МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Отже Юля прем'єром не буде (л)

04/10/2006 | observer
Оптимальним прем'єр-міністром буде той, хто влаштує не тільки членів коаліції, але і представників опозиції.

Про це заявив голова секретаріату президента Олег Рибачук в інтерв'ю щотижневику "Профіль".

"Прізвища я не назву. "Наша Україна" дала мандат на формування коаліції тільки серед трьох фігурантів. Президент відмовився бути учасником переговорів", - зазначив Рибачук.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/10/40777.htm

Відповіді

 • 2006.04.10 | damoradan

  Интересно, в случае коалиции НУ-ПР

  оппозицию тоже спросят по поводу кандидатуры премьера? Так Юле кайф - сидит себе в оппозиции, да знай кандидатуры премьера ветирует...аж до новых выборов. А ответственность - на партиях коалиции :))).

  Идиотское заявление Рыбачука заняло свое достойное место в списке идиотских заявлений НУ за последние 2 недели.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | DADDY

   Такої коалиції (НУ-ПР) не буде

   І не треба ставити "=" між Рибачуком та НСНУ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.10 | damoradan

    Согласен, но дело в принципе

    Если принцип идиотский в случае одной пары партнеров, то должен быть идиотским и для другой.

    Насчет Рыбачука - он сделал заявление по поводу (одного из) принципа формирования коалиции. Тут что-то одно из двух - либо его уполномочили, либо он самозванец. Если самозванец - где грозное опровержение со стороны секретариата президента или НУ?

    Вы понимаете, Обсервер уже тут как тут, подхватился, хорошей новостью его с утра обрадовали. А оказалось - чушь собачья. Я просто хотел человека предупредить, лучше уж я ему настроение испорчу, чем кто-то другой.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.10 | eume

     уповноважили

     > Тут что-то одно из двух - либо его уполномочили, либо он самозванец.

     Уповноважили. Заява Рибачука є прозорим натяком, що або буде коаліція без прем'єра Тимошенко, або коаліції взагалі не буде. Ніякої. У становищі НУ це єдина можлива тактика: без НУ коаліції бути не може, значить вимоги ставить НУ.

     Звичайно, ви можете заперечити, що Тимошенко здобула більше голосів, ніж інші коаліційні партнери разом узяті, і на цій підставі може вимагати прем'єрства. Претензії дійсно справедливі й обґрунтовані. Проте без згоди НУ нічого не буде. І зараз НУ нагадує про своє право - право того, хто тримає "золоту акцію" у новому складі ВР.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.10 | damoradan

      Это мы уже проходили

      Вернее, сначала (где-то полгода-год назад) мы проходили то, что Тимошенко - шантажистка и ультиматчица. Конечно, заявления типа: "Да, БЮТ набрал больше голосов, чем НУ, но Тимошенко премьером ни за что не станет" - это не ультиматум и не шантаж, это конструктивная и ответственная позиция.

      А по поводу того, у кого насколько сильная позиция - это мы проходили с Ilia25 две недели назад. Он писал о том, что Тимошенко выборы не выиграла, потому что НУ решает, с кем блокироваться. Отвечу Вам то же, что и ему: разговаривать с позиции силы будет именно БЮТ, потому что БЮТ насрать на то, чем Вы пытаетесь БЮТ напугать - то есть на то, что НУ объединится с ПР. Пусть объединяется. See you на досрочных выборах.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.10 | eume

       або коаліція без ЮВТ-прем'єра, або нові вибори

       > Конечно, заявления типа: "Да, БЮТ набрал больше голосов, чем НУ, но Тимошенко премьером ни за что не станет" - это не ультиматум и не шантаж, это конструктивная и ответственная позиция.

       Якщо Тимошенко дозволяє собі розмоляти мовою ультиматумів, то чому цього не можуть дозволити собі пропрезидентські сили? Це вимушена й адекватна реакція. Неконструктивна реакція на неконструктивну позицію, якщо завгодно.

       > Тимошенко выборы не выиграла, потому что НУ решает, с кем блокироваться.

       Це є правило "золотої акції".

       > Отвечу Вам то же, что и ему: разговаривать с позиции силы будет именно БЮТ, потому что БЮТ насрать на то, чем Вы пытаетесь БЮТ напугать - то есть на то, что НУ объединится с ПР. Пусть объединяется.

       НУ не об'єднається з ПР, бо це було б надто гарним подрунком для ЮВТ. Крім того, у такім випадку - чи довго протриває гіпотетична коаліція, чи не довго, політична доля НУ буде незавидна. Навряд чи вона хоче себе поховати.

       > See you на досрочных выборах.

       Дуже можливо, хоч і ризиковано. Або "помаранчева" коаліція без Тимошенко-прем'єра, або нові вибори - це є реальний вибір для пропрезидентських сил. Всі решта варіантів мають капітуляційний характер.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.10 | damoradan

        Ну и чудненько (-)

       • 2006.04.10 | 100%

        Re: або коаліція без ЮВТ-прем'єра, або нові вибори

        eume пише:
        > Дуже можливо, хоч і ризиковано. Або "помаранчева" коаліція без Тимошенко-прем'єра, або нові вибори - це є реальний вибір для пропрезидентських сил. Всі решта варіантів мають капітуляційний характер.
        Єдиний можливий вибір той, про який смердить 5 канава. Запропонований НУ перед виборами дерибан портфелів тепер їх не влаштовує і вони нарешті зупиняються на передвиборчому варіанті БЮТ. Але не варто довіряти рудим пацюкам, що догризають помаранчеві вітрила. Нові вибори змиють все це лайно. Згадайте "Лускунчик"-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.10 | eume

         саме так

         > Але не варто довіряти рудим пацюкам, що догризають помаранчеві вітрила. Нові вибори змиють все це лайно. Згадайте "Лускунчик"-)

         Саме так. Теперішні фаворити, що перманентно гризуться між собою по лінії Порошенко-Тимошенко (з таким собі пахолком двох панів Безсмертним), здобули незаслужено велику кількість голосів на пост-революційній хвилі, тобто за рахунок інерції. Але раніше чи пізніше вони підуть, звільнивши місце для здорових сил. І чим скоріше це станеться, тим краще для України. Отже, питання лише в тім, щоби здорові сили до нових виборів таки набралися сили, перепрошую за каламбур :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.10 | 100%

          Re: саме так

          eume пише:
          Але раніше чи пізніше вони підуть, звільнивши місце для здорових сил. І чим скоріше це станеться, тим краще для України. Отже, питання лише в тім, щоби здорові сили до нових виборів таки набралися сили, перепрошую за каламбур :)

          Народ указав своїм перстом на їх місце. Не варто вважати себе розумнішим. Злодії, що зараз намагаються ошукати людей, вкрасти їх вибір, викликають роздратування. Скоро вони опиняться на помийці.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.10 | eume

           ви шанувальник ЮВТ? (-)

       • 2006.04.10 | TrollSeeker

        Re: або коаліція без ЮВТ-прем'єра, або нові вибори

        eume пише:
        > НУ не об'єднається з ПР, бо це було б надто гарним подрунком для ЮВТ. Крім того, у такім випадку - чи довго протриває гіпотетична коаліція, чи не довго, політична доля НУ буде незавидна. Навряд чи вона хоче себе поховати.
        Добре, таке питання:
        Для чого тоді НУ стільки часу мурижить навколо ПРУ? Сподівається налякати їжачка (Юлю) голою с.акою? Безперспективно і зовсім не додає авторитету. Якесь менжування та й годі. І свій електорат
        лише дратує, бо після передвиборчого гасла "Не зрадь Майдан!" з "голубими" горщика ліпити, то, м'яко кажучи, може бути не зовсім зрозумілим. Чого доброго, згадають, а що ж воно таке на тому Майдані було? Хто, за що, і проти кого, і проти чого був? То чи не тоді той електорат:"То й хто ж зрадником виявився?" А минулі вибори, то вони начебто далеко не останні в цьому житті. А зрадників добре пам'ятають.

        > Дуже можливо, хоч і ризиковано. Або "помаранчева" коаліція без Тимошенко-прем'єра, або нові вибори - це є реальний вибір для пропрезидентських сил. Всі решта варіантів мають капітуляційний характер.
        Який реальний вибір? Несуни вже після виборів так себе показали навіть своєму електорату, що надіятись на більший відсоток на позачергових виборах може лише той, хто відірвався від реалій, з тваринного страху вибудував собі загородку і за нею намагається втішати себе ілюзіями. Прапор (з підковою) їм (несунам) в руки.

        Після такої соромітницької поведінки несунам не варто буде навіть на теперішній відсоток розраховувати. Думаю, що партійні ряди теж порідіють, бо якщо бізнесова частина несунів заради свого бабла готова піти на будь-який крок, навіть на політичне самознищення, то іншій частині такий крок заради чужого бабла може стати не до вподоби. Вони ж не камікадзе.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.10 | Shooter

         Гм...таке часткове питання:

         Ви не підкажете мені "персональні" лінки між людьми, які пройшли у ВР, за списком НСНУ і списком ПР?

         натомість, я Вам можу підказати подібні між БЮТ та ПР....хочете?

         І (вкотре): найоптимальніший варіант для самої коаліції, та взагалі країни є помаранчева коаліція з нейтральним ПМ-ом...чому би Юлі на нього не пристати?

         Як Ви вважаєте?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.11 | 100%

          Re: Гм...таке часткове питання:

          Shooter пише:
          > натомість, я Вам можу підказати подібні між БЮТ та ПР....хочете?
          Я можу показати Вам персональні лінки між Кучмою і кумандою, навіть записи таємних домовленостей є. Так ото з тих пір (по Фрейду) проти жінки тільки й здатні зуби виставляти. Хам, в якості дантиста, їх влаштовує.
          >
          > І (вкотре): найоптимальніший варіант для самої коаліції, та взагалі країни є помаранчева коаліція з нейтральним ПМ-ом...чому би Юлі на нього не пристати?
          > Як Ви вважаєте?
          Чому маргінали мають за Юлю вирішувати ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.11 | Shooter

           Re: Гм...таке часткове питання:

           100% пише:
           > Shooter пише:
           > > натомість, я Вам можу підказати подібні між БЮТ та ПР....хочете?
           > Я можу показати Вам персональні лінки між Кучмою і кумандою, навіть записи таємних домовленостей є. Так ото з тих пір (по Фрейду) проти жінки тільки й здатні зуби виставляти. Хам, в якості дантиста, їх влаштовує.

           Хм...а що так - знову по суті дискутувати? і не згадувати, скажімо, про лінки між Юлею та Лазаренком?

           Тому ще раз: чи знаєте Ви про персональні лінки між людьми зі списку ПР та людьми зі списку НСНУ?

           Я, як вже обіцяв, без проблем Вам можу навести подібні лінки між списком ПР та БЮТ

           > > І (вкотре): найоптимальніший варіант для самої коаліції, та взагалі країни є помаранчева коаліція з нейтральним ПМ-ом...чому би Юлі на нього не пристати?
           > > Як Ви вважаєте?
           > Чому маргінали мають за Юлю вирішувати ?

           Гм...кого саме Ви вважаєте маргіналами? всіх тих виборців, які не голосували за Юлю?
         • 2006.04.11 | TrollSeeker

          Добре, спочатку теж часткове питання, а потім відповідь.

          Shooter пише:
          > Ви не підкажете мені "персональні" лінки між людьми, які пройшли у ВР, за списком НСНУ і списком ПР?
          > натомість, я Вам можу підказати подібні між БЮТ та ПР....хочете?
          А чому б і ні? Реальні. Таки, хочу.


          > І (вкотре): найоптимальніший варіант для самої коаліції, та взагалі країни є помаранчева коаліція з нейтральним ПМ-ом...чому би Юлі на нього не пристати?
          "Імя, сєстра!"©

          > Як Ви вважаєте?
          Тоді і вважу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.11 | Роман ShaRP

           Та бреше він.

           > Shooter пише:
           > > І (вкотре): найоптимальніший варіант для самої коаліції, та взагалі країни є помаранчева коаліція з нейтральним ПМ-ом...

           І вкотре сказанув як в калюжу тойво.

           А якщо не нейтральних, то хто помре? "Любі друзі"? Ну то й хай з ними. Без них тільки легше дихатися буде. :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.11 | TrollSeeker

            Re: Та бреше він.

            А я йому вірю.
            Вірю в те, що він обов'язково вкаже те, що обіцяв. Реальне, не туфтове.
            Вірю в те, що назове імя "кандидата-нейтрала".
            Як же можна не вірити, коли людина так щиросердечно пише?
            А далі - "будєм пасматрєть".;)

            Роман ShaRP пише:
            > > Shooter пише:
            > > > І (вкотре): найоптимальніший варіант для самої коаліції, та взагалі країни є помаранчева коаліція з нейтральним ПМ-ом...
            >
            > І вкотре сказанув як в калюжу тойво.
            А тут я не згодний, бо то може не калюжа була, а діжка?
            > А якщо не нейтральних, то хто помре? "Любі друзі"? Ну то й хай з ними. Без них тільки легше дихатися буде. :)
            Кому як, кому як... А "любих дузів" теж є свої "любі друзі", то їм як бути? Теж пропадати... А ще іншим "любим друзям"? :cry:
            Разом їх багато, то не жалко їх долати? Вони ж так класно угніздились...
        • 2006.04.11 | eume

         Re: або коаліція без ЮВТ-прем'єра, або нові вибори

         Ви багато чого ніби слушно зауважуєте. Особливо на перший погляд. Зізнаюся, ще 2 тижні тому я думав майже так як ви - по гарячих слідах чи радше у післявиборчій гарячці :) Але тверезий аналіз певних фактів політичного життя змусив мене дещо скоригувати свій погляд на те, що відбувається тепер та на перспективи.

         TrollSeeker пише:
         > Для чого тоді НУ стільки часу мурижить навколо ПРУ?

         В складі НУ є дуже різні групи. Ситуація склалася важка. Групи пропонують свої способи розв'язання. Є й такі, що готові злигатися з ПР, проти ЮВТ. Є такі і в БЮТ, але БЮТ - це авторитарний моноблок, тому їхньої позиції ви не чуєте, тільки Юлю. Другі готові капітулювати перед БЮТ. Або через те що вважають, що не бачать іншого виходу, або через зацікавленість, як Безсмертний. Як внутрішній компроміс постала ідея "великої коаліції" (на мій погляд, абсолютно хибна), чи якась хитра її модифікація зі залученням частини ПР.

         Перемовини з ПР очевидно почалися з ініціативи тих, хто готовий порозумітися з ними проти Юлі, але позиції усієї НУ вони не уособлюють. Скорше за все, їм просто дали таку можливість з метою підкреслити "золоту акцію". Це мабуть була помилка, але НУ робила помилки і підчас кампанії, і пізніше, коли Безсмертний у ніч виборів по суті визнав Т. прем'єром.

         > лише дратує, бо після передвиборчого гасла "Не зрадь Майдан!" з "голубими" горщика ліпити, то, м'яко кажучи, може бути не зовсім зрозумілим. Чого доброго, згадають, а що ж воно таке на тому Майдані було? Хто, за що, і проти кого, і проти чого був? То чи не тоді той електорат:"То й хто ж зрадником виявився?" А минулі вибори, то вони начебто далеко не останні в цьому житті. А зрадників добре пам'ятають.

         Давайте брати до уваги факти: ще ніхто нікого не зрадив! Якщо вони зроблять коаліцію з ПР, тоді будемо називати зрадниками.

         Між іншим, не думайте що Юля ніколи не зробила би коаліції з ПР. Зробила, якби їй було вигідно. Вона в цьому сенсі набагато безпринципніша й цинічніша за НУ. Для наочної ілюстрації прошу подивитися уважніше її список.

         А якщо ви вважаєте зрадою небажання капітулювати перед ЮВТ, яка має нахабство зазіхати навіть на президентську квоту в уряді, то вибачте, немає про що говорити.

         > Який реальний вибір? Несуни вже після виборів так себе показали навіть своєму електорату, що надіятись на більший відсоток на позачергових виборах може лише той, хто відірвався від реалій, з тваринного страху вибудував собі загородку і за нею намагається втішати себе ілюзіями. Прапор (з підковою) їм (несунам) в руки.

         Чому ви вирішили, що нова кампанія піде точно за сценарієм попередньої? Адже йдеться не про переголосування, як у т.зв. 3-ому турі президентських, а про нові вибори.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.11 | TrollSeeker

          Re: або коаліція без ЮВТ-прем'єра, або нові вибори

          eume пише:
          > Ви багато чого ніби слушно зауважуєте. Особливо на перший погляд. Зізнаюся, ще 2 тижні тому я думав майже так як ви - по гарячих слідах чи радше у післявиборчій гарячці :) Але тверезий аналіз певних фактів політичного життя змусив мене дещо скоригувати свій погляд на те, що відбувається тепер та на перспективи.

          Радий був би повірити, але щось підказує мені, що тут щось не те і не так. Може й помиляюсь, але хто його зна...
          >
          > TrollSeeker пише:
          > > Для чого тоді НУ стільки часу мурижить навколо ПРУ?
          >
          > В складі НУ є дуже різні групи. Ситуація склалася важка. Групи пропонують свої способи розв'язання. Є й такі, що готові злигатися з ПР, проти ЮВТ. Є такі і в БЮТ, але БЮТ - це авторитарний моноблок, тому їхньої позиції ви не чуєте, тільки Юлю. Другі готові капітулювати перед БЮТ. Або через те що вважають, що не бачать іншого виходу, або через зацікавленість, як Безсмертний. Як внутрішній компроміс постала ідея "великої коаліції" (на мій погляд, абсолютно хибна), чи якась хитра її модифікація зі залученням частини ПР.

          І то вони, мудрагелі, думають, що їхнього менжування не видко? Або наївні, або дурні, або настільки перелякані. Скоріш за все 2-ге + 3-тє. Все одно ваги не додає. А шильце з мішка то там вигляне, то сям.

          > Перемовини з ПР очевидно почалися з ініціативи тих, хто готовий порозумітися з ними проти Юлі, але позиції усієї НУ вони не уособлюють. Скорше за все, їм просто дали таку можливість з метою підкреслити "золоту акцію". Це мабуть була помилка, але НУ робила помилки і підчас кампанії, і пізніше, коли Безсмертний у ніч виборів по суті визнав Т. прем'єром.

          От і поясніть тим, кому було спрямоване "Ой, не зрадь..." (особливо з тих трьох західних областей, де НСНУ на цьому гаслі отримала 1 місце), як ця пересторога "не зрадь" корелюється з шашнями з ПРУ. Може Тарасика варто було б залучити на допомогу? Його, земляка, дуже там полюбляють. Ще раз нагадую - ренегатів ніхто не любить. І не лише тих, які вже зрадили, але й тих, які шукали варіанти зради. Довіру втратити не так вже й важко. Іноді досить лише наміру.

          > > лише дратує, бо після передвиборчого гасла "Не зрадь Майдан!" з "голубими" горщика ліпити, то, м'яко кажучи, може бути не зовсім зрозумілим. Чого доброго, згадають, а що ж воно таке на тому Майдані було? Хто, за що, і проти кого, і проти чого був? То чи не тоді той електорат:"То й хто ж зрадником виявився?" А минулі вибори, то вони начебто далеко не останні в цьому житті. А зрадників добре пам'ятають.

          > Давайте брати до уваги факти: ще ніхто нікого не зрадив! Якщо вони зроблять коаліцію з ПР, тоді будемо називати зрадниками.

          Я вже написав - спекуляція на зраджу/не зраджу вже сама по собі довіри не додає. Якби, не дай Бог, менжування з ПРУ почалось перед виборами, дуже не впевнений, що НСНУ набрала хоч половину того, що зараз має. Це дуже і дуже реально було б.

          > Між іншим, не думайте що Юля ніколи не зробила би коаліції з ПР. Зробила, якби їй було вигідно. Вона в цьому сенсі набагато безпринципніша й цинічніша за НУ. Для наочної ілюстрації прошу подивитися уважніше її список.
          "Практика - критерій істини"©. Вона показувала, показує і ще покаже, хто і що чого вартий. Досі реального цинізму і безпринципності побачив у НСНУ набагато більше. Може для наочності подивимось хоча б на Ірпінські події? А можна й ще дещо згадати. Матеріалу буде достатньо.
          Відносно списків - "Агласітє вєсь список!". БЮТ і НСНУ також. Будемо порівнювати. Непогано було б і місцеві, локальні подивитись, теж. Можна було би багато чого цікавого віднайти. А люди на форумі допомогли б розібратись "хто із ху".

          >
          > А якщо ви вважаєте зрадою небажання капітулювати перед ЮВТ, яка має нахабство зазіхати навіть на президентську квоту в уряді, то вибачте, немає про що говорити.
          Тю-тю-тю. "Пливли, пливли, а на бЕрезі вс.ались"©.

          Перше. Про "нахабство". Як мені пригадується, перед самими виборами, НСНУ була настільки впевненою в своєму 2-му місці (ба, подавались такі прогнози, за якими вона гарантовано випереджала БЮТ) що сама в своєму проекті меморандума вказувала - кого в коаліції буде більше, того і прем'єр. (Надіюсь, амнезією з цього приводу не страждаєте?) Звісно, на що НСНУ розраховувала. А тут такий "облом" видався... То й куди ж свої власні слова НУжники запхали? Дешеві наперсточники.

          Друге. Що таке - капітуляція. Послідовне дотримання самими ж проголошених принципів, це - капітуляція? Скажіть, на милість, якби все ж таки на 2 місце вийшла не БЮТ, а НСНУ, то чи відмовилась би вона від задекларованого? -"Да ні в жість!" Отож бо й воно. Не треба нас дурить.

          Третє. Що то є за таке - "президентська квота в уряді". Ми за Конституцією живемо, "ілі гдє"? Ким подається кандидатура прем'єра? Не пригадуєте? Ага, Президент за сумісництвом є "по чьотним" головою партії ("по нєчьотним" - Єхануров, Безсмертний, чи хто там ще), ну тоді "велкам" в чергу, згідно куплених квитків, чи то пак, набраних голосів. А як же інакше?
          >
          > > Який реальний вибір? Несуни вже після виборів так себе показали навіть своєму електорату, що надіятись на більший відсоток на позачергових виборах може лише той, хто відірвався від реалій, з тваринного страху вибудував собі загородку і за нею намагається втішати себе ілюзіями. Прапор (з підковою) їм (несунам) в руки.
          >
          > Чому ви вирішили, що нова кампанія піде точно за сценарієм попередньої? Адже йдеться не про переголосування, як у т.зв. 3-ому турі президентських, а про нові вибори.

          І це якимось дивом додасть НСНУ голосів? Не знаю такого дива, може підкажете його? Може то є шашні НСНУ з Регіонами? Чи то є дуже послідовна поведінка по відношенню до партнерів по "демократичній коаліції"? Насмілюсь припустити, що це була б занадто смілива гіпотеза, щоб вважати її такою, яка більш-менш відповідає дійсності.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.12 | Чернигов

           Чернигов: два района - две партии - два №1

           TrollSeeker пише:
           > Відносно списків - "Агласітє вєсь список!". БЮТ і НСНУ також. Будемо порівнювати. Непогано було б і місцеві, локальні подивитись, теж. Можна було би багато чого цікавого віднайти. А люди на форумі допомогли б розібратись "хто із ху".
           >

           Новозаводской р-н г.Чернигова. №1 списка НСНУ - г-н Мовша (председатель Новозаводского райисполкома с 1994 года (может и раньше, но не помню)
           Деснянский р-н г.Чернигова. №1 списка БЮТ - г-н Сенькович (председатель Деснянского райисполкома с 1994 года(может и раньше, но не помню)

           НАЙДИТЕ ОТЛИЧИЯ!
   • 2006.04.10 | otar

    А якщо буде, ви вийдете з НСНУ?(-)

  • 2006.04.10 | observer

   Що значить спитають?

   Прем'єр не повинен викликати аґресивного несприйняття у більшості політикуму та населення - сподіваюсь з цим Ви не сперечатиметесь?
   Тобто Янукович чи там Азаров ніколи не буде прем'єром. Але й Тимошенко, я сподіваюсь, теж.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.10 | damoradan

    Дремучий лес (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.10 | observer

     злив зараховано (-)

   • 2006.04.10 | 100%

    Тобто, Порошенко - нікагда ? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.11 | observer

     Для мене особисто - так. Але шанси є

     Для політеліти він точно прийнятніший за Тимошенко. Для народу рівень несприйняття в них приблизно однаковий.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.11 | Englishman

      Політеліта- вєщь растяжімая

      Вчора Кучма з Кравчуком були політелітою, а сьогодні... ви знаєте ;)      observer пише:
      > Для політеліти він точно прийнятніший за Тимошенко. Для народу рівень несприйняття в них приблизно однаковий.

      Саме тому НУ набрав набагато більше голосів, ніж БЮТ ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.11 | damoradan

       Re: Політеліта- вєщь растяжімая

       Englishman пише:
       > observer пише:
       > > Для політеліти він точно прийнятніший за Тимошенко. Для народу рівень несприйняття в них приблизно однаковий.
       >
       > Саме тому НУ набрав набагато більше голосів, ніж БЮТ ;)

       Вы что, не знаете, что каждый голос за НУ - это сознательный выбор гражданина, а каждый голос за БЮТ - это отчаяние обманутых?
      • 2006.04.11 | observer

       На найближчі 5ть років вона зафіксована

       Englishman пише:
       > observer пише:
       > > Для політеліти він точно прийнятніший за Тимошенко. Для народу рівень несприйняття в них приблизно однаковий.
       >
       > Саме тому НУ набрав набагато більше голосів, ніж БЮТ ;)

       Прокиньтесь, вибори закінчились. І вони не були вибором прем'єра. Інакше Вам треба визнати що наступним ПМ має бути Янукович.

       з.і. я вже й не питатиму до чого тут порошенко, котрий ніколи під час виборів не позиціонувався ПМ від НСНУ. чи ви його з єхануровим сплутали? ;-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.12 | Englishman

        Re: На найближчі 5ть років вона зафіксована

        observer пише:
        > з.і. я вже й не питатиму до чого тут порошенко, котрий ніколи під час виборів не позиціонувався ПМ від НСНУ. чи ви його з єхануровим сплутали? ;-)

        До того, що він- ярко виражєнний любий друг, через який нушники втратили голоси. Якби він позиінувався як майбутній ПМ, результат був би ще "краще".
 • 2006.04.10 | пан Roller

  Рыбачук-титульный украинец? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | samopal

   Та ні. Українець він ще той. А от Рибачук - титульний (-)

 • 2006.04.10 | alx_1904

  Как сказали по радио утром

  Ющенко: "Принцип назначения Премьер-министра - он должен устраивать Ахметова" :lol: :lol: :lol:
 • 2006.04.10 | Роман ShaRP

  Рыбачук - попка. Попка - дурак. И попка попки тоже. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | Shooter

   Надмірно конструктивно. І так же ж глибоко інтелектуально.

   Майже як в тов. Турчинова чи тов. Тимошенко.
 • 2006.04.11 | 3dom

  IMHO становится понятной тактика НУ

  Достичь договоренности по всем ключевым вопросам, а потом отказать Юле в премьерстве.

  Рассчет прост. Представить всё так, будто всему виной - Юлины амбиции. Т.е. создать такую ситуацию, когда премьерство останется ЕДИНСТВЕННЫМ препятствием.

  Поэтому сейчас договариваются только по тем вопросам, в которых нет разногласий. Чтобы в разногласиях перевести всё с принципов на личности. Точнее, - на одну личность.

  Это ловушка.

  И, кроме того, саботажники ведь никуда не делись. Те, кто устраивал кризисы cмогут также устраивать их и дальше. Если будет возможность обвинить так в некомпетентности ЮВТ.

  IMHO Ющенко уже давно не тот.
  Он просто вцепился во власть и всё больше отрывается от народа. И всё больше власть для него - самоцель. И IMHO он народа всё больше боится.
  При этом, находя постоянно свои грехи в других (что всегда было любимым занятием Януковича).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.11 | Роман ShaRP

   Нифига у них не выйдет.

   3dom пише:
   > Достичь договоренности по всем ключевым вопросам, а потом отказать Юле в премьерстве.

   Будет не "премьерство Юли", а формула распределения должностей, согласно которой НУ, скорее всего, не сможет никому ни в чем отказать. Просто все получат "свою долю".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.11 | 3dom

    В чем ловушка.

    IMHO IMHO IMHO

    Всё это направлено на то, чтобы в БЮТ произошел раскол. Чтобы членов БЮТ, максимально заманить "вот-вот властью", и тогда они дрогнут и надавят на своего лидера (в идеале - съедят, сделают аналог "Ющенко - окружение"), если всё упрется только в него (нее).

    Именно поэтому (IMHO) сейчас и происходят все эти странности с отодвиганием обсуждения премьерства на третье место и нестыковки в заявлениях лидеров НУ и т.п. Дать БЮТовцам почувствовать себя уже у руля, а потом поставить последнее условие.

    Так делают опытные продавцы. Они дают померять, потрогать, одеть, сесть в машину, проехатся...

    Если соратники ЮВТ готовы будут твердо сказать нет даже тогда, когда власть будет у них уже "в кармане"... - только тогда "ничего у них не получится" (с).

    P.S.
    Плюс конечно игра на чувствах избирателей. Рассчет на то, что желание возродить оранжевое единство победит желание видеть Юлю именно премьером.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.11 | Роман ShaRP

     Ловушка тут работает наоборот.

     Вопреки опять же распространенным мифам, Тимошенко умеет договариваться. Пример тому старый параноик Мороз, с которым Тимошенко два раза договорилась мгновенно, несмотря на довольно таки агрессивные реплики Мороза и СПУ в ее адрес ранее.

     Сейчас со стороны НУ переговоры ведет куда более гибкий Бессмертный.

     А БЮТ, мне так видится, действительно более монолитное образование, чем НУ. Кроме того, на стророне БЮТа еще и Мороз, с которым уже "договорились о принципах".

     То есть сил, отстаивающих именно механизм (или формулу) раздела должностей - больше, чем одна Тимошенко.

     Формула по принципу "от каждого по способности, каждому по труду" выглядит справедливой, объяснить ее народу просто. Предлагается на подпись именно она, а не "условие премьерства Тимошенко". А то, что по этой формуле Тимошенко получает премьера - ну уж извините ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | 3dom

      Дай Бог. (-)

 • 2006.04.11 | Leo

  Re: Отже Юля прем'єром не буде (л)

  Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!:bic::bic::bic:Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!:hot:Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!:hot:Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!:hot:Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!Будет!!!!Будет!!!!Будет!!!!:gun:Будет!!!:gun::gun::gun::gun:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.11 | Мартинюк

   Це ви по системі "вуду" ?

   Чи по системі Станіславського?
 • 2006.04.11 | Нестор

  Буде це Безсмертний знову підтвердив

  Вчора на плюсах в програмі "Іду на ви"

  На питання журналіста про кандидатуру прем"єра він нервово зреагував і почав путано пояснювати, що для несунів персоналії значення не мають, а мають значення лише принципи і т.п.

  Я як це почув одразу зрозумів, що несуни змирилися.

  Мій малолітній похресник, якщо йому відітрати смачний цукорок теж спочатку возбухає, а потім, коли бачить що програв, то заявляє, що йому зовсім не хотілося з"їсти цукорок :) Один в один як Безсмертний :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.11 | Роман ShaRP

   Безсмертний - зрадник.

   За публічну посаду рідного "папу" продасть. Спочатку продав папу Кучму, патом папу Пєтю, тіпєрь таргуєт папой Вітєй. ;)

   Нє ровєн час, ще в БЮТі його колись побачимо, ги-ги-ги-ги-ги ;)


   І ці несуни ще будуть розповідати мені про принципи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.11 | 3dom

    IMHO уже приманка (наживка). (-)

   • 2006.04.12 | Нестор

    Типун вам на язик

    Роман ShaRP пише:
    > Нє ровєн час, ще в БЮТі його колись побачимо, ги-ги-ги-ги-ги ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua