МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вітаю з дньом радянських космонавтів

04/12/2006 | Tatarchuk

Відповіді

 • 2006.04.12 | Петро Миколайович

  Текст на цю тему

  http://nash-petro.livejournal.com/3705.html

  Історія №Х. День космонавтики
  Петро Миколайович сказав своїм, що їде у Мінськ на Другий собор слов'янських народів. Те ж саме сказав своїм і президент уфологічної асоціації СНД і Товариства української культури "Славутич" м. Москви, перший українець у космосі Петро Романович Попович. Традиційно вони домовилися зустрітися на нейтральній териториї.

  Петро Миколайович дістав з гедеерівського дипломата пляшку перцівки, дві пляшки пива "Аліварыя" і банку "Ніжинських" маринованих огірків. Петро Романович теж виклав на хиткий стіл з ламінованої ДСП деякі речі - палку "Московської" ковбаси, чорний хліб "Бородинський" і відеокасету.

  Тезки стали випивати, закусювати і дивитися відео.

  - За космос, - сказав Петро Романович.
  - За комуністичний космос, - додав Петро Миколайович.
  Тезки цокнулися пластиковими скляночками і вилили в себе перцівку.

  У двомісному номері готелю "Бобруйськ" Бобруйського гідролізного заводу Могилівської області було повно диму від міцних цигарок "Прима", які курив Петро Миколайович. Крізь дим світився екран телевізора. В телевізорі показували великий і сріблястий автобус Львівського автозаводу. ЛАЗ їхав неозорим степом. Крізь вікно автобуса з салону дивився молодий чоловік у скафандрі і без шолома.

  "Який він одинокий, - вкотре вжахнувся Петро Миколайович. - Одинокий, самотній і героїчний". Він підняв скляночку:
  - За комуністів.
  - За комуністів у космосі, - додав Петро Романович.

  - Слухай, - згідно щорічного ритуалу попросив Петро Миколайович, розжовуючи тверду ковбасу. - Розкажи про те НЛО на орбіті, що з червоною зіркою.

  - Вийшли ми на першу космічну, - звично розпочав Петро Романович, і в цей час у знайомій обом телевізійній хроніці з'явилося обличчя Генерального секретаря КПРС Микити Сергійовича Хрущова, який давав коментар радянським журналістам.

  - Юрка лєтал! - збуджено казав Микита Сергійович, махаючи вказівним пальцем перед камерою. Він вочевидь був п'яний. - Юрка всьо відєл! Всьо, блядь, і ні скрить...

  Зображення перервалося і на екрані знову з'явився ведучий.

  - Третю не цокаючись... - почав був Петро Романович, розливаючи по третій, але Петро Миколайович його не слухав. Побачивши Микиту Сергійовича, він згадав про передвиборчі плакати Партії соціального захисту.

  - Сукі! - видихнув Петро Миколайович і розбив телевізор пивною пляшкою.

  - Це щось нове... - зацікавлено сказав Петро Романович, дивлячись, як чорний дим струїцця з роздовбаної вєщі. В цей час у двері постукали.

  - Адчиняйцє, міліция! - владно вигукнули за дверима. - Што гета там у вас праісходзіць?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua