МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подробности с мерсом Ивченко (и не только) на УП

04/13/2006 | alx_1904
http://pravda.com.ua/ru/news/2006/4/13/39832.htm
Майбах так и не продали, а мерс покупали сами у себя.......
А долги даже по суду при этом не отдают...

Відповіді

 • 2006.04.13 | Нестор

  Не так цікаві подробиці, як чергова неадекватна реакція Ющенка

  Звісно подробиці теж цікаві, але це можна було передбачити. З такою злодійською натурою, як в Івченка, можна було не сумніватися, що він не лише шикане за рахунок держави на мільйон гривень, але і сам при цьому нагріє руки. Так і салося. Сподіваюся журналюги цього Бублика так просто не відпустять, бо сподіватися на правоохоронні органи при КУМізмі не доводиться.

  Але набагато цікавішою є реакція Ющенка. Тепер вона не така жлобська як в попередні скандали, але все одно до адекватної реакції Президента європейської держави ще ой як далеко.

  По-перше, він сам повинен слідкувати за виконанням своїми підлеглими своєї передвибочої програми, а не гасити полум"я коли розгорівся публічний скандал.

  Івченко спокінісінько їздив два місяці на новій цяцьці аж поки чергова журналістська морда про це публічно не написала. Ющенко і далі мовчить аж поки скандан не виходить з Інтернету на телебачення і стає вже некерованим.

  По -друге, тоді Ющенко реагує, але як!!! Крадіжку мільйона гривень державних грошей він називає порошинкою в очі успішного менеджера Івченка. Хвалячи Івченка він наголошує, що куплена ним маншина є класом нижче за попередню (взагалі маразм повний) і по-батьківськи журячи наказує пересісти на стару машину.

  При цьому Президента таки не цікавить доля вкрадених грошей, адже продасть її Івченко явно не так дорого як купив. Не цікавить також і по суті корупційна схема, бо купував Івченко машину в свого племінника.

  Очевидно роднні зв"язки для Президента є дорожчими за закон і мораль. Така вже в нього генетика. Нічого не поробиш. Колгосп.

  По-третє. З враження з пресконференції говорить, що він менше роздратований вчинком Івченка з плємяшем. Такі вчинки йому самому зрозумілі. Більше роздратування в нього викликали знову обнаглілі журнялюги. Мордами на цей раз він їх не обзивав (Рибачук радив фільтрувати базар), але притаманне йому хамство все ж приховати не зміг.

  На звичайне запитання якоїсь журналістки про якусь там заборгованість він зірвався і грубо відповів: «Леді, читайте статистику. Давайте не будемо сипати попіл на владу, бо є успіхи». А потім почав розмірковувати, чи має журналіст право на такі запитання і про те, чому у молодої симпатичної журналістки стільки зла.

  Іншому журналісту, який запитав, чому в рідному селі Ющенка низькі зарплати в доярок, Ющенко запропонував шукати інші теми: «Тут ви нічого не заробите" Далі Президент почав грубо повчати журналіста, що він краще знає, якою Хоружівка була й якою вона є, бо «по коліна в багні в 17 років добував там бурячок».

  Одне слово - хам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.13 | Domino

   Негоже давать такие советы президенту, но...

   ... пока Виктор Андреевич не начнет искать причины проблем в общении с прессой с самого себя, ничего путного из этого общения выходить не будет.

   А так и на него при "неудобных" вопросах находит вот это - "кругом-враги-и-их-журналисты". Ну, толку, что журналисту, фигурально выражаясь, морду лица словами набьешь. Он или она что, от этого о тебе и делах твоих лучше напишет?

   > Одне слово - хам.
   Факт. :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.13 | Нестор

    Чому не гоже?

    Domino пише:
    > ... пока Виктор Андреевич не начнет искать причины проблем в общении с прессой с самого себя, ничего путного из этого общения выходить не будет.

    Я ще додам, що не варто "маленьких українців" вважати повними дебілами. Можна наводити цілу купу прикладів, коли Ющенко несе якусь відверту пургу розраховуючи невідомо на що.

    Так він колись розповідав про те, як студент другого курсу може винаймати шикарну квартиру, шикарну машину та утримувати охорону.

    Тепер говорить що зголоднілі чиновники змушені купляти машини "класом нижче"

    Невже він думає, що все що він скаже буде сприйнято за істину в останній інстанції?

    І ще цікаво чи це в нього спонтанно так виходить, чи в нього іміджмейкери такі дурні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.13 | SpokusXalepniy

     Не має значення.

     Нестор пише:
     > ...цікаво чи це в нього спонтанно так виходить, чи в нього іміджмейкери такі дурні?
     Скажіть, яке це має значення???
     Хіба іміджмейкерів йому Майдан назначає, чи дядя?
     Це все одно, що казати - це не я, це моя ліва рука зробила.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.13 | Нестор

      Таки має значення

      SpokusXalepniy пише:
      > Скажіть, яке це має значення??? Хіба іміджмейкерів йому Майдан назначає, чи дядя?

      Бо робота над своїми помилками багато чого говорить про людину. Он Буш також між нами кажучи не самий блискучий оратор та інтелектуал. Але він знає свої слабкі місця і слухається іміджмейкерів. В результаті він має достатньо розуму для того щоб слухатися мудрих порад і це дає йому змогу не робити відвертих дурниць.

      Так от повертаючись до Ющенка мені цікаво, чи це його "любі друзі" ізолювали від адекватних людей, чи він має радників, але має настільки розпалену манію величі, що нехтує їх порадами і вважає, що месія сам краще знає.

      Одна річ коли людина не має змоги навчитися інтелегентній поведінці, а зовсім інша, коли людина вважає своє хамство єдино вірним варіантом поведінки
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.13 | Domino

       Кстати, да - о Буше. ;)

       Нестор пише:

       > Бо робота над своїми помилками багато чого говорить про людину. Он Буш також між нами кажучи не самий блискучий оратор та інтелектуал. Але він знає свої слабкі місця і слухається іміджмейкерів. В результаті він має достатньо розуму для того щоб слухатися мудрих порад і це дає йому змогу не робити відвертих дурниць.

       Ну, насчет сравнения числа откровенных глупостей - в особенности в публичных речах - я бы и поспорил, но... не буду. ;) В свое время, еще до 2000 года я много статей прочел о Буше, по ряду причин. И вот если совсем коротко - не такой уж он и дурак, каким многим кажется. ;) Его в цинизме можно обвинить, это да - но циники тупицами бывают редко.

       > Так от повертаючись до Ющенка мені цікаво, чи це його "любі друзі" ізолювали від адекватних людей, чи він має радників, але має настільки розпалену манію величі, що нехтує їх порадами і вважає, що месія сам краще знає. Одна річ коли людина не має змоги навчитися інтелегентній поведінці, а зовсім інша, коли людина вважає своє хамство єдино вірним варіантом поведінки.

       Скорее второе, имхо.

       Мне вот кажется, что Виктор Андреевич считает: пережитое дает ему право считать, что он знает жизнь и имеет право учить ей других. Не могу сказать, что он в этом вообще не прав, но... начинать всегда с себя нужно. В любом случае.

       А на посту президента - лидера страны, damnit! - так тем более.
      • 2006.04.13 | SpokusXalepniy

       Його поведінка типова для тих, хто потрапив з рабів в пани (-)

    • 2006.04.13 | Domino

     Потому и негоже, что президент вообще-то советы давать должен.

     ... в большинстве своем. А не наоборот.

     Нестор пише:
     > Я ще додам, що не варто "маленьких українців" вважати повними дебілами. Можна наводити цілу купу прикладів, коли Ющенко несе якусь відверту пургу розраховуючи невідомо на що. Так він колись розповідав про те, як студент другого курсу може винаймати шикарну квартиру, шикарну машину та утримувати охорону.
     Да, тоже факт. Причем тоже ведь говорит искренне достаточно. С верой в то, что говорит.

     Все-таки в мр.паркеровском предположении о марсианах в головах у президентов что-то такое есть, определенно.

     > І ще цікаво чи це в нього спонтанно так виходить, чи в нього іміджмейкери такі дурні?

     Скорее первое. И, в любом случае, здесь я согласен со Спокусом: "плохие имиджмейкеры" - плохое оправдание.
  • 2006.04.13 | технолог

   Хто хоче висловити претензії, хай спочатку (+)

   роздрукує передвиборчу програму Ющенка, почепить перед собою на стінку, а потім, перечитавши, зробить висновки - чи варто взагалі його паличкою чіпляти (бо не чіпляй, щоб не зав....)

   У якості лікбезу:
   http://www.kandydat.com.ua/kandydat/yuschenko/programma.htm
   Виборча програма Віктора Ющенка

   ЯКОЮ Я БАЧУ УКРАЇНУ

   Я бачу Україну справедливою і заможною європейською державою. Де кожна людина може реалізувати свої можливості, не шукаючи кращої долі за кордоном. Де кожен, хто бажає працювати, має роботу і гідну зарплату. Де кожна дитина може отримати якісну освіту. Де кожен громадянин має доступ до належного медичного обслуговування; кожна літня людина отримує гідну пенсію. Де надійно захищене життя – сім'я, материнство і дитинство. Де шанують ветеранів. Де влада користується довірою і повагою громадян. Де державні чиновники компетентні і законослухняні, отримують високу зарплату і не беруть хабарів. Де всі рівні перед законом; де кожен із нас, а не лише багаті, може захистити свої права у суді. Де надійно гарантовані свобода думки, свобода слова, свобода совісті. Я бачу Україну державою, яку шанують і цінують її власні громадяни і до якої з повагою ставляться у світі. Я бачу Україну, в якій житимуть, як казав Олександр Довженко, „по закону Божеському і людському”.

   ЗА
   Створення мільйонів нових робочих місць.

   Економічне зростання, що позначається на добробуті кожного громадянина.

   Кардинальне підвищення зарплат і пенсій.

   Доступність якісної освіти, медицини.

   Пристойне житло для кожної сім'ї.

   Державу, яка захищає інтереси простих громадян, а не прислуговує купці олігархів.

   Зменшення податків, стимулювання виробництва.

   Обмежене втручання держави в життя громадян.

   Незалежний суд, що надійно захищає права простих людей.

   ПРОТИ
   Приниження людської гідності.

   Бідності і безробіття.

   Розкрадання державної власності і державного бюджету.

   Репресивних податків, що не дають підприємствам працювати, а людям – отримувати гідну зарплату.

   Зловживання владою.

   Обмеження прав і свобод простих громадян.

   Корупції і хабарництва, на чому тримається нинішня влада.

   Як економіст за фахом, маючи досвід роботи на посадах Голови Національного банку і Прем'єр-міністра України, як лідер найбільшої парламентської фракції – я знаю, як цього досягти. За півтора роки роботи мого Уряду був наведений порядок у бюджетній сфері, усунуті бартерні розрахунки. Стали прозорими грошові потоки, припинилися масові відключення електроенергії. Ми підвищили зарплати і пенсії усім категоріям населення. Домоглися вчасної виплати зарплат, ліквідували заборгованість із виплати пенсій. І головне – ми досягли цього без зовнішніх запозичень, з опорою виключно на власні ресурси.   Після перемоги на президентських виборах я зобов'язуюся перед народом України виконати такий План дій.

   ПЛАН ДІЙ ВІКТОРА ЮЩЕНКА „ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ”
   1 . Створити п'ять мільйонів нових робочих місць.

   Для цього:

   · Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях.

   · Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку.

   · Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць.

   · Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.

   · Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.

   · Зменшити ставки кредитування. Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.

   · Сприяти розвитку високотехнологічних галузей – для виходу України на міжнародні ринки праці.

   · Залучити в економіку України інвестицій у 10 разів більше, ніж сьогодні – це нові робочі місця, нові технології.

   2 . Забезпечити пріоритетне фінансування соціальних програм.

   Для цього:

   · Збільшити мінімальну пенсію – вона буде більшою за прожитковий мінімум. Ліквідувати „зрівнялівку” та дискримінацію у пенсійному забезпеченні.

   · Протягом року повернути людям борги із зарплати.

   · Відновити зруйновану систему охорони здоров'я – в кожному місті та селі. Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.

   · Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі – це наш святий обов'язок.

   · Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.

   · Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.

   · Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту. Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.

   · Поновити 10-річний термін навчання у середній школі з 5-бальною системою оцінки знань.

   · Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників – будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.

   3 . Збільшити бюджет – зменшенням податків.

   Для цього:

   · Зменшити податки. Коли вони будуть справедливими, їх сплачуватимуть усі, – тіньова економіка вийде на світло і поповнить бюджет.

   · Щорічно зменшувати оподаткування фонду зарплати – через п'ять років він не перевищуватиме 20%.

   · Спростити процедури сплати податків, зробити їх прозорими.

   · Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів. Припинити практику використання правоохоронних органів для здійснення тиску на підприємства.

   · Очистити податкові органи від корумпованих чиновників, підвищити зарплату чесним професіоналам. Вони збиратимуть податки в повному обсязі і виключно на основі закону. Ліквідувати податкову міліцію – в цьому каральному органі не буде потреби.

   · Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що „прихватизуються” за безцінь – мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян.

   4. Змусити владу працювати для людей, повести рішучу боротьбу з корупцією.

   Для цього:

   · Звільнити з посад казнокрадів і хабарників у структурах виконавчої влади, натомість призначити чесних і порядних професіоналів.

   · Скоротити непотрібні управлінські структури, зменшити чисельність армії чиновників. Решті – забезпечити належні умови роботи і гідну зарплату. Дешевий чиновник надто дорого обходиться народу. Кожен чиновник підпише “Кодекс честі державного службовця” – і неухильно його дотримуватиметься.

   · Чітко визначити функції оновлених владних структур. Держава не втручатиметься у життя людей там, де вони без неї впораються набагато краще.

   · Звільнити суддів, які заплямували себе корупцією і замовними рішеннями в інтересах олігархів. Суди відновлять почуття справедливості у суспільстві – вони не каратимуть, а захищатимуть права громадян.

   · Провести справжню політичну реформу – кожен відчує, що влада працює для громадян, і працює ефективно. Зміни до Конституції будуть прийняті прозоро і законно – і запроваджені у 2006р., після обрання нової Верховної Ради на вільних і чесних виборах.

   · Розширити права і зміцнити фінансову базу для ефективного самоврядування – на рівні міст, селищ, сіл. Більше коштів спрямуємо у регіони і до територіальних громад – на фінансування найважливіших потреб людей.

   5. Створити безпечні умови для життя людей.

   Для цього:

   · Змінити пріоритети правоохоронців – головним у їх діяльності буде не безпека можновладців, а безпека кожного громадянина.

   · Очистити правоохоронні органи від корупціонерів, на керівні посади призначити чесних, високопрофесійних офіцерів, надати їм належну політичну і матеріальну підтримку. Розгорнути рішучу боротьбу з криміналітетом і організованою злочинністю.

   · Підвищити рівень захисту населення від природних і техногенних аварій і катастроф. Послідовно вирішувати нагальні проблеми чорнобильців. Я гарантую, що інформація про екологічний стан довкілля буде повністю відкритою для громадян.

   6. Захистити цінність сім'ї, повагу до батьків і права дітей.

   Для цього:

   · Зламати тенденцію скорочення чисельності населення України.

   · Збільшити мінімум у 10 разів грошову допомогу матері при народженні дитини. Відмова матері від професійної діяльності на користь виховання дитини має знайти належне визнання у суспільстві.

   · Гарантувати якісну і безкоштовну медичну допомогу жінкам при народженні дитини.

   · Створити умови, щоб саме сім'я, а не виховні заклади, стала гармонійним середовищем для виховання дітей.

   · Надавати державну підтримку тим, хто виховує дітей, або доглядає людей похилого віку.

   · Відновити мережу державних і комунальних дитячих садків і ясел, насамперед – на селі. Заборонити продаж дошкільних закладів.

   · Створити умови, щоб батьки виховували дітей і мали гідний заробіток не на чужині, а у себе вдома.

   · Кредити для будівництва або купівлі житла будуть доступні кожній молодій сім'ї – як у місті, так і на селі.

   · Ліквідувати дитячу безпритульність. Забезпечити пріоритетний розвиток дитячих будинків сімейного типу.

   · Забезпечити безкоштовно дітей-інвалідів ліками, медичними засобами, спеціальним харчуванням, оздоровленням; створити їм умови для повноцінного життя у суспільстві.

   · Впровадити інститут сімейних лікарів.

   · Забезпечити неухильне дотримання законів, що забороняють пропаганду аморальності і насильства, – свідомість дітей буде захищена від руйнівного впливу.

   7. Сприяти духовності, зміцненню моральних цінностей.

   Для цього:

   · Створити умови для розвитку особистості, високого рівня освіти і культури громадян.

   · Сприяти єдності народу України, орієнтації суспільства і держави на загальнолюдські цінності – свободу, демократію, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду, взаємну повагу і толерантність, справедливість і добро.

   · Підтримувати ініціативи громадян, їх активну участь у вирішенні державних проблем. В оновленій Україні стане нормою свобода слова, активна діяльність громадських організацій, політичної опозиції – як запорука державної політики в інтересах народу.

   8. Сприяти розвитку українського села.

   Для цього:

   · Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.

   · Збільшити вдвічі продуктивність сільського господарства, кардинально підвищити рівень доходів селян.

   · Зробити фінансові ресурси доступними селянам, а не чиновникам і посередникам. Гарантувати справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.

   · Підняти рівень доходів селян до середнього по країні.

   · Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, завершити газифікацію, налагодити телефонний зв'язок, відновити роботу шкіл, клубів, фельдшерсько-акушерських пунктів – у кожному селі. Молодь матиме змогу реалізувати свої здібності і не покидатиме села.

   9. Підвищити боєздатність армії, повагу до людей у погонах.

   Для цього:

   · Мобілізувати ресурси для створення в Україні боєздатної армії, розвитку оборонних технологій.

   · Скоротити термін строкової військової служби до 12 місяців невідкладно – вже з весняного призову 2005р.

   · Скасувати призов на військову службу і забезпечити комплектування професійної армії за контрактом – починаючи з 2010р.

   · Забезпечити військовослужбовців житлом. Гарантувати кожному військовому при звільненні в запас пристойне житло і соціальні гарантії.

   10. Проводити зовнішню політику в інтересах народу України.

   · Зовнішня політика України буде чесною, прозорою і послідовною, економічно вигідною.

   · Ми будемо оцінювати її успіхи не за кількістю візитів, заяв і декларацій. Головне для нас – це обсяги залучених в Україну інвестицій, просування вітчизняних товарів на міжнародні ринки, захист прав громадян України за кордоном.

   · Відносини з Росією будуть взаємовигідними, дружніми і стабільними.

   · Наші партнери, як на Сході, так і на Заході побачать іншу Україну – міцну, надійну, яка дотримується зобов`язань і водночас здатна захистити свої національні інтереси.

   * * *

   Я йду на вибори, щоб подолати в Україні бідність і безробіття, забезпечити високі стандарти життя для простих людей. Я знаю, які проблеми хвилюють кожного громадянина України. Я знаю, як ці проблеми вирішувати – і я вмію їх вирішувати. Всі мої дії на посаді Президента будуть законними, прозорими і зрозумілими. Мої дії будуть рішучими, послідовними і ефективними. Вже з наступного року ми всі відчуємо, що живемо в зовсім іншій державі – яка дбає про всіх громадян, а не лише про чиновників і олігархів.   Тим, хто мене підтримає на виборах, і тим, хто цього не зробить, гарантую: я стоятиму на сторожі прав кожного з вас. В Україні буде зручно і затишно усім і кожному – в цьому я вбачаю свій головний обов'язок. Говорячи словами Івана Франка, „мільйони чекають щасливої зміни”. Нас в Україні – 48 мільйонів. Разом ми змінимо життя на краще!


   Джерело інформації: персональний сайт Віктора Ющенка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.14 | alx_1904

    Это не программа, а тонны лапши без вилки

    Я просто под пунктом программы напишу изменения за 1,5 года
    > Я бачу Україну ...
    > Де кожна дитина може отримати якісну освіту.
    Решние минобразования о сокращении бюджетных мест в вузак до размера госзаказа на выпускников
    > Де влада користується довірою і повагою громадян. Де державні чиновники компетентні і законослухняні, отримують високу зарплату і не беруть хабарів.
    Даже не буду комментировать
    > Де всі рівні перед законом; де кожен із нас, а не лише багаті, може захистити свої права у суді.
    "Звонок из секретариата президента важнее любого решения суда" (С) ющ в Козине.
    Или президенту пить водяру а потом садиться за руль ПДД разрешено?

    > Я бачу Україну державою, яку шанують і цінують її власні громадяни і до якої з повагою ставляться у світі. Я бачу Україну, в якій житимуть, як казав Олександр Довженко, „по закону Божеському і людському”.
    Это он имел ввиду своего сына, ивченко, балогу... которые живут по закону божьему?

    > ЗА
    > Створення мільйонів нових робочих місць.
    И ГДЕ они?
    > Економічне зростання, що позначається на добробуті кожного громадянина.

    Такой рост, что внешнеэкон. баланс отрицательный, а АЭС останавливают.
    Картошку теперь в Египте покупаем, дожились :(

    > Пристойне житло для кожної сім'ї.
    Элита центр?

    > Державу, яка захищає інтереси простих громадян, а не прислуговує купці олігархів.
    Без комментариев.

    > Зменшення податків, стимулювання виробництва.
    См выше :(

    > Незалежний суд, що надійно захищає права простих людей.
    См выше :(

    > ПРОТИ
    > Приниження людської гідності.
    Морда , козёл - это ласково так....

    > Бідності і безробіття.
    Дигий Рост долгов по зарплате бюджетникам..
    > Розкрадання державної власності і державного бюджету.
    :))))) Кстати траты ДУСи выросли оооочень сильно.
    > Репресивних податків, що не дають підприємствам працювати, а людям – отримувати гідну зарплату.
    И где оно????
    > Зловживання владою.
    Без комментариев

    > Обмеження прав і свобод простих громадян.
    Внесение гражданина в список избирателей, чтобы получить право голоса - проблема и обязанность самого гражданина.... и ГДЕ ЕЩЁ такое есть?

    > Корупції і хабарництва, на чому тримається нинішня влада.
    Взятки выросли т.к. "За честность"

    > Після перемоги на президентських виборах я зобов'язуюся перед народом України виконати такий План дій.
    >
    > ПЛАН ДІЙ ВІКТОРА ЮЩЕНКА „ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ”
    > 1 . Створити п'ять мільйонів нових робочих місць.
    >
    > Для цього:
    >
    > · Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях.
    НЕ ВЫПОЛНЕНО
    > · Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку.
    НЕ ВЫПОЛНЕНО
    > · Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць.
    НЕ ВЫПОЛНЕНО
    > · Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.
    Не в курсях, но насколько знаю выпускники-бюджетники не получают распределения
    > · Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.
    "Одно окно" с очередью в несколько суток...мдааа....
    > · Зменшити ставки кредитування. Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.
    Это вообще маразм, особенно для "ведущего экономиста и банкира". Только госкредитами, которых НЕТ.
    > · Сприяти розвитку високотехнологічних галузей – для виходу України на міжнародні ринки праці.
    ПРИМЕРЫ?????? Я не знаю :(

    > · Протягом року повернути людям борги із зарплати.
    Долги ВЫРОСЛИ причём вроде в разы.
    > · Відновити зруйновану систему охорони здоров'я – в кожному місті та селі. Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.
    > · Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі – це наш святий обов'язок.
    > · Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.
    > · Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.
    Кто-то видел это всё?
    > · Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту. Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.
    О отказа от бесплатного обучения в ВУЗах я писал уже.
    > · Поновити 10-річний термін навчання у середній школі з 5-бальною системою оцінки знань.
    ГДЕ????????????
    > · Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників – будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.
    Давайте вместе посмеёмся :(

    Далее просто обламался комментировать :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua