МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безсмертний про те, як правильно єднати Схід і Захід

04/10/2006 | Роман ShaRP
http://www.razom.org.ua/ua/news/10709/

Єднати Україну треба вирішенням соціальних питань – Роман Безсмертний

“Для того, щоб не допустити розподілу України на Схід та Захід, не потрібне штучне поєднання політичних сил, представлених на Сході та на Заході, – заявив керівник виборчої кампанії “Нашої України” Роман Безсмертний в ефірі програми “Свобода слова”. – Такий розподіл потрібно долати шляхом вирішення суспільно-політичних і соціальних проблем”.

“Проблему ж третини населення, яка проголосувала за Партію регіонів, ми пропонуємо розв’язати через певні права опозиції в державі, через надання їй певного статусу. Як в парламенті, так і в Кабінеті Міністрів, так і в місцевій владі, – відзначив Роман Безсмертний. – Але чого я не можу зрозуміти – це механічного поєднання "помаранчевих" сил і "голубих" сил, "біло-голубих" сил. Воно неможливе природно. Тому що це приведе до безкінечних конфліктів у системі влади”.

“Що стосується статусу опозиції, то у зв’язку з тим, що вона носить яскраво територіальні ознаки, її статус в Україні треба підняти”, – додав Роман Безсмертний.А то дехто (нє будемо показувати пальцем) вже почав за "іржаво-блакитну" коаліцію агітувати.
Служби ще не пойнялі!
Shame on you!

Відповіді

 • 2006.04.10 | damoradan

  Все просто - купили Ромку

  Юлька, сука, купила - что-то ему там под столом сегодня пообещала, втайне от Мороза и бдительного ока Зварыча. А то с чего б это он начал словами сторонников БЮТ говорить. Ну не поумнел же, в конце концов, за последние пару дней!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | TrollSeeker

   Чекаємо чергової "вздрючки"(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua