МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ і ГАК створили коаліцію в Київраді (/)

04/11/2006 | Роман ShaRP
http://rep-ua.com/30867.html

Сьогодні фракції Блоку Юлії Тимошенко і «Громадського активу Києва» в Київській міській раді підписали угоду про співпрацю, партнерство і створення коаліції.

Як повідомили в прес-службі БЮТ, в Меморандумі про створення Коаліції демократичних сил Києва наголошується, що Коаліція грунтується на демократичних принципах і має на меті проведення в Києві політики, яка відповідатиме волевиявленню киян і реалізації програм партій і блоків, що увійшли до Коаліції, передає for-ua.com

Основними принципами і програмними положеннями Коаліції є:

- подолання корупції і хабарництва в органах місцевої влади;

- забезпечення соціальних стандартів для гідного життя киян відповідно до європейського рівня і реалізація соціально орієнтованої внутрішньої політики;

- здійснення комплексної реформи житлово-комунального господарства столиці, яка забезпечить киянам отримання якісних житлово-комунальних послуг з доступних тарифів;

- вивчення громадської думки для вирішення питань стратегічного розвитку Києва;

- розробка і впровадження механізму надання земельних ділянок разом з інвестиційними проектами будівництва виключно на конкурсній основі;

- створення промислових парків за межами житлових забудов для розміщення шкідливих для життєдіяльності киян виробництв;

- розробка і реалізація програми будівництва сучасних транспортних розв'язок і паркінгів.

Меморандум є відкритим для підписання іншими політичними партіями і блоками, які розділяють закладені в ньому принципи і програмні основи Коаліції.

Політичні партії і блоки, які сформували Коаліцію, беруть участь у розподілі посад відповідно до кількості членів фракції в Київській міській раді. Списки посад, які підлягають розподілу, затверджуються окремо. Вибір посад серед учасників Коаліції здійснюються по черзі. Кількість посад є пропорційною кількості членів фракції.


Учасник Коаліції, що отримав найбільшу кількість голосів на виборах в Київраду серед інших учасників Коаліції, вносить кандидатуру на посаду секретаря Київради. Інші учасники Коаліції підтримують цю кандидатуру під час голосування.


Учасники Коаліції підтримують запропоновані іншими кандидатури. Вибрана учасником Коаліції посада закріплюється за ним на весь термін діяльності Коаліції з правом заміни кандидатури.


Учасники Коаліції зобов'язані забезпечити підтримку внесених кандидатур у Київраді.


Керівник підрозділу виконавського органу і керівник відповідної комісії Київради не можуть належати до однієї і тієї ж політичної сили.


І-РЕПОРТЕР

Відповіді

 • 2006.04.11 | observer

  ...перед тим відмовившись від коаліції з НУ, наскількі я знаю(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.11 | Роман ShaRP

   Враховуючи, що НУ представляла Умєльченка прямо,а ГАК - непрямо,

   я на них анітрохи не ображаюся ;)


   Якщо ви вже такі обізнані - розкажіть краще, що там в НУ по Умєльченку. За кого вони - за Умєльченка чи Черновецького? Чи пофігу, аби "свій"? :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua