанного у меня волосы дыбом встают. скажите когда все это кончится и в Украину можно будет вкладывать деньги


:)

Відповіді

 • 2006.04.08 | Адвокат ...

  Сказавши "А", кажіть "Б".

  Себто,-- що тому лисому відказала ТЮля.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.04.08 | троль ak1001

  а другий смішний момент - Мороз віршами заговорив

  про програми і бумаги :)
  за що отримав від юлі похвалу :))
 • 2006.04.08 | QuasiGiraffe

  Re: ictv свобода слова

  троль ak1001 пише:
  >
  > больше всего рассмешил момент ...>
  > - после всего услышанного у меня волосы дыбом встают. скажите когда все это кончится и в Украину можно будет вкладывать деньги
  >
  >
  > :)

  Вы единственный известный мне человек, у которого волосы встают дыбом, когда смеется. :)

  А серьезно, скажите, Вас устраивает любой инвестор, или только тот, кто не рассчитывает поиграть в коррупционные игры со властью? Да у наших бизнесменов и своих денег хватает, аж заводы в Европе покупают. Или инвестор нужен только импортный, иначе не считается?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | samopal

   только тот

   QuasiGiraffe пише:
   А серьезно, скажите, Вас устраивает любой инвестор, или только тот, кто не рассчитывает поиграть в коррупционные игры со властью?

   Лише той, у котрого чесні (або, принаймні, легальні) гроші. Тих, хто не хоче бавитися у корупційні ігри з владою у нас і нема. Всі, хто є - знають про "специхвіку" і вона їм ндравіцца. Тому переважна більшість "інвесторів" у нас або "вітчизняні", або "братні" (нікому не відомі світові бренди з офшорів - це фсьо тє же люді).
   Але найголовніше інше - той, хто щось у когось купив (частенько за заниженою ціною) зовсім не обов'язково стає інвестором. Він всього-лиш стає новим власником. Точнісінько так само, як і наші пацани, котрі вивозять нажитиє ніпасільним трудом бабки за бугор...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | Вітус

    Re: только тот

    samopal пише:
    > Тому переважна більшість "інвесторів" у нас або "вітчизняні", або "братні" (нікому не відомі світові бренди з офшорів - це фсьо тє же люді).

    Відкрию Вам маленьку таємницю. Коли дуже добре відомий американський інвестиційний фонд OPIC, який працює на кошти Державного департаменту США, інвестував в окремі проекти в Україні, це теж робилося через офшори :-) Тобто, це нормальна та прийнятна практика.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.08 | samopal

     нормальна секретна практика

     Про номальну та прийнятну практику відомо дуже широкому колу людей. Особливо там, де ця практика існує. Про таємні, алк "прийнятні" (пачьом стоіт прінять?) методи інвестицій можна говорити і з відчизняними "інвесторами". Усі решта - рахують за нетаємними методами. Тепер перестало бути таємницею і те, що досить грошовитим та працьовитим інвестором у загниваючий капіталізм була і КПРС...
 • 2006.04.08 | Pavlo

  Юля була в ударі.

  Вигребли всі по черзі, особливо дісталося Тарасику (чому ж ви у Львів не їздите ?) та Ромі Бесмертному. Ромця страшенно червонів після невдалих пасажів. Ніяк не збагну, що він робить серед професійних політиків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | igrot

   Re: Юля була в ударі - дійсно??!

   Жодної конкретики стосовно її економічної програми, а тільки продовження програми "10 кроків назустріч людям" з віЙною проти 20% НУ. І це лякає, бо це вже бачили і навіть відчули як змінились ціни 90 відсотків населення України, що п.Юля називає електоратом.
  • 2006.04.08 | Григорич

   Так

   Останнім часом важко слухати деяків членів НСНУ, а звертається до "шановних громадян" в основному Порошенко (ну, ще Зварич з Безсмертним) по всіх каналах і вдень, і після 24:00, і на "ері", і на "1+1", і на ІСТV, і,і... та чим більше промовляє, тим більш прикро стає - така знайома (неприємна) риторика лідера Віче.
   Юля вчора спромоглася розбудити всіх присутніх, бо слухати Азарова, Безсмертного, Симоненко, Мороза з віршами (недоречними в конкретному випадку) - нудьга страшенна
  • 2006.04.08 | Мінор

   Не те слово - Юля була на висоті!

   Але ж як вони її бояться! Невербальні характеристики (жести, погляди, рухи) не брешуть - у Безсмертного і Азарова просто таки ТВАРИННИЙ СТРАХ.
   Не боявся тільки Тарасик Чорновіл - дурники ніколи і нічого не бояться, бо не розуміють, що таке поїзд, поки їх не переїде локомотив.

   З найцікавішого.
   Юля запропонувала змінити процедуру голосування у парламенті, замінивши кнопки на пристрої, що ідентифікуватимуть палець народного обранця.

   Наприкінці програми, відповідаючи на запитання про олігархів в НСНУ, з якою вона хоче об"єднуватись у коаліції, Юля навела приклад королеви Вікторії. Коли принцеса Великобританії виходила заміж по політичному розрахунку за нелюба, королева Вікторія порадила їй у першу шлюбну ніч: "Заплющ очі і думай про ангелів".

   Після програми хотілося стріляти...


   P.S. Для особливо "озабочєннних" - Юля заперечила будь-які плани балотуватись на посаду Президента у 2009 році.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | SpokusXalepniy

    Невже влучніше, ніж сам Єхануров?

    А десь є відеозапис?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | Мінор

    Тимошенко пропонує замінити кнопки для голосування у ВРУ (л)

    http://rep-ua.com/30525.html
   • 2006.04.08 | Мінор

    Ради коалиции , Тимошенко согласна на изнасилование (л)

    http://rep-ua.com/ru/30526.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.08 | Pavlo

     Так. Але ще невідомо, хто кого буде гвалтувати.. (-)

   • 2006.04.08 | 3dom

    Могут пустить ее и опять спровоцировать кризисы, чтобы опять убр

    убрать. И опять заговорят о прагматичной коалиции и о том, что стране нужна стабильность.

    Т.е. объединение с НСНУ с ПР сейчас могут просто отложить на время, чтобы устроить Юле еще пару кризисов, ччтобы ее окончательно дискредитировать.

    Подозрительно стали раздаваться вопросы вроде такого: "хорошо, пусть будет по-вашему, но вы готовы потом отвечать за последствия?".
    Как будто уже готовят очередные подлости.

    ТВ ведь не изменится. Поднимут цены на газ, например, и будут всем со всех каналов говорить, что это Юля цены подняла. И т.п...
   • 2006.04.08 | yalovets

    "Заплющі очі та думай про Англію". А не про ангелів.

    В першу шлюбну ніч королева Вікторія запропонувала тієї бідолашної жінці: "Заплющі очі та думай про Англію". Тобто думай про Батьківщину. Саме так, по словах Юлії Тимошенко, вона і робить зараз, працюючи з деякими кадрами з НУ: заплющує очі та думає про Україну. Я сміявся вголос! Треба віддати пані Юлі належне - враження справляти вона вміє. Ну дуже яскравий образ: "Заплющі очі та думай про Англію", ха :) Я не здивуюся, якщо це стане новою політичною приказкою.
 • 2006.04.08 | Вітус

  Re: ictv свобода слова

  троль ak1001 пише:
  >
  > - после всего услышанного у меня волосы дыбом встают. скажите когда все это кончится и в Украину можно будет вкладывать деньги
  >
  Інвестиційний фонд, на який я працюю, вкладає кошти в Україну ВЖЕ 10 років. На сьогоднішній день основний мотив нашої стратегії - РОЗШИРЕННЯ. Працюємо повністю ПРОЗОРО.
  Поки інші скиглять, ми заробляємо гроші для наших інвесторів. До речі, по регламенту фонду вони можуть бути тільки іноземцями.
 • 2006.04.08 | Роман ShaRP

  От що пише про це сайт Тимошенко (/)

  http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/3091/

  Юлія Тимошенко: Розборок з олігархами не буде

  1515, 8 квітня 2006 // Інтернет-прес-служба Юлії Тимошенко

  радить тим інвесторам, у яких волосся начебто стає дибки через ситуацію в Україні, пригладити волосся, оскільки в Україні плануються не розборки з олігархами, а верховенство права і рівність усіх перед законом. Про це вона заявила у прямому ефірі ICTV, відповідаючи на запитання директора іноземного інвестиційного фонду Кирила Дмитрієва.

  "Ви мене погано зрозуміли, тому я Вам ще раз поясню. Я говорю не про розборки. Розборки – це було в той період, коли був інший Президент в країні, коли досі по териконах у Донецькій області, в тому числі, знаходять трупи бізнесменів, юристів, адвокатів і так далі. Вам той інвестиційний фон – нічого, так? – зазначила вона. – Не в розборках справа, а справа в рівності всіх перед законом. І я хочу просто, щоб ніхто в моїй країні нічого, що належить державі, не взяв безкоштовно, не заплативши, і щоб ніхто не розпоряджався Україною за своїм незаконним баченням як акціонерним товариством закритого типу".

  "Принцип верховенства права і рівність всіх перед законом – це інвесторам до смаку?" – запитала Юлія Володимирівна і, отримавши ствердну відповідь, додала: "Дякую. Тоді саме це і буде в Україні".

  На запитаня журналістки Ірини Погорелової про те, чому олігархи від Партії регіонів та "Нашої України" так не хочуть прем’єрства Юлії Тимошенко, вона відповіла: "Я мушу визнати, що і частина команди "Нашої України", – але до честі "Нашої України" все ж таки незначна частина, – і практично вся Партія регіонів, безумовно, вони знають, що принцип, який я завжди сповідувала і буду далі сповідувати – це рівність всіх перед законом. Незалежно від того, який капітал у людини, незалежно від того, яку посаду вона займає, і незалежно від того, яких вона великих покровителів має, – всі рівні перед законом. І вони знають, що я, як ніхто інший, втілюю те, що кажу, в життя".

  "Спільний у них страх, – пояснила Тимошенко. – Страх, що доведеться жити абсолютно в умовах законності. Страх, що вони не зможуть зберегти ті фінансові потоки, які пригріли за ці 10 років біля свого серця. І страх, що їм доведеться заплатити за те, що вони, можливо, нечесно взяли з державної власності".

  У відповідь на зауваження представника "Нашої України" Романа Безсмертного про те, що після виборів 2004-го та 2006 років в Україні олігархів ніби вже немає, Юлія Володимирівна зазначила: "Романе Петровичу, скоро не буде".

  Вона також прокоментувала вислів Ірини Погорелової про те, що її початкова промова під час ефіру була схожа на передвиборчу: "Мені дуже приємно, що Ви побачили, що моя риторика після виборчої кампанії не змінилася. Тому що це є щирі абсолютно мої думки, яки є практично моєю свідомістю. Тому риторика й дії до виборів і риторика й дії після виборів у мене мінятись не будуть".

  Віповідаючи на закид лідера комуністів Петра Симоненка щодо того, що за списком "Нашої України" до владної коаліції йдуть люди з бізнес-оточення Президента, яких критикувала Юлія Тимошенко, вона зауважила: "Я дійсно не сприймаю певних людей в тому блоці, але я водночас вірю, що ті люди не залишаться при владних посадах і що вони будуть абсолютно відмежовані від влади. Я хотіла б, щоб люди, які займаються бізнесом, не потрапили на виконавчі посади. Крапка. І я доб’юсь цього. І я не дам повторити той самий крах, який був після помаранчевої революції".

  Коментуючи вислів представника Партії регіонів Тараса Чорновола про те, що Тимошенко нібито обирає війну замість стабільності, Юлія Володимирівна наголосила: "А Ви запитайте у людей – вони хочуть такого спокою, як на кладовищі, коли всі задоволені нагорі, а люди внизу не мають навіть натяку на справедливість?.."

  "Вони не хочуть тієї стабільності – тому що це Ваша стабільність, а не їхня стабільність, – пояснила Юлія Тимошенко. – А їхня стабільність – коли вони відчують, що на їхню користь зміни пішли".

  Ви маєте можливість подивитися запис виступу Юлії Тимошенко у "Свободі слова" на ICTV. http://www.tymoshenko.com.ua/additional/ictv_07042006.avi
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Роман ShaRP

   + ще два уривки (л)

   http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/3089/

   Юлія Тимошенко: У нас є програма Президента і немає часу вигадувати нові програми

   http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/interview/3088/

   Юлія Тимошенко розповіла, який прем’єр врятує Україну. Повний текст промови у "Свободі слова" на ICTV


   Від себе:
   Так, Тимошенко!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | Pavlo

    Re: + ще два уривки (л)

    Роман ShaRP пише:

    >
    Так, Тимошенко!

    ===========================================================

    - Ім"я, сієстра, і"мя ! (с) Три мушкетера.

    :)
   • 2006.04.09 | Роман ShaRP

    Done (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua