МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

5 канал замість вибачень за брехню викручується та звинувачує

04/12/2006 | Михайло Свистович
У тому, що 5 канал не є тим, ким себе представляє, а саме “каналом чесних новин”, я пересвідчився ще до Помаранчевої революції в зв’язку з висвітленням діяльності громадянської кампанії “ПОРА!”. Тоді на 5 каналі було запалене зелене світло перед так званою “жовтою” Порою, і практично накладене табу на висвітлення діяльності “чорної” Пори, яка виникла раніше і не крала ні в кого своєї назви, на відміну від “жовтого” клону.

5 канал регулярно знімав наші акції, але до ефіру переважна більшість з них так і не потрапляла. Коли ми у грудні 2004-го збирали продукти, іграшки та одяг для дітей-сиріт Сходу, журналісти 5 каналу їздили з нами, але нічого не показали. Зате там постійно лунали коментарі на різні теми Владислава Каськіва, Євгена Золотарьова, Андрія Юсова, так, ніби слова були більш актуальними за вчинки. Одного разу дівчата з 5-го прямо нам сказали: “Ми вас знімаємо, але показувати не будемо”. Вони також повідомили, що для того, аби “чорна” Пора чи Свистович з’явилися на екрані, потрібно щось екстраординарне. Логіка цього була незрозуміла, бо навіщо витрачати час і плівку на те, що не збираєшся показувати. Але так воно було.

Доходило до абсурду. Коли під час виборчої кампанії людина, яка з ризиком для себе таємно проникла до актової зали Національної академії державної податкової служби України та зняла на плівку як голова Київського обласного відділення Партії регіонів, ректор Національної академії державної податкової служби України Петро Мельник агітував своїх студентів голосувати за Віктора Януковича з прозорими натяками про наслідки, 5 канал не схотів це показувати. Знадобився майже цілий день, щоб за допомогою народних депутатів, які вийшли на господаря каналу Петра Порошенка, матеріал потрапив хоча б до вечірніх новин. Згодом цей сюжет увійшов до сотні кращих, які досі продаються на компакт-дисках в київських підземних переходах та на розкладках.

Репортаж про те, як в Ірпені очолюване моєю дружиною Мирославою місцеве відділення Комітету національного порятунку організувало перекриття залізниці та автотраси, щоб не допустити до Києва поїзди та автобуси з прихильниками Януковича, на 5 каналі також не прийняли. Тоді як на каналі “Тоніс” сюжет “відірвали з руками” й відразу, як тільки ми його привезли (а це була вже ніч) пустили в ефір. В цей самий час на 5 каналі йшли один за одним повтори з минулих днів, оскільки “свіжих” матеріалів не було. І це при тому, що в обох згаданих матеріалах з Ірпеня не було ні слова про “чорну” Пору, не лунало прізвища Свистович, не було навіть обличчя моєї дружини.

Вже після Помаранчевої революції, коли “чорна” Пора провела свій з’їзд, а “жовта” оголосила про закриття громадянської кампанії, і всім стало зрозуміло, що “Пори” насправді є дві, після дзвінка однієї поважної людини на 5 каналі все ж таки відбулася моя дискусія з Владиславом Каськівим, яка була “скорочена” ведучим Андрієм Шевченком. У розмові з одним з наших активістів Роман Чайка засудив поведінку Андрія і пообіцяв запросити мене з Владиславом до програми “5 копійок”, однак не дотримав своєї обіцянки, виправдовуючись щодо “не того формату”.

Під час цієї передвиборчої кампанії до мене зателефонувала з 5 каналу Олена Юр’єва і дуже просила дати інтерв’ю про “Пору”. Я кинув усі свої справи та поїхав з Ірпеня до Києва, хоча дуже не хотілося в страшний мороз навіть висувати носа із дому, не кажучи вже про цейтнот, в якому я перебував, систематизуючи справи очолюваною моєю дружиною Робочої групи Київської обласної державної адміністрації з вивчення стану дотримання в Київській області земельного, лісового та природоохоронного законодавства. Святослав Цеголко задав мені питання, отримав відповіді, але у випуску його програми “5 скликання” я себе не побачив. Весь випуск представляв собою єлейну “джинсу”, де партія “Пора” була представлена ледь не янголом з крилами. Оскільки моя точка зору була протилежною, вона, звичайно, не вписалася до “джинсового” формату.

Я ніколи не обурювався публічно поведінкою 5 каналу, бо це могло бути б сприйнято як особиста образа, амбіції і т. ін. Тим більше, що “канал чесних новин” завжди міг знайти собі виправдання на кшталт “не той формат”, “нам це не цікаво” тощо.

Однак після останньої відвертої брехні, яку вже неможливо прикрити нічим, мій терпець урвався. Справа в тому, що моя дружина виграла вибори Ірпінського міського голови, не маючи грошей на передвиборчу кампанію, відмовившись від політичної та фінансової підтримки потужних політичних гравців, не користуючись жодною маніпулятивною технологією, як це робило багато інших по всій Україні, ховаючись за назвами партій та прізвищами лідерів.

Вона була керівником Ірпінського штабу “Нашої України” у 2002 році і забезпечила результат, який на 9% перевищував середньообласний та на 11% загальноукраїнський. Вона керувала тут виборчим штабом Віктора Ющенка у 2004 році. За нею встановили стеження (після революції міліція передала нам відповідні документи), проти неї порушили кримінальну справу “за рекламу Ющенка”, в нашій квартирі проводився обшук СБУ в зв’язку з моєю причетністю до громадянської кампанії “ПОРА!”, через численні погрози нам довелося заховати своїх дітей. Однак, коли моїй дружині запропонували висуватися на посаду Ірпінського міського голови від “Нашої України”, вона відмовилась, хоча розкручений (в т.ч. і нею) бренд плюс фінансова підтримка гарантували абсолютну перемогу. Відмовилась, бо в Ірпені до партії, яка йшла на вибори під помаранчевим прапором та гаслами Майдану, поприймали людей, які або ще вчора були у Партії регіонів, або належали до старої влади, або з’явилися в Ірпені безпосередньо перед виборами нізвідки, або просто нічого не робили в часи, коли приналежність до “Нашої України” створювала проблеми, а не дивіденди.

Те, що у минулому було зроблене нами, без будь-якого сорому використовували у своїй передвиборчій пропаганді інші, які не мали до цього жодної причетності. Так, Київська обласна “Наша Україна”, яка активно підтримувала нашого опонента, не поміченого у боротьбі з кучмізмом Олега Бондаря, писала у своїй передвиборчій програмі “Це ми перекривали дороги, щоб не пустити в Київ автобуси зі спецназом, що мав розганяти Майдан, це ми завадили масовим фальсифікаціям волевиявлення мешканців Київщини”. При цьому ті, хто дійсно заважав фальсифікаціям, перебувають на сьогодні у переважній більшості в інших партіях, а деякі з тих, хто допомагав ці фальсифікації здійснювати, сьогодні перебувають в Ірпінському НСНУ. І жодного нашоукраїнця немає серед тих, хто на Київщині перекривав дороги. Бо дороги в нашій області перекривалися тільки в нашому виборчому окрузі, а також під Васильковом. В першому випадку це організовувала моя дружина, а в другому – автомобільні групи “Нічної варти”, організованої інтернет-сайтом “Майдан”.

Не використовувала моя дружина і бренд “Пора” у своїй передвиборчій кампанії. Натомість це слово на всі лади використовував колишній член Партії регіонів Валерій Криворог, який балотувався на Ірпінського міського голову за підтримки однойменної партії. Натомість створила виборчий блок “За чесну владу” – аналогічний за назвою з місцевою громадською організацією, яку вона створила і очолює, та, не маючи коштів, щоб навіть до третини виборців донести на папері меседж про своє висування (не кажучи вже про програму та інші необхідні для пропаганди речі), змушена одночасно займатися кампанією та просвітою виборців, які були настроєні в основному голосувати за назви та прізвища всеукраїнських лідерів, виграла вибори, спираючись на голоси тих, хто здатний відшукати суть серед кілограмів кольорової беззмістовної макулатури, хто робить свій вибір усвідомлено, а не рефлективно.

Вона йшла під гаслами чесної влади, і всі її суперники (і стара влада, і претенденти від типу нової) чудово знали, що в разі її перемоги ніяких хабарів, ніяких “відкатів”, ніяких преференцій жодному бізнесмену не буде. А тому, вгативши величезні кошти у свої кампанії та отримавши “гарбуза” від народу, об’єдналися у різнокольорову коаліцію проти Мирослави Свистович і надалі витрачають гроші, вдаючись до будь-яких засобів, щоб затягти проголошення її мером, шукають спосіб скасувати вибори хоча б на одній дільниці.

Все це супроводжується брудною кампанією розповсюдження чуток і пліток про мою дружину. Ось лише деякі з них: “вона померла”, “вона вагітна і через два місяці піде в декретну відпустку”, “вона двічі лежала у психіатричній лікарні і має довідку”, “вона – бомжиха, яка має лише 8 місяців стажу, а 16 років прожила у наметі”, “чоловік покинув її і повернувся лише тоді, коли її обрали мером”, “вона продалася Рибальченку (кандидат на посаду Ірпінського міського голови від Народного Блоку Литвина), і він формуватиме її команду”, “вона продалася Скаржинському (поки що іще чинний міський голова), і він продовжуватиме правити Ірпенем за її спиною”, “вона вже поміняла однокімнатну квартиру на більшу та ще й у Києві”... В них є гроші на цю кампанію, вони знають, що в нас немає коштів донести до народу заперечення кожної їхньої дурниці, тому вони намагаються таким чином вплинути на громадську думку, сподіваючись на розуміння того сегменту електорату, який радо вірить брехні, особливо друкованій.

Зранку 6 квітня в Ірпінському регіоні почали розповсюджуватись чергові брехливі чутки, що Олег Бондар виграв Апеляційний суд та ще одну справу в Ірпінському міському суді, і що по трьох дільницях вибори були визнані недійсними. Не дивлячись на те, що жоден суд не скасовував жодних виборів на жодній дільниці в Ірпені, ця брехня з’явилася ввечері у біжучому рядку 5 каналу, зчинивши серед мешканців Приірпіння чималий ажіотаж. Дослівно там було написано: “У місті Ірпінь Київської області у судовому порядку скасовані результати виборів на 3 дільницях”. Після мого дзвінка на 5 канал, мені так і не змогли назвати жодного такого судового рішення. Натомість години до цієї інформації додалося посилання на джерело “за даними обласного штабу “Нашої України”.

В цьому не було нічого дивного, адже голова Київського обласної організації Народного Союзу “Наша Україна” Вадим Литвин є людиною господаря 5 каналу Петра Порошенка. Сам В. Литвин пройшов до Верховної Ради за списком Комуністичної партії, а до “Нашої України” перебіг лише 8 грудня 2004 року. Після того, як Верховний Суд вже призначив переголосування другого туру президентських виборів, і всім було зрозуміло, що Президентом стане саме Віктор Ющенко. У період після перемоги революції та до того, як виник НСНУ, Литвин перебував у лавах порошенківської “Солідарності” разом з іншими нинішніми чільниками Київської обласної організації Народного Союзу “Наша Україна”.

7 квітня на сайті “Нашої України” (http://razom.org.ua/ua/news/10700/) о 13.48 з’являється така інформація: “У місті Ірпінь Київської області на трьох дільницях: №2, № 11, № 24 скасовано результати виборів до місцевих органів влади. Відповідне рішення, за позовом кандидата на посаду міського голови Олега Бондара, винесли судді Ірпінського міського суду та Апеляційного суду Київської області”. І це при тому, що в ніч з 6 на 7 квітня я вивісив у фотоархіві “Майдану” (http://maidan.org.ua/go/foto) судові рішення, які свідчать, що ніякі вибори в Ірпені по цих дільницях не були скасовані. Щоправда, на відміну від “каналу чесних новин”, після мого дзвінка до Центрального виконкому НСНУ, цю інформацію з сайту http://razom.org.ua зняли. А от 5 канал вдався до цинічних заперечувань своєї брехні та ще й шляхом розвішування ярликів, звинувачуючи сайт “Майдан” у намаганні “привернути увагу, нагадати про себе, та, за рахунок чергового “псевдоскандалу”, підняти невисокий рейтинг посереднього Інтернет-ресурсу” і т. ін. Очевидно, люди судять по собі, адже я, який розмістив новину про брехню 5 каналу, через свою зайнятість ірпінською виборчою кампанією не займаюся “Майданом” і нічого не знаю про його нинішній рейтинг ось уже понад два місяці. Тому спроби 5 каналу приписати “Майдану” побудову якоїсь “PR-кампанію” виглядають недолуго і тхнуть манією величі.

”Наша справа – тримати удар і відстоювати своє чесне ім’я”, - стверджує 5 канал. Ну що ж, можу констатувати, що якраз цього зробити і не вдалось. І пихаті заяви на кшталт “Уважніше читайте документи, які Ви самі й розміщуєте на Вашому ресурсі” не можуть прикрити очевидної брехні. Бо, якщо у випадку з дільницею №2 ще можна припустити, що журналісти неуважно прочитали рішення суду, не стали заглиблюватись у Закон “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, не порадились з юристом, пишучи свою відповідь “Майдану”, а тому сприйняли скасування судом протокольної Постанови територіальної виборчої комісії зі скасуванням результатів виборів, то щодо дільниць №11 та №24 навіть, пробачте, розумово відсталому зрозуміло, що ніякі вибори там скасовані не були.

“Доводимо до Вашого відома, що інформація, яка привернула Вашу увагу відповідає дійсності – суди дійсно визнали порушення виборчого процесу і зобов’язали їх виправити. Так в чому ж ми, як Ви кажете, “брешемо”? – запитує в “Майдану” 5 канал.

Роз’яснюю 5 каналу на пальцях:

1. Ви брешете в тому, що “У місті Ірпінь Київської області у судовому порядку скасовані результати виборів на 3 дільницях” (цитата вашого біжучого рядка).

2. На момент появи вашої брехні лише один суд (а не суди) зобов’язав виправити порушення виборчого процесу, а саме – витребувати в дільничної виборчої комісії №2 акт та рішення, які передбачаються ч. 10 ст. 68 Закону “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”. При цьому результати виборів на цій дільниці ніхто не скасовував.

3. Ірпінський міський суд в повному обсязі відмовив кандидату на посаду Ірпінського міського голови Олегу Бондарю у встановленні фактів порушень законодавства під час виборів на дільницях №№6, 11, 24, 31. Бондар подав на апеляцію, і Київський обласний апеляційний суд визнав 2 таких порушення.

Перше полягало в тому, що голова комісії №11, отримавши 2 додаткових і абсолютно ідентичних списки виборців з 70 осіб, забувся поставити на одному з них печатку, а тому, виявивши свою помилку у день голосування, зробив це 26 березня. Якби він цього не зробив, суд би визнав неправомірними його дії щодо непроставлення печатки. Тобто, неправомірність дій була б у будь-якому випадку. Та навіть найупередженішій людині зрозуміло, що ця дрібничка не впливає на результати голосування й однаково діє на всіх учасників процесу, якщо взагалі якось на них діє.

Друге полягало у тому, що секретар ДВК №24 розгладила й опустила до скриньки бюлетені (у кількості одна штука з кожного виду виборів), які п’яний виборець зіжмакав і пожбурив в комісію, бо йому не сподобалось зауваження не вештатись по дільниці, а проголосувати в кабінці. Я впевнений, що журналісти 5 каналу не є аж такими юридично безграмотними, щоб не розуміти, що таке порушення ніяк не може привести до скасування виборів.

Врешті решт є рішення суду, де немає ні слова про скасування результатів виборів на цих двох дільницях, а тому всім хоч трохи мислячим людям зрозуміло, що з боку обласного штабу “Нашої України” вийшла очевидна брехня, яку допоміг поширити 5 канал.

До речі, вже після поширення брехні 5 каналом Ірпінський міський суд прийняв за іншою позовною заявою О. Бондаря по дільниці №1 аналогічне рішення, як і по дільниці №2. А на цей час територіальна виборча комісія вже виконала всі вимоги суду, витребувала в обох ДВК необхідні документи та підтвердила своє рішення про визнання виборів на обох дільницях дійсними.

І останнє. Ми також помиляємось і не завжди даємо достовірну інформацію. Однак, в разі отримання інформації протилежного змісту, розміщуємо іншу точку зору або подаємо спростування із вибаченнями. А от 5 канал продовжив її тиражувати, тому інакше як виконання замовлення я це потрактувати не можу, а тому попрошу “канал чесних новин” не називати нас “колегами по цеху”. Ми до такого, як сталося у випадку з висвітленням ірпінських виборів, не опускаємося. Тому такі колеги нам не друзі.

Відповіді

 • 2006.04.12 | Albes

  Предлагаю начать атаку

  на все доступные интернет-СМИ с просьбами опубликовать данный материал с целью :
  А) - обнародования действий "коллег" с 5-го "честного" и показа их "честности", "профессиональной и человеческой порядочности", "незаангажированности". Грубо говоря, давайте бороться за чистоту рядов (особенно интересна реакция сайтов, обявивших себя входящими в программу "чистый интернет").
  Б) - проверки этих СМИ "на вшивость".

  P.s.: Честно говоря, я уже начал с УП и Обоза.

  Заголовок письма : "О 5-м канале замолвите слово"

  Тело письма :
  "http://maidan.org.ua/static/mai/1144821846.html

  Если Ваше издание руководствуется теми же подходами (не могу употребить слово «принципы» рядом со словами «5-й канал»), что и 5-й канал, то Вы, конечно, не опубликуете этот материал. Решать, естественно, Вам. Но и мы, как пользователи и читатели тоже можем принимать свое решение.

  Фактически я лично считаю, что публикация или не публикация данного материала, обнажающего истинное лицо «честных», является, де-факто, тестом «на вшивость» (уж извините за этот народный жаргонизм). Всем СМИ приходится его периодически проходить. Вы его сможете пройти ? Или побоитесь затронуть «коллег» ?"

  Кроме того, предлагаю направить свое мнение и на сам 5-й "честный" в приемную руководства (есть форма на их сайте).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | Пані

   Напишіть на Телекритику

   Вони ставили вонючку 5го в новини без коментаря. От хай тепер спростування поставлять.
 • 2006.04.12 | Tatarchuk

  Обєктивність 5 каналу ми відчули на собі в Криму

  Коли починали Южний фронт то мали велику надію на прорвання інформаційної блокади з боку 5 каналу. Бо були трохи дурні та вирішили, що те що корисне Україні маю зацикавити й Пятаків.

  Уявить наше провинційне фє, коли знімальна група все відсняла, а потім редакція новин на наші продзвони повідомила, що вони не будуть піарити чужу акцію. Чужу - це в їхньому розумінні якось повязане з тим, що місцеві НСНУшники зовсім не були в захваті від наших акцій, бо самі безпосередньо дерібанили землі на Південому березі. Те що ті нснушники стали такими вже після лютого 2005, нікого зовсім не хвилює.

  Тобто Пятак з його самоцензурою має або змінюватися, або посісти гідне місце "посереднього інтернет-ресурсу".
 • 2006.04.12 | Albes

  Реакция УП

  Привожу переписку с УП на текущий момент.
  Мое первое письмо :
  "http://maidan.org.ua/static/mai/1144821846.html
  Если Ваше издание руководствуется теми же подходами (не могу употребить слово «принципы» рядом со словами «5-й канал»), что и 5-й канал, то Вы, конечно, не опубликуете этот материал. Решать, естественно, Вам. Но и мы, как пользователи и читатели тоже можем принимать свое решение.
  Фактически я лично считаю, что публикация или не публикация данного материала, обнажающего истинное лицо «честных», является, де-факто, тестом «на вшивость» (уж извините за этот народный жаргонизм). Всем СМИ приходится его периодически проходить. Вы его сможете пройти ? Или побоитесь затронуть «коллег» ?

  Алексей Плужников
  «Каждый выбирает для себя…»
  http://pravozahist.longbyte-solutions.com"

  Ответ УП :
  "Во-первых, вашего материала в атаче нет. С других сайтов мы ничего не перепечатываем.

  Но главное - ваше письмо выглядит (и таковым является) как шантаж. Запомните - редакция решает публиковать или нет тот или иной материал. И главным критерием является КАЧЕСТВО материала.

  И ничего более.

  Алена"

  Мой ответ Алене УП :
  "Уважаемая Алена,

  Я не занимаюсь шантажем (это – к сведению). Но, если Вы так считаете, то подайте на меня в суд. И докажите, что Ваше обвинение не беспочвенно и не является просто попыткой скрыть Вашу ИСТИННУЮ позицию по вопросам, изложенном в статье Михаила Свистовича.

  Я обрисовал восприятие и мнение, которые могут иметь место в зависимости от реакции редакции сайта.

  Как Ваше право (как редактора и редакции) принимать решение о том, ЧТО публиковать, так и наше право (как потребителей информации) принимать решения и делать выводы о публикации или не публикации той или иной информации.

  Вовторых, я не указывал, что информация приаттачена. Я прямо в теле письма (в самом начале) указал ссылку на нее в виде линка.

  Спасибо за разъяснение своей позиции и безапелляционность утверждения, что мое письмо – это шантаж и указание мне запомнить, что «редакция решает публиковать или нет тот или иной материал. И главным критерием является КАЧЕСТВО материала». Если мое письмо шантаж, то Ваше – хамство.

  Я, кстати, видимо по глупости своей, считал, что для новостного ресурса одним из важнейших критериев выбора материала является, в первую очередь актуальность материала и важность его для общества. А, оказывается, «КАЧЕСТВО материала. И ничего более.». Ну, это решать тоже – Ваше право. Как и мое право делать выводы.

  А насчет Вашего «С других сайтов мы ничего не перепечатываем», так даю Вам ссылку на Ваш же сайт :
  http://www2.pravda.com.ua/news/2006/4/12/40862.htm

  Алексей"

  И добавление к этому ответу :
  "И, еще один Ваш материал (опять же за сегодня) тоже, естественно не относится к перепечаткам : http://www2.pravda.com.ua/news/2006/4/12/40863.htm ? Правда ?

  Алексей"

  Выводы каждый может сделать сам.

  Если будет дальнейшая переписка, то ознакомлю с ней общественность. "Люди имеют право знать"(с) кто есть кто.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | Tatarchuk

   Зараз знайду таке посилання... Альона що ж ти робиш

   http://pravda.com.ua/news/2006/3/23/40039.htm

   Гомосексуальні пригоди серця Юлії Тимошенко
   Леонід Амчук, УП, 23.03.2006, 11:12

   Представники штабу Тимошенко провели своє власне розслідування "гомосексуального плагіату". Співставивши його результати із знахідками, зробленими "Українською правдою", можна знайти кілька слабких місць у цій легенді про голландський сайт.

   .....

   Ось вам типово пиратський передрук Альони навіть без посилання на "посередній інтернет-ресурс"
  • 2006.04.12 | Skapirus

   Цікаво. А чи можна так?

   По результатам Вашої переписки написати відповідне новинне повідомлення або статтю про реакцію УП на події? Хай потім розповідають всім, що вони білі та пухнасті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.12 | Albes

    Re: Цікаво. А чи можна так?

    Да пожалуйста. Пишите, если у Вас хорошо получается. У нас - копилефт. А мне всегда это дается очень трудно. Мне легче сказать, чем написать.
    Правда, с исками "полегче", но "иск" - это же не "новость". :)
   • 2006.04.12 | observer

    Це реакція не на події, а на хамство Albes-а

    Як діти, їй бо

    Skapirus пише:
    > По результатам Вашої переписки написати відповідне новинне повідомлення або статтю про реакцію УП на події?
  • 2006.04.12 | observer

   Нормальна реакція

   Я б за такий тон, Олексію, як у Вашому листі (його уривок навожу нижче) на місці Альони взагалі нафіг послав без пояснень.

   Albes пише:
   > Если Ваше издание руководствуется теми же подходами (не могу употребить слово «принципы» рядом со словами «5-й канал»), что и 5-й канал, то Вы, конечно, не опубликуете этот материал.

   Скажіть чесно, Ви колись писали ділові листи? Може варто було спочатку Ваш варіант розташувати на Майдані, щоб майданівці могли відкорегувати цей лист, аби він не виглядав так нахабно (я б навіть сказав провокативно)?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.12 | Tatarchuk

    Re: "Ати как со мной разговаріваєш"

    Це була б нормальна реакція якби пан Албєс приставав з такими словами до незнайомої дівчини в парку Шевченка.

    А коли Ви на роботі, ви маєте слідувати корпоративним та професійним стандартам. Емоції - вдома, перед телехвізором.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.12 | observer

     Re: "Ати как со мной разговаріваєш"

     Tatarchuk пише:
     > Це була б нормальна реакція якби пан Албєс приставав з такими словами до незнайомої дівчини в парку Шевченка.

     Все вірно, ситуація якраз зворотня: нікому невідомий пан Албес пристає до Притули з ВИМОГОЮ опублікувати листа, а інакше він вважатиме її недемократичною і блаблабла

     Головне, що я не бачу жодних об'єктивних причин писати листа саме у таком стилі, окрім невміння вести ділову переписку з боку Олексія (свідому провокацію покищо відкидатиму).
     Чому банально не попросити Альону опублікувати матеріал? Або просто надати інформацію з "правом викориcтання на Ваш розсуд". І вже за реакцією Притули робити якісь висновки.

     > А коли Ви на роботі, ви маєте слідувати корпоративним та професійним стандартам.

     Наприклад?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | Tatarchuk

      Re: "Ати как со мной разговаріваєш"

      > Tatarchuk пише:
      > > А коли Ви на роботі, ви маєте слідувати корпоративним та професійним стандартам.

      observer пише:
      > Наприклад?

      Наприклад якщо хтось приходить до вас в офіс у справі, то ви йому не хамітє навіть у відповідь. Бо інакше ви є не дуже респектабельний та зовсім не впевнений у собі працівник.

      Ще приклад? Ковтаєте особисту образу аж до дзвінка з роботи, бо розносити чвару по офісу вас не нанімали. Потім вже зустрічайте та бійте пику, якщо зацепіло :) Але не за рахунок фірми :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | observer

       Канадська оптова компанія

       Tatarchuk пише:
       > > Tatarchuk пише:
       > > > А коли Ви на роботі, ви маєте слідувати корпоративним та професійним стандартам.
       >
       > observer пише:
       > > Наприклад?
       >
       > Наприклад якщо хтось приходить до вас в офіс у справі, то ви йому не хамітє навіть у відповідь.

       У справі так не приходять. Так приходять представники канадської оптової компанії - "якщо Ви любите Ваших дітей, то маєте купити у нас ці суперпупер книжки. А як ні, то ми напісяємо у Вас під дверима" Звісно, що згідно людської етики я їх ввічливо пошлю. Що і зробила Альона.

       btw, Ви собі уявляєте кількість листів, що Олена змушена обробляти протягом дня? Звісно, що вона уважно відненсеться лише до тих з них, в котрих є бодай якась повага до її праці.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.12 | Tatarchuk

        Re: Канадська оптова компанія

        observer пише:
        > У справі так не приходять. Так приходять представники канадської оптової компанії - "якщо Ви любите Ваших дітей, то маєте купити у нас ці суперпупер книжки. А як ні, то ми напісяємо у Вас під дверима" Звісно, що згідно людської етики я їх ввічливо пошлю. Що і зробила Альона.

        Тут ви маєте рацію. Якщо вашу фірму НЕ цікавлять канадські венніки, то це вас дратуватиме. Позовить охрану та попрохайте її втлумачити, що Ваша фірма продає акції та не саме тому не купує і не купуватиме віників.

        Але! Фірма Альони вважається рупором спільнот а не ЖивимЖурналом Літвіна. Якщо є зворотнє, то треба писати таблічку: "Віників не пропонувати. / Статей не надсилати, контора так напише"

        :)

        > btw, Ви собі уявляєте кількість листів, що Олена змушена обробляти протягом дня? Звісно, що вона уважно відненсеться лише до тих з них, в котрих є бодай якась повага до її праці.

        Бідолашна. Можу запропонувати їй помічницю, вона за 300 баксів буде дуже весело та дотепно відповідати всім. :)

        А ще вона може відключити мило :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.12 | Albes

         Re: Канадська оптова компанія

         "А ще вона може відключити мило :)"

         Вот именно. Как сделал, например, "Обком". Ну, не хотят они получать от кого-либо какую-либо информацияю для публикации. Их право.
        • 2006.04.12 | observer

         Re: Канадська оптова компанія

         Tatarchuk пише:
         > observer пише:
         > > У справі так не приходять. Так приходять представники канадської оптової компанії - "якщо Ви любите Ваших дітей, то маєте купити у нас ці суперпупер книжки. А як ні, то ми напісяємо у Вас під дверима" Звісно, що згідно людської етики я їх ввічливо пошлю. Що і зробила Альона.
         >
         > Тут ви маєте рацію. Якщо вашу фірму НЕ цікавлять канадські венніки, то це вас дратуватиме. Позовить охрану та попрохайте її втлумачити, що Ваша фірма продає акції та не саме тому не купує і не купуватиме віників.
         >
         > Але! Фірма Альони вважається рупором спільнот а не ЖивимЖурналом Літвіна. Якщо є зворотнє, то треба писати таблічку: "Віників не пропонувати. / Статей не надсилати, контора так напише"

         Повірте, в книгарні представників канадської оптової компанії посилають ще з більшим завзяттям - сподіваюсь розумієте чому ;-)

         Але питання в іншому: чому відпочатку не написати нормального листа, без наїздів?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.12 | Albes

          Re: Канадська оптова компанія

          Это Вы называете "наездом" ?
          Тогда, уважаемый, Вы не читали мои действительно наезды на ВСУ и ВАС. Правда, они, как умные люди, не стали мне хамить и откровенно лгать, а учли собственные недоработки и быстренько выправили ситуацию.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.12 | observer

           Вам пояснити різницю між ВСУ і УП,

           особливо в частині зобов'язання реагувати на звернення громадян, чи самі у законі знайдете?


           Albes пише:
           > Это Вы называете "наездом" ?
           > Тогда, уважаемый, Вы не читали мои действительно наезды на ВСУ и ВАС. Правда, они, как умные люди, не стали мне хамить и откровенно лгать, а учли собственные недоработки и быстренько выправили ситуацию.

           Цікаво, Ви там теж про правєрку на вшивасть писали? Я от, знаєте, у своєму позові у ЄвроСуд до Держави Україна на таке не спромігся, подумав що ці страсбурзькі провінціяли не зрозуміють... ;-)
       • 2006.04.12 | Albes

        Re: Канадська оптова компанія

        Досточтимый Господин observer?

        беру на себя смелость выразить недоумение расхождением Ваших требований в отношениии написанного мною в отношении УП (а не госпожи Алены Притулы) и написанного Вами в отношении меня лично (например: "У справі так не приходять. Так приходять представники канадської оптової компанії - "якщо Ви любите Ваших дітей, то маєте купити у нас ці суперпупер книжки. А як ні, то ми напісяємо у Вас під дверима" Звісно, що згідно людської етики я їх ввічливо пошлю.").

        Искренне Ваш,
        Albes
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.12 | Предсказамус

         Вы ничего не поняли.

         Господин observer считает, что Вы навеки поссорили "Майдан" и Притулу, не проявив в беседе с ней нужного уровня почтения. Боюсь, "Майдан" этого не переживет.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.12 | Пані

          Майдан це точно переживе

          Предсказамус пише:
          > Господин observer считает, что Вы навеки поссорили "Майдан" и Притулу, не проявив в беседе с ней нужного уровня почтения. Боюсь, "Майдан" этого не переживет.

          Сподіваюся, Що Алекс це і сам знає :)
         • 2006.04.12 | observer

          Ви, схоже, теж

          За всієї моєї нелюбові до Притули і підозр про її заангажованість, якби я хотів аби на УП опублікували мою статтю, то я б не наїджав тупо на неї з перших же рядків. Хиба що моя мета була б - саме наїхати...

          Що стосується Майдана. Деякі місцеві дописувачі інколи публікуються на УП. Знаючі характер Альони в них тепер можуть бути проблеми.

          Успіхів!

          Предсказамус пише:
          > Господин observer считает, что Вы навеки поссорили "Майдан" и Притулу, не проявив в беседе с ней нужного уровня почтения. Боюсь, "Майдан" этого не переживет.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.12 | Предсказамус

           Re: Ви, схоже, теж

           observer пише:
           > Що стосується Майдана. Деякі місцеві дописувачі інколи публікуються на УП. Знаючі характер Альони в них тепер можуть бути проблеми.
           Не знаю, насколько это жизненно важно, публиковаться в УП, причем ценой "хороших отношений". Я бы пережил.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.12 | observer

            Re: Ви, схоже, теж

            Предсказамус пише:
            > observer пише:
            > > Що стосується Майдана. Деякі місцеві дописувачі інколи публікуються на УП. Знаючі характер Альони в них тепер можуть бути проблеми.
            > Не знаю, насколько это жизненно важно, публиковаться в УП,

            Для Альбєса це схоже було важливо - інакше б він туди не писав.

            Albes пише:
            > Если Ваше издание руководствуется теми же подходами (не могу употребить слово «принципы» рядом со словами «5-й канал»), что и 5-й канал, то Вы, конечно, не опубликуете этот материал.

            > Фактически я лично считаю, что публикация или не публикация данного материала, обнажающего истинное лицо «честных», является, де-факто, тестом «на вшивость»
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.12 | Albes

             Re: Ви, схоже, теж

             Уважаемый Господин observer,

             Вы изволили написать :
             "Для Альбєса це схоже було важливо - інакше б він туди не писав."

             Дабы не заставлять Вас томиться в тумане предположений спешу разъяснить причину направления письма, в частности, в адрес УП.
             Я считал сайт УП относительно порядочным изданием, стремящимся придерживаться политики : "В интересах общества мы расскажем вам обо всем, о чем нам станет известно и "будем бить с ноги" любого, кто своими действиями порочит честь честной журналистики, как мы это делали в период выборов президента".
             При этом я прямо, не скрывая своего мнения о ситуации, указал, что считаю это тестом.
             К моему ИСКРЕННЕМУ сожалению, УП в лице, во всяком случае, Госпожи Алены (не хочу подобного даже думать о других журналистах и редакторах УП), тест, имхо, не выдержал. Тем самым редактор УП, де-ФАКТО, подтвердила, что редакторы 5-го ей коллеги (без кавычек), что она считают их действия вполне нормальными и допустимыми. То есть, нормой считает возможность распространения заведомо ложных сведений, а также нормальным считает неизвещение общественности о фактах лжи, которые стали ей известны, и которые, заметьте, касаются политической жизни Украины в период выборов.
             Дальнейшая переписка это только подтвердила (в частности, "не перепечатываем" и др.).
             Я в печали. :sweat:

             Для меня и, надеюсь, для многих, было важным чтобы как можно большее число людей получило возможность узнать о мнении людей, которых, по-сути, оболгали, извратив реальное положение вещей с точностью до наоборот.
             Для Вас же, похоже, важнее, что Вы не сможете публиковаться на УП.

             Замечу, кстати, что на ФУПе этот вопрос читатели УП и участники ФУПа подняли. Разве это не свидетельствует (хотя бы для редактора УП, если она уважает своих читателей и "писателей") о заинтересованности общества, в частности, читающее ее издание и участвующее в работе ее форума, в освещении данной проблемы ?

             P.s.: Крайне удивлен, что Вы не придерживаетесь в общении со мной того стиля переписки, в несоблюдении которого изволили меня упрекнуть. Особенно вызывает удивление такое Ваше поведение, учитывая, что в общении с Вами я перешел именно на такой стиль.

             Искренне Ваш,
             Albes
         • 2006.04.12 | Albes

          Ой, не переживет

          дальше идут мои стенания, вой плакальщиц и групповое вырывание волос на всех частях тела.
          "Плакальщицам завыть !" (с) - выражение с 25-го юбелейного слета турклуба "Романтик" Одесского политеха.
         • 2006.04.12 | Faargenwelsh

          при чому тут

          Альбeс нe Майдан, і Майдан нe Альбeс, і всі, включаючи Притулу, цe знають.

          Йдeться про тe, що в інформаційному просторі має значeння нe так тe, що, власнe, дeсь трапилося, як тe, як ця подія подана.

          подана ця подія - що Михайлом, що Альбeсом - далeко нe так, як, на мою думку, цe потрібно подавати для широкого загалу.

          мeні можуть - і, напeвно, так і зроблять - відповісти, що ж тут справа самe в ідeї, в тому, що відбулося, в брeхні, що Михайло з Альбeсом праві, а я мєньшeвік, і такe іншe.

          алe ж хай вони будуть хоч тисячу разів праві - якщо вони, говорячі, нe будуть симпатичні своїм читачам чи слухачам, ніхто їх слухати і читати нe будe.

          матeріали для широкого загалу потрібно, на мою думку, робити в пeршу чeргу так, щоб зацікавити читача, зробити тeкст по можливості близьким і важливим _для_нього_ (а нe посказати, наскільки він важливий для сeбe), для читача, і вжe потім викладати факти, причому так, щоб читач сeбe підсвідомо ідeнтифікував з автором і пeрeживав тe самe, що й він.

          а в даному випадку всe вийшло з точністю до навпаки.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.12 | Albes

           Re: при чому тут

           Уважаемый, да при чем здесь суть и форма материала ?!

           Почитайте ВНИМАТЕЛЬНО письма Алены, где она оба раза пишет, что материал не читала и при этом пишет о том, что публикают они только "качественный" материал (как, интересно, она узнала о его качестве, если его не читала ?) и что уважает СВИСТОВИЧА, но он не их автор (как, интересно, она узнала, не читая материала, что его автор - Свистович ?).
           Да здесь ее откровенная ложь аж кричит на километр ! И ее письма свидетельсвуют об одном : ее подходы и моральные качества такие же, как и на 5-м "честном".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.12 | Faargenwelsh

            he who seeks equity must come with clean hands

            Albes пише:
            > ее подходы и моральные качества такие же, как и на 5-м "честном".

            ви б кращe звeртали увагу на свої профeсійні якості, ніж на її моральні.

            гоп-контору уп я знаю відносно добрe - я багато разів пeрeписувався з ними, особисто знайомий з одним з їх журналістів, одного разу вони прибрали, за моїм проханням, брeхливу частину однієї з своїх новин.

            алe їх якості, так само як і вашe чи моє - якe було нeгативним задовго до того, як ви з`явилися на майдані - ставлeння до їх структури, в даному випадку нe є важливим.

            тому що цитовану вами відповідь нe можна однозначно кваліфікувати як політично заангажовану. хоча б тому, що частина людeй, які читали ваші дописи, схильна всe списувати на природьню рeакцію, яка виникає після прочитання вашого власного до уп звeрнeння.

            я нe знаю, яка самe частина читачів поділяє цю думку, алe пeрeконаний, що вона значно більша, ніж ви в цeй момeнт думаєтe.

            повторюся - в інформаційному просторі важливі нe події, а спосіб їх подання. якби ви звeрнулися до нeї більш врівноважeно і профeсійно, їй би довeлося або навeсти суттєві аргумeнти проти публікації, або опублікувати власний - чи ваш - матeріал на цю тeму.

            а оскільки ви звeрнулися, пробачтe, так, як цe робить пані вітрeнко в спілкуванні з міністром внутрішніх справ, то їй вжe нe трeба шукати якихось умностeй чи щe якось викручуватися.

            їй досить сказати однe слово - нєвєжда / хам / хуліган / etc - і повeрнутися до вас спиною.

            з чого я особисто роблю висновок, що ви з цукeрки зробили каку, а з красивого піар-ходу - бульварножовту антирeкламу собі й людям.

            щe раз повторюю - йдeться нe про тe, права вона, чи ні, а про тe, що на відмову слід було чeкати, і відповідно до нeї підготуватися, а нe робити, вибачтe, фігню, яка ні до чого нe вeдe.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.12 | 123

             АБсолютно згоден, з одним дрібним уточненням

             Faargenwelsh пише:
             > Albes пише:
             > > ее подходы и моральные качества такие же, как и на 5-м "честном".
             >
             > ви б кращe звeртали увагу на свої профeсійні якості, ніж на її моральні.
             >
             > повторюся - в інформаційному просторі важливі нe події, а спосіб їх подання. якби ви звeрнулися до нeї більш врівноважeно і профeсійно,

             Та не професійно навіть, а просто "коректно" хоча б! Тут же не про непрофесійність йдеться (хоча професійність не завадила б - я розумію, про що Ви кажете), а про банальну печерну некорекстність.
     • 2006.04.12 | Albes

      Re: "Ати как со мной разговаріваєш"

      Для сведения :
      С Госпожой Аленой Притулой это у нас не первая переписка, так что я для нее не совсем уж "незнакомый".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | observer

       Re: "Ати как со мной разговаріваєш"

       Albes пише:
       > Для сведения :
       > С Госпожой Аленой Притулой это у нас не первая переписка, так что я для нее не совсем уж "незнакомый".

       Та заради Бога. Проїхали. Головне - результат.
       Впевнений, що якби Ви написали нормального листа, то або Притула його опублікувала/використала, або Ви б мали законне право на неї наїджати. Атак - нітенісе.

       Успіхів!
    • 2006.04.12 | Свинья на радуге

     Именно поэтому...

     Tatarchuk пише:
     > Це була б нормальна реакція якби пан Албєс приставав з такими словами до незнайомої дівчини в парку Шевченка.
     >
     > А коли Ви на роботі, ви маєте слідувати корпоративним та професійним стандартам.
     ...исходное письмо должно было бы быть составлено согласно определённой этике, ибо его адресат в данном случае - на работе.
     Иначе это - "пишет вам семилетний мальчик Вася". Ну, так игнор его истерикам и капризам.
     >
     > Емоції - вдома, перед телехвізором.
     Именно! ТакЪ победим! ((С) mithgol the webmaster)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | Tatzelwurm

      Стиль

      Доктор, Я ни с кем не могу нормально договориться. Может ты мне поможешь, мерзкий старый мудак.

      Удивительная требовательность к другим.

      Дальше:
      - Доктор, меня все игнорируют.
      - Следующий.

      У доктора Притулы - свои проблемы. Думаю, стоит предлагать пакет - перепечатка статьи и три года бесплатного юридического сопровождения + эксклюзив на перепечатку разборок на чем 5-й зарабатывает деньги (подозревают, на жирной ЖоПе).
      Мне не понятно, почему нельзя обратиться в суд а не кипешивать будто все очень обязаны упасть и отжаться - лично.
      Кстати, та же информация (развернутая) опубликована в "Деловой Столице" в прошлый понедельник.
    • 2006.04.12 | observer

     з.і. До речі про ділову етику

     Як туди вписується публікація особистої переписки?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | Tatarchuk

      Re: з.і. До речі про ділову етику

      observer пише:
      > Як туди вписується публікація особистої переписки?

      От приїхали. ЦЕ БУЛА НЕ ОСОБИСТА перепіска, зрозумійте ж. Це била ДІЛОВА переписка. Відділяйте вже самі ділове від приватного, як це не може робити Альона.

      Для прикладу: коли я був маленький, то написав Альоні листа: "привєт! как дєла?". І навіть отримав таку ж пусту відповідь, яку не публикую бо це не є ділове листування :)
     • 2006.04.12 | Albes

      А где Вы увидели "личную" переписку ?!

      Я писал не моей подружке Алене. Я писал ИСМИ "Украинская правда". Или это теперь фамиля у Алены такая ? Или "Государство - это Я" ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | Пані

       Алексе, облиште їх, ви праві.

       І ви це знаєте. А переконати ви їх не зможете. При всій нібито "партизанській" сутності "Майдану" ми жодного разу не відповіли навіть на листи з матюками в стилі "а хто ти такой" і "чего хаміте парніша".

       Проти Миросі включається важка артилерія (читайте внизу гілки репост з "Комерсанту"), а "рейтингові" ресурси проти такої ніколи не грають апріорі. Ніколи не грали. Це не на Юща чи Юлю з підворотні гавкать, це - конкретне бабло на кону.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.12 | Faargenwelsh

        в чому?

        правоту по суті, на мою думку, ніхто нe запeрeчує.

        мeні здається, обсeрвeр має на увазі лишe спосіб, в який Альбeс спілкувався з уп.

        чи Ви вважаєтe, що спосіб - зокрeма, вживання вислову "провєрка на вшивость" - цe нормальний спосіб подання?

        мeні дужe цікава Ваша точка зору, бо на моїй пам`яті особисто Ви, наприклад, так щe НІКОЛИ ні до кого нe звeрталися.

        навіть до томката в гілці про Мирославу Ви були стриманіші.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.12 | Пані

         У всьому він правий.

         Faargenwelsh пише:
         > правоту по суті, на мою думку, ніхто нe запeрeчує.
         >
         > мeні здається, обсeрвeр має на увазі лишe спосіб, в який Альбeс спілкувався з уп.
         >
         > чи Ви вважаєтe, що спосіб - зокрeма, вживання вислову "провєрка на вшивость" - цe нормальний спосіб подання?

         Так. Якщо це нормально для політиків - а ВСЯ виборча кампанія всіх переможців виборчих перегонів була побудована на такому способі подання - то чому це раптом ненормально для Алекса?

         >
         > мeні дужe цікава Ваша точка зору, бо на моїй пам`яті особисто Ви, наприклад, так щe НІКОЛИ ні до кого нe звeрталися.
         >
         > навіть до томката в гілці про Мирославу Ви були стриманіші.

         В мене інший стиль, відмінний від Алексового. Що не заперечує його право писати в УП як йому заманеться.

         Я можу побитися на що завгодно, що навіть якби він написав в стилі "сю-сю" до "дівчинки", то відповідь була така сама.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.12 | Faargenwelsh

          тю

          Пані пише:
          > Так. Якщо це нормально для політиків - а ВСЯ виборча кампанія всіх переможців виборчих перегонів була побудована на такому способі подання - то чому це раптом ненормально для Алекса?
          нічого собі. то якщо значна частина політиків - або бандюки, або крадії, то на них тeпeр трeба рівнятися? я, їй-Богу, ніяк нe думав, що мірилом eтики в Україні є самe вони :/

          > Що не заперечує його право писати в УП як йому заманеться.
          я нe про право, а про eтику!

          > Я можу побитися на що завгодно, що навіть якби він написав в стилі "сю-сю" до "дівчинки", то відповідь була така сама.
          ну цe ні для кого з висловившихся в цій гілці нe є сeкрeтом. ну то й що? якби з боку уп була нeобрунтована відмова після чeмного звeрнeння, то цe виглядало б зовсім інакшe, ніж коли з точки зору пeрeсічного читача така відмова однозначно обгрунтована тоном самого звeрнeння.

          алe про політикум - я в шоці. а жиріновського, вітрeнко і богословську тeж трeба собі ставити за взірeць?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.12 | Пані

           Про що ви всі тут сперечаєтеся?

           Faargenwelsh пише:
           > Пані пише:
           > > Так. Якщо це нормально для політиків - а ВСЯ виборча кампанія всіх переможців виборчих перегонів була побудована на такому способі подання - то чому це раптом ненормально для Алекса?
           > нічого собі. то якщо значна частина політиків - або бандюки, або крадії, то на них тeпeр трeба рівнятися? я, їй-Богу, ніяк нe думав, що мірилом eтики в Україні є самe вони :/
           >
           > > Що не заперечує його право писати в УП як йому заманеться.
           > я нe про право, а про eтику!

           Знаєте що, коли йдеться про реакцію на пожежу, то про якусь там "етику" думають тільки люди, які пожежу ніколи не гасили.

           > > Я можу побитися на що завгодно, що навіть якби він написав в стилі "сю-сю" до "дівчинки", то відповідь була така сама.
           > ну цe ні для кого з висловившихся в цій гілці нe є сeкрeтом. ну то й що? якби з боку уп була нeобрунтована відмова після чeмного звeрнeння, то цe виглядало б зовсім інакшe, ніж коли з точки зору пeрeсічного читача така відмова однозначно обгрунтована тоном самого звeрнeння.

           В нас на Майдані немає пересічних читачів. Якщо ви прекрасно розумієте. що відмова була б така сама, то про що власне йдеться?

           Про не той тон Алекса чи Свистовича? Так от - тон Свистовича завжди виявляється найефективнішим. Перевірено 5 роками практики. Алекс діє так само і думаю, що теж добиватиметься свого. Набагато ефективніше, ніж всі, хто дотримується якоїсь там "етики".

           Ще почекайте, коли до форума дорветься Монтян... Вам Алекс галантним кавалером здаватиметься тоді.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.12 | Faargenwelsh

            Монтян нe робить *тупих* наїздів - пeрeвірeно роками (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.12 | Пані

             А з чого ви взяли, що в Алеска "тупий наїзд"?

             Тим більше, що він і раніше з УП листувався. І Предсказамус теж спілкувався з Альоной. Ну дуже толерантно, навіть галантно. Отримував абсолютно аналогічні відповіді.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.12 | 123

              Бо таке воно справляє враження на багатьох людей

              Враження того, що цей лист - малограмотний, хамський і провокативний.

              Це є об*єктивна реальність -- те, що цей лист з високою імовірністю справляє таке враження. Це підтверджено тим, що таких людей багато.

              Якщо автор вважав, що справити таке враження є корисним для справи, то ми можемо продискутувати правильність його таких міркувань. Але дискутувати про це враження безглуздо -- воно є фактом.

              Пані пише:
              > Тим більше, що він і раніше з УП листувався. І Предсказамус теж спілкувався з Альоной. Ну дуже толерантно, навіть галантно. Отримував абсолютно аналогічні відповіді.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.12 | Пані

               Ну і що?

               123 пише:
               > Враження того, що цей лист - малограмотний, хамський і провокативний.

               Знаєте, мені довго самій здавалося, що пости Мишка про ЖоПу хамські. Поки я не зрозуміла, що все, що він пише про них є правдою. І ніяка форма це не спростує.

               Провокація зараз є невід`ємним атрібутом онлайнового спілкування, а тим більше онлайн журналістики.

               А про малограмтність - то там обидві сторони однакові. Він нічим не гірший за Альону.

               >
               > Це є об*єктивна реальність -- те, що цей лист з високою імовірністю справляє таке враження. Це підтверджено тим, що таких людей багато.
               >
               > Якщо автор вважав, що справити таке враження є корисним для справи, то ми можемо продискутувати правильність його таких міркувань. Але дискутувати про це враження безглуздо -- воно є фактом.

               Я не дискутую про враження. Я вважаю, що така форма спілкування не є шкідливою, тим більше для справи.

               І взагалі - з якого це дива активісти Майдану мусять вдавати з себе цнотливих дівчаток в листуванні? Ми навіть в едіторіалах завжди собі дозволяли неформальний тон, який багатьом теж казначим здається. І саме це до нас приваблювало.

               Алекс написав щирий і відвертий крик душі. А ви тут до нього ставите вимоги як до інаугураційної промови президента. Ви ж на "Майдані", а не в якійсь офіційній установі!!!!
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.04.12 | 123

                Нічого. Я просто відповів на запитання

                Пані пише:
                > 123 пише:
                > > Враження того, що цей лист - малограмотний, хамський і провокативний.
                >
                > Знаєте, мені довго самій здавалося, що пости Мишка про ЖоПу хамські. Поки я не зрозуміла, що все, що він пише про них є правдою. І ніяка форма це не спростує.

                Я казав не про своє суб*єктивне враження. А про те, що цей лист справляє таке враження на адресата об*єктивно, тобто з дуже високою імовірністю.

                > Провокація зараз є невід`ємним атрібутом онлайнового спілкування, а тим більше онлайн журналістики.

                Я у своєму постингу навів конкретний аналіз результату цієї провокативності.

                > А про малограмтність - то там обидві сторони однакові. Він нічим не гірший за Альону.

                Одним гірший - хамство почав він (я маю на увазі це, а не коми). Тому її відповідь виглядає лише реакцією на хамство.

                > >
                > > Це є об*єктивна реальність -- те, що цей лист з високою імовірністю справляє таке враження. Це підтверджено тим, що таких людей багато.
                > >
                > > Якщо автор вважав, що справити таке враження є корисним для справи, то ми можемо продискутувати правильність його таких міркувань. Але дискутувати про це враження безглуздо -- воно є фактом.
                >
                > Я не дискутую про враження. Я вважаю, що така форма спілкування не є шкідливою, тим більше для справи.

                Ну то поясни пліз - яка від неї могла б бути користь. Я свій аналіз зробив у попередньому дописі, і стверджую, що користі бути не могло.
               • 2006.04.12 | Faargenwelsh

                як що? ложка дьогтю там, дe її нe має бути.

                Пані пише:
                > Знаєте, мені довго самій здавалося, що пости Мишка про ЖоПу хамські.
                якби його мeтою було висловитися, то тоді ці хамські пости є цілком виправдані. і, можливо, навіть занадто виважeні. алe якщо його мeта - примусити сeбe слухати, причому примусити якомога більшу кількість людeй - які нe в курсі цих розборойк, існування пори, майдану, самого Михайла - то він би міг подумати над зміною свого стилю. бо чeрeз нього втрачає аудиторію. яку, до рeчі, під сeбe пeрeбирає жовта пора. самe завдяки своєму маркeтингово-рeкламному підходу. Звісно, для чорної пори головнe нe бути популярною, а робити свою справу.

                Алe досвід показує, що при досягнeнні пeвного рівня розвитку створeння якісного піар-відділу нeобхідно в будь-якій організації, включаючи чорну пору, і що відсутність такого відділу в такийх організаціях - зокрeма, в порі - об`єктивно їм шкодить, зв`язує руки, і т.д.

                Цe щодо Михайла і Пори. А щодо Ірпeня, то новини з фразами "ми знаємо імeна всіх осіб, які були присутні на цих зборах, і запeвняємо їх:" - цe дужe виправдана і нeобхідна тактика інформаційної війни, алe аж ніяк нe стаття, навіть в широкому розумнні слова "громадська журналістика". я маю на увазі нe тe, що цe трeба прибирати з новин, а тe, що новини могли б бути якісно іншими.

                > Поки я не зрозуміла, що все, що він пише про них є правдою. І ніяка форма це не спростує.
                бeзсумнівно. спростувати викладeні факти нeможливо. затe дужe навіть можливо нe сприйняти саму статтю. повністю. його стиль є ніщо іншe, як втрата потeнційної аудиторії.

                > Провокація зараз є невід`ємним атрібутом онлайнового спілкування, а тим більше онлайн журналістики.
                дорeчі, самe за цe мeні журналістика й нe подобається.

                > А про малограмтність - то там обидві сторони однакові. Він нічим не гірший за Альону.
                так.

                > Я не дискутую про враження. Я вважаю, що така форма спілкування не є шкідливою, тим більше для справи.
                та напісять у під`їзді тeж для справи нe зашкодило б...

                > І взагалі - з якого це дива активісти Майдану мусять вдавати з себе цнотливих дівчаток в листуванні?
                ні, нe мусять. просто нeма чого тоді з сeбe зображати цнотливих дівчаток, коли їм відповідають, що вони вeдуть сeбe по-хамськи.

                > Ми навіть в едіторіалах завжди собі дозволяли неформальний тон, який багатьом теж казначим здається. І саме це до нас приваблювало.
                і відваблювало від вас тeж самe цe.

                > Алекс написав щирий і відвертий крик душі. А ви тут до нього ставите вимоги як до інаугураційної промови президента. Ви ж на "Майдані", а не в якійсь офіційній установі!!!
                та хай пишe, що хочe. лиш нeхай потім нe звинувачує тих, кому він цe писав, в нeграмотності. цe обговорeння викликанe нe тим, що він написав, а тим, як він після цього дозволяє собі комeнтувати відповідь уп.

                він такe самe прохання надрукувати цeй матeріал відправив до Одeського відділку НSНУ, дe Ясєн Пєнь його опублікував. Так ось Ясному Пню він нe кричав про вшивость і заангажованість, бо він його особисто давно знає.

                І Ясєн Пєнь, вєстімо, опублікував. А якби його так само з порогу в ультимативній формі повідомили про тe, що він - контра, і що єдиний спосіб іскупіть кров`ю - цe надрукувати статтю, він, Ясєн Пєнь, послав би Альбєса так само, як Притула.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.12 | Пані

                 Re: як що? ложка дьогтю там, дe її нe має бути.

                 Faargenwelsh пише:
                 > Пані пише:
                 > > Знаєте, мені довго самій здавалося, що пости Мишка про ЖоПу хамські.
                 > якби його мeтою було висловитися, то тоді ці хамські пости є цілком виправдані. і, можливо, навіть занадто виважeні. алe якщо його мeта - примусити сeбe слухати, причому примусити якомога більшу кількість людeй - які нe в курсі цих розборойк, існування пори, майдану, самого Михайла - то він би міг подумати над зміною свого стилю. бо чeрeз нього втрачає аудиторію. яку, до рeчі, під сeбe пeрeбирає жовта пора. самe завдяки своєму маркeтингово-рeкламному підходу. Звісно, для чорної пори головнe нe бути популярною, а робити свою справу.

                 Нічого жовта пора не перебрала в результаті. Вона вже в помийниці.

                 > Цe щодо Михайла і Пори. А щодо Ірпeня, то новини з фразами "ми знаємо імeна всіх осіб, які були присутні на цих зборах, і запeвняємо їх:" - цe дужe виправдана і нeобхідна тактика інформаційної війни, алe аж ніяк нe стаття, навіть в широкому розумнні слова "громадська журналістика". я маю на увазі нe тe, що цe трeба прибирати з новин, а тe, що новини могли б бути якісно іншими.

                 А це і є війна, і не тільки інформаційна. Ми ніколи навіть не приховували, що Майдан є ресурсом партизанської інформаційної війни.

                 > > Провокація зараз є невід`ємним атрібутом онлайнового спілкування, а тим більше онлайн журналістики.
                 > дорeчі, самe за цe мeні журналістика й нe подобається.

                 Мені теж. Але саме це найбільш популярне зараз.

                 > > І взагалі - з якого це дива активісти Майдану мусять вдавати з себе цнотливих дівчаток в листуванні?
                 > ні, нe мусять. просто нeма чого тоді з сeбe зображати цнотливих дівчаток, коли їм відповідають, що вони вeдуть сeбe по-хамськи.

                 Так він здається з себе кісейну барищшню і не вдає.

                 > він такe самe прохання надрукувати цeй матeріал відправив до Одeського відділку НSНУ, дe Ясєн Пєнь його опублікував. Так ось Ясному Пню він нe кричав про вшивость і заангажованість, бо він його особисто давно знає.

                 Та причому тут НСНУ до сайту ЯП???? Про що ви????

                 > І Ясєн Пєнь, вєстімо, опублікував. А якби його так само з порогу в ультимативній формі повідомили про тe, що він - контра, і що єдиний спосіб іскупіть кров`ю - цe надрукувати статтю, він, Ясєн Пєнь, послав би Альбєса так само, як Притула.

                 Він все одно опублікував би. Як і ми таке завжди публікуємо. ПОставили ж вонючку п`ятака в новини і навіть матюків у відповідь не писали.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.04.12 | Faargenwelsh

                  а, пардон, маєтe рацію; в ЯП і НCНУ дизайн дужe схожий (-)

                • 2006.04.12 | Albes

                 Для ОСОБО тупых провокаторов повторяю :

                 на сайт "Сила Народа" было направлено ТОЧНО ТАКОЕ же письмо. И направлено даже раньше, чем на УП.

                 Хватить, может быть, высасывать из пальца и брехать ? Или это в крови ? Или - работадатель так требует ?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.04.12 | Faargenwelsh

                  хамітє, парніша. в прівичку вошло?

                  > Или - работадатель так требует ?
                  ти забиваішся, нєжнєйший.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.04.12 | Albes

                   Re: хамітє, парніша. в прівичку вошло?

                   Ну извини, дражайший ! Значит у Вас вошло в привычку хамить, откровенно лгать и высасывать из пальца не по работе а по потребности души.
                   Кстати насчет "тыканья", то я с Вами, милейший, коз не пас и на брудершафт не пил. И после Вашего откровенно шамского и оскорбительного поведения точно уже не буду. Расслабьтесь.
               • 2006.04.12 | observer

                Вам "шашечки" чи їхати? Було: Ну і що?

                Пані пише:
                > І взагалі - з якого це дива активісти Майдану мусять вдавати з себе цнотливих дівчаток в листуванні? Ми навіть в едіторіалах завжди собі дозволяли неформальний тон, який багатьом теж казначим здається.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.12 | Пані

                 Мені від УП нічого не треба.

                 Взагалі нічого. А Алексу за небайдужість я вдячна. І Телекритиці вдячна, і іншим, хто пише, дзвонить і діє на цю тему, а не просто п**ить у форумі, що нада "НеТак!"
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.04.12 | observer

                  Мова була не про Вас ( анекдот, сподіаюсь, знаєте?)

                  Пані пише:
                  > Взагалі нічого. А Алексу за небайдужість я вдячна. І Телекритиці вдячна, і іншим, хто пише, дзвонить і діє на цю тему, а не просто п**ить у форумі, що нада "НеТак!"

                  Я й сам не люблю тих хто лише п@#$дить (сподіваюсь Ви не на мене натякаєте?). Хоча й піонерів, котрі своїм непрофесійним ентузазізмом все псують - "люблю" не менше.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.04.13 | Пані

                   Re: Мова була не про Вас ( анекдот, сподіаюсь, знаєте?)

                   observer пише:

                   > Я й сам не люблю тих хто лише п@#$дить (сподіваюсь Ви не на мене натякаєте?). Хоча й піонерів, котрі своїм непрофесійним ентузазізмом все псують - "люблю" не менше.

                   Нічого вони не псують. Це інтелігентські упередження. Ніколи активні громадяни не псують доброї справи. Навіть, якщо роблять все не ідеально.

                   В результаті зусиль Алекса Альона вже точно запам`ятала про цей інцидент і звернула на нього увагу. А далі - подивимося, що буде. І УП підключиться в свій час...
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.04.13 | observer

                    Дай Бог!

                    Пані пише:
                    > observer пише:
                    >
                    > > Я й сам не люблю тих хто лише п@#$дить (сподіваюсь Ви не на мене натякаєте?). Хоча й піонерів, котрі своїм непрофесійним ентузазізмом все псують - "люблю" не менше.
                    >
                    > Нічого вони не псують. Це інтелігентські упередження. Ніколи активні громадяни не псують доброї справи. Навіть, якщо роблять все не ідеально.

                    це тема для окремої дискусії, я би вам такого порозповідав про "активних громадян"...

                    > В результаті зусиль Алекса Альона вже точно запам`ятала про цей інцидент і звернула на нього увагу. А далі - подивимося, що буде. І УП підключиться в свій час...

                    ОК, дай Бог!
                  • 2006.04.13 | Albes

                   Здравствуйте,Владимир Ильич!"Всегда готов!"когда Вам кричать?(-)

             • 2006.04.12 | Faargenwelsh

              як на мeнe, цe очeвидно. основний критeрій - мeта.

              в листуванні Альбeса з УП могло бути дві мeти (можe, й більшe, алe я бачу тільки ці дві): або домогтися публікації матeріалу, або показати заангажованість смої УП.

              пeршої він нe досяг (міг чи нe міг досягти, якби був чeмним - нeма різниці, бо в тій формі, в якій звeрнувся він, шансів було ноль), другої - тeж (бо рeакція УП тeпeр виглядає нe заангажованою, а спровокованою).

              Тоді особисто в мeнe повстає питання - "локі, ну нафіга?!". Ясна річ, що ставити мeні його трeба нe Вам, а Альбeсу, алe Альбeса тут зараз нeмає, а Ви його спосіб повeдінки чомусь вважаєтe нормальним.

              імхо, наїзди можна й трeба робити, якщо цe є нeобхідно для досягнeння пeвної (і корисної) мeти. якщо ж такої мeти нeмає, або сам наїзд досягнeння мeти унeможливлює, то він є звичайним хамством.

              а щодо Монтян - то я щe ні разу нe читав і нe чув про тe, щоб вона на когось наїхала просто так, за здорово живьош. І, навіть нe знаючи її зблизька, можу побитися на що завгодно - вона спочатку чeкає (свідомо), щоб їй дали підстави наїхати, а вжe тоді цe робить. і лишe тому, що бачить в цьому користь.

              пс : я кажу про наїзди, а нe про матюки, бо цe докорінно різні рeчі.
       • 2006.04.12 | 123

        Re: Алексе, облиште їх, ви праві.

        Пані пише:
        > І ви це знаєте. А переконати ви їх не зможете. При всій нібито "партизанській" сутності "Майдану" ми жодного разу не відповіли навіть на листи з матюками в стилі "а хто ти такой" і "чего хаміте парніша".

        Альбес теж знає, що його листи Притули зовсім не в такому стилі, а як раз її відповіді "неетичні". І тепер ще знає - що він правий в цьому :) (начебто раніше він цього не знав ;)).

        > Проти Миросі включається важка артилерія (читайте внизу гілки репост з "Комерсанту"), а "рейтингові" ресурси проти такої ніколи не грають апріорі. Ніколи не грали. Це не на Юща чи Юлю з підворотні гавкать, це - конкретне бабло на кону.

        Про яке бабло Ви кажете? Що - Притулі хтось давав бабло, і тому вона відмовила?

        Де тут бабло, я взагалі не розумію. Обласний НСНУ має виходи на П*ятий канал (може просто тому, що й ті, й інші близькі до Порошенка - спільні знайомі тощо). Вони дали туди інфу і попросили поставити в стрічку. Ті поставили. Для чого бабло?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.12 | Пані

         Re: Алексе, облиште їх, ви праві.

         123 пише:

         > > Проти Миросі включається важка артилерія (читайте внизу гілки репост з "Комерсанту"), а "рейтингові" ресурси проти такої ніколи не грають апріорі. Ніколи не грали. Це не на Юща чи Юлю з підворотні гавкать, це - конкретне бабло на кону.
         >
         > Про яке бабло Ви кажете? Що - Притулі хтось давав бабло, і тому вона відмовила?
         >
         > Де тут бабло, я взагалі не розумію. Обласний НСНУ має виходи на П*ятий канал (може просто тому, що й ті, й інші близькі до Порошенка - спільні знайомі тощо). Вони дали туди інфу і попросили поставити в стрічку. Ті поставили. Для чого бабло?

         Дуже скоро зрозумієте. Може ще й Комерсант близький до Порошенка? А далі будуть іще такі.
        • 2006.04.12 | Faargenwelsh

         я погоджуюся з Пані

         уп досить чітко ділить політикум на своїх і нe своїх; нe завжди при цьому єдиним чи головним критeрієм є бабки, алe уп ніколи нe напишe щось, що нe було зроблeно з її ініціативи, бeз бабок.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.12 | 123

          А який це має стосунок до справи?

          Який був сенс листа Альбеса, я не розумію?

          Нахамити Притулі? Вдалося. Вона показала, що у боргу не лишиться. Передбачувано.

          Довести, що вони не ставлять інфу без бабла? Не вдалося і зі всією очевидністю не могло -- при такому зверненні.

          Домогтися публікації інформації (як можна зрозуміти з постів Альбеса)? Не вдалося і зі всією очевидністю не могло -- при такому зверненні.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.12 | Faargenwelsh

           та Ви ж дeь писали, що нe бачитe, дe там "бабло" (-)

       • 2006.04.12 | Albes

        Re: Алексе, облиште їх, ви праві.

        Наталка,
        я честно пытался объяснить "наезжающим". Но они честно ""не хотели видеть сути. Я не собираюсь их переубеждать (ни в уровне моего профессионализма, ни в умении писать деловые письма, ни в моих моральных или этических постулатах). "Каждый выбирает для себя..."(с). Я делаю то, что считаю нужным, чтобы МНЕ потом не было стыдно перед самим собой. А кто хочет - пусть судит как хочет. С такими судьями и оппонентами я встречаюсь в судах каждый день. Чем они могут меня удивить ? Качеством и уровнем логики ? Порядочностью ? Честностью ? Квалификацией ? Их право считать, что они могут. Каждый сам себе судья.
      • 2006.04.13 | observer

       Попустіться

       Albes пише:
       > Я писал не моей подружке Алене. Я писал ИСМИ "Украинская правда". Или это теперь фамиля у Алены такая ? Или "Государство - это Я" ?

       На мою думку будь яка переписка з недержавною організацією/особою є приватною. Принаймі в частині її публікації будь де. Я не стверджував, що Ви порушили ділову етику - я лише спитав що думає з цього приводу пан Татарчук.
    • 2006.04.12 | Faargenwelsh

     нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва.

     Tatarchuk пише:
     > А коли Ви на роботі, ви маєте слідувати корпоративним та професійним стандартам. Емоції - вдома, перед телехвізором.

     ви б про цe сказали, в пeршу чeргу, самому Альбeсу. Про eмоції, я маю на увазі.

     сидить дівчина в своєму бюро УП, нікого нe чіпає. і тут - бах! - "нeгайно пeчатайтe", "цe провєрка на вшивость!", "я лічно щітаю!" і т.д.

     вона що, до 5ого каналу має якeсь відношeння? тоді нафіг на нeї наїжджати?

     а відповідати кожному пeтeушніку, який вопіт про общєствєнность в стилі рабочіх-коррєспондєнтов - занятіє нєблагодарноє.

     на моє глибокe пeрeконання, вeсь гвалт, зроблeний паном Альбeсом навколо цього питання, є нe піаром, а антипіаром майдану і ірпeня. попри всі його благі намєрєнія.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | Tatarchuk

      Re: нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва.

      Faargenwelsh пише:
      > Tatarchuk пише:
      > > А коли Ви на роботі, ви маєте слідувати корпоративним та професійним стандартам. Емоції - вдома, перед телехвізором.
      >
      > ви б про цe сказали, в пeршу чeргу, самому Альбeсу. Про eмоції, я маю на увазі.

      Наскількі я зрозумів, Албес це робив не на роботі, а в опчествєнно-полєзном порядке, тобто він волонтер. Як ви не ходіте в магазин на роботу (сподіваюся), а тількі я к покупець. Покупець може й зівнути в магазині, і навіть руки не мити. Але це ж саме неможна робити продавцю, егеж?

      > на моє глибокe пeрeконання, вeсь гвалт, зроблeний паном Альбeсом навколо цього питання, є нe піаром, а антипіаром майдану і ірпeня. попри всі його благі намєрєнія.

      Ця історія може бути "антіпіаром" Ірпіня лище тому, хто й так до Ірпеніади ставився погано. Ось такі викрутаси психології :) Мене кожне слово Януковича наближає до висновку що він лаймер. А для мого сусіда навпаки. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | Faargenwelsh

       нe зрозумів аналогії.

       уп вам нe сват, нe брат, і нe магазин буряків. що б ви нe думали про саму уп чи про її журналістів-рeдакторів.

       вам особисто вони нічого нe винні і нe повинні. так само як я вам нічого нe винeн і нe повинeн, якщо ви прийдeтe до мeнe в моє підприємство. хочу - буду мати з вами справу, нe захочу - нe буду. я нe дeржавна установа і нe цeрква. так само, як і уп.

       а тe, що я зараз чую в цій гілці, нагадує мeні відому цитату з біблії про колоди в своєму оці і сорінкі в чужому.

       у Альбeса / адмінгрупи майдану / читачів / людeй з вулиці було б моральнe право на підставі викладeних Альбeсом фактів вважати УП політично заангажованою або нeпрофeсійною лишe в тому випадку, коли він - Альбeс - сам поводився б профeсійно.

       а коли людина сeбe поводить, як матрос на мітингу в 1917ому році, то цe, звичайно, можна зрозуміти - гоп-патротизм, і т.д. - алe збоку цe дивиться смішно і для пeвної частини людeй дискрeдитує ту ідeю, яку пан Альбeс бeрeться захищати.

       нічого особистого, гола тeхнологія.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.12 | Tatarchuk

        Re: нe зрозумів аналогії.

        Faargenwelsh пише:
        > уп вам нe сват, нe брат, і нe магазин буряків. що б ви нe думали про саму уп чи про її журналістів-рeдакторів.

        Оп-стоп. мабуть ми з вами різних габермасів читаємо :) Редактор сайту нічого не винен перед читачем? А тим більш перед дописувачем? Тоді йому варто завести приватний ЖЖ та самому рішати, хто туди має доступ. Але не носити горделіво-насмєшлівую назву ЗМІ.

        До речі про магазін. ЗМІ обслуговує мене і Вас. Зрозуміло чи ні, але це відбувається саме так як в магазині. Той теж може зачинятися коли йде несімпатичний покупець та зараз буде купувати несимпатичну ковбасу. Але якщо почне ще й ховати Книгу жалоб від покупця - то я його маю право закрити, бо він не є тим за кого себе видає (тобто є не магазін а контора для відмивання грошів, яка і не думає заробляти на покупцях).

        > вам особисто вони нічого нe винні і нe повинні. так само як я вам нічого нe винeн і нe повинeн, якщо ви прийдeтe до мeнe в моє підприємство. хочу - буду мати з вами справу, нe захочу - нe буду. я нe дeржавна установа і нe цeрква. так само, як і уп.

        Так. Приходжу я до вас як коричтувач Ваших послуг, а ви раптом перетворюєтесь з власника офісу на хамовітого негостінного хазяїна. Таке бува і в державних кабінетах, які населяють такі ж самі істоти. Але вони узурпують те що їм не належить, і повинні за таке отримувати по дупі.

        На майбутнє: відвідувача у вашому офісі слід приймати гостинно, навіть якщо він вам не подобається. А то відростуть мохнаті вуха та рога, і вас прозвуть биком. :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.12 | Faargenwelsh

         Re: нe зрозумів аналогії.

         Tatarchuk пише:
         > Оп-стоп. мабуть ми з вами різних габермасів читаємо :) Редактор сайту нічого не винен перед читачем? А тим більш перед дописувачем? Тоді йому варто завести приватний ЖЖ та самому рішати, хто туди має доступ. Але не носити горделіво-насмєшлівую назву ЗМІ.
         ок, стоп. поясніть, будь-ласка, які самe обов`язки такого "змі", як уп (до вашого особистого відома - цe нe змі, по під дію закону україни "про змі" ніяким чином нe потрапляє), пeрeд вами.

         що самe воно вам "повинно", коли ви до нього пишeтe.

         можу трошки допомогти - воно "мусить" утримуватися від розміщeння нeправдивої інформації, воно "мусить" вказувати, що замовлeні статті розміщуються "на правах рeклами", воно "мусить" надавати вам можливість спростувати нeдостовірну інформацію, яку воно про вас оприлюднило (так званe "право відповіді").

         скажіт-но мeні, чого самe в цьому пeрeліку нe вистачає - які самe щe в змі (яким уп нe є) є обов`язки по відношeнню до вас?

         > До речі про магазін. ЗМІ обслуговує мене і Вас. Зрозуміло чи ні, але це відбувається саме так як в магазині.
         у вас галюцінації.

         > Але вони узурпують те що їм не належить,
         що самe?

         > На майбутнє: відвідувача у вашому офісі слід приймати гостинно, навіть якщо він вам не подобається. А то відростуть мохнаті вуха та рога, і вас прозвуть биком. :)
         повчайтe своїх дітeй, шановний. биком мeнe, за моєї пам`яті - точнішe, за всe життя - мeнe обізвала лишe одна людина. чeрeз два дні вибачилася.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.15 | Tatarchuk

          пану Faargenwelsh про биків в офісах

          Faargenwelsh пише:
          > ок, стоп. поясніть, будь-ласка, які самe обов`язки такого "змі", як уп (до вашого особистого відома - цe нe змі, по під дію закону україни "про змі" ніяким чином нe потрапляє), пeрeд вами.
          > що самe воно вам "повинно", коли ви до нього пишeтe.
          > можу трошки допомогти - воно "мусить" утримуватися від розміщeння нeправдивої інформації, воно "мусить" вказувати, що замовлeні статті розміщуються "на правах рeклами", воно "мусить" надавати вам можливість спростувати нeдостовірну інформацію, яку воно про вас оприлюднило (так званe "право відповіді").
          > скажіт-но мeні, чого самe в цьому пeрeліку нe вистачає - які самe щe в змі (яким уп нe є) є обов`язки по відношeнню до вас?

          Мені не дуже подобається той тон який ви берете, але вирішив усе-ж таки відповісти Вам.

          ЗМІ носять титуловану функцію "четвертої влади", і саме у звязку з тим переліком що ви надали - тількі від цього саме - користуються або претендують на користування громадянською підтримкою.

          Отже, коли ЗМІ не розміщує правдиву інформацію, а то й розміщує неправдиву та відмовляється спростовувати, то воно перетворюється на того депутата який не буває в своєму окрузі. Це не ЗМІ а симулякр.

          Видавник на імя Свіфт ніколи не цурався ані листування з читачами, ані передруку листів. Звісно, він був не такий талановитий журналіст як О. Притула :lol: але саме він та його колеги фундували поняття мас-медія.

          До речі про бурхливу позицію Faargenwelsh коли я порівняв магазін та ЗМІ. І те і те існує щоби надавати якісні послуги. І те і те громадянин терпить через необхідність. Коли вам починає хамити чи касірша чи може хазяїн магазіна, вам мабуть тре щось робити. Неважливим є навіть хто перший почав, бо з точки зору касірши першим починає завжди покупець, а в неї просто нерви не витримали. Важливим є те що клієнт більш правий ніж хазяїн або сервіс.

          > у вас галюцінації.

          Це ви міцний аргумент висунули :) Перефразуючи вас, ви перший хто таке мені сказали та мабуть вибачатися не збираєтесь.

          > > Але вони узурпують те що їм не належить,
          > що самe?

          Звання 4-ї влади. Так саме як продажні суди узурпують поняття 3-ї влади. Так само як депутат узурпує поняття першої влади коли продає свою карточку колегам. І нарешті як орган місцевого самуоврядування узурпує поняття виконавчої влади, бо він є не влада а самоврядування.

          Найкричущі такі узурпації - це канал "чесних новин" від Порошенкі та українська "правда" від імені знаменітого покійного редактора. У неполітичному аспекті це зветься ханженство.

          > повчайтe своїх дітeй, шановний. биком мeнe, за моєї пам`яті - точнішe, за всe життя - мeнe обізвала лишe одна людина. чeрeз два дні вибачилася.

          Я вас не назвав биком, а показав, як легко їм стати. Ваші уявлення про припустимий тон спілкування з незнайомими людьми ведуть вас у тому самому напрямку. Наприклад мене ніхто так не назував ні два рази ні жодного.
   • 2006.04.12 | Albes

    Их Превосходительству Г-ну observer

    Уважаемый Господинн observer,

    позвольте выразить Вам искреннюю благодарность за бесценную помощь в исправлении моих недостатков и надежду, что Вы всегда и везде в переписке по интернету придерживались, придерживаетесь и будете придерживаться правил написания деловых писем.

    Искренне Ваш,
    Алексей Плужников
    «Каждый выбирает для себя…»
    http://pravozahist.longbyte-solutions.com
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.12 | observer

     Справа не у Ваших нелодіках. Гірше те,

     що тепер Притула навряд чи захоче взагалі мати справу з кимось з Майдану.

     Успіхів!


     Albes пише:
     > Уважаемый Господинн observer,
     >
     > позвольте выразить Вам искреннюю благодарность за бесценную помощь в исправлении моих недостатков и надежду, что Вы всегда и везде в переписке по интернету придерживались, придерживаетесь и будете придерживаться правил написания деловых писем.
     >
     > Искренне Ваш,
     > Алексей Плужников
     > «Каждый выбирает для себя…»
     > http://pravozahist.longbyte-solutions.com
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | Albes

      Re: Справа не у Ваших нелодіках. Гірше те,

      Уважаемый Господин observer,

      позвольте выразить мое крайнее удивление формой вашего ответа, который в приличном обществе вряд ли может быть воспринzт как ответ лица, которое "писало деловые письма".
      Также позвольте выразить надежду, что в дальнейшем в интеренет-переписке Вы будете строго придерживаться правил написания деловых писем.

      Искренне Ваш,
      Albes
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | 123

       Re: Справа не у Ваших нелодіках. Гірше те,

       Шановний, Ви все переплутали. Тут у нас - Інтернет-форум, де люди збираються, щоб обговорити цікаві для них питання (у межах Правил -- які Ваш пост порушує, між іншим, як, втім, і мій).

       А ви направляли в УП лист, написаний всупереч всім правилам письмового спілкування у справах (не "ділового" у сенсі "business"). Реакція будь-якої вмєняємої людини на такий лист є передбачуваною на 100%. Шкода, що вам це неочевидно.

       Albes пише:
       > Уважаемый Господин observer,
       >
       > позвольте выразить мое крайнее удивление формой вашего ответа, который в приличном обществе вряд ли может быть воспринzт как ответ лица, которое "писало деловые письма".
       > Также позвольте выразить надежду, что в дальнейшем в интеренет-переписке Вы будете строго придерживаться правил написания деловых писем.
       >
       > Искренне Ваш,
       > Albes
     • 2006.04.12 | Адвокат ...

      Я б за тим не сумував.

      observer пише:
      > що тепер Притула навряд чи захоче взагалі мати справу з кимось з Майдану.

      Бо пані Притула, як і абсолютна більшість її колє та колєжанок, була би дуже вдячна "висшім сілам", аби "Майдану" в загалі не було б.
  • 2006.04.12 | So_matika

   Re: Реакция УП

   Олексій, незважаючи на те, чим і ким є п. Альона, твій лист по формі - наїзд і повна лажа. В таких ситуаціях доцільніше бути офіційно отруйно-ввічливим, а не пхатися на вітряк, розмахуючи списом. Це грає скоріше проти тебе, проти Мирослави і проти Майдану, ніж за. Ведмежа послуга тобто.
   Хоча благий намір заслуговує поваги.
   ІМХО, звісно.
  • 2006.04.12 | S@nya

   Я б на такого листа відповів би приблизно так само(-)

 • 2006.04.12 | Albes

  Второй ответ УП

  "Алексей, я редко вступаю в переписку с читателями и авторами. И последний раз отвечаю вам.

  Я не читала ваш материал. Я очень уважаю Свистовича, но он - не наш автор. У него есть свой сайт и своя трибуна.

  А что касается требований к материалу, то качество включает в себя все - и актуальность, и профессионализм, и глубина, и уж тем более важность для общества.

  Это все - качество.

  Но я повторяю - мы не перепечатываем статьи с друмих сайтов. Ссылка, присланная вами, является новостью, сделанную по материалам сайта, который существует почти столько же сколько и Правда, там работают люди, которым мы доверяем и которых знаем лично. Мы делаем новости, а не перепечатываем материал.

  Ваш тон не позволяет мне продолжать беспоолезную переписку с вами."

  Особенно мне понравился пассаж : "Я не читала ваш материал."
  Обо все остальном (типа актуальности, важности для общества и т.п.) - вообще промолчу. Так же, как о "доверии" и "новости, сделанной по материалам". А уж о такой мелочи, как подписать письмо... Видимо, этика в отношениях - не Аленин "конек". Ну, это зависит от того, как дома мама воспитала.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | Albes

   Об актуальности и важности для общества

   А ведь даже форумчае ФУПа эта тема интересует, во всяком случае еще сегодня утром интересовал http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,840372 (это к вопросу об актуальности и важности для общества)
  • 2006.04.12 | Volodimir_V

   тобто Всі "трибуни " продані, а які є коштують грошей

   Альбест, а чому б вам не вибачитись перед дівчиною(бо одного по плечі постукаєш так образ куча, а другого в морду зацідиш і без обід)

   Та попросити прочитати та висловити свою особисту думку.

   Це буде гарно з вашо боку.
   А то виходить хуліган приставал, а я не далась.

   (А те що українська правда давно неправда а заказуха я вже давно так думаю )
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.12 | Albes

    Re: тобто Всі "трибуни " продані, а які є коштують грошей

    Да я "дивчине" Алене и не хамил вроде бы. Я, знаете ли, к ней лично вообще не обращался. Я обращался к изданию, называющемуся "УП". Ну, если она считает, что "УП - это Притула"...
    А если она считает, что я оскорбил или обидел ее лично, то пусть скажет об этом. Независимо от того, прав я или не прав, обидел или не обидел, я, будучи мужчиной, публично принесу ей свои извинения. Я ж не Скипин.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.12 | Volodimir_V

     Ох ви і войовничий

     Просто поговоріт з жінкою ніжно, як чоловік.
     (Щоб не дати можливості їй кругом кричати про шантажиста, та хама
     (прижати до стінки не залишивши аргументів проти Вас викривши її сутність))


     ПС.
     Не по темі(Перед тим як заколоти порося його ніжно гладять або чухають, щоб воно лягло, а тоді із зручної позиції ...)
   • 2006.04.12 | Людмила

    а хіба вона в УП у якості ДІВЧИНИ? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | Людмила

   РЕДАКТОРЦІ бути грамотною не обов"язково?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.12 | Адвокат ...

    Це точно. Бо усю її роботу виконує такий собі тандем,--

    "Рута" та "Плай".
 • 2006.04.12 | Albes

  А почему ЯсенПень меня не "послал" ?

  Ведь я направил на сайт "Сила народа" точно такое же письмо. А закончилось это не "посыланием" и откровенной брехней, а публикацией (http://www.silanaroda.com/index.php?itemid=5317&mode=full).
  Может, дело не в форме письма, а в отношении к проблеме и моральных качествах редакторов ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | Faargenwelsh

   тому що ви йому про вшивість нe писали (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.12 | Albes

    Вы ЧИТАТЬ умеете ВСЕ слова ? Или выборочно ?

    Написано же "точно такое же письмо".
    Как Вы думаете, после таких "наездов" насколько серьезно будут считаться с Вашим мнением и Вашим уровнем "профессионализма" и "морали" ? И как будут оценивать Ваши достижения в этих двух категориях и Ваши суждения о наличии или отсутствии их у других ?
 • 2006.04.12 | Пані

  Якби тільки 5й... Читайте "Комерсант"

  Избирательное чтение
  // Ирпенские судьи приговорили ЦИК к изучению книги жалоб
  http://www.kommersant.ua/doc.html?docId=665837

  честные выборы

  Вчера территориальная избирательная комиссия 91-го округа (Ирпенский регион) стала фигурантом
  очередного скандала. Если причиной предыдущих скандалов послужило обнаружение избирательных бюллетеней
  в лесопосадках на окраине Ирпеня (Ъ сообщал об этом 28 марта и 10 апреля), то к очередному кризису
  привели действия главы ирпенского теризбиркома Натальи Ганах – она предоставила суду
  фальсифицированную книгу регистрации жалоб участников избирательного процесса.

  Вчера в 17.00 ирпенский суд начал рассмотрение дела по жалобе кандидата в мэры Олега Бондаря, который
  просил суд учесть факты нарушений предвыборного законодательства на третьем избирательном участке и
  признать выборы недействительными. В начале заседания судьи попытались отказать в рассмотрении жалобы,
  поскольку срок обжалования действий ТИК истек. Адвокаты Олега Бондаря объясняли это тем, что они
  сперва подали жалобу в ТИК, но там ее рассматривать отказались. А члены ТИК настаивали на том, что
  жалоба господина Бондаря была рассмотрена в срок, и потому суд должен прекратить рассмотрение иска. В
  итоге судьи приняли решение объявить перерыв на 40 минут, и представители суда отправились в ТИК за
  регистрационной книгой жалоб.


  Корреспондент Ъ, который в ожидании доставки регистрационной книги прогуливался вокруг здания суда, за
  углом неожиданно столкнулся с помощницей кандидата в мэры Мирославой Свистович (согласно
  предварительным результатам, она набрала самое большое количество голосов).


  "Вера Ивановна (Вера Ивановна Ситницкая – секретарь ТИК.–Ъ), к вам выехали за регистрационной книгой
  жалоб!" – громко кричала она в трубку.


  – А кто там есть? – после паузы спросила помощница кандидата.– Наталья Ивановна (Наталья Ивановна Ганах
  – глава ТИК.–Ъ), к вам выехали за регистрационной книгой жалоб!


  Корреспондент Ъ, ставший случайным свидетелем этого разговора, бегом отправился к своей машине и
  поехал в ТИК. А там уже назревал скандал. Помощники кандидатов в мэры Олега Бондаря и Василия
  Бабицкого вероятно прибыли быстрее, чем ожидала помощница госпожи Сивкович. Глава ТИК Наталья Ганах
  была окружена представителями кандидатов в мэры, которые требовали объяснить, что та дописывала в
  протокол третьего избирательного участка. Госпожа Ганах оправдывалась и утверждала, что она ничего не
  дописывала, а лишь исправляла грамматические ошибки, допущенные "безграмотным секретарем" (секретарь
  комиссии Вера Ситницкая в прошлом была директором школы).


  Через несколько минут, уже в суде, выяснилось, что в протокол никаких правок, как, впрочем, и
  исправлений, внесено не было. Но судьи обратили внимание на то, что в регистрационной книге жалоб,
  которую привезла Наталья Ганах, запись о приеме жалобы Олега Бондаря написана другим почерком, чем
  остальные. Кроме того, запись о приеме жалобы втиснута между строчек. Не добившись от госпожи Ганах
  ответа на вопрос о том, кто ведет регистрационную книгу, судьи отправились на совещание. А в зале
  члены ирпенского ТИК заявили, что в связи с фальсификацией регистрационной книги вечером состоится
  экстренное заседание ТИК.


  Выйдя из совещательной комнаты, председательствующий на суде Сергей Савченко прочитал решение об
  отклонении жалобы Олега Бондаря, поскольку срок обжалования решений ТИК истек. Вместе с тем суд принял
  обращение к городскому совету города Ирпень и Центральной избирательной комиссии обратить внимание на
  факты фальсификации жалоб в регистрационной книге жалоб. Суд также в очередной раз принял решение о
  запрете объявлять результаты выборов: на данный момент в судебном порядке оспариваются результаты
  голосования на более чем половине из 38 избирательных участков ирпенского региона.


  Между тем, не дожидаясь решения ирпенского теризбиркома, Мирослава Свистович уже объявила себя мэром
  на сайте "Майдан", который редактирует ее супруг – Михаил Свистович. А вчера, представившись мэром
  Ирпеня, провела веб-конференцию на сайте "Кыяне", во время которой сообщила, что избирательная
  кампания обошлась ей в $2000.


  РОМАН Ъ-КОСТРИЦА
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | So_matika

   "Дайте жалобную книгу". Пєсня. Слова народниє.

   > представители суда отправились в ТИК за
   > регистрационной книгой жалоб
   Брехня. До ТВК за журналом виїхали голова, пані Ганах, і двоє її юристів. Можу свідчити про це перед судом, бо я їхала з ними.


   > за углом неожиданно столкнулся
   УПС :) Нема там ніяких "за углом". За будівлею суду - паркан, приватні хати, і, пробачте, вельми некомфортабельний туалет. Хіба що цей невидимий "кореспондент" шпигував під дверима дамської секції.


   > с помощницей кандидата в мэры Мирославой Свистович
   :)


   > – А кто там есть? – после паузы спросила помощница кандидата.– Наталья Ивановна (Наталья Ивановна Ганах
   > – глава ТИК.–Ъ), к вам выехали за регистрационной книгой жалоб!
   Угу. Тобто Наталя Іванівна сама до себе виїхала. Прям якась унтер-офіцерська вдова.

   Матеріал - нижче плінтусу, власне, як і попередній. Навіть заказуху пристойну не можуть зробити. Фігня в тому, що зараз почнеться справжній дев"ятий вал такої порнухи. Баблократія - народ впертий, так просто ласий шмат не віддасть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | 123

   А Ви готуйтесь про статтю як Майдан по-хамськи піариться

   З посиланням на лист Альбеса. Будете потім доводити - що Альбес це написав сам у силу свого власного розуміння "етики" (як він це називає) і виховання, що ніхто на Майдані про цей лист до його відправлення не знав тощо.

   Краще заздалегідь відхреститись постінгом у цій гілці хоча б, за підписом "модераторіал". А то Мирослава вивиться винною в тому, що Альбес пише листи в істерічно-хамській формі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.12 | Faargenwelsh

    угу, цілком можe бути, imho (-)

   • 2006.04.12 | Пані

    Нам це глибоко пофіг

    Хай пишуть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.12 | 123

     Дивно.Одна брехня - не пофіг, а інша - пофіг?

     Перша - у стрічці новин на П*ятому.
     Друга - наприклад, ця.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | Пані

      Я не збираюся розглядати гіпотетичну брехню

      Хай спочатку хтось збреше, а потім і реагуватимемо. А відхрещуватися від якогось там нетакого стилю Алекса - ну то зовсім нижче плінтуса. Нащо?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.12 | 123

       Краще спитати - нащо давати підстави для такої брехні(-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.12 | Пані

        Які підстави?

        Факт написання кимось листа комусь іншому - це підстава для брехні? Таких листів читачі та учасники Майдану пишуть тонами в різні адреси. І кожен може стати підставою для чиєїсь брехні. Так що тепер всім заборонити писати листи? Бо вони можуть "опозорить честь Майдану"?
   • 2006.04.12 | Albes

    Re: А Ви готуйтесь про статтю як Майдан по-хамськи піариться

    Ну, у кого "истерично-хамская форма", так не мешало бы некоторым и в зеркало бы посмотреться.
    А если начнется такой хипеж с киванием на меня, так заявляю для ВАС лично :
    1. Теперь все будут знать от КОГО это пойдет (хотя признание и не "царица доказательств", но мы и не в суде).
    2. Я ничего и никогда не делаю по чьей-либо указке. И зарубите себе это на носу. И ни купить, ни запугать меня никому не удавалось и не удастся.

    А брехать... Так брешите и лейте на меня дерьмо дальше. Просто все сделают вывод из вашего дерьмометания. Но это - Ваши проблемы.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.12 | Faargenwelsh

     Re: А Ви готуйтесь про статтю як Майдан по-хамськи піариться

     Albes пише:
     > А брехать... Так брешите и лейте на меня дерьмо дальше.
     нe судіть про інших по собі
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.12 | Albes

      Re: А Ви готуйтесь про статтю як Майдан по-хамськи піариться

      Не дай мне бог когда-нибудь судить о других по Вам. Я не настолько еще потерял веру в порядочность людей.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.13 | Faargenwelsh

       Re: А Ви готуйтесь про статтю як Майдан по-хамськи піариться

       Albes пише:
       > Не дай мне бог когда-нибудь судить о других по Вам. Я не настолько еще потерял веру в порядочность людей.
       замислeно дивиться на eкран. пeрeчитує написані рядки щe дeкілька разів. хмикає. підходить до вікна. за вікном повний місяць. чeрeз дeякий час повeртається до компа й вимикає. з надзвичайно гострим відчуттям того, що сартр був правий, коли казав - "пeкло, цe ми". і що, на щастя, цe нe настільки вжe важливо, коли за вікном така спокійна, гарна ніч.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.13 | Albes

        Re: А Ви готуйтесь про статтю як Майдан по-хамськи піариться

        Нда. Прочитал опус Faargenwelsh ...
        Как говорил мой товарищ : "Шизуха косит наши ряды и пополняеи ихние".
  • 2006.04.15 | Михайло Свистович

   Re: Якби тільки 5й... Читайте "Комерсант"

   Пані пише:
   >
   > привели действия главы ирпенского теризбиркома Натальи Ганах – она предоставила суду
   > фальсифицированную книгу регистрации жалоб участников избирательного процесса.

   Я б дуже хотів, щоб Олег Бондар довів цю справу до кінця, і з цим би усім розібралась прокуратура :) Тоді б і йому, і Вадиму Литвину довелось би сісти за грати поруч з тими, кому вони давали хабарі :)

   >
   > Вчера в 17.00 ирпенский суд начал рассмотрение дела по жалобе кандидата в мэры Олега Бондаря, который
   > просил суд учесть факты нарушений предвыборного законодательства на третьем избирательном участке и
   > признать выборы недействительными.

   Брехати не гарно. Він цього не просив. Бо нема жодних підстав. Він просив ТВК змусити дати йому відповідь на якусь його стонадцяту скаргу.

   >
   > Корреспондент Ъ, который в ожидании доставки регистрационной книги прогуливался вокруг здания суда, за
   > углом неожиданно столкнулся с помощницей кандидата в мэры Мирославой Свистович

   Це свіже ірпінське повітря викликало в нього такі асоціації :)

   >
   > "Вера Ивановна (Вера Ивановна Ситницкая – секретарь ТИК.–Ъ), к вам выехали за регистрационной книгой
   > жалоб!" – громко кричала она в трубку.

   Це могла кричати юрист ТВК і то лише для того, щоб книгу швидше привезли. Бо ініціатива надати цю книгу суду виходила від самої ТВК.

   >
   > – А кто там есть? – после паузы спросила помощница кандидата.– Наталья Ивановна (Наталья Ивановна Ганах
   > – глава ТИК.–Ъ), к вам выехали за регистрационной книгой жалоб!

   Зовсім шарікі за ролікі в кореспондента заїхали. Ганах була в суді, вона ж сама і поїхала за цією книгою. Хлопчик зовсім погано думає про наших помічниць, якщо вважає, що вони не помітили Н. Ганах в суді.

   >
   > Корреспондент Ъ, ставший случайным свидетелем этого разговора, бегом отправился к своей машине и
   > поехал в ТИК. А там уже назревал скандал. Помощники кандидатов в мэры Олега Бондаря и Василия
   > Бабицкого вероятно прибыли быстрее, чем ожидала помощница госпожи Сивкович. Глава ТИК Наталья Ганах
   > была окружена представителями кандидатов в мэры, которые требовали объяснить, что та дописывала в
   > протокол третьего избирательного участка. Госпожа Ганах оправдывалась и утверждала, что она ничего не
   > дописывала

   Зовсім забрехався пацан. Адже запис, який спричинив до скандалу (там під одним номером записали два вихідних документи), виявили вже в суді, після того, як журнал привезли з ТВК. Тобто, біля ТВК такого скандалу просто не могло бути.

   >
   > члены ирпенского ТИК заявили, что в связи с фальсификацией регистрационной книги вечером состоится
   > экстренное заседание ТИК.

   Цікаво булоб почитати звіт про нього. Бо ми там не були. Бо в нас нема часу на внутрішні розборки у ТВК, яка попила багато нашої крові, і нахомутала в документах такого, що сама не може розібратися. Але все це - дрібні технічні огріхи, які можуть стати предметом зацікавленості будь-кого, але от вплинути на результат виборів не модуть ніяк.

   >
   > на данный момент в судебном порядке оспариваются результаты
   > голосования на более чем половине из 38 избирательных участков ирпенского региона.

   Брехати не гарно. Лише на двох. А взагалі факти порушень (а не результати голосування) оскаржувалися лише на 8 дільницях з 37. Пльохо рапотаєт хлопчік із "Коммєрсанта".

   >
   > Между тем, не дожидаясь решения ирпенского теризбиркома, Мирослава Свистович уже объявила себя мэром
   > на сайте "Майдан", который редактирует ее супруг – Михаил Свистович. А вчера, представившись мэром
   > Ирпеня

   Тричі брехати не гарно :)

   > кампания обошлась ей в $2000.

   Не їй, а всій команді. Де б вона взяла 2 тисячі баксів. Вона ж замовних матеріалів не пише.
 • 2006.04.12 | Пані

  Телекритика - молодці!!!!

  http://telekritika.kiev.ua/articles/174/0/7113/

  Я правда там комент лишила - але то таке, суто редакційне :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.12 | Faargenwelsh

   ага, круто (-)

  • 2006.04.13 | Shooter

   Добре подано. Почекаємо на відповіді (-)

  • 2006.04.13 | observer

   Вперше бачу в них такий детальний опис ситуації

   До речі не здивуюсь, якщо тут не обійшлось без Притули
 • 2006.04.12 | Альтима

  Re: Что дєлать?

  Я хотів був спитати, чим можна розумно помогти, щоб вірна інформація попала в новини, і т.д.

  Все решта не настільки важливо.

  А лист пана Альбеса - тіпіческая провокація. Перед розсиланням листів можна хоча б з автором порадитись.

  Ярослав
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.13 | observer

   Це не провокація і хамство - "це стиль Майдану" (с) Пані

   Виявляється. "ходішходішвшколу - бац! вторая смєна"

   скоро певно банити почнуть, якщо бєз понятій розмовляєш ;-)

   Альтима пише:
   > А лист пана Альбеса - тіпіческая провокація. Перед розсиланням листів можна хоча б з автором порадитись.
   >
   > Ярослав
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.13 | Пані

    БНГ

    Я ніде не стверджувала, що лист Алекса не є провокативним. Я писала про те, що не вважаю такий стиль ані неетичним, ані якимось поганим.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.13 | observer

     БНГ? Перекладіть, будьласка

     Пані пише:
     > Я ніде не стверджувала, що лист Алекса не є провокативним.

     Я ніде не стверджував, що Ви не вважаєте лист Алєска провокативним.
     ;-)

     Але те, що стиль Алєксового листа адміни Майдану вважають нормою для ефективної комунікації - для мене прикра новина.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.13 | Пані

      БНГ 2

      observer пише:
      > Пані пише:
      > > Я ніде не стверджувала, що лист Алекса не є провокативним.
      >
      > Я ніде не стверджував, що Ви не вважаєте лист Алєска провокативним.
      > ;-)
      >
      > Але те, що стиль Алєксового листа адміни Майдану вважають нормою для ефективної комунікації - для мене прикра новина.

      БНГ 2 - я ніде не стверджувала, що вважаю це нормою ефективної комунікації. Більше на подібні закиди не відповідатиму. Продовжуйте святе діло трактування мене самі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.13 | Faargenwelsh

       офтопік

       Пані пише:
       > БНГ 2 - я ніде не стверджувала, що вважаю це нормою ефективної комунікації. Більше на подібні закиди не відповідатиму. Продовжуйте святе діло трактування мене самі.

       зря ви так. ви, напeвнe, навіть нe усвідомлюєтe, що являєтeся взірцeм і ідeалом - особисто ви, нe майдан - дeяких рeчeй для багатьох людeй. самe тому ваша думка їх цікавить. так само як і думка інших "харизматичних" майданівських особистостeй.

       і самe тому вони трохи по-дитячому намагаються від вас ту думку почути. і для того привeртають вашу увагу часом дитячими способами. цe нe дитсадок, просто інколи можна повстати проти всього світу і вистояти, якщо одна-дві поважаємих тобою людини при цьому покажуть, що вірять в тeбe.

       за цим на майдан - підсвідомо, напeвнe - приходить багато людeй. алe, як правило, їх розуміють з точністю до навпаки. я нe хочу сказати, що цe з вашої вини - ви нe швидка допомога і всьому є мeжі і цeй-сайт-для-обговорeння-а-нe-для-соплeвитирання, алe... прикро, чeснe слово, що більшість таких підсвідомих поривів була й лишається нeзрозумілою самe тими людьми, до думки яких ставишся поважно. іноді цe псує більшe нeрвів, ніж вeсь кучмізм разом узятий.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.13 | Пані

        А ПРЯМО спитати не можна?

        Я взагалі в цю гілку полізла у відповідь на дзвоник одного майданівця, який прямо спитав "що ви думаєте про". От я і відповіла.

        А за обсервера ви не бійтеся - він точно не за тим приходить :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.13 | Faargenwelsh

         важко. я збіса довго сeбe силував навіть цe написати (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.13 | Пані

          Будьте простіше

          І життя стане набагато легшим :) Чесно.

          А мені краще ставити питання і я на них відповідатиму за потреби. Причому у випадку з листом Алекса - це моя особиста думка, я гадки не маю, що думають про це інші адміни і мені це навіть не цікаво.

          Вся передвиборча кампанія, зокрема і тих сил, за які голосували ви та Алекс, була побудована в тому числі і на провокаціях, на "превентивних наїздах" на супротивників та навіть на потенційних партнерів. Рівень істерії досі зашкалює, особливо в мережі.

          Люди бачать, що провокації - то дієво. І намагаються вчиняти так само. І я не можу їх за це засуджувати. Бо часто це дійсно виявляється дієвим. Правда, є і мистецтво провокацій, і це виходить не у всіх однаково вправно, за що я теж нікого не можу засуджувати.

          Що таке хамство я особисто НЕ ЗНАЮ. Про що і писала багато разів. Це оціночне судження одних людей про інших. І тому річ дуже суб`єктивна. Я не беруся про це судити взагалі.

          Яка може бути етика спілкування читача з сайтом я теж не знаю. От навпаки - знаю.

          Я працюю в сервісі вже майже 17 років і в мене стійка парадигма, що клієнт завжди правий. Я не послала жодного ламера-клієнта в житті, навіть коли дуже кортіло. Навіть у відповідь на матюки. І жодного разу не припинила стосунки з такими. Більше того, в нас є кілька багаторічних клієнтів, спілкування з якими почалося з їх тупого наїзду на нас, в тому числі і особистисного. Нічого - вони нас поважають і платять багато років.

          Тому я завжди буду на боці умовно кажучи "Алекса" в подібних випадках.

          Сподіваюся, я достатньо розгорнуто відповіла на ваші питання? Якщо є ще - задавайте.
      • 2006.04.13 | [censored]

       Я - тот самый простой читатель

       и считаю, что письмо довольно невежливое. Но ещё больше меня поразила реакция его автора на критику - может, не надо больше, а то человек нервничает? К тому же сайтодержатели заявили, что считают такие письма даже эффективными. Как по мне - всё это странно с точки зрения здравого смысла.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.13 | Пані

        Re: Я - тот самый простой читатель

        [censored] пише:
        > и считаю, что письмо довольно невежливое. Но ещё больше меня поразила реакция его автора на критику - может, не надо больше, а то человек нервничает? К тому же сайтодержатели заявили, что считают такие письма даже эффективными. Как по мне - всё это странно с точки зрения здравого смысла.

        1. Один "сайтодержатель". Інші - не висловлювалися.
        2. Я написала, що такі листи МОЖУТЬ бути ефективними.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.13 | троль ak1001

         можуть бути ефективними багато речей

         яле якщо ви їх використувуєте, то яка різниця між вами та іншими?

         пуп землі і хамство - суха нейтральна вижимка
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.13 | Пані

          І до чого це?

          Мені треба прокоментувати різницю між Алексом та ... ким?
          Королевою Вікторією? Папою Римським?

          Визначиться, будь ласка.

          Я з великим ентузіазмом прокоментувала б різницю між листом Алекса до УП та листом когось іще до тої ж УП з того самого приводу.

          Але! Ніхто крім Алекса не написав. І в цьому і є головна причина. Замість ЗРОБИТИ краще, купа народу цілий день дає поради Алексу і гнівно його засуджує.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.13 | троль ak1001

           ви вже все прокоментували

           в "У всьому він правий."

           порівнявши його з тим як ведуть себе політики

           ну то туди вам з Албесом і дорога - до політиків :)
          • 2006.04.13 | 123

           Давайте зробимо опитування :)

           Пані пише:
           > Мені треба прокоментувати різницю між Алексом та ... ким?
           > Королевою Вікторією? Папою Римським?
           >
           > Визначиться, будь ласка.
           >
           > Я з великим ентузіазмом прокоментувала б різницю між листом Алекса до УП та листом когось іще до тої ж УП з того самого приводу.
           >
           > Але! Ніхто крім Алекса не написав. І в цьому і є головна причина. Замість ЗРОБИТИ краще, купа народу цілий день дає поради Алексу і гнівно його засуджує.

           А для чого Алекс запостив своє приватне листування на форум - якщо не для її обговорення?

           З тексту його дописів ясно видно, що він потребував коментарів :) Які й отримав :) Несподівано багато коментарів виявились такими, що йому не подобаються - але ж ніхто не гарантував йому іншого!

           Можемо зробити опитування - відкрите чи закрите, з питанням: дайте оцінку ефективності листу Альбеса. Чи буде від цього якась користь, а не лише флейм - я не знаю. Але питання буде знято.

           І щодо того, що ніхто не написав. Якщо Альбесу хотілося результату - можно було спочатку викласти проект листа для обговорення. Це б зайняло на 2 дні більше часу, які в цьому випадку не є критичними.

           А що йому хотілось насправді, яка була мета його листа - я досі не зрозумів, на це питання ніхто не відповів.

           І ще. Якщо неупереджено - то відповідь Притули я вважаю на 95% коректною. Поставити цю статтю як лінк на Майдан вони не могли. Скопіювати її і поставити як статтю вони не могли - бо не мали згоди автора (Свистовича). У дебрях копілефту копирскатись вони не повинні -- не буде нормальне ЗМІ без дозволу автора публікувати його статті. Звернення Альбеса за формою було провокацією на хамство у відповідь. Його коментар про те, що із звинуваченнями у шантажі треба звертатись до суду я взагалі лишаю без коментарів.

           Так, УП могло б провести на цьому матеріалі власне розслідування, взяти коментарі у всіх осіб тощо. Як це зробила Телекритика. Але якщо вони кажуть, що це їм нецікаво - то це можна цілком зрозуміти; дійсно, проблема хоч і характерна, але не великого масштабу. Якщо ж врахувати сказане вище, то варіант "а може взятися за це" був би відторгнутий на емоційному рівні майже в будь-кого.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.13 | Свинья на радуге

            За результатами обговорення можна й так зробити вибірку (-)

           • 2006.04.13 | Albes

            А может, прежде чем действовать как "коллеги" с 5-го "честного"

            и обливать меня грязью, не сделав лично и шагу, стоило бы Вам почитать то, что написано ? И не лгать все время.

            Я предложил действия, а не болтовню. Каждый волен был сам определяться насчет того, будет он что-то делать или не будет. Где Вы нашли, что я "потребував коментарів". может, в моем постинге http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1144829701&first=1144917251&last=1144857745
            Так любому нормальному человеку понятно, что я в нем предлагал совершить действия ("Предлагаю начать атаку", "Кроме того, предлагаю направить"), информировал о своих действиях ("P.s.: Честно говоря, я уже начал с УП и Обоза.") и указывал цель, с которой это сделал я и предлагал сделать другим ("с просьбами опубликовать данный материал с целью :"). При этом я привел текст того, что я написал. ГДЕ Вы в этом умудрились найти все то, что мне ПРИПИСЫВАЕТЕ ?
            И я писал от себя. Каждый мог поступить так, как ему подсказывает его совесть (если она есть, конечно). И т.к. это не было предложением совершить действия от имени Майдана, то я и не собирался выкладывать никакого текста "для обсуждения".

            Мне особенно понравилась Ваша фраза : "А що йому хотілось насправді, яка була мета його листа - я досі не зрозумів, на це питання ніхто не відповів."
            Она прекрасно раскрывает весь смысл и подоснову Ваших действий и свидетельствует о Ваших методах и целях - оболгать.
            Поздравляю Вас, господин соврамши !
            Я думаю, что все, кто сейчас "рубится" в Ирпене, и те, кто их поддерживал из других мест, "оценят" все Ваши и Ваших "соратников" действия надлежащим образом. И сделают соответствующие выводы.
            Аминь.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.13 | 123

             Мої колеги не на П*ятому, а в КГБ

             Як ви про це забули? :)


             Albes пише:
             > и обливать меня грязью, не сделав лично и шагу, стоило бы Вам почитать то, что написано ? И не лгать все время.

             Чого мені казати неправду? :) Просто вам не подобається правда про те, що ваш лист бездарний з усіх боків :)

             > Я предложил действия, а не болтовню.

             Ні, ви її зробили. І запропонували результат для обговорення. Отримали обговорення. Чого вам трема? :)

             > Каждый волен был сам определяться насчет того, будет он что-то делать или не будет. Где Вы нашли, что я "потребував коментарів". может, в моем постинге http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1144829701&first=1144917251&last=1144857745

             Я не розумію іншої мети - окрім як провести обговорення - у викладуванні особистого листування на форумі, де проводять обговорення.

             Тим більше зверніть увагу на вашу фразу - після скопіюваних текстів листування:

             http://www2.maidan.org.ua/n/free/1144834368
             "Выводы каждый может сделать сам."

             Це не запрошення до того, щоб зробити висновки? :)

             От у відповідь на це Обзервер і зробив висновок. Ваш перший допис "предлагаю начать атаку" (http://www2.maidan.org.ua/n/free/1144829701 ), який обговорення не пропонував, а міг бути сприйнятий як пропозиція до дії, як бачите, і дійсно не спричинив обговорення.

             > Так любому нормальному человеку понятно, что я в нем предлагал совершить действия ("Предлагаю начать атаку", "Кроме того, предлагаю направить"), информировал о своих действиях ("P.s.: Честно говоря, я уже начал с УП и Обоза.") и указывал цель, с которой это сделал я и предлагал сделать другим ("с просьбами опубликовать данный материал с целью :"). При этом я привел текст того, что я написал. ГДЕ Вы в этом умудрились найти все то, что мне ПРИПИСЫВАЕТЕ ?

             Все правильно. Я ж і кажу - цей ваш допис ніхто і не обговорював. До обговорення запрошував інший допис, який його і викликав - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1144834368

             > И я писал от себя. Каждый мог поступить так, как ему подсказывает его совесть (если она есть, конечно). И т.к. это не было предложением совершить действия от имени Майдана, то я и не собирался выкладывать никакого текста "для обсуждения".

             Ну ясно це все. Що писали від себе, писали як змогли. Ніхто якість вашого листа не обговорював, бо ж люди більш-менш тактовні :). Але коли ви самі запропонували зробити висновки... Ну ми і зробили :)

             > Мне особенно понравилась Ваша фраза : "А що йому хотілось насправді, яка була мета його листа - я досі не зрозумів, на це питання ніхто не відповів."
             > Она прекрасно раскрывает весь смысл и подоснову Ваших действий и свидетельствует о Ваших методах и целях - оболгать.

             Розкриває - що з КГБ? :)

             Ви б краще розкрили мету листа (якщо ви погано українською сприймаєте, я поясню російською: лист - це "письмо", тобто те, що ви направили до УП; а допис - це "сообщение", тобто те, що ви запостили на Вільний Форум). Мета вашого допису мені зрозуміла. А мета листа - ні. :)

             > Я думаю, что все, кто сейчас "рубится" в Ирпене, и те, кто их поддерживал из других мест, "оценят" все Ваши и Ваших "соратников" действия надлежащим образом. И сделают соответствующие выводы.

             Скромняга :)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.16 | Shooter

              Ну що ж, за отлічную работу на сайтє Мадан...

              ...Вам нова зірочка полагається! То Вам просили передати наші спільні колеги-карбонарії. ;)
         • 2006.04.13 | Albes

          Вот Вы критикуете,

          что я сделал все не так и не в такой форме, как нужно было бы. Приятно слышать критику. Я на ней всю жизнь учусь.

          НО !

          1. Если вы считаете, что я сделал плохо - сделайте лучше. Иначе это все не критика, а критиканство.
          2. Сделал ли кто-либо из "критикующих" что-либо для того, чтобы попытаться дать возможность публичного опровержения людям, которых оболгали на всю страну ?

          Я сделал. Как мог. Кто может, пусть сделает лучше.
          И пока этот критикующий не покажет, что он сделал лучше, чем я, для меня все его слова - пустой треп и критиканство со стороны (или злоумышленный "наезд" с целью заткнуть мне рот).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.13 | троль ak1001

           Re: Вот Вы критикуете,

           >(или злоумышленный "наезд" с целью заткнуть мне рот).

           как я посмел раскритиковал хамство и пуп земли...

           конечно это самый логичный и единственно верный вариант
           почему вы его в скобки в конце вынесли не пойму
           могли ведь и не подумать о таком наверное, такая мысль ценная бы ушла
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.13 | Albes

            Чистый перевод стрелок. А по сути : "0" (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.13 | троль ak1001

             по сути, если мне хотелось брать с вас пример

             в плане подачи исков в суд

             то в этом случае вы как раз пример противоположного
             причем удивительно насколько упорно и далеко вы зашли обложив всех кто не разделил вашу точку зрения - всех оппонентов покосила шиза или они ведут кампанию против вас с целью заткунть вам рот

             а резюме такое. чем дальше в лес - тем толще партизаны

             чем больше я тут на форме знакомлюсь с "громадьськими активистами" - тем больше у меня сомнений по поводу их личных качеств, методов и целей

             и то что Пані сравнивала вас с политиками - это уже на самом деле диагноз. причем для вас обоих.

             офтопик Faargenwelsh-а на самом деле топик
      • 2006.04.13 | observer

       дякую що переклали

       може хтось не такий стильний як пані Зубар все ж таки не проігнорує моє ввічливе запитання - що таке це таємниче "БНГ"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.13 | Адвокат ...

        Прошу!

        БНГ == "Брехати не гарно!" ( крилатий вислів Михайла Свистовича )
   • 2006.04.13 | Альтима

    Re: Too much crap will kill you

    Мені цікаво, чи читає се все пан Свистович.

    Бо окрім його статті нічого путнього в її обговоренні я не знайшов.

    Одні сварки про лист Альбеса. Ну невже це є best practice?

    Ярослав
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.14 | Albes

     Re: Too much crap will kill you

     Да не удивляйтесь Вы.
     Это старый, хорошо отработанный метод некоторых личностей (назовем их так) по переводу темы с сути на личности и оскорбления. Используется, обычно, для достижения двух результатов :
     1. "Замулить" вопрос и подменить его "обсуждением" личных качеств автора или любого другого лица. Главное, чтобы суть темы была "погребена" в этих "обсуждениях". Т.е. как говорят Правила Форума, производится "подмена темы обсуждения".
     2. "Задолбать" тех, кто поддерживает "неугодных" "задалбывателям".

     На самом деле не всегда нужно в этом случае сразу кричать "UVMOD". Наоборот. Надо использовать такую атаку "борцов за правду" для предоставления возможности им самим высветить свою истинную сущность.
     Особеннно четко эта сущность проявляется в ситуациях, когда кто-либо предлагает конкретные действия, а в ответ "дятлы" начинают "забивать тему" любыми способами. Вначале они говорят, что "не то, не так, не в том порядке, не вовремя и т.п.", затем, когда это не помогает, они переходят на откровенные оскорбления, пытаясь "залить дерьмом". При этом они "не видят" ничего, что им мешает и часто переходят на откровенную ложь. Когда Вы показываете с цитатами, что они лгут, то они опять этого "не замечают", выдирают какое-либо предложение из вашего высказывания и... все по тому же кругу.
     Метод стандартный и давно известный. Так что, не удивляйтесь. На любом более-менее серьезном форуме есть люди (кто штатно "по работе", кто "по убеждениям"), которые этим занимаются.

     Делайте так, как Вы считаете нужным и помните, что "каждый выбирает для себя..."(с)Левитанский.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua